|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 10:24:47   
Pija76
Sayuri kako si lepa, prav lepo te je gledati! Pa kombinacija je huda res!

Abra v nogico tako ko se zgoraj začne si dajem, tam imam največ maščevja. Ne poznam jaz preveč dela teles tako da zame je noga noga user posted image user posted image user posted image . April bo res uspešen, pa me klešpetulje bomo mogle imeti še temo pomoje IVF/ICSI- april 2 del!

Joj zdele mi je en gospod pozvonu, sploh ga ne poznam, samo zgleda da je on poznal babi od mojega, pa je gospod že mal spil danes, in mi je fulllllllll nakladal......joj jaz pa še tolk za v glavo vršt. No zdaj je šel....

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 10:41:11   
kajsica
Pozdravljene punce!

Sayuri, kaj si lepa!!!! Sem kar solzne učke dobila!!! Malce ti zavidam, pa ne negativno res , verjemi!!!!

Arneja, ja končno si pokukala na plano. Sem te kar pogrešala!!!! Ja naravna pot- če bi bil čudež, ker pri meni so jajcevodi problematični. Grem pa nekje konec aprila v postopek oziroma računam, da bi maja lahko bil transfer mojih pingvinčkov, tako da bomo očitno res spet skupaj trepetale. V tretje gre rado, ampak v tretje ponavadi uspe!!!!!!

Andreja 07, kako je kaj s teboj, se je zadeva umirila? Daj malo povej, upam, da je vse OK!!!

Vidim da ste včeraj punce uživale, vam bi se kar pridružila. Naslednjič, pa skoraj sigurno!!!!

Lep dan želim tudi vsem ostalim!!!!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 10:45:08   
Shuka
Ojla deklce moje, samo pozdravit sem vas prišla in zaželet vsem srečo tako pri postopkih, pikicah, tudi trepetalkam naj zagledajo user posted image user posted image

Sayuri- ka maš lepga bušijauser posted image

pazite nase.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 10:52:39   
T1979
Oj,

samo da se oglasim, sem bila na temi november 07 z neuspešnim postopkom, sedaj v marcu sem imela drugega tudi neuspešen, samo se nisem nič oglašala, ker je bilo vse bolj za en poden. user posted image
Sicer sem se seznama o prehrani držala kot hudič križa, samo pač ni šlo. user posted image  sem dobila šele 18 dan po ET, ja tko dolgo me je ta coprnica pustila čakati.

Mismis prosila bi te, da me daš na seznam kandidatke za v postopek, ker grem v postopek šele septembra. Malo dolga, samo nimam kaj, zdej moram 3 mesece počakati, pol so dopusti in september bo tu.

Punce, želim vam, čim več user posted image  user posted image  na tej temi. Upam, da se vam septembra pridružim.

pa-pa

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 11:20:10   
konina
še jaz se pofočkam.
Špelka juuuppii za srčke. Ti kar zavidam, ker si že imela UZ. Sedaj pa le pazi na svoji user posted image user posted image .
Vidim, da ste se včeraj lepo imele. Saj tako je prav. Pa upam, da ste kakšno pivo tudi zame spile.

Vsem, ki ste na tem dooolllllgggeeemmm seznamu pa želim, da se preselite na tisti del, kjer so nosečke napisane.

Lp, Nina



_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 11:33:09   
pikovit
Ja Mismis sem pa danes potegnila.Sem šla včeraj ob 2h spat.En lep pozdrav vsem.Sem zdaj z Ledenko zmenjena,da ji nesem municijo.Pa še sporočilo od naše Dakec.Kopiram njen post:

Ma mi je blo ¾al da vas nisem sreèala. Naslednjiè si vzamem dopust pa vas bom ziher spoznala. A Pika74 je tud pr¹la? Joj joj kaj sem zamudla. Bom ¹efa kregala ker nisem mogla pridit.
 
Poslu¹, dej pozdravi mi vse punce na novi temi, prav èisto vse. Pa ©pelki po¹iljam dva big kisa za dva stoprocentna srèka.
 

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 11:34:10   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Ojla deklce moje, samo pozdravit sem vas prišla in zaželet vsem srečo tako pri postopkih, pikicah, tudi trepetalkam naj zagledajo user posted image user posted image

Sayuri- ka maš lepga bušijauser posted image

pazite nase.


Shuka sem ravno včeraj razmišljala o tebi.user posted image


(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 11:59:38   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Ojla deklce moje, samo pozdravit sem vas prišla in zaželet vsem srečo tako pri postopkih, pikicah, tudi trepetalkam naj zagledajo user posted image user posted image

Sayuri- ka maš lepga bušijauser posted image

pazite nase.



Shuka sem ravno včeraj razmišljala o tebi.user posted image



sej tud zato sem vas prišla pozdravit user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 12:15:03   
Mijavček
Shuka živjo! Lepo da si se oglasila, pa še kej naokol prid!

Ledenka, še enkrat se ti iz srca opravičujem; zelo mi je bad, ker sem zamočila; najboljš, da se začnemo čimprej ment za naslednje srečanje.

Sayuri, uaaauuser posted image , lepa, lepa!

Vsem lep pozdravček. Jaz sem pravkar vstala, ne vem kaj mi je bilo, včeraj sem že ob 22.00 mrknila, danes pa sem se zbudila ko je moj šel v službo in takoj zaspala nazaj. No, sem vsaj ta najhujše slabosti prespala user posted image
Tako je, če gre muc enkrat po dolgem času na potep, potem pa spi cel dopoldneuser posted image

Punce od včeri, Pikovit, misims in Pija res je blo fajn vas spoznat in Pika tebe spet videt po dolgem času. Definitivno moramo tole ponovit,  pa še druge prvlečt, se mi zdi, da bi lahko čvekale še cel teden skup, al pa še več.

Bejbe, ki ste v akciji, veste,da navijam za vas, čeprav vsake ne omenim posebej.

(Mismis, pssssst; na seznamu je padu ven napis Navijačice)

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 12:15:59   
tejka**
Čao punce...da se javim še jaz... v ponedeljek sem imela transfer (vstavili so mi2, 4 zamrznili)...zdaj pa čakam. Kaj mislite, kdaj že lahko naredim test? Znakov razen bolečih prs in križa nimam....me je pa strah

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 12:19:25   
Mijavček
aha, si že  tukej.
Čestitam za uspešen ET.  Za test je pa še prezgodaj. Počak najmanj 16 dni od punkcije.

(odgovor članu tejka**)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 12:21:42   
sapi
Sedaj, ko ste tako dobro reklamo naredile naslednjič zagotovo pridemo ...

ledenka saj bo ... bodo pa ti štirje čez vse zagotovo ... pa brez bolečin pri punkciji, v kolikor je to sploh mogoče ..
sayuri res si v stilu s tvoje tvojo majčko in ozadjem ... glede na vajino višino otročki res ne bodo majhni ... moja sestra in mož sta tudi oba bolj velika imata tri navihanke in se že vidi, da bodo na veliki nogi user posted image ...

Punce hvala vam za vse, sem prebrala vse kar ste še napisale. Sem se skulirala in ne premišljujem več o slabih stvareh kar bo pa bo.

Pozdravček vsem,
sapi



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 12:23:29   
oktavija
user posted image Hvala deklata za odgovore! Sej veste, da človek včasih kaj prebere pol pa pozabi, stare teme pa je tako teško prebirat ker je tako veliko napisano, da se jaz kar izgubim...user posted image user posted image user posted image user posted image

No stvar je sledeča, po malo razgovorov z vami in meni najbližnimi sem se odločila, da bom šla v postopek Reškotu v LJ, poklicala sam tja in razložila mojo situaciljo in sestra mi je pritrdila, da lahko z možem prideva 6.maja na pregled z napotnicama in vsemi izvidi...
Tako, da ne bom čakala na MB ker so tam čakalne vrste res zelo dolge, pri Reškotu pa gre hitreje in tudi ni problema saj sem bila v MB naročena šele na prvi informativni razgovor.
user posted image user posted image user posted image Jaz sem tako srečna, da se je začelo končno nekaj dogajat, saj me čakanje najbolj ubija in tudi nimam volje za druge reči v življenju, tako pa dobim motivacijo in zagon za spremembe...!!!!

Torej, na seznamčku me prosim popravite! Hvala!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 12:25:05   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Poslu¹, dej pozdravi mi vse punce na novi temi, prav èisto vse. Pa ©pelki po¹iljam dva big kisa za dva stoprocentna srèka.

dakec moj, naslednjič pa obe prideva na date. 
Da se pofočkam na aprilu, ostalo po šihtu.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 12:31:39   
mismis
user posted image
AKTUALNO V TEM TEDNU  
 
 
Petek, 04.04.
Ledenka - UZ
 
Nedelja, 06.04.
Ledenka - punkcija
 
Ponedeljek, 07.04.
Bambi75 - ET
Krtekxx - UZ
 
Ponedeljek, 14.04.
Pija76 - UZ
Sonček33 - UZ
Pika74 - UZ

user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image  
 
NAŠE NOSEČKE
 
 
Ponedeljek, 07.04.
m.rudovič - UZ 
 
Torek, 08.04.
Konina - UZ 
 
Četrtek, 10.04.
Mijavček - UZ 
 
Ponedeljek, 14.04.
Mihi78 - UZ

Torek, 15.04.
Tejki - UZ
 
Sreda, 16.04.
Gloria - AC
 
Ponedeljek, 21.04.
lejla007 - UZ
  

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image          
 




  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 
  Teja* greje   user posted image  user posted image   - TEST 05.04.2008
  Mandreja greje  user posted image user posted image   - TEST 07.04.2008
  Tia-na greje user posted image  user posted image - TEST 08.04.2008
  Kikaa greje user posted image user posted image   - TEST 10.04.2008
  Mavrica72 greje user posted image user posted image - TEST 12.04.2008
  Yuliah greje user posted image user posted image  - TEST 14.04.2008
Tejka** greje user posted image user posted image - TEST 14.04.2008
  Hati greje  user posted image user posted image   - TEST 15.04.2008
  Hormonček grejeuser posted image user posted image - TEST 15.04.2008


user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image

  • kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Menopur
  • Ozone (03.04. razgovor MB dr. Reljič)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Zvezdica (18.03. posvet dr. Reš, Menopur in Dipherline)
  • Bambi75 (4IVF/ICSI)
  • mavrica72 (2.IVF;PO, dr. Merlo)
  • Rubin (3. IVF)
  • Teja* (5. IVF, dr. Reš)
  • Ledenka (ICSI, dr. Reš)
  • Pija76 (špikarka)
  • andreja07 (PO,dr.Reš)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Grethy (LJ, dr. Požlep, nizek štart 01.04.)
  • Hormonček (dr. Reš)
  • Stijan (dr. Reš, 31.03. posvet)
  • Sonček33 (LJ, 10.4. nizi štart špike)
  • Zorica (začetek postopka 12.04. MB)
  • Pika74 (33 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Hati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ, 02.04. špike)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • dajamaja, (8.4. pregled)
  • Abra, (10.4. pregled, dr. Reš)
  • Krtekxx (1. IVF)

user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • netka34(35let)(2.ICSI;LJ), naj pride M hitro,  21.3. razgovor
  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) v marcu razgovor
  • ušula spomladi v nov boj
  • vijolica30 (2.IVF;LJ) začetek marca
  • mami26 (LJ), začetek aprila začne
  • Kajsica (1.IVF;LJ) postopek z zmrznjenčki
  • paki (PO)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NAŠ mesec)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 20.04. nov boj
  • oktavija (1.IVF/ICSI;dr. Reš 6.5. pregled)
  • Pikovit (31let) (6.ICSI;PO,dr.Reš, nov posvet MB 28.05.ob 12.40, dr.Vlaislavljevič)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Dobrovoljčica
  • Darja* (3.IVF/ICSI?; 24.04., dr. Reš)
  • Barbarella77
  • Linda25 (ICSI LJ)
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


koala user posted image , *medica* user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 user posted image , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlicauser posted image ,  Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_ user posted image , anadejka,  MIŠEK13, ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74, tobika, Goya (30 let) user posted image user posted image   Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Martinščicauser posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pfuser posted image ,Ana_P user posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image , Goldfishuser posted image , Johnieuser posted image ,Pikica 26 user posted image ,Meybebabyuser posted image , sonček75user posted image , DejanSenkauser posted image   , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007 user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Guguuser posted image , Mihi78 user posted image , Pajčolanka user posted image , Tejkiuser posted image , Špelka12 user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123 user posted image , m.rudovicuser posted image ,  Orka user posted image , Sulfinijauser posted image , Sapi user posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE APRIL user posted image

user posted image Čakamo prvo aprilsko srečko user posted image user posted image



Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke. 
 

< Sporočilo je popravil mismis -- 4.4.2008 12:43:16 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 12:43:07   
mismis
Mijavček, ti barjanski muc, hvala za opozorilo, sploh nisem videla, da mi je napis navijačice ven padel pri kopiranju iz ene teme v drugo. No sedaj imamo malo bolj slikovni prikaz.

Še bolj grozno je pa to, da mi ni kopiralo tudi, koliko user posted image user posted image  nosijo naše trepetalke. user posted image

No sedaj je vse popravljeno...če še katera kaj opazi, naj me prosim pocuka za rokav

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 13:09:37   
Ozone
no, ve čveke. Najprej sem se celo dopoldne prebijala skozi marec, potem pa vidim, da je že april odprt user posted image user posted image user posted image .
Vse, ki ste bile na srečanju, upam da ste se zabavale.

Oktavija, lepo da si se opogumila. Jaz pa sem ravno obratno naredila. Včeraj sem bila v MB. Izpadlo je vse zelo ok. Vzeli so mi kri za hormone in imunske raziskave. Napotnico za genetiko pa že itak imam. Aprila oz. maja so me dali na diagnostično histeroskopijo, počakamo izvide in potem pa na postopek.user posted image user posted image user posted image user posted image .

sapi, držim pesti, da bi user posted image .
tejka**, tudi tebi držim pesti. Jaz pa ne bi ravno prehitevala s testi, ker do desetega dne, je pa ni res, to kar pokaže.
pikovit, ti že veš user posted image user posted image user posted image .
grethy, kje si danes, a spet kuhaš in šibaš v službo? user posted image Kako špikanje? Kdaj imaš UZ?

Ne vem katera je spraševala za špikanje, ampak meni je v nogo šlo slabše kot v bušija. Na nogah imam veliko žilic in sem skoraj vedno kakšno zadela. V bušija pa je šlo super lahko, pa še manj je bolelo. Če si daješ v nogo, potem eno levo, eno desno, ali pa eno v nogo drugo v bušija.

Če bom imela čas, grem danes pogledat v pasjo šolo user posted image .

lp




_____________________________

Where there is a will, there is a way.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 13:33:48   
ledenka
Mijavček, se ni treba opravičevat user posted image  naslednjič si bom vzela več časa - in naslednje srečanje definitivno BO!

Pikovit, faca si user posted image  hvala še enkrat!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Ozone)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 13:52:30   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: Ozone


Oktavija, lepo da si se opogumila. Jaz pa sem ravno obratno naredila. Včeraj sem bila v MB.



Poslala sem ti z.s. in te prosim če mi lahko odgovoriš. Hvala!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Ozone)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 14:13:19   
krtekxx
Omarija, s kako brzino ve to pišete...bom v službi predlagala, da mi častijo tečaj 10-prstnega tipkanja, da ne bom toliko časa zabušila za forume...
Moj trebuh je kot sod dinamita, ni bistveno povečan ampak je notr vse tako napeto, da se lahko le previdno premikam. Sem šla na en sestanek z biciklom, ker je to v LJ še najpametnejše prevozno sredstvo, pa sem mogla ves čas aufzicat, ker hudo čutim vsako luknjo ali robnik, ki ga povozim. Še dobra dva dni pa bomo videli, kaj mi povzroča to nelagodje v trebuhu.


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 15:26:01   
andreja 07
Da se vam malo javim
poležuejm ker za drugo nisem delam le res nujne reči napihnjenost je mal boljš ampak wc bomo moral pa kar v spalnico preselit. dol me še zmer pritiska v jajčnikih včas zavije d ado zraka n epridem ponoč s e je najhuj obračat pa križžž boli k sam vrag upam da tole kmalu mine.

Grem nazaj počivat ker tole je pa tooo much.


_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 15:40:39   
spelka12
No andreja vsaj javila si se. Upam, da boš kamlu bolje.
oktavija super, se je pa res hitro odvilo a ne?
sayuri prej sem pozabila omenit. Extra, super lep buši. Upam, da bo moj vsaj pol tako lep.user posted image

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 18:08:17   
vijolica30
Lep pozdrav vsem skupaj in vsem novim srečkam iskrene čestitke!

situacija je taka: 1.ivf, kratek postopek, 3x menopur, brez transferja, 1 nezrela celica;
trenutno sem v 2. dolgem (od 9.3. naprej) suprefact + 3x menopur, na 2. uz pa spet samo 2 folikla po 12mm in nekaj malih (25.3)....
so mi rekli da se zelo slabo odzivam, dddddddduser posted image

ali je možno da do nedelje iz tamalih rata kej konkretnga, ker sem zgubila skoraj ves optimizem, ki je v seznamu zaželjenih "stvari" pred punkcijo...

najlepša hvala za odgovor
učeri sem si tud jest odprla eno laško potem ko sem vidla da je bil zbor v supernovi

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 18:44:09   
kikaa
No, tudi jaz se javljam na novi temi in sicer s slabimi novicami...imam izcedek (rjavo-rumen zaenkrat), ampak mislim, da to najavlja prihod M. jutri. Tudi prejšnjikrat je bilo tako...user posted image

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 19:01:25   
YULIAH
Ej, punce tudi jaz vas lepo pozdravljam na novi aprilski temi. Vse pohvale naši Mismis user posted image user posted image user posted image user posted image . Kikaa, dokler se ne ulije v potokih, še nič ne pomeni....morda se je tvoja pikica ugnezdila user posted image ...drži se!
Ostalim IVF-jevkam želim lep vikend, pa čimveč pluskov!

(odgovor članu kikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?