|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prekinitev nosečnosti
24.1.2009 21:14:51   
Taula
Mojcek....držim pesti. Jaz sem imela AC, ker sem imela šanso 1:47, pa je bilo vse ok. user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: prekinitev nosečnosti
5.8.2009 12:05:25   
Anonimen
imam eno vprašanje - po slabem izvidu na AC sem se odločila za prekinitev nosečnosti. zanima me (čakam na odločitev komisije), če se je katera spopadla z UPN in kako to poteka v tako visoki nosečnosti (20 tednov)

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: prekinitev nosečnosti
5.8.2009 21:28:21   
anajmad
Sprožijo ti porod in normalno rodiš.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: prekinitev nosečnosti
14.8.2009 10:48:35   
sanasan
Sprožijo ti porod in normalno rodiš.


to mora biti pa grozljivouser posted image ....ali katera ve, ali tako delajo povsod (tudi izven slo)?

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: prekinitev nosečnosti
14.8.2009 10:51:15   
sanasan
imam eno vprašanje - po slabem izvidu na AC sem se odločila za prekinitev nosečnosti. zanima me (čakam na odločitev komisije), če se je katera spopadla z UPN in kako to poteka v tako visoki nosečnosti (20 tednov)


skate, eno user posted image , da to čim lažje prebrodiš in upam, da se ti dobro izteče, kolikor se pač lahko...

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: prekinitev nosečnosti
15.8.2009 12:45:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

Sprožijo ti porod in normalno rodiš.


to mora biti pa grozljivouser posted image ....ali katera ve, ali tako delajo povsod (tudi izven slo)?


Ja, je grozljivo... predvsem pa boleče, tako fizično, še bolj pa psihično. Kar se vsega po tem ''porodu'' tiče, se je dobro izteklo - ostaja le še psihična bolečina in solze user posted image user posted image

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: prekinitev nosečnosti
15.8.2009 13:02:21   
sanasan
želim ti, da ti nikoli več ne bo treba skozi kaj podobnega in en velik user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: prekinitev nosečnosti
15.8.2009 13:08:30   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: skate

IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

Sprožijo ti porod in normalno rodiš.


to mora biti pa grozljivouser posted image ....ali katera ve, ali tako delajo povsod (tudi izven slo)?


Ja, je grozljivo... predvsem pa boleče, tako fizično, še bolj pa psihično. Kar se vsega po tem ''porodu'' tiče, se je dobro izteklo - ostaja le še psihična bolečina in solze user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: prekinitev nosečnosti
18.8.2009 15:05:59   
lana38
skate, zelo grozljivo je, predvsem psihično.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti pošiljam, da sei boš čimprej opomogla. Kaj je bilo pa narobe?
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: prekinitev nosečnosti
20.8.2009 14:31:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lana38

Kaj je bilo pa narobe?
LP


Fantek bi imel Klinefelterjev sindrom in glede na to, da imam doma že otroka z DS, se žal nisem mogla odločit drugače user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: prekinitev nosečnosti
21.8.2009 11:03:20   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: skate

IZVIRNO SPOROČILO: lana38

Kaj je bilo pa narobe?
LP


Fantek bi imel Klinefelterjev sindrom in glede na to, da imam doma že otroka z DS, se žal nisem mogla odločit drugače user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: prekinitev nosečnosti
21.8.2009 11:42:18   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: skate

IZVIRNO SPOROČILO: lana38

Kaj je bilo pa narobe?
LP


Fantek bi imel Klinefelterjev sindrom in glede na to, da imam doma že otroka z DS, se žal nisem mogla odločit drugače user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: prekinitev nosečnosti
24.8.2009 15:22:12   
lana38
skate!user posted image user posted image
Te popolnoma razumem. Jaz sem imela doma zdravega 9. letnika, ko sem bila v taki situaciji, pa sem se odločila za UPN.
Zdaj imam pa še enega 20 mesecev starega, ki je tudi zdrav. Tudi v tej zadnji user posted image sem bila na NS in AC.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: prekinitev nosečnosti
28.8.2009 21:07:37   
Ronči
ker me je zanimal ta sindrom sem pogiuglala:
http://images.google.si/imgres?imgurl=http://healthinformation.centracare.com/library/healthguide/en-us/images/media/medical/hw/h9991414_001.jpg&imgrefurl=http://healthinformation.centracare.com/library/healthguide/en-us/support/topic.asp%3Fhwid%3Dzm2596&usg=__8safkfN6fCOIllwlS4fqHLDw0IE=&h=460&w=300&sz=75&hl=sl&start=6&um=1&tbnid=52eR7YeB2hMqGM:&tbnh=128&tbnw=83&prev=/images%3Fq%3DKlinefelterjev%2Bsindrom%26hl%3Dsl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:sl:official%26sa%3DN%26um%3D1

kaj pa duševno stanje? tu opisuje le telesne spremembe...


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: prekinitev nosečnosti
29.8.2009 0:29:13   
frost
Mislim da je duševno stanje( a misliš tu na motnje v duševnem razvoju ali duševne motnje?)odvisno od kariotipa, se pravi če gre za na primer 47,xxy bi naj bila normalna inteligentnost, pri npr. 49,xxxy pa je večja možnost motenj v duševnem razvoju. 

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: prekinitev nosečnosti
29.8.2009 11:47:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frost

Mislim da je duševno stanje( a misliš tu na motnje v duševnem razvoju ali duševne motnje?)odvisno od kariotipa, se pravi če gre za na primer 47,xxy bi naj bila normalna inteligentnost, pri npr. 49,xxxy pa je večja možnost motenj v duševnem razvoju. 


Meni je bilo na genetiki rečeno, da približno 4% teh dečkov oz. moških ima tudi motnje v duševnem razvoju.
Res pa je najbolj značilno za njih, da imajo majhna moda in penis, bolj izrazite prsi in širše boke oz. telesne spremembe ki so zapisane, če kliknete na link, ki ga je prilepila ronči.


(odgovor članu frost)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: prekinitev nosečnosti
29.8.2009 12:39:43   
frost
Za % ne vem, je pa tako da je za vsak dodaten X znižana raven mentalnih sposobnosti. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: prekinitev nosečnosti
10.9.2009 20:56:26   
tinas
skate, ali so ti na genetiki mogoče ponudili možnost predimplantacijske genetske diagnostike, glede na to, da si imela že 2. otročka s kromosomskimi nepravilnostmi? če si sploh razmišljala še o kakšni nosečnosti...

(odgovor članu frost)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?