|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
3.2.2010 18:35:03   
citrončica
Kaj je tako huda zima, da ste vse ob pečeh???user posted image
Kako ste kaj, kaj se dogaja....?
To sprašujem jaz, ko isto nimam prav veliko časa, le pokukat pridemuser posted image ...

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
4.2.2010 7:01:15   
lana38
Mi smo OK, razen Tim je že ves teden prehlajen. Na srečo nima nič vročine in upam, da bo kmalu OK.
Javite se kaj še ostale!
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
4.2.2010 13:38:08   
koala
Mi pa nismo čisto OK, no trenutno samo malo kašlja in smrka, se pa že od konca novebra borimo z ponavljajočimi vnetji ušes. Od konca novembra do danes je bil ravno 11 dni brez zdraviluser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
4.2.2010 14:04:28   
Jančika_
Koala, to pa ni fajnuser posted image . A si kaj razmišljala o cepljenju proti pnevmokoku? Kolikor sem brala, zelo pomaga, če gre za pogosta vnetja ušes. Jaz razmišljam zase, ker imam kronično vnetje sinusov.

Mi smo vredu, mali je star dva meseca in je krasen. Prejšnji teden so mu prerezali prekratko vezico pod jezičkom in zdaj se končno doji brez težav, prej je skoz jokal zraven.



(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
4.2.2010 17:00:16   
Sulfinija
Ojla!

Midva z Valom sma čisto ok.Jaz malce kašljam Val je odpoen  sto na uro upam,da takole ostane.Napredujema zelo v redu in zelo hitro.Drugi teden bo korenajk star 8.mesec ev ne morme verjeti kam hiti ta čas.

Jančika kak tole izgleda,ko so malemu prerezali pod jezikom kajti Valu bodo tudi tole mogli narest?Kdo mu tole naredi?Je potrebno biti kaj v bolnici slučajno?

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
4.2.2010 17:41:12   
citrončica
Aha, pa ste pokukale venuser posted image ,

ja je čas prehladov, kašlja ipd., mene danes tud že grlo praska, pa se od novembra tud z mojim menjava, enkrat eden, drugič drugi zboli..., že kuham čajček, da se probam izognit prehladu..

pozdravite se in predvsem svoje škratke čimprej porihtajte, da bo vse ok, bo kmalu bolj močan sonček, da bomo zdravi za ven.............

lp

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
4.2.2010 19:49:12   
Sulfinija
Evo pa imate nove slikice Vala v albumu Valov sedmi mesec.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
4.2.2010 20:58:07   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Jančika kak tole izgleda,ko so malemu prerezali pod jezikom kajti Valu bodo tudi tole mogli narest?Kdo mu tole naredi?Je potrebno biti kaj v bolnici slučajno?

Mojca, to je čisto preprost poseg, v ambulanti na ORL to naredijo. Pošpricajo s sprejem, ki omrtviči, čez par sekund prerežejo s škarjami. Vladimir ni sploh zajokal, vsega skupaj sva bila v ambulanti dve minuti, če ne manj. Kapljica krvi je bila in to je bilo vse. Je pa fajn to naredit, ker se lahko kasneje pojavijo težave pri govoru.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
5.2.2010 9:51:30   
dolenjka
Jančika, kako pa so to odkrili user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
5.2.2010 11:38:23   
lana38
Sulfinija, ful lepe slikice. Čas pa res beži 100/h. Meni se tudi zdi, da sem komaj rodila, pa je Tim star že 2 leti in en mesec.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
5.2.2010 12:14:26   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Jančika, kako pa so to odkrili user posted image

Že takoj v porodnišnici, ko je jokal in mu je medicinska sestra mimogrede pogledala v usta. Saj zdaj bi tudi jaz znala prepoznat. Jeziček ni koničast, ampak srčkaste ali kvadratne oblike, ker vleče vezica srednji del jezika nazaj. Pa izplazi ga tudi ne ven iz ust. Jedel je sicer vredu, ampak je pogoltnil ogromno zraka, predvsem pa se je strašno težko priklopil, ogromno je jokal pred hranjenjem. Zdaj je čisto drugače.

Je pa tako, da bi mu to morali narediti že v porodnišnici, ampak ker jaz nisem vedela, kaj točno to je in ker se je pošteno redil, torej vredu jedel, nisem težila, oni so pa pozabili. user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
5.2.2010 15:04:53   
Jančika_
Koala, tole te bo mogoče zanimalo: http://www.ringaraja.net/forum/ceplenje-proti-vnetju-uses/m_4907775/tm.htm

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
8.2.2010 19:02:50   
Sulfinija
Najin Val pa ima danseobmsečnico star je 8.mesecev mali korenjake že velik.Kobacamo se ko nori je treba 100% ga imeti na očeh....prvo se je iz trebuha na hrbet obračal dva dni nazaj pa se je začel oreng kobacati v obe smeri tudi iz hrbta na trebuh tkole da imamo zelo pestro kobacanje....

Najin zakladek vse naj,naj ti želima ob tvoji obmesečnici.

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
8.2.2010 19:57:35   
citrončica
Sem pogledala slikice, kako je že velik!!!user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
10.2.2010 9:47:43   
koala
Jančika hvala, sem prebrala že ogrooooooooooooomno na to temo, datum za cepljenje pa tudi že imava. Samo sva čakala da je zavarovalnca odobrila cepljenje na njihove stroške, zaradi pogostih ponavljan.

Sulfinija Val je res krasotec.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
10.2.2010 10:07:18   
neni
Sulfinija, tudi jaz sem pogledala Vala, res je luštkan fantič. In kot kaže tudi pravi veseljak. Pa hitro raste, ampak vseeno sem dobila malo nostalgije, ker moj je že cel fant. Bo kmalu 2,5 let in sploh nimam več spomina kako je imet dojenčka.

Bi bil čas, da ponovim vajo. Zato sem danes začela s svojim 9. postopkom. Upam, da bo uspešen.

Vsem lepe zimske dni, čeprav verjetno tako kot jaz komaj čakate, da je bo konec.

lp Neni

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
10.2.2010 11:52:22   
koala
neni stiskam pesti, da da bo devetka taprava in boš že kamlu vedela kako je imeti dojenčka.
Kako pa je vaše spanje? se je kaj izboljšalo?

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
10.2.2010 13:09:38   
neni
Hvala Koalca
Ja, se je zelo izboljšalo. Zaspi sam (po pravljici in s flaško) na najini postelji, potem ga preložimo v njegovo. Potem je pa čist odvisno, kdaj se zbudi že okrog 11h, kdaj pa potegne tudi do 5h zjutraj. Takrat ga preložim nazaj k sebi in spimo naprej.

Tako da ja, sem zadovoljna, zdej že enih 14 dni ni jokal ponoči. In tudi jaz sem malo bolj naspana, se v bistvu učim ponovno spat. Najboljš bi blo met zdej še enga, ko itak znam žvet brez spanja. Jaz namreč še vedno nisem sposobna spat več kot tri ure skupaj. Ga kontroliram in se zbujam. Ampak gre na boljš.

Drgač je pa itak pravi cukrčk, se moram pohvalit, da bomo meli Dipsija za pusta. Že treniramo, je tolk lep, da mu kar pustimo, da je doma malo našemljen.

Kako pa kaj vi???

lp Neni

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
10.2.2010 14:23:15   
lana38
neni, lepo, da si se oglasila. Pa veliko sreče v 9. postopku.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
10.2.2010 20:17:48   
Jančika_
Neni, veliko sreče v devetem postopkuuser posted image user posted image user posted image . Tole s ponovnim učenjem spanja mi je pa znano, mene je prvi otrok tako zdelal, čeprav smo imeli probleme s spanjem samo prve štiri mesece. Sem rabila skoraj eno leto, da sem se spet navadila spat v kosu. Zdaj pa jovo na novo. Saj Vladi je priden, ne štalira po nepotrebnem, ampak doji se pa na 3 ure, razen prve runde, ko spi 4-6 ur, samo takrat sem pa jaz še pokonci in mi to nič ne pomaga.

Koala, upam, da bo malemu cepljenje pomagalo. Jaz se zdaj odločam, če naj dam malega cepit preventivno. Vasja je imel kar nekaj vnetij, ampak zadnje leto je mir. Pa si mislim, če bi lahko s tem preprečila to pri tamalem, bi bilo pa tudi nekaj vredno.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
11.2.2010 12:13:28   
koala
neni pri nas je spanje zelo zadovoljivo, čeprav odkar sva bila v bolnišnici ima čisto porušen ritem, pa bo že. Moj dečko pa bo kar delavec, totalno uživa v delovni obleki da o tem če lajko okoli skače z orodjem sploh ne govorim.

Jančika jaz bom (če še bom imela kakega otroka) dala ziher cepit.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
13.2.2010 19:45:06   
Špelka
OOO, kaj jest berem! Neni - srečnooo v 9. poskusu! NAj ti pomlad prinese srečo in malo štručko! user posted image

Sulfnija - Val je res že pravi korenjaček - le tako dalje!!!! user posted image

Drugač p tudi pozrav vsem ostalim borkam. Jest sem zadnji mesec bolj ležeče, ker sem mela kar močno krvavitev v 14.tednu in imam od takrat zaradi predležeče posteljice in nenenakomernega raztezanja maternice predpisan počitek. user posted image TAk ti to dojde, bi rekla Pika. Mal je težko zaradi male, pa draggea, ki pač prevzema zdej še moja opravila. Ma, za zaklad ve potrpimo, sam da bo konec srečen.

Lepo se mejte vse, jest voham v zraku novo osečko ali več, poleg Nnei se mi zdi, da bi bil tud že za Anitko cajt, za PIko pa tako ali tako vedno: vse user posted image tega sveta!

Mejte se, čau!

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
18.2.2010 21:47:52   
Anitka


Ahoj, zdaj sem se pa od srca nasmejala - sem se pa ravno pravi čas odločila pokukati sem, a ne ŠPELKA? A ti me kar določaš za nasledno nosečko? Hja morda bi bil že čas , da bi začeli delati na tem, ja. Sicer nujno rabim še nekaj počitka, ker tudi mi še ne spimo kar tako v kosu kakšnih 7, 8 ur.

Se kmalu spet beremo, šibam likat


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
19.2.2010 22:46:52   
Pia73
Hoj, hoj, drage moje. Se mi ne da vsega brati,...

Mi smo po starem. V gužvi,...

Sem pa zasledila, da je neni spet v postopku,... Vso srečo, draga moja! user posted image

Lepo se imejte!

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
7.3.2010 22:14:18   
Špelka
Ojla!

Ker vsak dan pomilislim nate, Neni, me zanima, kako si? Je bil 9. postopek uspešen???? Saj zdaj menda že veš rezultat?

ZA jutri, dragi moje, pa naj bo čisto vaš poseben dan! Vsaki pošiljam eno user posted image . Lepo se mejte!

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?