|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 21:55:27   
Massa26
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Super, ful sem vesela za vaju!!!

Srečnih devet mesecev ti želim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 21:59:27   
Anitka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uauuuuu pa vama je le uspelo. Res vama privoščim in ti želim lepo, mirno nosečnost in zdravega user posted image ali user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To je pa res novica, ki si zasluži svoje nadaljevanje. Si si že računala PDP? Kdaj naj bi bil?


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 23:09:17   
HEL36
mojca, čestitke še tukaj user posted image user posted image user posted image , lepo user posted image

_____________________________

USPELO je!!! 10.08.2009 bi naj bil tvoj datum prihoda

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
31.3.2008 23:22:37   
Anonimen
Sulfinija, čestitke še tukaj! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HEL36)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
1.4.2008 7:05:07   
Sulfinija
Punce vsem vam hvala za lepe želje,ki ste mi jih nmenile.Drugi četrtek 10.4. sem naročena pri G,takrat bom nosečka 5t6dni.
 
Anitka PDP bi naj bi po ZM 3.12.2008.
 
LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
1.4.2008 8:12:14   
lana38
Sulfinija, jaz sem bila user posted image  5T in 6/7, ko sem prvič videla našega Tima na UZ. Leto 2008 je tvoje leto, ker je 8 tvoja srečna številka.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
1.4.2008 8:13:51   
Sulfinija
Lana38,kaj tole pomeni bila si nosečka 5tednov,ko ti je UZ pokazal Tima?Jaz bom v četrtek 5t6dni.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
1.4.2008 8:19:08   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image PA si dočakala. Iskrene čestitke.user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
1.4.2008 9:00:37   
neni
Mojca, iskrene čestitke tudi od mene!!!!user posted image user posted image
Predvsem pa si si ti s svojim večnim optimizmom to zaslužila. Že zdavnaj, no prišlo je sedaj. Uživaj vseh 9 mesecev. In božaj bušija.

lp Neni

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
1.4.2008 9:04:14   
lana38
Ja, Sulfinija. No, taka mala pikica je bila, pa user posted image  je tudi že utripal. Samo moram te opozotiti, da ima moj G zelo kvaliteten in sodoben UZ. Na vseh napravah se to še ne vidi tako zgodaj, da ne boš mislila, da je kaj narobe.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
1.4.2008 12:21:56   
Anonimen
Mojca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

Iskrene čestitke od cele naše družine!!!!!!!!!!


(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
1.4.2008 12:34:36   
Sulfinija
Lana38,hvala za informacijo.Tudi moja G ima sedaj novi UZ aparat stari je bil totalno za nič .Ne ne bo panike ker bom itak skoraj v sedmem tednu.Lepo mirno in bo,glavno da mi potrdi na prvem UZ,da je nosčnost v maternici.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
1.4.2008 19:27:49   
mandarinca
Po dolgem času grem prebirat na RR, in kaj vidim ...
naša Sulfinija je user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Iskrene čestitke in mirno nosečnost user posted image !

LP





(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
1.4.2008 22:46:09   
tia
Mojca ČESTITKE!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu mandarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
1.4.2008 23:11:19   
polaris
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
2.4.2008 19:26:32   
lana38
V albumu Tim4 imam 2 novi slikici, da vidite malo, kako rastemo.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
2.4.2008 20:02:21   
Bonnie_RR
Sulfinija, čestitke za user posted imageuser posted image user posted image user posted image


Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
2.4.2008 21:27:36   
vampirka
Že tako dolgo nisem bila na tejle temi. In ko pridem, berem same lepe stvari!

Sulfinija, user posted image user posted image user posted image - BRAVO! Uživaj vsak dan posebej! Si si zaslužila - 303 nadaljevanja in veliko pretečenih krogov...tokrat naj bo zares.
user posted image user posted image user posted image


_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
4.4.2008 8:01:42   
Anonimen
Lana, hvala za obvestilo o slikicah.
Pa Dolenjka je tudi objavila nove slikice njene male lepotičke. user posted image


(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
4.4.2008 9:06:57   
sayuri
neni, si bila kaj pri Goyi? Je doma al še vedno v porodnišnici?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
4.4.2008 16:43:30   
Anitka
Oj!

Ja Neni imaš kaj informacij o GoYi? Lepo, lepo jo pozdravi.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
7.4.2008 18:07:41   
lana38
Tudi mene zanima, kako je z Goyo in user posted image user posted image .
Pa ostaleuser posted image tudi malo poročajte, da vidimo, kako vam gre.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
7.4.2008 22:45:35   
soncek.djukelica
dober večer,

a z goyo še nič novega? Se mi zdi,da nas vse malce fibca! user posted image  
Moje punce spita, jaz pa na net! Malce so prehlajene, pa danes nismo šle ven, ker je ful pihalo! Drugače pa so v redu prestale prvo cepljenje, pri kilaži pa je Victoria malce pobegnila pred Saro,tako da je celih pol kilce težja! Upam,da jo bo Sara kmalu ujela!
Kupili smo jima ležalnike na katerem je lok z igračami in sta tok zadovoljni v njem,da se igrata, pa tudi fajn jima je,ker sta na višjem in lahko gledata naokoli, če kdo prišiba mimo!user posted image
Se pa res lepo smejite in pomalem tudi čebljate, sploh med dojenjem me rade pogledata in kakšno rečemo!user posted image
Neni, lepo mi pozdravi Goyo!
Lp vsem


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
8.4.2008 14:43:48   
emaa
Kako je Goya, vedno preverim, če je kaj novega, torej je še 3 in 1?

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
8.4.2008 20:18:27   
neni
Ja, Goya je pridna, še vedno 3 v enem.
Zdej sm pa že jaz nestrpna, kdaj bo. Ampak za mala dva je seveda najboljše, da sta še malo na toplem.
Bom javila takoj ko bo!

lp neni

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?