|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 11:43:21   
sandra123
Hvala punce...kamen se mi je odvalil od srca...drugi teden jo grem že podpisati user posted image ...končno lahko začnem uživati v nosečnosti in se neham obremenjevati...še so dobri ljudje na tem svetu!!!!!!!!!!!!!! Imam najlepšo obletnico poroke....user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 11:43:21   
Erin
anita goitan - jaz imam občutek da mi zatekajo cele noge...očitno spet premalo pijem...Meni so rekli čimveč tekočine in čimmanj slanega...user posted image

renatka- lepo da si nas spet prišla pogledat, ravno včeraj sem gledala seznam in ko sem videla tvoje ime premišljevala kje siuser posted image no pa si se takoj pojavilauser posted image
čipka - držim pesti da te user posted image mali še te dni tako lepo poboža da boš takoj pozabila na vse skrbiuser posted image ..hmmm...mogoče je pa krivo to da te samo boža in nikoli ne brcneuser posted image joj kako te ima user posted image rad...ampak... reci mu pa le naj kaj bolj konkretnega da od sebeuser posted image da boš vedela da je vse uredu kajne?user posted image
gajka - ignoriraj ljudi ki te spravljajo v slabo voljo...še posebej moških...eni očitno še danes niso navajeni da smo tudi ženske sposobne in nam nočejo dati prav...jaz bi jih kar za ušesa na en drevo obesilauser posted image user posted image
lana78 - tudi jaz slabo spim zadnje dva tedna, ali me lulat ali moj smrči ali ne najdem prave poze, zjutraj me pa vse boli in zateguje v trebuhu...ampak si vedno rečem...se bom že navadilauser posted image
karmen83 - dobrodošlauser posted image user posted image user posted image
naty - si kaj boljše?user posted image
sandra - ČESTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITAM  za nedoločen čas!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image ...Še so dobri delodajalciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 11:44:50   
sandra123
Ja, Erin sva pa istočasno poslali...do sekunde istočasno...HVALA VSEM!!!!!!!!!!!

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 11:45:37   
Erin
Pa res user posted image user posted image user posted image

aja, pozabila sem nekaj..

DOBRO JUTROOOOOOOOuser posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 11:51:05   
sayuri
tatly, v porodnišnici Postojna priporočajo povijanje na široko z eno ali dvema tetra pleničkama 3 mesece. Ultrazvok kolkov novorojenčkom naredijo en dan po porodu in glede na rezultat ti dajo potem priporočilo. Jaz sem morala Filipa povijati z eno tetra pleničko 3 esece (ravno čez poletje).

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 11:51:43   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Pa res user posted image user posted image user posted image

aja, pozabila sem nekaj..

DOBRO JUTROOOOOOOOuser posted image



Dobro jutro ob poldne user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 11:54:11   
Zoja Miša
Jutro Erin??? Si si pa privoščila! Ja, blagor enim, ki si lahko!

Tatly 65,5 kg. Prej sem jih imela vedno okoli 59, 60 je bil max. Pa hrana mi je bila zadnja briga. Sedaj pa končno z užitkom jem, pa me klincajo! user posted image

Sandra123, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image

Gajka, ne se dat!



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 11:57:02   
Višnja
Živijo,
ma ke klepetulje smo...že novo temo smo odprle. Sej je prav, pridne, pridne!!!!
Včeraj smo imeli tudi mi na obali sneg, ...na srečo, ga je kmalu stopilo sonce!!! Danes je pa spet lepo vreme.
Včeraj sem imela pregled in kot sem predvidevala je samo poslušal srček in drugo je vse ok. Naročil me je 15.4., še sreča , da imam naslednji teden morfologijo pri Pušenjaku in bom vidla mojega malega črvička, ker če ne bi bila dooolga za čakat.
Upam, da bom uspela it kaj pogledat pred prgledom malo po trgovinah v lj.  Še enkat že 100 krat postavljeno vprašanje v katerem HM imajo oddelek za nosečnice??? Jaz sem bla samo v tistem v City parku...ma verjetno bi se našlo tudi tam kaj. V kopujete v "normalnih" oddelkih ali nosečniških???

Nič se bat, če ni brcik...eni malo prej, eni malo kasneje...tudi jaz sem začutla ne dolgo nazaj pa je druga nosečnost, za katero pravijo, da hitro čutiš.

Zdaj pa morem it še kaj naredit, ker če ne....

Uživajteeeeeeeeeee

_____________________________

Nasmeh mojih dveh princev je nekaj najlepšega na svetu!!!!!!

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 11:58:41   
Višnja
sandra123 - čestitam!!!!!!


...pa še dobrodošle vse nove!!!!

_____________________________

Nasmeh mojih dveh princev je nekaj najlepšega na svetu!!!!!!

(odgovor članu Višnja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 12:02:22   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Pa res user posted image user posted image user posted image

aja, pozabila sem nekaj..

DOBRO JUTROOOOOOOOuser posted image



Dobro jutro ob poldne user posted image user posted image user posted image .


Neeeeeeeeee...sem vstala "že" ob 10h, kar je zame zgodajuser posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 12:11:22   
tatly
zoja misa jaz sem jih imela lani avgusta 52 zdaj jih pa mam 64user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 12:12:47   
mishel
ERIN zdaj pa nimam več tako slabe vesti, ker jaz tudi vsak dan spim do 9.00 user posted image . Imava srečo, ker si to lahko privoščima user posted image .

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 12:16:40   
naty13
Sandra user posted image user posted image user posted image  za pogodbo in najboljšo obletnico. Uživaj v  user posted image .

Erin dobro jutro. user posted image user posted image user posted image   A si se vsaj ti še namesto mene naspala user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem boljš. Zjutraj je bila pa kriza.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 12:27:54   
Erin
Ja zaenkrat si lahko to še privoščim...še 4 mesece potem pa sledijo celoživljenske skrbi in neprespane noči ali je z mojim user posted image vse uredu...se bom kar naspala sedaj, kolikor se pač lahko...
Pa saj bi drugače zlezla iz postelje že prej (je tudi meni ziprno ko zamudim pol jutra) samo:
1. ne znam zlezt iz posteljeuser posted image

2. ker sem sama doma ne vem kaj naj počnemuser posted image
3. sem zmatran od nočnega sprehajanja do wc-ja in iskanja prave poze (trdno zaspim šele okoli 5h, tako da predvidevam da je to razlog mojega poznega dobro jutraaaaauser posted image )


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 12:41:25   
košuta
Pozdravljene!!!

Sandra123 - Čestitke za nedoločen čas. Kako ti je moralo odleči... user posted image

No, midva z user posted image  sva s pregleda, ki je bil res MF. Naša bebica je po besedah G v redu in ji nič ne manjka. Je pa dolgo iskala rokico, ki jo je naša bebica poredno skrivala. user posted image  Imamo dolgonogo bebico, težko 340 gramov. Je vprašala, če hočem vedeti spol, pa sem rekla, da bomo na to kar do poroda počakali... Je najbolj ziher. user posted image  Mi bo pa enkrat v prihodnosti verjetno spremenila PDP, ker je naša bebica po meritvah UZ večja, kot na prvem UZ (bo bližje PDP po zadnji M). Zaenkrat bom pa ostala na 15.8...
Naslednji pregled imam 23. 4.  Srčka pa spet ni poslušala, samo z UZ pregledala. user posted image  Mogoče pa naslednjič...
Toliko zaenkrat! LP!  Se beremo!

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 12:45:51   
naty13
Erin midva bova dala v soboto Nejca mal k našim na počitnice. Ga bom zutrej peljala in v nedeljo greva po njega dopoldne. Tako, da bon tudi jaz mal zutrej potegnila, če ne bo kakšnih nevšečnosti. user posted image user posted image user posted image user posted image  Sam to je pri meni do 8h. Sploh ne morem spat dolgo. user posted image

Kosilce sem spravla v želodček in se odločila, da bom mal bolj gledala kaj pojem, da ne bo spet hudo. user posted image  Mal se bom odpovedala čokoladi. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 12:47:16   
naty13
Košuta user posted image user posted image user posted image user posted image  za dober opravljen pregled.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 12:56:02   
soncek3
Erin ti si kar privošči, ja. Dokler lahko. Meni je tudi najhujše zjutraj vstat in kakih 10 min kar poležim in si mislim, ko bi lahko spala vsaj še pol ure. Ampak nič ne pomaga, treba vstat in it v službouser posted image . In še zadnje dni, pucanje šip na avtu. Danes so bile prav nesramno zamrznjene, so mi skoraj prsti odpadli od mrazauser posted image .

Sandra123 čestitke za lepo obletnico. Midva pa bova za prvo obletnico poroke dobila najlepše darilo. Našega malega srčkauser posted image ! In super za tvojo pogodbouser posted image user posted image user posted image . Mene pa danes v službi iz centrale prav s čudnimi maili obsipavajo, da me je kar strah, kaj se dogaja. 

Jaz bom tudi mogla it kam v nabavo po hlače. Zdaj ko sedim, se že prav nelagodno počutim, ker me vse tišči. Pa kaj čem, ko je LJ takoooo daleč.user posted image user posted image  Nekaj bomo že pogruntali.

Brez skrbi Čipka slej ko prej boš začutila. Jaz zdaj kake dva dni čutim rahlo premikanjeuser posted image  (pa čeprav se včasih vprašam, če je res to to, ampak je!)), prej me je pa kak teden žgečkalo.

Nell ti si pa res umetnica! Bravo!user posted image  Kakšne barve pa uporabljaš za to? Običajne za tekstil, ali kako?

Sayuri in Erin, hvala vama, ker tako vestno skrbita, da se mi samo pridružimo temu čveku.

Vsemuser posted image  en lep sončen pozdravček user posted image user posted image . Užijte čimveč tega sončka!!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 13:01:38   
m@j@
Na hitro...

Tudi jaz sem s pregleda. Smo ok, samo skoraj za dva tedna prehitevava v rasti. Sem pa grozno dolgo čakala, laboratorij, pa še na vrsto pri dr.
Imam pa naslednji teden OGGT, kr tko, zaradi sigurnosti in kontrolo urina (je blo danes mal slabše). Aja, dobila sem železo, pa je rekla, da ni tolk panike, da lahko kakšen dan špricam. Za spol pa nisem vprašala, mislm pa da bo user posted image . Tako da naslednji pregled pa imam 25. aprila.
Sem bila pa danes že na sprehodu in ugotavljam, da sem čisto zakrnela. Jutri pa spet v službo, imamo v petek nastop, pa nastope s praktikantkami imam, tako da...pestro.

Še dobrodošlica vsem novim, user posted image  za vse lepe novičke (zaposlitev za nč), itd....

lp,

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 13:03:56   
mishel

 user posted image user posted image user posted image za dobro opravljen pregled. Samo da je vse vredu!!!

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 13:05:43   
mishel
M@J@ sem prepozno videla, čestitke tudi tebi. Pikici pa že gre dobro če tako lepo rasteuser posted image .

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 13:27:12   
K_a_t_j_a
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za drugi del!! Sem mogla prvo prvi del prebrat, ste se pa zelooo razpisale.
Čestitke Neža7 za opravljen izpit! user posted image user posted image user posted image Si tudi v  izpitih tako kot jaz. Jaz ga imam tudi jutri (zagovor podjetniškega načrta - drugi del izpita), upam, da ta tudi uspe.
Dobrodošle Petrushka, Nateja, karmen83!!!
Nell
zelo lepe pleničke! Si pravi talent! Jaz sem pa čist anti za risanje.
Nyna84 čestitke za rojstni dan!! user posted image user posted image user posted image user posted image
košuta lep buši!user posted image
Bravo vsem, ki ste prvič začutile brcike, tiste katere jih pa še ne, nič skrbet, je še čas.

sandra123 
čestitke za vajino 9. obletnico!!user posted image user posted image In za pogosdbo za nedoločen čas!!! Super!user posted image user posted image user posted image Glede darila pa tudi jaz nimam neke ideje. Mogoče gresta na kakšno večerjo v dvoje.

MIdva sma že tudi naročila posteljico preko Sončka je pa takšna: http://soncek.si/si/otroska-posteljica-emilie-120-x-60-cm-i3803.shtml
v barvi vanilije. Sma dobila mail, da bo enkratr naslednji teden.
No jaz sem pa že danes oprala dva pralna stroja cot, posteljnino preoblekla, posesala po spalnici, pomila... Imam danes energijo, ki mi jo daje sonček vzunaj. Komaj čakam, da se začne taprava pomlad, ker tole zdaj je kar nekaj...user posted image
Jaz sem pa že včeraj dobila za materinski dan od sestrce in mamice rože. Sem bla kar ganjena. Moje malo sonce me je pa včeraj tak brcalo, je zgleda vedelo, da je materinski dan.



< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 26.3.2008 13:28:07 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 13:36:05   
sayuri
Višnja v City parku v H&Mu nimajo nosečniškega oddelka. Sedaj je na Rudniku na novo odprt center Supernova in v njem H&M in v tem je nosečniški oddelek.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 13:49:17   
miškolinček
Višnja
Nosečniška oblačila imajo na Rudniku v H&M, v City parku jih nimajo (vsaj do zdaj jih niso imeli, če se motim me popravite).
Nekaj jih imajo tudi v C&A, vendar ne toliko kot v H&M.




Sandra, user posted image user posted image user posted image suuper, čestitam za pogodbo. Zdaj se ti je gotovo kamen odvalil od srca. Vem kako je ko čakaš na pogodbo, pa vsi v kadrovskih sl. že vse vejo, ti pa vse zadnji dan.
Zdaj ti pa ne bo treba ne vem kakšnega darila kupit, a ni to najlepše darilo, tako zate kot za tvojo družinico.user posted image user posted image user posted image

Naty, samo da si boljše. A zdaj v službo hodiš, sem mislila da si doma, ker si dopoldne vedno mal prišla tukaj pogledat? Sem opazila da te ni.user posted image user posted image
Erin, ti sam pančkaj če lahko. Jaz sem tudi v prviuser posted image  spala kot ubita cele dneve in noči, zdaj se pa nikakor ne morem naštimat. Pol grem pa čez dan mal poštukat, kot user posted image  user posted image user posted image . Zadnjič sem ti pozabila napisat, da si zapomni datum, ko si bila na razgovoru za EA, če se boš odločila zanjo, ker v porodni sobi preverjajo če si bila tam in kdaj. Jaz sm se prvič komaj spomnila približnega datuma.user posted image  Ni kaj nosečniška pozabljivost,user posted image user posted image .

Punce, ne sekirajte se zaradi kg, če vam paše kar jejte, ne morejo se vse čisto malo porediti, ene več ene manj. O hujšanju bomo potem razmišljale, ko bomo imele user posted image user posted image  v rokah. Pa da potolažim tiste, ki vas skrbi koliko kg že imate (imena sem pozabila), jaz sem jih že v štartu imela več kot jih imate nekatere zdaj, ko ste se zredile za 3, 4,5 kg itd., tako da ni panike. user posted image user posted image user posted image  morajo pa tudi nekaj jesti, a ne?user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Višnja)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
26.3.2008 13:51:55   
miškolinček

K_a_t_j_a

a imaš spomladansko genralno čiščenje. Pridna, pridna.user posted image user posted image




(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?