|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 14:29:22   
hariba
Nejc Zelim ti veselo in razigrano otroštvo in koš zdravja. Zoja pa ti pošilja poljubček!
A danes je zastojn v ZOO?

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 15:19:08   
zoom zoom
IZVIRNO SPOROČILO: sabri


Danes gremo pa v živalski vrt, jaz nisem bila že zihr 10 let, pa je danes še lepo vreme in imajo prost vstop danes, tak da bomo videli živalice.



Hariba. Sicer na netu nič ne piše oz. jaz nisem našla.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 15:29:46   
*piškotek*
Midva sva od zdravnika. Ima začetek bronhitisa in pa rahlo vnetje ušes. Tako da ima antibiotik. user posted image


Ali je katera delala tudi obkladke iz toplih kamilic za kašelj?
Kako pa ste (če ste že) izvajale inhalacije za čmrljčke? Baje naj bi se kopalnica segregla - tako mislim da je veliko sopare, a ne? A še kaj drugega? Kaj pa v sobi, pa ponoči? Upam da mi lahko katera kaj pomaga user posted image


Zunaj pa tako lepo, toplo, sončke,... Jaz bi šla tudi v ZOO, pa brezplačno ali pa za plačilo user posted image

< Sporočilo je popravil *piškotek* -- 1.4.2008 15:30:23 >


_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 16:30:44   
taška30
Ojoj, Piškotek, bogi Nejc.user posted image  Naj se čimprej pocajta.
O inhalacijah pa žal (oz. na srečo) ne vem kaj dosti. Mislim, da mu lahko ponoči daš pod posteljo lonc vrele vode, noter pa kakšno eterično olje, pa ne vem kakšno.user posted image  Bojo druge povedale.

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 16:34:27   
thumbelina
PIškotek, jaz sem dajala obloge iz kamilic, pa ni glih ne vem kolk nucalo sem pa zdaj dajala tako kot je lilka napisala obloge iz potenstane čebule in moram rečt da je nucalo ker je po parih dneh nehal kašljati. za bronhitis predvsem je nujno imet vlago. Tako da zaparit kopalnico in otroka tud če kriči držat nad banjo, kjer je vroča voda, al pa ga drži nad  lijakom polnim vrelih kamilic. Hčerka je imela bronhitis ko je bla 8 mesecev stara in je samo vlaga pomagala, pa ventulin smo imeli...

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 16:50:29   
1vetrnica
ojla lejdiske,

pa je eno lepo obdobje za nami. No moja pikica bo še nekaj dni dojenčicauser posted image . Mišek bo pa v nedeljo praznoval r.d.user posted image  Teli moji lumpasti aprilčki.user posted image user posted image user posted image

zdravlje: piškotek držita se. Men se zdi, da teh bolezni in sranja ni in ni konec. Zdaj imam oba tamala doma, ker je tamali zjutraj neki jamral, pa ga imam kr raje doma.user posted image  Pa še naš tati gre na pot za par dni, tako, da bo petro. Tamala je celo noč tulila in smo imeli pestro.user posted image

Dopoldne smo bili v arboretumu in je bilo prov lušno. Upam, da bo v bodoče vreme lepo, da bom lahko z otroci spet šla, ker če bo sranje od vremena in bomo notri bo pestro kouser posted image .

Zalbi: za uvajanje.user posted image
Nejc: vse naj za 1. svečko.user posted image
Nejc: čimprej se pozdravi.user posted image

_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 17:20:52   
hariba
piškotek Upam, da bo nejcu čimprej bolje. Žiga je imel in še ima zelo poogste bronhitise. No zdaj moram potrkat je kake 4 mesece mir.  Sopara v kopalnici je njemu tudi bore malo pomagala. Jaz sem na radiator dajala mokre brisače in pomarančne lupine, pa vzglavje sem mu vzdignila in je malo lažje dihal. Drugače so mu najbolj pomagale inhalacije  z ventolinom, to mu dajo v zdravstvenem domu, lahko tudi doma ampak potem moraš imet aparat, je kar drag. Pa saj antibiotiki hitro primejo inn bo kmalu bolje..
Zoo je meni itak za popoldan predaleč, pa še pozabila sem, da je danes prvi torek v mesecu in so na šoli goovorilne, grem ob 18h.

(odgovor članu 1vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 19:52:10   
sabri
Oj, sem hotla prej napisat, pa mi ni uspelo, zastonj zoo danes je 1. april, sem vas malo...Pa sem hotla napisat, preden smo šli, potem pa mi ni zneslo.user posted image
Je bilo pa super, večino mamice z otročki, ampak je bil tak lep sonček, čeprav živali pa bolj malo no, najbolj ji je bil všeč slon, je lajala na njega, ne vem ali je mislila, da je kuža al kajuser posted image . No, nasmejali smo se ji, ker je prav smešno zgledalo, taka mala bebica laja na velikega slona.
piškotek:meni je dr rekla, da skuhaš kamilice, daš pisker pod sebe, otroka v naročje, ga s čim zamotiš in se pokriješ z rjuho za kake 10 minut. Sem naredila, čeprav sva obe zakuhali spodaj pod rjuho in za moje pojme ni bilo dosti bolje. Sva pa kupila vlažilec zraka in je po parih dneh nehala hropet. Ji pa dam še poleg postelje pisker s kamilicam, včasih no, mogoče pa le koristi.
zalbi: sem prebrala, da si vseeno dobila bližji vrtec, super, uvajanje bo pa tudi zlaufalouser posted image .
Drgač pa že spi od 19.20, kar je ful zgodaj po tastari uri, ampak spi samo enkrat na dan, očitno je to to.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 20:07:22   
zoom zoom
Sabri, sabri, sabri user posted image

Pri nas tudi že vsi 3je spijo. Jaz bom še BB pogleala, potem pa v mižule, bo jutri naporen dan.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 20:17:15   
zalbi
Hej!

Joj sabri, zdele pa sem se nasmejala, sem si prou živo predstavljala kako Taja laja na slonauser posted image .

piškotek - ja sara je dala čez tri laringitise in smo delala podobno - no jaz sem imela kr skoz pržgan vlažilec - un stroj ki je kot mica, pa zaprta v kopalnico. Drgač pa sem na radiator dajala mokro brisačo, pa v vodo na radiator kapljice 33 (neke naravne kapljice, vonj po smreki, ap je men se zdi ful pomagal). Kar pa se tiče vročih kamilc, sem jaz prepražila kamilice in ji dala na prsa, pol pa sem jih zašila v pleniško, pa jih vsake tolk časa polikala z likalnkom in dala gor, tko zvečer pod pižamco... kaj pa vem - pri nas se je pol pozdravla.

Nč, zdej pa grem še mal pred TV - Sara spi, jutri imava nov dan v vrtcu - bova šli že na zajtrk...

bolančki - pozdravte se user posted image


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 20:24:48   
Anonimen
ojla!
pri nas nič novega, razen, da imamo spet smrklje - smo se včeraj igrali zunaj na balkonu in je tudi malo plezala po vseh 4. zgleda da se je tam prehladila...

sabriuser posted image user posted image user posted image  dobro ti je gratalouser posted image  - torej nisem edina, ki je danes nasedlauser posted image user posted image  - sem malce pomirjena

(odgovor članu zoom zoom)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 21:51:11   
*piškotek*
Punce, hvala vam za nasvete. Sem mu danes naredila tople kamilice in mu jih zavila čez prsi in hrbet. Sem šele sedajle vas uspela prebrat, in sem vidla da bi bilo boljše tole s čebulo. No, bomo videli. Bom pa mu čebulo naredila jutri zjutraj oz. predno bo šel spat dopoldan.

Sabri: dobra fora za 1.april, ja. Mene do sedaj še ni noben (no vsaj ne da bi vedela user posted image )

Zalbi: upam da se bosta imele fino v vrtcu in da se bo čimprej navadila. Pri nas bo spet "štala" ker bo zdej spet dolgo časa doma in bo spet vse skoraj od začetka s tem vrtcem. Upam da ne bo prehudo... user posted image

Valika: no, držim pesti za vas, da se tudi vam ne razvije kaj hujšega iz teh smrkljev. user posted image

Lonib, Mojčca: kje pa sta kaj vidve? Sicer je še veliko punc, ki se res čisto nič več ne oglasijo. user posted image

Zdaj grem pa pod tuš, ker moram še itak počakat, da dam našemu lumpiju antibiotik, potem pa grem spat. Sem čisto utrujena danes.

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 22:10:16   
sabri
valika, nisi edina, moj je dvakrat pa mu ni uspel vrnit, je kar jezenuser posted image . Sem pogledala Housa, mi gre policaj prav na živce, jeb....ti pol...ane Lonib?!user posted image
Dost za danes, grem v pančevo.

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 22:32:44   
katja pv
Mi smo tudi danes neznansko uživali na soncu. Je bilo tako toplo, da nisem vedela kako naj se oblečem, ker občasno je pa malo zapihalo in ni bilo za biti brez vetrovke. Smo pa imeli 20 stopinj. Je prišla pomlad user posted image .

Pa danes sva z Matijem pričela s tečajem plavanja, v četrtek pa začneva z Ano. Bodo tedni še bolj pestri in zasedeni.

Grem še malo možeka zabavat. Se je ravno vrnil s teka.



_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilski lumpi 2007
1.4.2008 22:36:22   
smotka lonib
Hojla!

No pa sem prišla do računalnika. Zala je šele pred 10 minutami zaspalauser posted image . Jo je dons popoldne ene 3 ure moj imel, ker sem šla na roditeljski sestanek. Sem se vsaj malo sprostila. je moj komaj čakal, da sem prišla domov.

piškotek!
Samo za Nejcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da se čimprej pozdravi:

sabri!
Dobro si nas potegnila z živalskim vrtomuser posted image . jest pa tud ostale. Noseča pa nisem, ker sem glih prejšni teden imela na obisku teto Meto s Krvavcauser posted image .
Drugače pa sem v petek imela telefon s strani mojega komandirja (glih tisti dan dobil mojo novo prošnjo za Medvode (za Šk. Loko mi je zavrnil). me je vprašal, če bi šla delat v Šk. Lokouser posted image . Kakšno glupo vprašanje. Ja valda, sem mu rekla, in si zraven mislila, matr a nisi pred 4 meseci videl, da sem pisala prošno za Šk. Loko. je pol reku, da mogoče (ni 100%) dobim v Šk. Loki, v Kranju ali pa v Medvodah. Upam, da bo kej iz tega. Še dobr, da me dons ni poklicu, ker mu nebi verjela

Zalbi!
res super za bližnji vrtec.user posted image

Mojčca
se pa že dolgo ni oglasila.user posted image






_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilski lumpi 2007
2.4.2008 6:43:36   
thumbelina
Jutro.

Danes imava z Matevžem ob 12ih terapijo in semi total ne da. Sem ga morala prej zbudit, da bo šel lahko prej še 1x spat. Kosilo bom morala prej skuhat in s seboj peljat. Pa nazaj bom morala hitet ker bo treba po Jerco v vrtec. Pa dej no, jaz mam dost tega letanja naokrog..
In za povrhu vsega ni dost da imam že 1 teden gigantski herpes na spodnji ustnici, ne zdaj se mi je naredu zraven še en za konkurenco al kaj..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilski lumpi 2007
2.4.2008 6:45:43   
thumbelina
jao jao sem glih zdej vidla kako se fajtata tamaladva: tamali hoče nekaj kar ima jerca, spleza nanjo jo tok časa praska cuka, da ima on dost in mu na koncu da tisto stvar, da ima mir. Mislim ne moreš verjet...

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilski lumpi 2007
2.4.2008 7:49:57   
zalbi
dobro jutro!
Se na hitro javim, moram počasi Saro zbudit, da greva v vrtecuser posted image user posted image user posted image . Pol pa bomo vidl kako bo danes... no spala še ne bo, ampak upam, da vmes kaj bom šla, da vidim kako bo s tem privajanjem, ampak pomojem k me ne bo tam, bo ok.

Taška30 - kdaj ti začneš s službo? Bi se res še enkrat mogle ta teden dobit, mogoče petek? Ostale, kaj menite....


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aprilski lumpi 2007
2.4.2008 9:12:06   
taška30
Tko punce, zdej gre zares. Danes je že moj peljal Julijo k varuški na zajtrk, kot jo bo tudi potem vozil, jaz sem ostala doma in mi gre kr malo na jok.user posted image  Ob predaji niti ni jokala, je bila pa bolj tako tako, na robu. Danes grem ponjo po kosilu, jutri bo pa poskusila spat tam.
Eh ja, tako je življenje.user posted image

Jaz bom pa zdejle udarila eno očiščevalno po stanovanju.

Zalbi, želim vam čimbolj uspešno uvajanje. Za srečanje mi pa najbrž ne bo ratalo, imam ful obveznosti za jutri dopoldne naštimanih, v petek grem pa že zjutraj po Manco, ki je ta teden pri moji mami, tako da me ne bo. Žal.

Thumbelina, a si že videla reklamo za neke obliže proti herpesu, zdej je na TV, nalepiš in deluje. Drugače pa jaz vedno uberem hard metodo pri tem, počakam, da nastanejo mehurčki, jih prepikam s šivanko in potem zdrgnem z alkoholom. Pobijem vse in je takoj konc, no, edino krastica ostane še par dni.

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilski lumpi 2007
2.4.2008 9:31:24   
smotka lonib
katja PV in EU mommy!
Ani in Tini želim vse naj naj za 1. rojstni dan. user posted image user posted image
user posted image user posted image

Seveda pa dons tud jest in JUNIORKA praznujevauser posted image user posted image

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Aprilski lumpi 2007
2.4.2008 10:30:08   
hariba
Ani in Tini iskrene čestitke za prvo svečko!user posted image
Vse anjboljše pa tudi Lonib in Juniorki!user posted image user posted image
Jaz sem pa dane sv službi takšna kot, da me ej vlak povozil, se vlečem kot megla. Noč je bila katastrofalna. Zoja se je ob 23 h prvič zbudila in do pol enih ni nazaj zaspala, pol se je čez eno uro zbudila in do 2h kar nekaj žlobudrala. Ob 3h je spet nekja jokala, sem jo le malo pobožala in je zaspala nazaj. Pol pa se je ob 5.30, ko sem jo zbudila za vrtec drla kot jesihar. Je tako brcala, da sem jo z veliko muko oblekla. Se je pa potem v avtu umirila in ob predaji vzgojiteljici, ni prav jokala le tako na pol v joku je govorila ma ma ma ma.
Želim vam lep dan. pri nas je ful oblačno in zgleda, da se bo vsak hip ulilo.

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilski lumpi 2007
2.4.2008 10:35:34   
*piškotek*
Živjo user posted image user posted image user posted image

No, naš lumpi je mogoče za kak % boljše - kašlja še sicer na veliko, ampak nima pa vročine (no vsaj ponoči in zjutraj je ni imel), srkelj mu tudi še teče, samo ne več tako grozno. Edino pije pa zelo malo. Mu kar s tisto brizgo 10 ml v usta stisnem, ker v bolnico pa res ne bi rada šla z njim.
Trenutno spi, sem mu naredila tiste čebulne obkladke, zjutraj sva pa delala kamilično inhalacijo. Sem ga držala v naročju pod seboj sva imela lonec kamilic in sva bila pokrita z rjuho. Čist sva "zašvicala" mali pa je začel po 5 minutah ful jokat, ampak sva vseeno zdržala 10 minut. Ko se bo zbudil, bova to naredila še 1x.

Popldan grem pa na faks, imam predavanje in me spet ne bo do 20.30 ure doma. Se mi sploh nič ne da it še tja.

Thumbelina: ti si fejst punca in super mami, tako da sem prepričana da ti bo današnji dan uspelo čisto lepo speljat. Za herpes pa res mogoče probaj tiste nove obliže. Moj user posted image  ima tudi trenutno herpes, ampak si ni hotu v lekarni kupit tega, je reku da mu je bilo smotano, ker ne ve kako se reče tej zadevi user posted image

Taška30, Zalbi: je kar hudo, a ne ko postiš takole otroka pri varuški ali pa v vrtcu? Sam kaj ko pa pač ni druge izbire, vsaj pri nas ne. Sicer pa , saj se bodo navadili, tako kot o se še vsi.

Danes vas pa je kar nekaj na "spisku", ki praznujete! user posted image
Vsem želim vse naj naj za rojstni dan!!!!

user posted image

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Aprilski lumpi 2007
2.4.2008 10:42:25   
thumbelina
sej sm že slišala za obliže, sam sem od iste firme potem kupila neki gel Sikapur se reče. Sam ni vrag da ne bom še tisto probala. Lahko pa da s emi je naredil zaradi sonca, ker sem tud po vratu čist lisasta . Me vsako leto zagrabi tole po vratu od prvega močnega sonca. Nič zdaj grem pa zbudit tamalega, da laufava v lj, kjer bova itak zvedla, da nič ne delava pravuser posted image

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Aprilski lumpi 2007
2.4.2008 10:48:06   
Anonimen
ojla!
najprej vsem ki praznujete VSE NALJEPŠE ZA ROJSTNI DANuser posted image user posted image
Ani in Tini koš poljubčkov in veliko veselja in smeha v razigranem otroštvu in eno veliko tortico
user posted image

Lonib in Juniroka vama pa veliko uspeha v življenju, veliko lepih trenutkov z najdražjimi
user posted image

(odgovor članu *piškotek*)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Aprilski lumpi 2007
2.4.2008 11:31:24   
Anonimen
no, midve sma pa ble že v lab., pa nič nisma rešile, ker sma ble prekesne. morale bi dati danes kri za pregled železa, pa da jo pošljejo v MS, na bolj specialni pregled. pa sem mislila, da do 10 ure, pa sprejemajo kri samo do 8 ureuser posted image . tako da morama jesti ta sirup še do ponedeljka in potem v pon. spet v lab. - upam, da ne bom pozabila....si moram pozneje na koledar zapisat....

no, mi smo pa kar preskočili fazo "vodenih" smrkljev, ampak imamo že kar rumeno-zelen gost smrkel - tako da je pumpica spet v polnem pogonu...

še bi vprašala tiste, katerih otroci so alergični. lara ima namreč že ene mesec dni take piščaje po zgornjem delu prsnega koša - in vsaj mislim, da je to alergija - ali pa se motim???? in to jo tako srbi, da se praska in spraska včasih do krvi - ko je ne vidim ali pa ko sma v banji - včeraj se je tako razjokala, ker ji nisem pustila se praskat...
sem ji ukinila klobase, ki jih ima tako rada, ker sem mislila, da je sigurno od tega, ampak zgleda da ni, ker še vedno ima.... sploh nimam idej, kaj bi naj bilo????
mažem pa ji s bepanthen kremico, da se ji potem zaceli tisto, kar si je spraskala - pa moram rečt, da ji kar pomaga. pa potem ene dneve je malo bolje s kožo, potem spet ma malo več teh pikic oz koža je včasih pa že kar taka hrapava od teh pikic in praskanja....

joj,  me je sedaj ravno klicala iz cicizaložbe da bi se včlanila...groza - hvala bogu ženska ni bila preveč tečna in vztrajna....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?