|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF - Reš - Leonišče
25.1.2009 10:42:25   
punčkica
Ja zdaj sem plačala prvi ppostopek in sem res bila hitro na vrsti, drugega grem na koncesijo aprila, sicer pa še morem v sredo enkrat test narest ker je takrat 14 dni. Za Lj panevem kako poteka mislim da moreš poklicat pol ti pa sestra pove.

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF - Reš - Leonišče
25.1.2009 17:07:17   
gupika
punčkica... mogoče pa le ni vse izgubljeno, če še nisi dobila m....

Ja jst jutri pokličem za naprej.

Vitaebella kako kaj ti?

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF - Reš - Leonišče
25.1.2009 20:32:09   
Vitaebella
Zdravo, Gupika.

Meni je zelo žal, da ti v tem poskusu ni uspelo. Z vzdignjeno glavo naprej, v nove boje. Kateri poskus pa je to zate?

Meni je danes dr. Reš naredil transfer 2 zarodkov. Od devetih celic se mi jih je 6 oplodilo, v torek pa izvem, če bo kakšen zamrzjenček. Baje so pa moje celice zelo vitalne in optimalne (citiram dr. Reša).

Midva upava na najboljše, če pa ne, pa tudi greva v nove boje. Ne bomo se dali... na trenutke se mi zdi, da je do sedaj šlo vse preveč gladko v postopku in da se kaj zalomilo.

Kako si ti punčkica? Kej novega?

LP

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF - Reš - Leonišče
26.1.2009 18:02:21   
gupika
Moj 1. IVF. Tko, da se še ne sekiram preveč. Držim pesti zate, dobro ti kaže. Javi kako je z zamrznjenčki....

lp

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF - Reš - Leonišče
26.1.2009 18:16:39   
Vitaebella
Živjo, Gupika, hvala ti...

Ti si imela kaj zamrzjenčkov? Jaz izvem jutri ali v sredo.

Koliko si pa stara? jaz sem že čez 30. Upam, da bo uspelo.

Srečno!

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF - Reš - Leonišče
26.1.2009 19:01:06   
punčkica
Vittaebella..... nimamravno nekega upanja več saj sem danes 12 dan od et in mi je test še vedno kazal -, tako da mislim da je konec, ja kaj čemo tako je življenje, sem zelo žalostna samo pa čgremo v nove boje user posted image .
Tebi pa čestitam za lepo število oplojenih jajčec in da se ti ti dve pikici lepo vgnezdita in da vsaj ti zagledaš + čez 14 dni user posted image . Navijam!!!!


Lp

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF - Reš - Leonišče
26.1.2009 19:24:57   
gupika
Vitaebella....
Nisem mela zamrznjenčkov, čeprav se je oplodilo 8 jajčec. A so se tako razvili, da ne bi preživeli odmrzovanja (zarodki so fragmantirani- mislim, da mi je tako rekla biologinja). Stara sem 31. Pa ti?

punčkica...
Ali ti m. ponavadi zamuja? še zmeraj je upanje...

lp

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF - Reš - Leonišče
26.1.2009 20:15:16   
punčkica
Gupika..... ne zamuja mi mogla bi jo dobit 30.1, saj bom šev sredo naredila test pa bom na sigurnem, takrat tudi pokličem Reša. Jaz pa sem stara 31 let user posted image

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF - Reš - Leonišče
27.1.2009 19:37:16   
punčkica
Sem ravnokar dobila user posted image  in konec upanja. Spomladipav nove boje user posted image

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF - Reš - Leonišče
27.1.2009 19:58:09   
gupika
punčkica... žal mi je, sem misla, da bo vsaj teb ratalo... pa drugič...jst sem se že kr pobrala, ne razmišljam več o tem in sem se že naročila za naprej...

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF - Reš - Leonišče
27.1.2009 20:13:37   
Vitaebella
Gupika in pučkica,

žal mi je, da vama v tem poskusu ni uspelo. Glavo pokonci, prej kot slej, vsem uspe.

Jaz sem zelo neučakana, komaj 3. dan je mimo. Kako sta se začeli zavedati, da nič ne bo? Kdaj sta začeli čutiti, da je šlo po zlu?

Srečno obema in en velik objemček!

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF - Reš - Leonišče
27.1.2009 20:23:18   
gupika
Ja kaj pa vem. Jaz sem imela še pred ET hiperstimulacijo. Po ET sem pričakovala,da bom še bolj hiperstimulirala. Pa mi je trebuh čist splahnel, prsa tudi in sem kar čutla, da ne bo ratal. Pred ET mi je bilo tudi slabo, mi je šlo kar na bruhanje. Po ET ni bilo več slabosti. 

Pri vsakem je drugač, nekatere nimajo tudi nobenih znakov pa rata.

Držim pesti, da vsaj tebi rata...

lp

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF - Reš - Leonišče
28.1.2009 14:11:17   
punčkica
Ja pri meni je bilo do 8 dneva vse vredu tudi čutilasem rahel pritisk v maternici in prsa so bila napihjena in boleča, 10 dan pa vedno bolj mehka in tudi pritiska ni bilo večuser posted image . Nekako sem vedela da je konec saj ženska čuti to v sebi kaj pa vem no. Pa tudi možnosti sem imela bolj slabe le en zarodek pa še ta je bil dvoceličen tako da sploh niso spremljali kako bi se naj razvijal. Bo pa drugič ali pa tretjič.... Enkrat bo ratalovsem namuser posted image . Gupika žal mi je za tebe pa tako lepo blastocisto si imela. Vittaebella tebi pa želim čimveč sreče pa vsaj ti nas obvesti z dobro novico. NAVIJAM MOČNO user posted image user posted image

Sem se pa tudi jaz naročila konec marca....


Lp

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 113
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?