|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novo mesto ali Ljubljana?
24.4.2012 10:15:45   
kaminek
v NM porodnišnici ni več na voljo epiduralna 24h/dan. mene je skor na rit vrglo, sm rekla, da bi dala kri še za epi, za vsak slučaj, pa mi rečejo, da bolnišnica špara in da imajo samo enga anesteziloga in da ravnokar bojo tud eno operacijo mel (kjer je bil prisoten) in ne bom mogla dobit epi, če bom želela. user posted image user posted image men se je kr obrnil v želodcu, dobesedno. HB, da je vse hitro potekal, sam si pa ne upam zamislt, da bi se to zgodl pr ta prvi, jst bi umrla, ampak dobesednouser posted image user posted image .

tko, da tiste, k mislte rodit v NM in razmišlajte o epi, bodte prpravljene, da se lahko zgodi, da boste ostale brez te "pomoči"-olajšanja.

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Novo mesto ali Ljubljana?
17.10.2012 13:53:34   
Nanaimo
Ce se le da, ne v Nm. Imam slabe izkusnje, prav tako 2 moji kolegici. Babica je sicer bila prijazna,se ji je pa mudilo in je posteljico na silo vlekla ven-ni cakala,da se porodi,kaj sele,da bi najprej pristavila otroka. Zato se je posteljica zatrgala. Posledica:narkoza in ciscenje maternice. Na oddelku pa le 1 prijazna sestra, ki je pomagala,da sem osvojila dojenje. Ostale sestre samo bentijo in nocejo pomagat. Se izkusnja kolegice1: predolgo cakali na porod, tako da je otroku ze padel pulz,nato pa na hitro rodit. Kolegica 2: rojevala 20 ur, njej in otroku ze padel pulz pol pa spet rojevanje na hitro. Ne vem,kaj bluzijo,ampak definitivno ne grem vec v Nm.Raje grem okoli roka za 2 meseca zivet v Lj in placam najemnino,ce ne bi bilo casa,da pridem sicer v bolnico-resno razmisljam o tej opciji. Bolje 600€ kot smrt...

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Novo mesto ali Ljubljana?
17.10.2012 14:01:46   
Nanaimo
Ce se le da, ne v Nm. Imam slabe izkusnje, prav tako 2 moji kolegici. Babica je sicer bila prijazna,se ji je pa mudilo in je posteljico na silo vlekla ven-ni cakala,da se porodi,kaj sele,da bi najprej pristavila otroka. Zato se je posteljica zatrgala. Posledica:narkoza in ciscenje maternice. Na oddelku pa le 1 prijazna sestra, ki je pomagala,da sem osvojila dojenje. Ostale sestre samo bentijo in nocejo pomagat. Se izkusnja kolegice1: predolgo cakali na porod, tako da je otroku ze padel pulz,nato pa na hitro rodit. Kolegica 2: rojevala 20 ur, njej in otroku ze padel pulz pol pa spet rojevanje na hitro. Ne vem,kaj bluzijo,ampak definitivno ne grem vec v Nm.Raje grem okoli roka za 2 meseca zivet v Lj in placam najemnino,ce ne bi bilo casa,da pridem sicer v bolnico-resno razmisljam o tej opciji. Bolje 600€ kot smrt...

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Novo mesto ali Ljubljana?
25.10.2012 19:39:37   
Grizo
Za NM ne vem. V LJ obakrat dobra izkušnja (seveda, če ti je strokovnost osebja najpomembnejša. Če ti je cartanje bolnikov, potem morda raje drugje...).

_____________________________

Ta teden knjižna nagradna igra na http://www.facebook.com/knjiznikoktajl . Nagrade: Nesbo & Juul.

(odgovor članu Nanaimo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Novo mesto ali Ljubljana?
10.12.2012 12:25:49   
olimia

IZVIRNO SPOROČILO: Nanaimo

Ce se le da, ne v Nm. Imam slabe izkusnje, prav tako 2 moji kolegici.


Poznam jih kar nekaj s takšno in drugačno izkušnjo... Sama sem rodila 3× v NM in enkrat v LJ - kar se čakanja tiče pri porodu, so me v LJ ''pacali'' precej dlje kot v NM.
Sem pa rodila vsakič pri drugi babci; porodničarji dvakrat isti, enkrat drugi, v LJ ga sploh videla nisem, da obstaja; sprejela me je babca (ki je bila mimogrede enkratna - to pa je bilo v LJ edino pozitivno, kar sem doživela).
Sestre na oddelku - nobenih težav nikoli, pomagale vstat, it z menoj na WC; pomoč pri dojenju kadarkoli sem prosila, prvih 24 ur po porodu so obvezno one previjale in sem počivala; ker sem rodila ponoči - so mi naslednji večer brez problema odpeljale otročka in mu dale dodatek (kljub temu, da sem imela svojega mleka dovolj), da sem se naspala v kosu 5 ur, ker sem bila izčrpana, saj sem bila praktično pokonci 40 ur... Nimam slabih besed.
Če bi šla še rodit, bi se definitivno odločila za NM, če bi imela izbiro.

(odgovor članu Nanaimo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?