|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 15:34:52   
martka
Ahoj!!!

a je katera tu?!?

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 15:36:38   
Anonimen
Jah ... naši so se izkazali ... so prinesli en ful fletkan kombinezonček, da bo tamala taka kot en medo in pa en kompletek majčko in hlače ... oboje ful cort ... je bila pa mami čisto navdušena, ko so bili v tejle trgovini: http://www.next.co.uk/shopping/children/?pos=start Pri nas je pa ni smrk smrk user posted image .
Ja je ena napisala kolk je Slovenija "socialna" država ... right ... npr., če na tej spletni strani pogledte cene cotk in kolk so luštne, pol greš pa v BC pogledat al pa kam drugam, pa vidiš kje si ... Tak, da je mami rekla, da je v Londonu precej stvari za otročka veliko cenejših kot tukaj ... no razen hrane.

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 15:41:08   
žabicamala
Drage souser posted image , samo eno vprašanje bi imela za vas.
Imaste tudi vi povečan izcedek iz nožnice, moj zgleda kot da bi mi po malem uhajala voda.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 15:43:55   
martka
sem bila danes pri moji G in imam v četrtek UZ, ker se ji zdi, da mi je trebuh premalo zrasel- samo za 1cm v treh tednih.
in v šolo za starše sem se prijavila- jo imam 4.11. in ctg imam 17.11. in fizioterapijo v sredo (ker me je krč v ledveno mišico, ki že 10 dni ne spusti) in danes zvečer akupunkuro (iz istega razloga). ampak meni je fajn... zunaj je sonček, sedela sem na klopi v parku, opazovala jesensko listje, rahel vetrček mi je kuštral lase.... pravljično...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 15:55:25   
martka
user posted image  pa je čisto divja! povsod piše, da 90% spijo. meni se zdi da našauser posted image  90% telovadi. ne, resno! ko se zbudim, me zbrca... ko pripravljam zajtrk, sodeluje, na dopoldanskem sprehodu,skače, med kosilom protestira ali navdušeno aplaudira-kaj pa vem, zvečer telovadi, ponoči se obrača in se preteguje....  no, a to je 90% spanja?!? pa ne mislite, da mi to ni všeč.... krasno mi je!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 16:06:48   
martka
aja, ena je spraševala za babylove plenice.... mislim, da jih imajo v dm.... se mi zdi, da ena znanka ni bila zadovoljna z njimi, vse ostale pa so. jaz mislim... za poskusit je!
zdaj pa gledam solzavi film na kanalu A. konec ga je...
to je dobro, da bom lahko zdaj kaj naredila... No, pa tudi Luka pride domov s treninga odbojke. Hm... bi že moral!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 16:16:39   
zverinca
user posted image

ravnokar sem prejela sms Saššše:

Ima punčici, Ajdo (1490g) in Živo (1630g)!!

Mamica pravi da sta lepi in zdravi punčici, sta v topli postelji (ne inkubator), ona pa da je koma od narkoze.


< Sporočilo je popravil zverinca -- 20.10.2008 16:26:37 >


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 16:23:28   
nadya
Ojla punce.

Madona ste pa že načvekale donsuser posted image user posted image . A ste vidle, da smo že na 200-ti strani user posted image user posted image .

Ja jaz sem dans potegnila spanc do pol enajstih. Me neki dol tišči dons, tko da kar počivam.

Žabicamala: jaz mam tudi izcedek. Plodovnica ni podobna izcedku, je kot navadna voda, brez barve in vonja.

Midva z mojim greva jutri posteljico pogledat, se je ena znanka javila, da nama jo da. Pa še skoraj nova je. En strošek manjuser posted image .

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 16:24:26   
nadya
Bravo Saššša!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 16:26:53   
blackcoffee
Otika
..Pri nas je pa ni smrk smrk user posted image .
Ja je ena napisala kolk je Slovenija "socialna" država ... right ... npr., če na tej spletni strani pogledte cene cotk in kolk so luštne, pol greš pa v BC pogledat al pa kam drugam, pa vidiš kje si ... Tak, da je mami rekla, da je v Londonu precej stvari za otročka veliko cenejših kot tukaj ... no razen hrane.

plus tega, da imajo vseeno tam mal višji standard in  vseeno lažje (pre)živijo. tudi avstrijci so na boljšem.
**** - kam se bomo odselili? jaz bi raje šla v kake tople kraje.

žabicamala bojda je normalno, če imaš povečan izcedek. jaz sem imela pred časom le nevšečnosti z glivicami.. pa sem potem uredila s canestenom. sicer pa razen tega, nisem imela nekih pretiranih izcedkov. vsaj v taki meri ne, da bi bilo omembe vredno. - ne bi vedela.

martka jaz tud divjaka v sebi nosim! user posted image samo meni ni več tako lepo ob njegovih brcah.
ja, ja.. le počakaj še malo, da ti trebušček naraste, me zanima kolk boš še blažena potem. user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 16:27:05   
PikicaT
Še en lep pozdravček od mene!

Da se vam malo oglasim po dolgem času.
Tudi pri nas se stvari počasi premikajo, čeprav sem med decemberkami čisto med zadnjimiuser posted image .
Sobico smo prepleskali, jaz sem poskusila svojo umetniško žilico (ki jo nikoli nisem imela). Sem se malo znašla in šla kar po šablono in mi je nekaj ratalo po stenahuser posted image . Bolj ko je šlo h koncu, boljš je ratavalouser posted image .
Kupila in sestavila sva tudi že previjalno komodo in posteljico. Sva vzela kar v Recinku od Lip Poljčane in sva fuuul zadovoljna. Tako cenovno kot kvaliteta.
Oprala in zlikala sem že vse tetra pleničke, ki mi jih je dala še mami. Kolk mamo dobre mame! Naše pleničke (čisto nove) šparajo za svoje vnukceuser posted image .

Potem sva šla pa danes malo na obhod po trgovinah (BC, Muller, DM) in sem razočarana ugotovila, da v Mullerju in DM-u ssploh nimajo veliko pripomočkov za dojenčkeuser posted image . V DM-u sem samo kupila termometer za vodo (ki je bil občutno cenejši), to je pa to. Očitno bo treba res v ta večji šoping v BC.
No ja, saj imam še kar nekaj časauser posted image , samo vprašanje kolk se mi bo še ljubilo okrog skakat.

Jutri pa začneva z materinsko šolo. Bomo vidli kako bo. Bomo z ostalimi nakupi še malo počakali, da vidimo, če bodo še kaj pametnega povedaliuser posted image . Cunjic zaenkrat nimam še nič, ker čakam, da jih moj 4 tedne star nečak, preraste, da jih potem dobi naš pikecuser posted image . Smo se znajdli, a ne?user posted image

Uživajte vse skupaj še tale sončen dan do konca. Baje se nam obeta deževen teden do koncauser posted image . Čez eno uro pa šibam na telovadbo, da se še malo razmigamuser posted image .


_____________________________

PikicaT

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 16:29:33   
Lyla
Saššša čestitam! user posted image     user posted image    user posted image    user posted image    user posted image     

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 16:30:54   
blackcoffee
čestitke Saššši za sladki punčki mali.  user posted image
evo, še ena od nas decemberk je odrešena.. le katera bo naslednja??! user posted image  

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 16:33:32   
PikicaT
Saššša, čestitam za user posted image  user posted image !!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Naj čimprej dobro zrasteta, da bosta močni in velikiuser posted image .
No, pa se je začelo kar konkretno...

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 16:48:53   
zverinca
nono, ni se začelo, tole je prekmalu!! jaz še vsaj 3-4 tedne ne grem rodit. Pa pika. user posted image

PikicaT, meni se pa zdi da ima Miler (na Rudniku) ful izbire... no, odvisno kaj iščeš.
Se pa drugače tale Recinko res spalča...

Otika, lepo si narisala drevo, prav prijetna sobica jeuser posted image user posted image user posted image počaki da bo še štruca, pa bo sploh oh!! user posted image
Tale next pa jaz za prvorojenko nakupujem preko ebaya... so res lepe in kvalitetne stvari. O standardu in cenah pa ne bi, da se ne razburim preveč....

Babylove je znamka DMa. So ok pleničke, primerljive milerjevim, le da je miler cenejši (če računaš prav €/pleničko). Jaz bom imela tudi ene od teh, potem pozneje pa hoferjeve, ker so mi zakon - preizkušene na prvorojenki. Je pa seveda vse odvisno od kože.
Nadomestno mleko sem pri prvi (od 3t, ko smo le dodajali zvečer pa do 6meseca) kupovala aptamil, potem pa naprej babylove.

Žabicamala: plodovna voda nima vonja ne barve, lahko je urin ali pa beli tok (to pa itak verjetno poznaš). V nosečnosti rado pride do inkotinence pa niti ne veš.

Jaz pa sedaj čakam da se ura obrne, sta moja2 na telovadbi, spet bo ata utrujen ker mora zraven s princesko telovadituser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 16:57:47   
čebeli
user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo!! Tudi jaz čestitam za dve mali štručki!

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 17:02:50   
PikicaT
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca


PikicaT, meni se pa zdi da ima Miler (na Rudniku) ful izbire... no, odvisno kaj iščeš.
Se pa drugače tale Recinko res spalča...




Kaj pa vem... Jaz v Kranju danes nisem našla ničuser posted image . No, sem gledala za škarijce za nohte pa termometre pa glavničke in krtačke in podobne drobnarije. in je blo vse kar sem našla samo plenice, flaške in dudiceuser posted image . Bo treba drugič malo jezik stegnit pred kakšno prodajalko, da ne bom tako brezupno iskalauser posted image .

Aja, pa pozabila sem vam povedati, da bova midva vzela kar babyboom voziček. Ga je kupila tudi sestra za nečaka in je super! Vsaj sedaj, ko uporablja košaro. Do športnega dela še niso zrasliuser posted image . Sva ga pa tudi že gledala in sestavljala in razstavljala. Tako da mislim, da bomo rdečega kmalu peljali domovuser posted image .

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 17:10:55   
zverinca
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaT


Kaj pa vem... Jaz v Kranju danes nisem našla ničuser posted image . No, sem gledala za škarijce za nohte - jaz tega nisem uporabila niti 1x, ker sem imela več občutka s svojim ščipalcem in prvorojenki še danes strižem nohte z odraslim ščipalcem pa termometre - za vodo si ga kupila, za telesno temperaturo pa je najbolje v sanolaborju povprašat, če boš uporabljala digitalnega (jaz uporabljam navadnega, na živo srebro) pa glavničke in krtačke in podobne drobnarije - kupi le eno krtačko za lase, z gostimi ščetinami, če bojo slučajno kdaj temence, glavniki se ne obnesejo pri tako majcenih dojenčkih. in je blo vse kar sem našla samo plenice, flaške in dudiceuser posted image . Bo treba drugič malo jezik stegnit pred kakšno prodajalko, da ne bom tako brezupno iskalauser posted image . - to pa le daj, saj zato so tam, ne pa da kofetkajouser posted image




_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 17:11:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca
Tale next pa jaz za prvorojenko nakupujem preko ebaya... so res lepe in kvalitetne stvari.


Zverinica, a res? A bi bila tako dobra, da bi mi do teh izdelkov na ebay-u kak link pripopala, ker men tega ne uspe najdt. A pa to kupiš rabljene ali nove stvari? Kako se pa plača? Moraš imet kreditno kartico ali lahko po povzetju plačaš? Jaz sem že razmišljala, da bi kaj kar prek uradne spletne strani tega Next-a kupila, sam moram še pogledat kako je kaj z dostavo in poštnino.

Drugače pa Saššša, ISKRENE ČESTITKE!!!!! Gotovo si v user posted image , jaz oz. me smo pa čisto navdušene nad novima "desembrkama"user posted image !!! Eto 4 rožice, ena za vsakega od vas (za mamico, atija in dve princeski) user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu zverinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 17:12:53   
čebeli
Pikica, a je drag tvoj izbrani vozek?

Se mi zdi da je pametno vzet škarice pri racinkotu, ko vzameš hkrat kak večji kos..da imaš zastonj prevoz nat 50 evrov.

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 17:20:58   
PikicaT
Babyboom voziček stane 235€. In to skupaj s košaro in športnim delom. Je pa trikolesnik in je super vodljiv. Tudi sestavi se ga zelo enostavno in na malo. Za primer, sestra ima puntota in sta iskala voziček, ki bo šel z lahkoto v prtljažnik. In to je to. Brez problema.
Zdej pa šibam na telovadbo, da ne zamudimuser posted image .


_____________________________

PikicaT

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 17:31:46   
martka
čestitke za dve user posted image user posted image . user posted image user posted image !! vse dobro vsem štirim!!
sem 32, 33t noseča, pa mi še na kraj pameti ne pride, da bi že zdaj šla rodit! vsaj še en mesec ne!
se grem zdaj pripravit za akupunkturo... bodite v cvetju, se tipkamo ju3.
čao

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 17:39:47   
blackcoffee
Pikica:
Babyboom voziček stane 235€. In to skupaj s košaro in športnim delom. Je pa trikolesnik in je super vodljiv. Tudi sestavi se ga zelo enostavno in na malo.

no, to je že nekaj druga... kje prodajajo te vozeke, da si jih grem pogledat? 


(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 17:40:37   
pišapela
Saššša čestitke za princeski!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: decembrke 2008
20.10.2008 17:43:11   
*Mateja
Helo.
En lep pozdravček še od mene.
Najprej Sassa ČESTITKE OB ROJSTVU HČERKIC. Želim veliko igrivih in nepozabnih trenutkov z njima.
Jaz sem ok, bejbi tud brca 100 na uro user posted image dones sem bla že na jutranjem sprehodu, pa mal sem cunje likala, ker sem imela že velik kup. Potem sem pa seveda počivala, počivala in še enkrat počivala.
Jutri grem v Ljubljano, grem na govorilne ure k eni profesorici. Mi gre ful na roke in bom samo sama doma naredila seminarsko in jo oddala, mi ni treba na nobeno predavanje priti, pa še seminarja mi ni treba predstavit user posted image morm kot nosečka še mal izkoristit to.

Pikica T jaz sem tudi v Kranju nabavlala in sm največ dobila v Babycentru na Primskovem. U Mullerju imajo res malo izbire, jaz sem tam kupila samo črpalko pa nedrček za dojenje. Ostalo pa malo v Babycentru malo pa v Pikapolonici.
Mal še počakaj, v sredo se v Tuš centru odpre res velika Pikapolonica in tam bodo gotovo imeli ful izbire.

Lepo se imejte pa se tipkamo in beremo user posted image


_____________________________

25.11.2008 se nama je pridružil Žan velik 49cm, težek pa 2660g.

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?