|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: koščki neprebavljene hrane 26.3.2008 15:14:44
|
|
|
|
kristinaj
|
ne se sekirat. ko boste razširili repertoar hrane bo tudi kakec bolj pisan :=)). kar gre not, gre tudi ven......
|
|
|
|
|
RE: koščki neprebavljene hrane 26.3.2008 15:25:41
|
|
|
|
urskas
|
pri nas smo kakali koščke (grah, korenje, rozine...) hrane še krepko po prvem letu. Tako, da se nič ne sekiraj. Vse je OK.
|
|
|
|
|
RE: koščki neprebavljene hrane 26.3.2008 16:46:22
|
|
|
|
kjava
|
IZVIRNO SPOROČILO: urskas pri nas smo kakali koščke (grah, korenje, rozine...) hrane še krepko po prvem letu. Tako, da se nič ne sekiraj. Vse je OK. Se strinjam.
|
|
|
|
|
RE: koščki neprebavljene hrane 26.3.2008 21:06:07
|
|
|
|
eya
|
IZVIRNO SPOROČILO: urskas pri nas smo kakali koščke (grah, korenje, rozine...) hrane še krepko po prvem letu. Tako, da se nič ne sekiraj. Vse je OK. Se strinjam. je pa čisto ok, da mu pretlačiš z vilico.
|
|
|
|
|
RE: koščki neprebavljene hrane 26.3.2008 21:49:17
|
|
|
|
Lunc_a
|
pri začetnem uvajanju Gh je to ok-čisto normalen pojav
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Kako dolgo ste imele boleče bradavice?endrinasploh nisem imela bolečih bradavic (
30%)

en teden (
15%)

dva tedna (
18%)

tri tedne (
7%)

en mesec (
13%)

več kot en mesec (
17%)
Število vseh glasov: 325Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!