|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
26.3.2008 18:56:43   
sandra85
7h: dojenje
10h: jabolko+banana
13h: dojenje (popoldanski počitek 2 uri)
15h30: krompir+špinača+kisla smetana
18h:dojenje (polurni počitek)
20h30:polenta+mleko in pol še (cartanje) dojenje (spat)

star pa bo 7m (jutriuser posted image )



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
26.3.2008 19:03:22   
ZmajTolovaj
Naša dobrih 8m stara je danes jedla
7h aptamil 210ml
9.30 hruška in banana
13h bučka in polenta
17h isto, ker sem za kosilo preveč skuhala user posted image  ampak je pojedla zelo malo
19h aptamil 210 ml
Čez ene pol urce gre pa spat.

Zanima me, ali jim dajete kaj kruha? Midva sva prejle za večerjo jedla kruh in sir, pa sem ji oboje dajala, ker svojega (polente) ni hotela, kruh ima kar rada, ampak ga redko redko sploh kupim. Tako da ga je jedla vsega skupaj ene 5x.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
26.3.2008 20:19:28   
MiRaNi
Naša bo jutri stara 8 mesecev in ji že dajem kruh. Ampak čisto majhne koške sredice, ker še nima zobkov. Včasih ji dam tudi skorjico, ki jo z velikim veseljem grizeuser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
26.3.2008 21:18:58   
ZmajTolovaj
MiRaNi, jaz ji tudi dam samo sredico, danes pa je dobila skorjico v roke in jo nekaj časa cuzala (tudi še nima nič zob), potem si je pa cel kos v usta stlačila, da je bilo treba posredovat. Drugače pa smo samo en teden narazen (naša je 20.07.2007)! user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
26.3.2008 22:05:29   
Anonimen
jst ji dam kr skorjico kruha, al pa nekje četrt žemlje, pol pa gloda in žvečiuser posted image zob nima, pa je prov posrečena....pa prov neka fora ji je kruh, se tolk razburja zravn in kričiuser posted image sam ji ga pa ne dam pogosto, k se mi ne zdi potrebno da ob vsej ostali hrani in mleku še kruh jeuser posted image kaj pa vem...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
26.3.2008 22:31:11   
dreamz
Sebastien je danes jedel:

Ponoči ogromnokrat dojenje
8.00 rižolino milupa
10.00 cela naribana hruška
13.30 paštica z maslom
17.00 100ml am
19.00 rižolino milupa

Popoldne je proval par žličk melone in je cuzal škorjico kruha.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 8:05:00   
Anonimen
dons za zajtrk : četrt žemljice sem ji nadrobila in prelila z mojim mlekom - je zmazala ko šususer posted image
za kosilo bom nardila krompir ( kuhan) in bučke(jih narežem na kocke, prelijem s čist mal vode - dolivam po potrebi- in jih podušim do mehkega, ko voda čisto izpari, dodam par kapljic olivca in še malo potenstam, mičken solim)
večerja bo pa kr rižolino dons+kakšna marelica (sem si ful mleka sčrpala, pa je treba ponucatuser posted image )
vmes pa seveda ziiiiiiizaaaaaaaaauser posted image user posted image

(odgovor članu dreamz)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 9:38:17   
Rožica*
Z: AM
M: hruška + jabolko + malo keksa
K: pire krompir + špinača vse z Am
M: 2x banana Fruchtwerge
V: Rižolino


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 15:20:37   
dreamz
Danes sem mojemu user posted image  za kosilo skuhala nekaj novega in je kar z veseljem jedel:
Telečje-zelenjavna obarca:
(količine so res majhne)
- na malo masla popražen (za par sekund) por- le ne kolobarček na čisto mičkene koščke sesekljan
- pol sem vmešala za en oreh mletega telečjega mesa in nekaj koškov bučke, nekaj naribanega korenčka in šelena ter en manjši krompir
- malo posolila in zalila z vodo
To kuhala okoli pol ure oz da je bil krompir dobro kuhan.
Vodo odcedila in pretlačila z vilico. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 15:25:26   
sandra85
dreamz zanimivo! bomo probali, ko bomo začeli z mesom. mislim da bomo že čez kak teden probali mal meseka.

Z:dojenje
M:marelica+hruška
pri nas pa je bilo kosilo isto kot včeraj (špinača+krompir)
po kosilu dojenje (cartanje pred popoldanskim počitkom)
M:dojenje
V: mlečna kašica z baby piškotki
pred spanjem dojenje


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 18:39:33   
MiRaNi
z: AM
m: grez
k: zelenjavna rižota (brez paradižnika in začimb)
m: frutek (bile sve pri tašči in ga je kupilauser posted image  pa je blo treba pojest)
v: AM

Aja, ko me ni bilo v sobi ji je moja mama dala še ''kinder milk šnite'' - sam slišala sm: sej mami ne bo vidlauser posted image . Ko sem prišla nazaj v sobo je bila cela črna okrog ustuser posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 18:41:49   
MiRaNi
Še eno vprašanje: kaj pa lubenica? Jaz sem jo včeraj jedla pa je skoz vame rinlauser posted image . Ja, tale naša poje vse kar viduser posted image .

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 19:00:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MiRaNi


Aja, ko me ni bilo v sobi ji je moja mama dala še ''kinder milk šnite'' - sam slišala sm: sej mami ne bo vidlauser posted image . Ko sem prišla nazaj v sobo je bila cela črna okrog ustuser posted image


user posted image  user posted image  user posted image

Ta pa je dobra!

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 20:44:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MiRaNi

Še eno vprašanje: kaj pa lubenica? Jaz sem jo včeraj jedla pa je skoz vame rinlauser posted image . Ja, tale naša poje vse kar viduser posted image .


če je kinder milkšnite, pol tud lubenico vseen če ji dašuser posted image

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 20:44:47   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: MiRaNi

Še eno vprašanje: kaj pa lubenica? Jaz sem jo včeraj jedla pa je skoz vame rinlauser posted image . Ja, tale naša poje vse kar viduser posted image .

lubenica je po moje vredu-saj je sama tekočina in če se js dobro spomnem, mi je rekla, patronažna, da je to vredu, sam kje pa si jo kupila, a se jo že dobi???? js sem nora na lubenico!!!!!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 20:58:30   
piko12
V kakšni obliki so pa mrelice pa slive, ki jih date škratkom? Iz kompota ali smo že v toplih krajih, pa tega nisem opazila?user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 21:04:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piko12

V kakšni obliki so pa mrelice pa slive, ki jih date škratkom? Iz kompota ali smo že v toplih krajih, pa tega nisem opazila?user posted image


suheuser posted image
od bimeda so naravno sušene, brez konzervansov

(odgovor članu piko12)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 21:06:29   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: piko12

V kakšni obliki so pa mrelice pa slive, ki jih date škratkom?

kuhane suhe slive in suhe marelice (baje vsebujejo veliko železa)

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 21:06:56   
piko12
Se opravičujem svoji nevednosti- kaj pa potem narediš s suhim sadjem? A ga skuhaš v kompot?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 21:08:17   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: piko12

V kakšni obliki so pa mrelice pa slive, ki jih date škratkom? Iz kompota ali smo že v toplih krajih, pa tega nisem opazila?user posted image


suheuser posted image
od bimeda so naravno sušene, brez konzervansov


aja? hvala za info user posted image
kaj pa une, ki so v posodah in si jih sam naložiš v vrečko pa zvagaš (v merkatorju)????


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 21:09:37   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: piko12

Se opravičujem svoji nevednosti- kaj pa potem narediš s suhim sadjem? A ga skuhaš v kompot?

js jih skuham do mehkega in pol spasiram-po potrebi dodam še vodo, v kateri se je sadje kuhalo

< Sporočilo je popravil sandra85 -- 27.3.2008 21:10:15 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
27.3.2008 21:23:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

[
kaj pa une, ki so v posodah in si jih sam naložiš v vrečko pa zvagaš (v merkatorju)????



za merkator ne vem, v tušu in šparu jih tud majo za navagat, samo so žveplane ( sej more bit listek in piše)...jaz sem do zdej edin te najdla da niso, pa kake domače, če se dobi kje...

drugač pa jaz jih zvečer namočim, ono vodo stran zlijem zjutrej in jih samo malo prevrem, kaj pa vem, k ne veš kje se je vse to vlačlo, zato, da se mal razkužjouser posted image prov kuham, jih pa ne...

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
28.3.2008 8:04:47   
ThinkPink
Moja pa ima izredno rada, če ji v rižolino vmešam suhe marelice (prej prevrete in zmiksane). To ji je zaenkrat top zajtrk.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
28.3.2008 10:03:24   
Anonimen
jst sm pa včeri naprešala korenčkov sok, pa sem zvečer namočla notri ovsene kosmiče in je mela to dons za zajtrk...sem zjutri še mal soka dodala, pa jabko zraven naribala in je blo superuser posted image
za kosilo še ne vemuser posted image bom vidla kaj bom za naju kuhala, če se da s tem kaj pokvačkat...
za večerjo bo pa polenta z rozinamiuser posted image

(odgovor članu ThinkPink)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
28.3.2008 10:08:23   
Nacka
A rozine prej skuhaš??? Jest mu hočem mal približt polento (se paži kot sto user posted image ) - mogoče bo z rozinami šlo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?