|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:17:46   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

[moj pravi da mu je bog dal prekratke roke, da je doma lahko v vrtu staro hruško objel, mene pa ne more ... user posted image user posted image user posted image user posted image


No, tale je pa res simpatična.... Sicer pa hruške tud če so stare nimajo nekega silnega premera... bi rekla da je kar taktno izbral. user posted image  Če bo pa enkrat reku, da lahko Najevsko lipo objame, tebe pa ne... pol bo pa to druga pesem. user posted image user posted image user posted image  Moj bi bil sposoben kaj takega prijavit. user posted image user posted image user posted image

Tole je pa res simpatično pogruntal. Se mi že dopade.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:18:25   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Z mano se pa nočeš nič pogovarjat.


Pa veš kako se hočem s tabo pogovarjat, ampak če si pa tak nočni ptič! Jaz mam že zobotrebce v okah - to je edini način, da jih odprte držim. In to samo zate. Ampak so že začeli pokat. Tule nimam kaj. Upam, da mi bo vsaj do postle uspelo prit.user posted image user posted image user posted image


Punca,če si zmatrana,te pa razumem.A ti pošljem sliko mije obleke?In mene v njej?user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:20:28   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: vijolica30
pa krč me je v prst prjeu


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Faca.

No zdaj si pa zaslužiš čestitke!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S. Mehurčke lahko pa s frcanjem po plastiki malo spraviš ven.

Bravo še enkrat.

Zdaj pa res grem. Hvala za lep večer.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:20:33   
dajamaja
Se privlečem PC ugasnit in kaj dogaja ... Marjetka se je prjavla cortek moj!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:20:45   
pikovit
Joj Dejzi,kolk sem te pogrešala.user posted image

Grety ja imam ločevalno.Prvič v lajfu.user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:21:33   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Z mano se pa nočeš nič pogovarjat.


Pa veš kako se hočem s tabo pogovarjat, ampak če si pa tak nočni ptič! Jaz mam že zobotrebce v okah - to je edini način, da jih odprte držim. In to samo zate. Ampak so že začeli pokat. Tule nimam kaj. Upam, da mi bo vsaj do postle uspelo prit.user posted image user posted image user posted image


Punca,če si zmatrana,te pa razumem.A ti pošljem sliko mije obleke?In mene v njej?user posted image



ooooooooooo kdo je pa zdej surlico potegnu nooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image ... sej ni tko hudo ... jz grem zdej preč od kište ... vidve pa debatirat


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:22:02   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

[moj pravi da mu je bog dal prekratke roke, da je doma lahko v vrtu staro hruško objel, mene pa ne more ... user posted image user posted image user posted image user posted image


No, tale je pa res simpatična.... Sicer pa hruške tud če so stare nimajo nekega silnega premera... bi rekla da je kar taktno izbral. user posted image  Če bo pa enkrat reku, da lahko Najevsko lipo objame, tebe pa ne... pol bo pa to druga pesem. user posted image user posted image user posted image  Moj bi bil sposoben kaj takega prijavit. user posted image user posted image user posted image

Tole je pa res simpatično pogruntal. Se mi že dopade.



Sam tale je pa res svetovnauser posted image user posted image user posted image .

Klinc smo pa lepe baročneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:22:06   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

A ti pošljem sliko mije obleke?In mene v njej?user posted image


jajajajajajajaja (smajlikisesliniintrese)

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:23:49   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Joj Dejzi,kolk sem te pogrešala.user posted image

Grety ja imam ločevalno.Prvič v lajfu.user posted image


Jz sem res že skor doktorirala iz teh diet ... pa ti rečem ... tole kar si se zdej lotla je najboljše ... sam pol ko boš nehala se probaj držat naprej "zakona" kaj gre skup in kaj ne ... držim pesti da bo uspešna in navijam zate ...


user posted image user posted image user posted image go pikovit go user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:25:04   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy
ooooooooooo kdo je pa zdej surlico potegnu nooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image ... sej ni tko hudo ... jz grem zdej preč od kište ... vidve pa debatirat



NIKAMOR ZDAJ!

Jaz sem prva rekla. user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa čisto zares lahko noč. Ostanite v cvetju. Vikend bo lep, jaz vas pa ziher jutri še kaj pogledam. Kišta gre šele v ponedeljek nazaj na šiht.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:25:25   
pikovit
Počak mal Dejzi,ne še it.

Grethy hvala za vzpodbudo,mislim,da jo bom še prekleto rabila.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:28:11   
pikovit
Bom jst to drugač naredila,pa bom dala v moj album.
Punce mejte se,pa se jut beremo.

Nočka

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:28:22   
Grethy
Evo mene tu pikovitek ... zdej bom mal doma pa sam reč k bo morala padla ... te bom naščuvala proti hrani res ... in to tako da bom še sama verjela ... 

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:28:25   
dajamaja
Se vidi da sm zaspana, sploh ne dojemam. Pikovit, jaz navijam zate evo. Sem slišala, da tale ločevalna pa zažiga. Pri meni sicer ne. Pa kaj, ko se mi zdi, da bi še dihat morala bol na plitk, da se ne bi obesl.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:30:39   
Grethy
dajamaja hvala lepauser posted image ... ka pa midve z dejziko ... pa nč no ...

to o obešanju kilaže so pa ljudske vraže dej nooooooooooo ... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:31:54   
Abra
I'm back. Cunje zložene, jaz že v pižami, dragi pa omagal na kavču. Jaz pa vsa naspedirana user posted image sej najbrž ne bom dolgo user posted image

Daisy, medve Reškota obe dobro zvozima, jaz sem imela obakrat 10 celic, jaz sem po njegovo še stara. Sem enkrat vmes bla že čist prepričana, da imam eno leto več kot v resnici, sem šla prav računat user posted image sej itak butne vse živo, enkrat mi je reku, da če bomo še dolgo čakal bom kmalu 35, ko bom noseča. Sem kar rekla, pa dejmo user posted image user posted image user posted image

Pikovit, ti pa tkole v ilegali hujšaš, nas pa s pirom zavajaš user posted image user posted image user posted image ta ločevalna baje dobro kuri. Za nas, ki smo pred postopkom pa baje ni dobra. Boljš je monti, jaz v bistvu zelo po tem jem, samo veeliiik čokolade zraven, da izničim efekt user posted image

Grethy, tvoj ima pa res luštne user posted image jaz sem tudi mojemu zadnjič rekla, naj naslednjič pri Rešu stegne jezik, ko bo spet kaj komentiral. Ne samo, da meni govori, kako sem fajn user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:32:38   
DaisyE
PIKOOOVIIIT glih sem hotla ugasnit in šta to moje okice vide!??? Pa ti si prava čveka!!!! 5 zvezdic in 2001. post! Pa kje je govor!? Lepo se za jutri pripravi in kaj zgodovinskega povej. Sliko pa le daj v album, bom pošpegala.

Zdaj pa res... lahko noč.

Grethy, saj jutri tud kaj prideš?

Vijolica, ponosna sem nate. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:37:01   
Abra
O PIkovit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti si pa taglavna!! 5 zvezdic!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:38:05   
Grethy
... joj moj jih ma tolko na zalogi da je kar hudo ... veš da moram včasih vstat iz pojstle, ker me od smeha začne dušit ...




_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:38:28   
DaisyE
Pa to je neverjetno.... Glih mam roko na križcu za ugasnit, se pa dajčimajči in abra gor nalimata. No kljub temu... Čeprav bi rada ostala in čvekala, moje psihofizično stanje tega ne dovoljuje.

Grethy za dajomajo se pa jaz sploh ne sekiram. Tud če me ne omeni, vem (globokovsebi), da misli na vse nas in da nas ma prav rada. Kadar pa pir zraven kompjuterja pije, se pa vsake tolko tud name spomni, Jaz se pa nanjo skor vedno. user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa, čeprav sem to že 1000 krat danes rekla,  čisto zares grem in ne bom zadeve nič osvežila, preden jo ugasnem. Se beremo.

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 4.4.2008 23:39:11 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:39:08   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

O PIkovit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti si pa taglavna!! 5 zvezdic!!



ja ja ... lej mene siroto z eno ... oooo jih bom že prslužila,  nč bat ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:42:07   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Pa to je neverjetno.... Glih mam roko na križcu za ugasnit, se pa dajčimajči in abra gor nalimata. No kljub temu... Čeprav bi rada ostala in čvekala, moje psihofizično stanje tega ne dovoljuje.

Grethy za dajomajo se pa jaz sploh ne sekiram. Tud če me ne omeni, vem (globokovsebi), da misli na vse nas in da nas ma prav rada. Kadar pa pir zraven kompjuterja pije, se pa vsake tolko tud name spomni, Jaz se pa nanjo skor vedno. user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa, čeprav sem to že 1000 krat danes rekla,  čisto zares grem in ne bom zadeve nič osvežila, preden jo ugasnem. Se beremo.



Sej tud jaz grem ... ker me sedalni organ boli ... mam en smotan stol tle pr kompjuterju ...

Vsem skupaj en krepčilen spanec in se jutri beremo ...

nočka  user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:44:17   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy
ja ja ... lej mene siroto z eno ... oooo jih bom že prslužila,  nč bat ...



bo treba pisat user posted image ko se enkrat ulaufaš, jih takoj naštepaš user posted image jaz sem tuki od oktobra, pa mam že štiri, na začetku se mi je pa že 100 postov zdelo nedosegljivouser posted image

Zdej grem pa tut jaz, ste vse omagale. Pikovit pa sporoči, ko bo slika v albumu, jaz bi tut rada vidla user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:48:09   
pikovit
Punce slike so v albumu.Sem jih dala pod ključ,saj veste kakšni redovedneži se po RR sprehajajo.Če katero zanima ji pošljem po zs geslo.

Pismu a da mam novo star?Ja to pa sploh ne bo opazila.Do jutri se spomnim kakšen govor.Zdej grem pa razmišljat,kaj bom napisala.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:49:48   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: Abra

O PIkovit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti si pa taglavna!! 5 zvezdic!!



Grethy ne želi si jih imeti tolk.Ker pol boš naša pirovska virtualna frendica.Zdej pa razmisli kolikor zvezdic toliko pirovuser posted image

ja ja ... lej mene siroto z eno ... oooo jih bom že prslužila,  nč bat ...


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?