|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
25.3.2008 18:19:57   
kaja02
nell- ma saj si pravi umetnik, prav pohvalno, pri meni bi bilo to eno pravo sklopudralo, še moja 6. letnica riše bolje kot jaz user posted image  kadar moram za službo kaj narisat, mi to nardijo drugi člani naše družine sam jaz ne

user posted image user posted image user posted image  za novo stran, sem tudi sama pogledala, kaj je zdaj to avgustovke2008- 2. del, ko pa sem zagledala vaša imena sem vedla, da sem na pravi strani

dobrodošle nove user posted image , želim vam čimlepšo nosečnost, čimveč brcik, zdraveuser posted image , in čimveč čveka

erin user posted image  si pravi rač. mojster, jaz sem že za sliko na forumu porabla nekaj ur user posted image  da sem si vsa navodila prebrala

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
25.3.2008 18:28:20   
naty13
Odette lepo, da si se oglasila. user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa le povej, če ti bo mali pikec razkril ali je user posted image  ali user posted image .

Nell ti si pa prava umetnica. 10 pleničk si tako lepo porisala. user posted image user posted image user posted image  Res pohvalno. user posted image user posted image user posted image

Erin sem si prav zamislila, ko si omenla študentske bone. Sem šla tako malokrat na bone jest. Pa možnost imam. user posted image  Jaz pa sem.... user posted image  Da si le kaj dobrega v želodček spravla, da se ne bo mali pritoževal. user posted image user posted image user posted image

Jaz pa šibam v trgovino. Jutri končno pridejo zidarji po treh tednih nateguser posted image . Sem kar vesela. user posted image user posted image user posted image  pa ziher bom še v baby center zavila že iz firbca. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
25.3.2008 19:01:02   
košuta
Pokorno se javljam na 2. (Že!) delu našega čvekanja...user posted image

Hvala za vse pohvale mojega trebuščka; sem tudi sama ponosna nanj. Zdaj saj zagotovo vem, da sem tudi jaz user posted image . No, v brcikah pa tako že dva tedna uživam. Jutri imam GP, verjetno bo MF, ker sem  v 21.tednu. Komaj čakam!!! Pozdravčki najine bebice za dobro jutro (ob 8.) - kaj še hočem lepšega! 
Meni še sploh ni poslušala srčka naše bebice. user posted image  Mogoče bo pa jutri! user posted image  Upam...user posted image

Še eno vprašanje: A je katera med nami doma nad Dobrno? Vprašam, ker je tast danes prodal avto v tisti konec, pa je gospa rekla, da ena njena hčerka pričakuje še letos. Pa da imajo 8-mesečnega vnukca. Seveda ni nujno, da je ena izmed nas... Samo vprašam, ker se nisem upala sama pohvalit z našo bebico... Firbčna pa sem.

Aja, pa dobrodošli naši novi čvekici!
No, upam, da tudi ostale uživate v user posted image  vsaj toliko kot jaz. Privoščim prav vsaki!

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
25.3.2008 19:09:58   
astrea
user posted image Maaa, vidim, da ste mi ušle...hehe user posted image . Sem se že spraševala, kdaj dobimo nadaljevanje.

Najprej dobrodošlica novima user posted image user posted image user posted image user posted image

Pridni Erinuser posted image user posted image user posted image  in Sayuriuser posted image user posted image
Kar se tiče opreme, sva midva kupila voziček in pa previjalno komodo (znižana v babycentru). Vsakič ko grem v h&m pa kupim kakšno malenkost. Posteljico si bova pa sposodila.

Košuta user posted image user posted image  za bušija. Ga morm kmalu še jaz pripopat goruser posted image .

Uauuu nell, čudovite souser posted image user posted image user posted image .

Nam pa pridejo prenavljat kopalnico v četrtek in se selimo h mojim za ca. 1 teden. Komaj čakam, da jo uredimo in damo not tuš kabino, ker si že zelo težko umivam lase sklonjena nad miniaturno bano.


Čestitke vsem ob materinskem dnevu user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil astrea -- 25.3.2008 19:10:46 >

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
25.3.2008 19:15:25   
anita goitan
ma sam poglej ti čveke, me ni par ur gor, pa so že na 2.deluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iha, ma ste super,
sem bla na pošti, in ravno sonček je zahajal oz bila že večrna zarja, ma kaku so se lepu bleščale Kamniške alpe.

(odgovor članu astrea)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
25.3.2008 19:17:37   
Erin
nell - pa ti si prava slikarkauser posted image user posted image user posted image ...sem pa mislila da znam jaz lepo risatuser posted image Čudovite slikce!user posted image

(odgovor članu astrea)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
25.3.2008 20:31:26   
cebrca
Živijo v drugem delu!

nell super plenice, ti pa imaš talent.

Tato, midva nisva še nič kupovala, res pa sva dobila posteljico, voziček in lupinico. Previjalno bo pa user posted image sam naredil. Imam pa že tudi obljubljenih nekaj pajackov in majčk. Bom raje počakala, da točno vidim, kaj bom dobila, pa bom potem nabavila še tisto kar bo manjkalo.

petrushka, pri nas v ZD imamo MŠ na dva meseca (konkretno aprila in junija). Sem klicala za naročit, pa mi je sestra rekla, naj se sama odločiva kdaj greva. Midva greva aprila, ker bo junija preveč dela na kmetiji!


Se beremo jutri!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
25.3.2008 20:41:28   
čipka
joj, punce, mene pa ful ful skrbi, ker moja bejbika še nč ne brcauser posted image , dons se pa začenja že 20 tedenuser posted image .  Komaj čakam, da imam drug teden v sredo G, da ga vprašam.   Držim pesti da ni nič in da je mogoče kej povezano s tem da jo nosim bolj zadaj. A ima mogoče še katera tak problemček?   vse nove avgustovke dobrodošle in želim vam lepo user posted image pa tudi vsem ostalim čvekicam.user posted image

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
25.3.2008 20:44:02   
nell
Hej ho

Hvala za pohvale, zdej mi bo začela še rit rastit ne sam trebušček. Res uživam v ustvarjanju, še sploh risanju na različne materiale...zdaj pa z največjim veseljem slikam takele podobice za našga malega navihančka. Upam sam, da bomo to kopalnico uredil prav čas, ker si želim poslikat tud kako steno v otroški - bomo še videli če nam rata. Če ne bova pa z pikecem potem čorala po stenah - heh. Joj menda ja ne.

astrea - upam da vam hitr montirajo tuš kabino...najlepše je le doma, a ne.

Se mi zdi, da se nas je kar nekaj zagnalo v renoviranje, gradnjo ali pa kako urejanje stanovanj...hočmo vse notr spravt še taprav cajtuser posted image user posted image

Košuta - Vam želim lepo gledanje čez monitor jutri in pa seveda tud kako poslušanje srčka. Js še ga tud nikol nisem poslušala pri G...hmmm mogoče naslednjič. Ampak je Katja rekla, da se sliš tko kot na Angelsounds, tko da to pa poslušam vsak dan...sem zalublena v to malo napravicouser posted image

dečve js jo maham pod kovter, kr sem čist crknjena. Sej ni čudn, če sm pa cele praznike lenarla...zdaj se je pa spet delovni tedn začel in jaz že ta prvi dan čist hinuser posted image user posted image


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
25.3.2008 21:25:10   
pingo80
Hej ho, klepetulje.

že 2. del. človek vas sploh ne more dohajat. sem mislila danes sam mal prečekirat - ne da bi se prijavla - pa ste vse tako hvalile nelline pleničke, da sem mogla pogledat. uaaaauuuu, nell, čudovite so. ko bi znala pol tolk risat/slikat kot ti. kaj si uporabla tiste barve za tekstil v majhnih kozarčkih, ki se kupijo v trgovinah za ustvarjanje?
A vete, da sem danes menda čist zares čutla prve brcike. Sm najprej poslušala našo razgrajačico z angelsoundom, pa se je ene 15 minut non stop premetavala, pol sem pa tist ugasnila in se osredotočla na naino pužiko. mislim, da je blo to to. Če bom čutla še pol preden grem spat, al pa jutr je blo sigurno. Vam sporočim.
ZDaj pa še hitr "spacat" pripravo za jutri.
Nočka.

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
25.3.2008 21:36:14   
Maja T.
Čer!

Super pa smo že na 2.delu user posted image user posted image user posted image , ste pa toliko načvekale, da sem uspela samo na hitro preleteti. So RR pozelenili, mi je dosti bolj všeč  user posted image

Vidim, da imamo dve novi, dobrodošli Petrushka, Nateja med nami user posted image user posted image user posted image ,  ne bo vama dolg čas user posted image .

Še ena slavljenka, nyna84 vse dobro, vse lepo za rojstni dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zoja Miška kupi kako lepo knjigo, mogoče zbirko malih knjig od MK - Poti modrosti

Ceberca,  to za materinski dan si pa tako lepo napisala, da so mi stopile solze v oči, uh danes nisem v dobri koži user posted image

Nell te pleničke si tako lepo naslikala, da sem ostala brez besed. Sem mislila, da bo kakšna barvna abstrakcija, pa je prava umetnina, bravo user posted image user posted image user posted image


Mislim, da je lana78 spraševala za pregled na GP. Mene G. načeloma ne bi pregledal, ampak me je enkrat zaradi špikanja, zdaj nazadnje pa zaradi tega, ker mi malo trebuh trdi. Obakrat je preveril, če je MV zaprt in je bilo vse ok user posted image  
Erin in Sayuri, super sta zrihtali ta prehod iz 1. dela na 2. del, sem se prav nasmejala, ko sta kontaktirali med seboj in kopirali sezname, zakon sta user posted image

pingo80  user posted image user posted image user posted image za brcike, čipka tebi pa, da bi jih čim prej čutila user posted image mislim, da še tako ni kriza, če ne čutiš brcik in imaš še čas tam nekje do 24. t.,
Dajte me popravit, če sem se vsekala v tednih, sem nekje brala, da je bil omenjen 24 t./22t.user posted image   Čestitam ostalim za vse uspešne preglede user posted image user posted image user posted image , so to eni lepi občutki, ko ti reče, da je z user posted image vse v redu.   Nisem vse komentirala, ker niti ne vem več, kaj je katera pisala, zato vsem ostalim so-user posted image želim mirno, lepo noč in sladke sanje user posted image

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu pingo80)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
25.3.2008 21:47:57   
košuta
Nell - kake luštne pleničke. user posted image  Kar za okras, jih bo kar škoda zamazat...user posted image

Čipka - Pomiri se; sploh še ni krize, če še ne čutiš brcik. Imaš še nekaj tednov časa. Te nima kaj skrbet, sploh če si prvič user posted image  in ker imaš G pregled drug teden. Mogoče začutiš brcike že jutri... user posted image

Nočko!

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
25.3.2008 22:04:02   
čipka
Maja T. in  kosuta hvala da ste me mal potolažle.Upam da jih bom hmal začutlauser posted image

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 7:36:53   
miškolinček
Dobro jutro punce, pa sem vas le našla. user posted image user posted image Bravo, za 2. deluser posted image user posted image . Smo pa res čvekulje. A bomo postavile rekord, če bomo tako nadaljevale bomo imele do avgusta še veliko novih delov.

Pa še kavica za dobro jutro,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!
Kje pa ste danes vse?

Srečno vsem ki imate danes preglede.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 7:48:00   
lana777
Dobro jutro,
hvala za kavico!

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 7:48:56   
sandra123
Jutro, Miškolinček, hvala za havico, je že skoraj v trebuščku user posted image .

Danes imam pa šoping dan, imate kakšno idejo, kaj naj možeku kupim za 9.obletnico, ki jo imava jutri (4.poroke, sva se poročila na isti dan, kot sva začela zvezo)??? Jaz kar ne vem, kaj naj mu privoščim letos user posted image .
Tudi jaz sem komaj ugotovila, kam so zbežale souser posted image  user posted image .

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 8:28:06   
lana78
Dobro jutro vsem!!!

Miskolinček: Hvala za kavo. Je prav pasala po neprespani noči. user posted image user posted image user posted image

A se tudi vam kdaj dogaja, da ponoči ne morete spat? Mene je vse tiščalo, nobena poza mi ni bila prav... Nato pa sem še cedevito, ki je bila na nočni omarici polila ter zbudila user posted image , da je pobrisal. Po mojem je bil jezen kot sam user posted image , a tega ni pokazal... Saj ve, da mora tudi on kaj postorit za našega user posted image . Zdaj pa sem  tako user posted image in najraje bi dala glavo pod pult (vsaj dokler se ne prikaže kakšna stranka).user posted image user posted image user posted image

pa lep, sončen dan user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 8:35:11   
anita goitan
jutro punce,
jaz imam eno vprašanje mogoče ima katera tudi to opaža: kar obujem imam občutek da mi je mal tesno, čeprav prejšnji teden zdravnica ni rekla da mi noge zatekajo-me je pretipala, tudi sama ne opazim da bi mi, sestrca mi je rekla naj več pijem. Veste vi kaj več?
Lepo sončno sredo, danes po delu šibam h frizerjuuser posted image

(odgovor članu lana78)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 8:36:07   
Zoja Miša
Pa res se danes nekje skrivajo vse!?

Hvala Miškolinček za kavico. Jo pravkar pijem in je jami!
Sandra123 uživaj v šopingu! Kaj pa naj bi tvojemu kupila, pa res ne vem. Moškim je tako težko kupovati! Jaz sem mojemu letos plačala izpit za čoln, pa je bil navdušen, čeprav ga mora sam narediti!user posted image
MajaT nisi mimo brcnila, in je res do 24 t je o.k. če ne čutiš brcik. Čipka, očitno še ni prišel najin čas!user posted image  Seveda pa je vse o.k. Čeprav tudi jaz že komaj čakam 31.3. ko imam pregled!
Pingo80 tebi pauser posted image user posted image user posted image  za brcike! Uživaj!
Nell ti pa imaš slikarsko roko! Res čudovite so te tvoje pleničke!

Jaz sem pa včeraj v H&M-u zapravljala. In MajaT hvala za nasvet. Sicer nisem kupila knjige, ker vem da kolegica nima obstanka za knjigami. Ima namreč 3 otroke in še mamo za popedenat...Je pa rada lepa, tako da sem ji kupila ene uhane, ki ji ostanejo za spomin in nekaj kozmetičnih pripomočkov. Pa čokolado seveda, za posladkat! Upam, da bo zadovoljna!

Sebi pa sem kupila ene črne športne hlače, sem dala 29,00 eur. Zelo zadovoljna! In enko kratko majčko, v bolj živahni barvi, živo roza. In spodne hlačke.

Potem pa se nisem mogla zadržati in sem kupila še paketek bodijev, 3 so notri za bebiko. So v natur barvi, tako da ne bo problemov! Pa sem rekla, da ne bom kupovala pred MF, pa ni zneslo! Če so tolk cart! Jaz bi lahko kar pol trgovine domov prinesla!
In potem pridem domov in moj užaljen - meni si pa rekla, da ne smem kupovati prej! user posted image  Ampak je rekel, da bo sedaj tudi on šel v šoping za najino bebiko! user posted image

Tako, pa se še kaj javim danes, čeprav sem vam itak napisala cel roman!

Bodite v sončku! Danes se res lepo razdaja!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 8:45:40   
renatka
Pozdravljene!
Kar nekaj časa me ni bilo in vi ste tako bile pridne, da ste v drugem delu čestitamuser posted image ! Midva sva vredu, spola še ne vem upam, da bom zvedela naslednjo sredo na morfologiji, brce pa čutim že približno en teden.
Erin dobila sem nekaj kg zraven, tak da je zdaj skupaj +4 kg aja pa nov GP 2.4.
Vsem nosečkam želim lep sončen danuser posted image !

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 8:52:44   
gajka
Dobro jutro, čvekice! Pa smo na 2. delu! user posted image

čipka - nič ne skrbi zaradi brc. Jaz sem jih tudi začutila, ko sem bila user posted image  ravno polnih 21. tednov. Pa vem, kako se počutiš, ker mene je že tudi malo skrbelo. Če pa kaj v vraže verjameš, pa eni pravijo, da user posted image  začnejo brcati kasneje...  No, pri nama vsaj kaže, da to res drži! user posted image

nell - pišuka, to si pa res na polno zastavila tole poslikovanje pleničk! user posted image  Super so! Jaz tudi razmišljam, da bi eno steno v otroški poslikala z bolj morskimi motivi - ala Nemo. bomo še videli, kako bo s tem.

Glede nakupovanja in ostalih priprav - midva nimava še nič. Sem se nekako odločila, da šoping prestaviva vsaj nekje tja do maja, potem pa zapravljanje na polno! Čeprav ne vem, če bo res tako veselo, ker imam odpor do trgovin in me prav zanima, če bo nakupovanje za user posted image  kaj manj stresno... user posted image

Mene je pa danes zjutraj šef spravil orng v slabo voljo! user posted image  Imamo enega pripravnika, ki samo blefira in mu je že prav v rit zlezel, meni pa gre prav na jetra! user posted image  Pravzaprav bi rabila nov forum, da celo zgodbo opišem. Danes me je pa razkurilo to, da sta se najprej lotila moje teorije o enem projektu, kot da jaz pojma nimam in sem z lune padla, čeprav se je na koncu izkazalo, da sem imela več kot prav! Ampak seveda za enostavno opravičilo ali vsaj kak komentar nimata 5 sekund časa... user posted image  Sem začela resno razmišljat, da bi vsaj za cel junij dopust vzela, če mislijo biti v službi pa še naprej neznosni, bi še pa najraje v kako bolniško šla! Potem pa naj delajo, kar hočejo!


(odgovor članu lana78)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 8:56:25   
ANA_P
Dobro jutro, hvala za kavico user posted image

Zoja Miša, a mi lahko malo opišeš te športne hlače, grem danes v HM pa jih bom pogledala. A kavbojke imajo kakšne dobre?

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 9:31:41   
arait
pozdravljene,

imam eno vprašanje za vse, ki ste že obiskovale tečaj predporodne priprave. ali mi lahko katera pove, koliko časa traja ta tečaj - enkrat na teden ali več in koliko tednov in če greš res lahko le po 32 tednu nosečnosti ali te spustijo že prej?

lp

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 9:31:51   
tatly
SAYURI-ta je ja samo se ma kosarico not za dojencka

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 9:32:04   
Zoja Miša
Ana_P, hlače so bolj lahek material, tako da niso ravno zimske. Ampak saj je pomlad!!!user posted image   Zgoraj so na elestiko, kot se za nosečniške hlače spodobi, drugače pa so lepo ravne. Zadaj dva žepa, pri pasu pa še en trakec, da jih naredi bolj fletne!user posted image  Jaz sem vzela črne, pa tudi bež bi, če bi še imeli številko!user posted image  Imajo pa še bele in temno modre! Res pa dober izgledajo, vsaj na moji riti, pa dolžina je čisto ta prava! So zelo kamot in mislim, da jih bom fino nosila. Zraven športnih čevljev in balerink, ko bo malo bolj toplo. Lahko se skombiniraš tako, da si čisto športna v njih, lahko pa tudi kakšno čedno majčko zraven oblečeš, pa bo tudi lepo izgledalo!

In kaobojke, sem tudi probala ene, pa so tudi zelo fajn na meni stale, ampak si jih potem nisem kupila. Kaobojke, pa stanejo 49,00 eur. Toliko pa potem nisem več bila pripravljena dati, sploh, ker jih imam doma, dvojne, zelo podobne.

Upam, pa da še kaj dobijo, ker je tako luštno zapravljati! In na vseh izdelkih piše MAMA! Ja, sej sem mau smotana, ampak se mi tolk fajn zdi! user posted image

V glavnem Ana_P, mislim, da sem ti napisala celo povest o hlačih...upam, da tudi kaj koristno. Veselo nakupuj! Uživaj!!!

Anita goitan, tudi meni se včasih zdi, da so se čevlji zmanjšali.user posted image  Malo hitro se mi zdi, za zatekanje, pa sem potem to pripisala mojim večim kilam, ki jih nosim!



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?