|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski lumpi 2007
2.3.2010 9:27:54   
aprilčica07
Jutro,

danes sem pa res pridna, da se kr sama pohvalim. Počistila sobo, kopalnico, zdaj pa pecivo pečem.. sem kr neki dobra danes, če odmislim, da me zob boli.. se pač zamotim, da pozabim...user posted image user posted image

lilka: za Ožbejauser posted image user posted image user posted image ja, popolnoma se strinjam s tabo, pri juniorki je hudo in mi smo tle, da ji vsaj na daleč pomagamo, kolikor pač lahko...
Tinka je pač punca, in je rada lepa, nimaš kaj..user posted image user posted image user posted image user posted image
valika: jst grem jutri, ob 17 30, na magični stolček pokazat zobe..user posted image user posted image

Glede kontracepcije: ja, imam tudi jst sranjeuser posted image , danes teden sem grem pokazat k dr, ker to ni več normalno, da kr naprej krvavim, pa jem pravilno tableteuser posted image ... bomo vidli kaj bo rekla , ali bomo menjali tablete ali kaj bo... karkoli naj naredi, v glavnem, da bom zaščitenauser posted image user posted image

Grem čekirat pecivo:)

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Aprilski lumpi 2007
2.3.2010 11:06:51   
tejkag
Oj!
Jaz mam tud jutri zobarja in sicer ob 8:30 grrrrrrrrrr, grem skoraj raje h ginekologuuser posted image .
Ta teden sem popoldanska, včeraj je bil tak sonček zunaj jaz pa delatuser posted image bom mogla počasi malo dopusta met, ker bi mi ful prijalo malo "počitka".
Bejba je trenutno zposlena z luknjačem in dela v papir luknjice, tako, sem malo fraj. Drugače pa se me kar drži rit, ker ve, da moram it delat. Potem jo kar na brzino popiham, da me ne vidi, ker je potem še vedno dretje...ja bo res mogla it v vrtec.

O.k. lep dan, čeprav je  gnilo vreme


_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Aprilski lumpi 2007
2.3.2010 11:52:42   
Anonimen
ojla!

aprilčica - si pa res pridnauser posted image .no, da se jaz tudi pohvalim, tudi jaz sem danes naspidirana 100 na uro. sem že oprala tepih v dnevni sobi, in vse tiste penaste kocke, ki jih imamo po tleh - joj, koliko nesnage se nabere tu spodajuser posted image -si sploh ne bi mislil... pa pobrisala sem po tleh, pa kosilo kuham, no, edino kar definitivno ne bom delala - je pečenje pecivauser posted image

ponoči sem se zbudila, sem morala vzeti en nalgesin, tako me je bolela čeljust... a je to normalno,da me še vedno boli, čeprav imam zdravilo notri? verjetno sedaj plačujem ceno, da sem tako dolgo čakala...

lilka - ja, naša ta mala si tudi izmišljuje, kaj oblečti. komplicira pri majčki, pri hlačah... tako da enih hlač ji sploh ne oblačim več, ker ji enostavno niso všeč.... ta starejša pa je najraje v trenirki, tako da imam pa pri njej obraten problemuser posted image . včasih se mi že zdi, da hodi okrog kot en klošar, pa ima lepe reči za oblečt...

juniorka
- kako si kaj danes? upam da pogumno stopaš v svet...vem, da se ti para srce zaradi otrok... ampak življenje je tako kratko, zato ga živi zase in tako kot si to zaslužiš in ne toči več solz za nekom, ki te nima več rad. veliko več si zaslužišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tejkag - jaz sem enkrat ta mali tudi pustila, da je delala luknje v papir, in si je priprla prstek - joj, kakšen jok smo imeli...od takrat naprej se luknjača ne dotakne več

(odgovor članu tejkag)
  Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Aprilski lumpi 2007
3.3.2010 7:44:40   
aprilčica07
Jutro,

jao meni, ta zob.. celo noč nisem spala, sem pila neke tablete svinsko močne proti bolečinam, pa ni blo učinka.. komaj čakam, da bo peta popoldan in se grem pokazat k zobotu.. pa še kot zacuprano smo zdaj dva dni sami... ma saj bo, saj mi mama pomaga, bo za zdržat, ko le zob ne bi tako bolel..user posted image

Pa še tamala je neki norela ponoči.. ta punči nima še zdaj nekega ustaljenega ritma, Jakob je bil od 3 meseca dalje predvidljiv, razen, če je bil bolan je blo drgači, sicer je imel pa isti ritem.. Julija pa niti pod razno.. vsak dan je drgači..user posted image user posted image

Imamo pa vsaj sonceeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image

Grem malo pospravit, pa malo otroke pocrtkat, pol kaj kuhat, pa it ven, pa bo takoj poldne:):)

valika: tiste podloge sem jst stran zabrisala, ker so mi šle na živce, ker je blo še bolj prašno potem... pa fiksne niso ble..user posted image
lilka: kako je Ožbej?
tejkag: večkrat se oglasi, no..

Grem:)

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Aprilski lumpi 2007
3.3.2010 12:13:03   
juniorka
aprilcica, upam, da te neha bolet, to pa res ni fajn, pa ravno tebe, ko ne maras zobarjauser posted image
Jaz sem bla vceraj tud polna energije, sem do 12 pospravla, posesala in skuhala kosilo, ker je pol prisla ena sodelavka( mlada punca, gre na faks jeseni), da sva malo pocvekali, kaj je novega, pa se Nelson je navdusen nad njo, jo moram kdaj ponucat za pazit pamza.
V ponedeljek sem pa bla na jogi in sva bli samo 2, tako da je bla skor privat lekcija in je blo fenomenalno. se dans vse misice cutim, pa tudi psihicno sem bla kot prerojena.
Glede situacije doma, bi pa lahk knjigo zacela pisat, ker to ne mors verjet, kaj se dogaja... zdaj bi se pa rad spet pobotal, ker ne more pustit, da bi otroci z amo ziveli al pa da bi ker drug moski se vpleteluser posted image nic pa o tem, da mu je kaj do mene.. Itak ne pelje nikamor tole, ker ne bo resilo nic... samo mene izcrpa do konca, ker ne vem, s cim bo prisel na plano jutri... Joj, sem ze tecna s tem.. vsaj cmerim se vec ne, mamo soncek od ponedeljka in se fajn pocutimuser posted image
Nelson je se zmer cel v izpuscajih, tisti prvi izginjajo oz. ima tako hrapavo kozo tam, jutri imava spet pregled, mala je pa pridna, se sam smeje, tudi na glas ze, no, se je glih zbudila, moram plenico menjat.
Lepo se mejte, pa hvala vsem, da me prenasate!

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Aprilski lumpi 2007
3.3.2010 15:11:59   
lilka
Hej, hoj...

Smo imeli spet svetlo nočuser posted image , dopoldne mi je pa Ožbej še zakuhal na 38, 4, zdej je 2 uri spal in je malo boljši. Jaz sem šla dopoldne naokoli, ker je mož moral it danes popoldne v službo, da sem si malo glavo preluftala. Od Mane sem dobila bon za 8 evrov in sem mislila it Tinki po eno majčko, pa so še vedno meli 70%nekatere znižane in sem dobila 4, no zdej bo pa mela dovolj ta moja manekenka....
Pol sem šla k sestrični po harno in plenice ene za Ožbeja mi  vozi iz Avstrije, pa za Tinko po robo mi je v Magicu naročila balone in neke finte za roj.dan ko je zase naročevala balone in mašle za poroko in sem se znebila 80 evrovuser posted image

aprilčica07: pol je pa tvoja tamala kot moj Ožbej, hecno, sem mislila, da je s spolom pogojeno, ker Tinka je imela tudi lep ritem in ful hitro je celo noč prespala, pa očitno to ne drži...mah, kdaj se bo unesel ne vem, sem že čisto out...

Zdej pa šibam, mojemu veličanstvu rita smrdi...

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.3.2010 6:44:56   
aprilčica07
Jutro,

po nevem kolkem cajtu ,smo spali 7 ur v kosu..user posted image user posted image vem, da me bo hvalisanje udarlo po glavi, ma sem mogla povedat..user posted image

lilka: za Ožbejauser posted image user posted image user posted image otročički naši, ja.. ne očitno ni pogojeno z spolom, naša tamala je pač drgačna kot Jakob, ampak res... če bi blo obratno in bi imela najprej eno tako živo dete kot je Juli, bi v drugo gotovo vozili otroka okoli dr-jev, da kaj mu je.. Jakoba kamor smo dali tam je bil miren priden... tamala je pa kot živo srebrno sekunde ni na miru.. grrrrrrrrrrrrrrrruser posted image
juniorka: ma daj no. tle smo, da si pomagamo, kajne?user posted image user posted image user posted image in nas nič ne utrujaš z tvojimi dogajanji.. jst ti želim, da se vse reši tako, kot bo za vas tri najbolše.. žal mi je, da se ti to dogaja.. je pa ta tvoj možakar res patron...user posted image

zob: ja, boli še vedno, mi ga je premazal z nevem čem, pa moram it slikat in pol bomo vidli kako bo šlo dalje. Letim pod tuš, ker sem samo še za tja..user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.3.2010 9:02:42   
lilka
Hej, hoj...

No danes sem pa končno že malo boljša, Ožbej je zdej zaspal, je tudi malenkost boljši danes, je pa babi obležala, ma pri nas ni konca...

Zdej pojem ta kos kruha, pol grem pa rože zalit, pa prah pobrisat, pa posesat in pobrisat tla, če se mi bo vse za naredit....

junijorka: ja kar veliko godljo sta si skuhala, ko so otroci v igri ni nič več enostavno, jaz sicer čisto ne razumem kaj se dogaja in kao je do tega prišlo, ti nam kar piši, dae malo spihat, ne v sebi držat....

Zdej sem pojedla, zdej pa na čik in v akcijo....


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.3.2010 17:02:03   
Anonimen
ojla!

bolančki in bolančice en velik user posted image za čim hitrejšo ozdravitev - pa še nekaj pikapokuser posted image user posted image user posted image user posted image


aprilčica - upam, da bo pri tebi več sreče pri zobarju kot pri meni. da na hitro povzamem moje dogajanje: v soboto sem bla pri dežurnem, mi je zob odprl in pustil takega. sem morala v ponedeljek  k svoji, da mi je potem ona dala not zdravilo. potem mi je namesto da bi me čedalje manj bolelo, bolelo čedalje bolj, tako da sem v torek spet šla, ker sem tulila od bolečin. mi ga je potem le slikal, in ugotovil, da je en kanal neprehoden in ni šans, da pride skozi zdravilo,in da mi ga pozdravijo. ampak ker ni bil moj zobar, sem morala v sredo iti k svoji, da mi je v bistvu isto povedala - torej zob je bil za ven.tu pa se je vse zakompliciralo. ker oni tega več ne delajo ambulantnouser posted image .sem dobila napotnico, da se naročim k oralnemu kirurgu, da mi izpulijo en ušivi zob. da ne omenjam vseh bolečin in neprespanih noči, da noben lekadol, naklofen ali nalgesin ni prijel. enkrat ko sem bila že prepolna tablet, sem bila prav zadetauser posted image , zob pa me je dalje bolel. no, potem pa sem začela klicarit po teh oralnih kirurgih - na ptuju bi prišla na vrsto v začetku aprila, to bi bil pregled, datum za puljenje pa bi dobila potem še nakdadno. živa groza!!!! potem je moj klical v MB, tam pa pravijo, če je napotnicca, naj kar pridem kao danes od 8-11 ure.sem bila tako vesela. potem pa šok, ko mi je tam povedal, da sem za poseg naročena šele 23.6.2010. pa to je pa res direkt za p. o. p. i z d i t i user posted image ... pa sem jamrala, da sem otečena, da me zob boli in da ga hočem ven, ampak pri vsakem je odgovor bil, da za osnovne bolečine mora poskrbeti osebni zobozdravnik - kako pa lepo prosim????? in veste kaj sem naredila, šla sem na hrvaško, tam je en dober zobar, in mu vse to povem, pa je rekel, da če so naši res totalno nori, da bi imela 4 mesece še tak zob v ustih, bi se mi zmešalo in da bi 100x zatekla..... no, in mi ga je spulil -  ampak da ne omenjam bolečin, ker mi injekcija ni prijela, ker je blo vse gnojno, mi je na živo pulila in trla na dva dela - sem sedaj komaj malo k sebi prišla....

juniorka - upam, da se vam poštima - ti pa samo pojamraj, zato smo tukaj, da si pišemo in da se tolažimo...

moram končat, je prišel očka domov, da mu vse povem kako in kaj user posted image



< Sporočilo je popravil valika -- 4.3.2010 17:04:01 >

(odgovor članu lilka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.3.2010 21:01:24   
aprilčica07
valika: ma kaj čem komentirat kaj se ti je zgodilo? ma za kozlat, resničnouser posted image user posted image to naše k..... zdravstvo, ma te ima, da bi koga počil..user posted image user posted image user posted image user posted image bog ne daj, da karkoli rabiš, ma lej, na kozlanje mi gre...
no, sama hodim k privatniku, je dober, to res, ampak drag, itak.. druge izbire nimam, se bom provala kam speštat, ma kaj ko te nobeden ne vzame.. ker so vsi polni pacijentov in bla bla bla.. ma kr znorela bi...
zob me še boli, bomo vidli kako bo šlo dalje.. itak bom poročala tle gori in jamrala in preklinjala......user posted image user posted image
lilka: super, da se stanje izboljšujeuser posted image user posted image user posted image

Grem gledat kaj dela frocovje v sobi, mislim, da ta večji spi, tamala pa še kr nori.. jo slišim..user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.3.2010 10:53:21   
lilka
Hej, hoj...

Jaz imam že vse poštimano, samo na 90 mi še pere...

Tašča je rekla da bo danes šla po Tinko v vrtec, jo peljala k frizerju, na pico in na predstavo Muca copatarica, pol naj bi pa tudi pri njima spala, kakšen čudež, še nikoli se ni prostovoljno javila, d abi jo pazila, vedno je treba prosit...

Mi trije bi pa šli, ko pride mož iz službe malo v nakupovalni center, sicer sem s kešom čisto v k....samo imam pa 13. obletnico faksa in 27. obletnico gimnazije prvo in morem najti nekaj za oblečt, hlače bi že mela kake, za zgoraj pa enostavno nič ne najdem v omari, pravo katastrofo imam, no bom vidla, če se nam bo dalo, pa bom šla kupit eno majčko za zgoraj, spodaj bom pa dala ene špotne črne kapri hlače in pol take žabe(mam rdeče, bordo in roza v omari sem našla)in je....

valika: o ti srotica, te je moglo fejst bolet, naše zdravstvo si ne zasluži komentarja...

Ožbej se je naveličal, morem šibat....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.3.2010 11:01:33   
aprilčica07
lilka: pridna si... jst sem danes gnila, da povedat ne morem.. pa nervozna ko pes, zarad tega zobobolauser posted image user posted image user posted image
valika: kako si danes?

Končno smo dobili datum za vpis Jakoba v vrtec, 26 3 ga gremo vpisat. In upat, da bo sprejet, baje ni problemov, no, bomo vidliuser posted image Julija bo pa vsaj 1 leto še pri nonah. Se mi zdi, da če je že možnost ji pripada tudi njejuser posted image

Grem, ker samo jezo bruham danesuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.3.2010 11:23:52   
Anonimen
oj,

midve sva od P - je vse ok, samo do nedelje še morava jesti amoksiklav in potem v ponedeljek spet v stare tirnice...

jaz pa sem pozabila dati vlogo za znižano plačilo vrtcauser posted image -so me danes klicali iz vrtca in sem morala izpolnit vlogo in naknadno nest-sedaj pa ne vem, če me bo to ta mesec konkretno  vdarlo po žepuuser posted image

zobobol - ej, meni je minilouser posted image user posted image -sedaj ko je problem rešenuser posted image - no, sedaj imam sicer ogromno luknjo v ustih, ki se mora zacelit -ampak proti unim bolečinam prejle je to mala malicauser posted image - grem danes še enkrat, da mi malo očisti rano. ne upam pa nič jest, si naredim samo čist redki čokolino, in ga potem spijem na palčko.... joj, kako mi zmazala kak šnicluser posted image

aprilčica- sočustvujem s tabo, ker vem kako to boliuser posted image . upam, da se tebi hitro poštima. kdaj imaš naslednji termin pri zobarju?

juniroka - kako pakaj pri tebi? upam, da je nelsonu že kaj pomagalo... res ni prijetno pa še pomagati ne moreš malemu revčku
lilka- ti pa spet v akcijo in po nakupihuser posted image - joj,idi še namesto mene - meni se tako ne ljubi po trgovinah, pa bi tudi morala kak kos garderobe nabavit.

lepo bodite, danes šibamo z otroci še k moji mami, moram poiskati vse dojenčkaste stvari - pa ne zameuser posted image user posted image user posted image - jih bom posodila eni mamici, ki bo konec marca rodila in nima še čist nič kupljeno


(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Aprilski lumpi 2007
6.3.2010 8:06:37   
mojčca
Dobro jutro punce.

user posted image

Ja, se vam javljam po dolgem času. Imam danes delovno soboto in ker se mi delo s strankami začne ob 8.00 sem hitro pošpegala še sem gor.

Pri nas se imamo v redu, razen trme, ki je res huda zadeva. No, Manca je še kar v redu (če pozabimo, da je bolj jokica, no zadnje čase na veliko uveljavlja svoj jaz), Matic  pa je čisto druga pesem. Trmast da se meče po tleh, z glavo buta ob tla, da mene samo boli, ko ga gledam, za vsako stvar slišimo: bom sam, pluva, skratka obup. Ko pa je priden, je pa to čisto druga pesem, takrat je z njim prav prijetno.

Manca pa je tudi taka posrečena punčka in jo je prav veselje gledati. Zadnjič, ko sem prišla po celodnevem delu iz službe domov me prosi, če ji preberem pravljico. Sem ji lepo razložila, da ji res ne morem, ker sem bila ful utrujena, pa tudi volje nisem imela. In kaj mi reče: mami, ti se kar uleži na posteljo in bom jaz tebi danes prebrala pravljico. Kaj je lepšpega, ulegla sem se in uživala, ko je gospodična brala - res, da bolj počasi, ampak ji gre zelo dobro. Pozna tudi številke, se mi zdi, da na čase hoče kar pretiravati. V vrtcu, ko imajo bralno značko morava doma obvezno, trikrat, štirikrat prebrati pravljico, ker drugače ni zadovoljna. Sem zadnjič govorila z vzgojitejico in je rekla, da oni hočejo samo, da se otročku sanja, za kaj se gre oz. na hitro vsebina knjige, naša Manca pa pride v vrtec in pove knigo skoraj na pamet. Jo  moramo malo zabremzati, ker ima lahko v šoli zaradi tega problema, ker ona hoče vse narediti 100%, kar pa tudi  ni vedno najboljše.

Valika in aprilčica ja bogi, obe probleme z zobmi, to je res huda in boleča stvar.

Valika, edino pametno, da si šla izruvati zob na Hrvaško, ker drugače bi se ti po vsej verjetnosti "zmešalo" od bolečin. Pa saj niso normalni, kdaj so ti dali datum. Rajši ne bom začela debatirati od zdravnikov, ker lahko napišem cel roman (so pa tudi izjeme, tem pa lahko samo user posted image user posted image user posted image ).

Aprilčica, super slikca, je res čisto drugi občutek, če si predstavljaš, kako oseba izgleda za za kakšnim nickom. Kako pa kaj zob??? Upam, da je boljše in da se ti povrne energija, slaba volje pa izgine:>>

Lilka, vidim, da pri tebi sindrom čiščenja še ni izginil. Vidim, da greste v Olimje, kamp natura. Meni je tam zakon, močno upam, da bomo šli letos spet tja. Bi šla pa takrat, ko bo toplejše in bodo odprti tudi zunanji bazeni. Potem je peš čisto blizu, bi šla Manca lahko že skoraj sama user posted image user posted image user posted image  .

Juniorka, vidim, da pri tebi niso najbolj rožnati časi, vsaj kar se tiče odnosa med vama. Upam, da bosta to uspela zgladiti in da boste ostali skupaj. Bo pa potreben en RESEN pogovor s tvojim, ker če misli ostati tak kot je, potem je res bolšje, da si sama z otročkoma. Dva otročka, za katera moraš skrbeti že imaš, ne rabiš še tretjega (no lahko, samo otročka dobesedno, ne pa enega starejšega moškega, ki se obnaša kot otrok in ne kot oče oz. mož). 

Piškotek, upam, da kaj bereš tele debate in kot sem ti zadnjič napisala, bo počasi res treba na kavico. Sem se včeraj spomila nate, ko sem se peljala proti Mengšu. Sem šla v Špar teater gledati 5 moških & žensk in je bilo super. Smo se nasmejali user posted image user posted image user posted image . Bi človek lahko kar rekel, igrano po resničnih dogodkih.

Zalbi, kako se imate kaj z novim družinskim članicom?

Sabri, ti pa počasi lahko tudi že začneš odštevati. Vidiš, smo punce držale pesti, da se ti nosečnost lepo obdrži, kmalu pa bomo držale pesti, da hitro stisneš k sebi še eno majhno, drobno bitje, ki bo postalo del vaše družine.

Smotka Lonib, Jape, Kaštrun, dajte napisati tudi vi kakšen stavek da vidim, če kaj spremljate tole debato.

Kako pa se imate drugače???? Sem zadnjič prebrala, ko ste debatirale kateri letnik ste in se vam pridružujem, tudi jaz sem letnik 1976 (dober letnik, kajne, ohranjen, poln enegije, ni da ni).

Počasi bom nehala nakladati, ker imam danes energije na ful. Uživajte v sončnem dnevu in lepo preživite današnji dan.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Aprilski lumpi 2007
6.3.2010 9:00:30   
aprilčica07
Jutro

mojčca: lepo, da si se javila tudi tle med namiuser posted image user posted image ma kaj imate še delovne sobote? mislim, da so jh nam uknili že lansko letouser posted image nisem vedla, da jih vi še imate.....user posted image oo nas je kr nekaj žlahtnega letnika 76 user posted image strinjam se s tabo, da če imaš sliko človeka s katerim se pogovarjaš pred sabo je pogovarjanje res drugačnouser posted image sem pa včeraj končno dala še par slikic na FB, če hočeš pokukat (lilka, juniorka vidve tudi)user posted image
Pridna Manca da tako lepo sama bereuser posted image user posted image user posted image user posted image Mene bo Jakob spravil ob pamet z temi plenicami.. Groza, še kr je v plenicah, pa popolnoma nobenga interesa ne kaže, da bi blo kakorkoli drugače.. zdaj čakam, da bo zunaj malo topleje, pol pa gremo.. pa briga me tudi če bo ves polulan in še kaj drugega zraven, ne bom popustila, zadosti je tega.. 3 leta bo imel pa kr noče slišat, da bi dali plenico doluser posted image user posted image se počutim kot, da sem pogorela na celi črtiuser posted image user posted image user posted image

valika: zob je tako tako.. v torek grem slikat (še prej k ginekologu, ker je tudi doli neki očitno narobeuser posted image ), pol moram nest slike in pol bomo vidli kako dalje.. me pa zdaj malo manj boli, tako, da....user posted image je svet takoj lepši...


Tako, zdaj grem na sejem, pol v trgovino, pol kaj skuhat... smo z tamalo same, moška sta v dolini in prideta jutri nazaj.. tako, da se mi na trenutke zdi, da imam počitnice, ker je tle samo Julija...user posted image Ma me je Jakob že zjutraj klical, da je vprašal kako je Juli, pa kam bomo šle, pa da je zašpecal tatija, da je strašno smrčal ponočiuser posted image user posted image


Babuške lepo se mejte in se beremo:)

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Aprilski lumpi 2007
6.3.2010 10:17:28   
mojčca
Ja aprilčica, mi imamo še vedno delovne sobote in nam jih ne mislijo ukiniti (brez komentarja).

Kar se tiče Jakoba in plenic. Čez dan bi ga jaz tudi počasi odvadila, ponoči pa rajši ne hiti. Se spomnim, da je bila naša Manca brez plenic čez dan pri dobrih dveh letih, ponoči pa jo je imela do četrtega leta. Ja, ona se je tako odločila. Sem ji enkrat rekla, da bomo ponoči pleničke ukinili, pa je izjavila: ponoči bom brez plenice šele, ko bom stara štiri leta. Na njen četrti rojstni dan, ko smo jo zvečer dali spat, smo jo dali brez plenice. Najprej jo je hotela, pa smo ji lepo povedali, da je sama izjavila, da jo ne bom več imela, ko bo toliko stara in od tistega dne dalje ni imela ponoči nikoli več pleničke, pa tudi nikoli ni bila mokra.

Stranke

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Aprilski lumpi 2007
6.3.2010 16:56:22   
Anonimen
ojla!

mojčca - pozdravljena izgubljena dušica - kdo to praviuser posted image - njami tvoje jutranje kavice so najbolšeuser posted image . ti vsaj v službi lahko malo pokukaš - jaz pa še tega ne morem.... drugače bi se jaz tudi kaj več javila- ampak imamo vse prek nemškega serverja, in imajo dejansko vpogled v to, kje kaj surfaš in kaj delaš... tako da ne upam... sem enkrat imela probleme s službenim mailom, pa sem uporabila svoj g-mail. in so mi stran čez nekaj dni, ko so ugotovili, blokiraliuser posted image user posted image user posted image . sem jim takoj pisala, da sem gmail uporabila izključno v službene namene -da ne bo pomote, mah so brez vezni...

aprilčica - no, saj bo sedaj počasi lepše vreme in potem le veselo na delo... poleti je lažje, kot pa pozimi-tako da nič nisi odpovedala - ker pač to poletje še ni bil zadosti zrel, bo pa prav gotovo to poletje -pa ne pozabi z dosti pohval, in da je velik fant in kupi mu neke super dobre gatice-spider man ali kaj imajo že fanjteuser posted image -naša ima hello kittyuser posted image
za zob pa super, da te boli čedalje manj - to je že en dober znak.... če samo pomislim na mojo kalvarijo...user posted image user posted image user posted image user posted image

letnik 1976 -to je pa letnik moje sestreuser posted image -no, jaz jih imam nekaj manj al več, al kak se že to štejeuser posted image

sem pa danes bila pridna, sem najprej hodila na hrvaško, da so mi očistili rano (danse blo zadnjič), potem sem skuhala kosilo - smo celo dobili obisk, tako da so ostali še na kosilu- uf, še dobro,da sem imelamalo več mesa... - sedaj pa sem še peklapecivo.... tako da sem popravljam

moram končat.... čao lepo bodite

(odgovor članu mojčca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.3.2010 10:38:02   
lilka
Hej, hoj...

mojčca: lej jo punco, ne čiščenje me še vedno sprošča,user posted image danes sem si zjutraj eno uro za to vzela.....ja v kampu Natura je za otroke res zakon, pa mi bomo šli še na Jelenji greben, pa v tisto pravljično deželo, pa une pernate živali pogledat, pač da je zanimivo, ker je ve tako blizu....

Sem si nabavila novo pisano torbico v Dihchmanu za 9 evrov in novo denarnico, ker je bla res že boga, usnjeno tako z rožicami tudi za 9 evrov. Pol sem si pa kupila kar kavbojke(tiste, ki sem jih mela ko sem shujšala so mi premajhne valda, une tastare pa prevelike in zastarelih krojev), sem si kupila take iz mehkega đinsa, tiste ko so širok model po nogah in imajo spodaj za zavezat, meni ful odbito zgledajo, samo bi mogla bit malo bolj suha v pasu,da bi blo res kul, pa naj bo....za obletnici sem torej pripravljena, za zgoraj bom že kaj našla...

Zdej pa šibam, bomo imeli kosilo....


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.3.2010 11:31:15   
Anonimen
ojla!

nedelja -pa to bi naj bil dan za počitek??? pri menije že kar delovno celo dopoldne.... sem najprej 2 uri likala, en pralni stroj cunj obesila, zraven še obe ta mali popedenat - pa lačni, pa oblečt... kosilo se mi tudi že kuha, tako da mi sedaj prav paše malo sedeti...

punce, a ste ve med nosečnsotjo pile kavo in pir?????? sem bila včeraj šokirana, ko sem imela obisk tiste nosečke, da sem ji posodila majhne cotke... in njeno razmišljanje nasploh... dobro, saj vem, da nisem pristojna za obsojanje in kaj je v redu in kaj ne.... ampak vseeno.. se mi zdi,da bi morala vsaka mamica želeti samo najboljše za svojega otročka... pa izjave, da se ji zdi butasto, ko govorijo, da med dojenjem ne bi smela jesti pomaranč....eh, brez veze - se mi otroček že sedaj smili.... se mi zdi,da ta ženska sploh še ni dovolj zrela za met otroka - kljub letom - je debelo gledala body, in kako se to sploh kao oblečeuser posted image

sem se vam morala potožit - in povejte prosim svoje mnenje, ali sem jaz mal čudnauser posted image

(odgovor članu lilka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.3.2010 11:35:03   
Anonimen
lilka - jaz imam tudi polno omaro cunj - a nič pametnega. pa tudi  kavbojk ene par- ampak ene prekrtatke, ene preozke, ene premajhne,......samo ene edine so mi prav
fajn, da si si nekajkupila - že za dušico- pa lepo se imej

aprilčica - kako si kaj danes in kako tvoj zobobol?


< Sporočilo je popravil valika -- 7.3.2010 11:44:14 >

(odgovor članu lilka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.3.2010 13:14:19   
lilka
Hej, hoj...

Ja toliko o nedelji za počitek, jaz sem tudi že 3 runde polikala, eno še sušim....

Sem šla s Tinko spat ob 12.00 da bi e malo naspala, ker ga je Ožbej sračkal ponoči in sem bedela od 3-5....pa je tako kašljala, da nisva prav nič spali. Pa nej gre vse skupaj nekam, enkrat eden, drugič drugi, spet ji bom mogla dat Ventolin, to bo že 3 kura to zimo, upam, da bo zagrabilo do jutri, če ne jo bom mela spet doma, pa ne gre nekamuser posted image user posted image user posted image

Jaz imam pa jutri zobarja ob 8.30, čiščenje kamna in pol bova videli naprej je ful za popravit...user posted image

Ja paše si it kaj kupit, ma sej si nebi šla, ker sem na porodniški in itak ne hodim kam, samo imam zdej obletnico faksa in obletnico gimnazije in sem res neki rabila, madona sej mi nič ni prav kar imam v omari.....pa tako da se bom dobro počutila, tudi če imam 5 kg preveč....spetuser posted image

Zdej pa šibam Tinki naredit inhalacijo....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.3.2010 17:07:33   
aprilčica07
Ojla babuške

pr nas pa tako svinsko piha, da ni za povedat. Sploh ni sledu o pomladi, je sicer sonce, pa mraz ko sv.inja.user posted image user posted image

valika: moj zobobol je tako tako.. se dan, ne bom rekla, da je neznosno, ampak je moteče.. bomo vidli kako bom opravila v torek, ko grem slikat in nesem slike..... kaj vem... strah me je, ker imam res nekam šwoh zobe, da bom imela dentjero pred 40 letomuser posted image (malo pretiravam, ampak me je res strah)user posted image glede te tvoje kolegice: ma kaj vem, jst sem pila tud kafe v nosečnosti, enga zjutraj, pa požirek pive sem tudi naredila, pa kašen kozarec terana, ampak vse v mejah normale... smo pa ljudje različni... vem, da nisem dala v usta niti enkrat domačega salama (moja tata dela odličnega), ampak nisem prebolela toxe pa sem se resnično pazila, pa niti rezine pršutka (domačega)... tukaj sem bla res previdna, če ne pa, nekako tako, po pameti pač.... user posted image
lilka: jap, paše šoping.. itak da ne rabimo, ker smo doma.. ma meni da tak prijeten občutek, ko si kašen kos nove kupim, kaj vem, ne znam povedat.. ampak enostavno jst to rabim.... za Tinkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čakam, da prideta dedca iz doline, Julija je trenutno pri mojih štuk višje, se razvaja.. jo moram it počasi iskat, ker bo cajt za njeno kašico..user posted image Tako, da je najbolše, da grem, da jo nafutram predno sama ugotovi,. da je lačna.. takrat jo je slišat k sosedom, kljub burji..user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.3.2010 19:01:53   
tejkag
Ojla!
Par minutk samo za RR, ker babica Lano kopa, se rada umiva v babičini kopalniciuser posted image . Prejšnji teden sva dobili vabilo na sistematski pregled pri 3h letih, ga imava že ta petek. Zraven so poslali neke slikice, da otroci vadijo doma in moja bejba je prvo rundo vse prav povedala, ko sem jo spraševala. No, drugič ji pokažem skodelico, Lana mi reče, da je to lisica in jaz:Kje je lisica?! Pa pokaže ne skodelico....user posted image user posted image Sem rekla, če se boš pri zdravnici tako norca delala, boš pa dobila očala in njen odgovor, .....bom pa zdravnico v luft vrgla.
Drugače je kar o.k., ampak včasih pa res prijavi kaj takega da sploh ne vem, kaj naj ji rečem.
O.k. lepo bodite.....pa je vikend pri koncu.


_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.3.2010 19:17:58   
Anonimen
ojla,

mi smo nazaj s potepa. smo bli pri babici in je moj brat s sabo prinesel majhnega hrčka - joj kakšno veselje je to bilo - sta ga vlačili celo popoldan.... ubogi hrček - se je pozneje zavlekel v svojo hišico in ni več prikukal venuser posted image

tejkag - ja, naša se tudi afnari. sedaj delamo na izgovorjavi črke R. in potem ji pravim besede s to črko, in ko se ji več ne ljubi, potem kar govori kontra. ampak je pa brihta, ko ji rečem, povej vrata, ona pove okno, jaz srna, ona zajček - sedaj se trenutno ne spomnim, kaj je še blo, ampak je pa pasalo skupajuser posted image

jutri pa spet v službo, po enem tednu "počitka" - me že ščipa po želodcuuser posted image

fajn bodite

(odgovor članu tejkag)
  Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.3.2010 20:46:30   
zalbi
Hej!

uhh da se malo javim. No mi smo ok, le naš princ zelo malo spi čez dan, tako da posledično jaz nimam nič časa zase. Spi zunaj, zato sem ponavadi kake dve uri zuni, mam sosedo, ki je tudi na porodniški, pa skupaj preživljava dneve.
Sara je vredu, je pridna, R-ja še ne reče, se neki trudi, ampak ji ne uspe še zaenkrat. žane je začel malo bolj spati ponoči, ampak še vedno se precej zbujamo. zadnje dni se je odloču da s ene bo več dojil, tako da ne vem kako bo zdej s tem... se še trudim da bi vsaj malo še jedel pri meni, pa se neki upira.
Drgač me je še fax ukipiral, tako da moram zdej pripravit dispozicijo doktorske naloge... vsak prosti trenutek še temu poskušam namenit - moram pa rečt da sem ob večerih tako utrujena da samo dol padem... ponavadi.
Ko ste pisale o dermatitisu - tud Žane ga zgleda ima, je bil precej flekast po bradi, pa pod bradu, zdej pa samo še po rokah in mažem z mustelino kremo - ni pa nič zdravnica rekla od česa bi bilo.

Joj ti zobje - tudi mene čaka zobar v torek, grozaaa.

Vreme je za en drek - sem kr slabe volje k bo spet ta mraz, gre mi na jetra in sem vsa tečna.

sabri - ej dnevi čist prehitr tečejo, kako se držiš?

lilka - uuu sper da greste na lepše, mi pa planiramo, ko bomo šli k tašči v međimurkje, da se bomo šli malo kopat v terme 3000.

Tako, zdej pa grem se dat na off, sem čist zmatrana, je Žane celo popoldne prejokal, ga je tko zvijal.


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?