|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OBALA
10.8.2008 9:40:55   
aqua77
Pa še to me zanima, mene firbca.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Kdo je bil zadnjič vse prisoten, v kakšnem številu je srečanje primork potekalo.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: OBALA
10.8.2008 15:31:02   
Rakica_80
Teičy, Hator in Bebiii.....in smo se imele zelo lepo, je takouser posted image
Seveda da se bomo še dobileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   [Brisano sporočilo]
18.8.2008 13:58:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: OBALA
14.11.2008 14:51:02   
Rakica_80
user posted image Kako je ta tema zamrla, kje ste primorke, Tejcy, Hator.....in vse drugeuser posted image
Kako je kaj z vami?
Tejcy kako kejuser posted image  raste neuser posted image
Hator je kaj novega?
Oglasite se vse, ki ste z obaleuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: OBALA
15.11.2008 9:33:18   
aqua77
Evo me!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem še vedno tukaj!!! Danes mamo pa primorke takoooo lep sonček!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem kar dobre volje, ko ven pogledam!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: OBALA
18.11.2008 14:30:44   
Hator
Res smo kar malo poniknile, bo treba malo več akcije. BebIII, imaš ZS.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: OBALA
19.11.2008 14:05:16   
Rakica_80
Aquica in Hatoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pozdravljene punce, kako je lepo koga slišat z obaleuser posted image
Sem prebrala tvoje ZS in ko sem ti pisala se mi je vse zbrisalouser posted image
Aqua, kako je situacija pri tebi, vem da imaš pauzo do naslednjega leta, ampak zakaj?
Ne utegnem vsega prebrat in nisem na tekočem z vsemiuser posted image
Kdaj bi se lahko dobile spet, naj postavim datum srečanja?user posted image user posted image user posted image
Ok takole, jaz sem za
23.11 ob 18.00h v Kopru- nevem kjeuser posted image
Če je še kakšna za srečanje naj mi se pridruži, da nebom samauser posted image , s sabo se nimam kaj preveč menituser posted image
Ciao ciao!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: OBALA
19.11.2008 14:55:41   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Aquica in Hatoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pozdravljene punce, kako je lepo koga slišat z obaleuser posted image
Sem prebrala tvoje ZS in ko sem ti pisala se mi je vse zbrisalouser posted image
Aqua, kako je situacija pri tebi, vem da imaš pauzo do naslednjega leta, ampak zakaj?
Ne utegnem vsega prebrat in nisem na tekočem z vsemiuser posted image
Kdaj bi se lahko dobile spet, naj postavim datum srečanja?user posted image user posted image user posted image
Ok takole, jaz sem za
23.11 ob 18.00h v Kopru- nevem kjeuser posted image
Če je še kakšna za srečanje naj mi se pridruži, da nebom samauser posted image , s sabo se nimam kaj preveč menituser posted image
Ciao ciao!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Oj BEBIII !!!
 
Bom kar skopirala moje zdravstveno stanje iz teme II ne pričakujemo aprila 2009, da ne bom še enkrat vse pisala... user posted image user posted image

"No bom še jaz mal povedala o sebi, za tiste, ki me še ne poznate... user posted image  Mam sina starega 10 let pred približno dvema letoma smo se odločili za še enega user posted image , ki pa ni in ni hotel priti.... Hodila sem k G redno, brise mi je jemala redno in so bili vedno na meji med dobrim in slabim. Pred približno tremi meseci mi je zopet naredila bris, ki pa je bi zelo slab. Dobila sem diagnozo raka na materničnem vratu. Takoj so me poslali na operacijo - konizacijo, kjer so mi odstranili velik del materničnega vratu, ker je bil rak že kar razširjen. Vmes se je oeracija še zakomplicirala, tako da so me premalo zašili in sem en teden po operaciji začela močnoooo krvaveti. Moj me je odpeljal na intenzivno, kjer so mi ponovno naredili rekonstrukcijo operacije, se pravi celo stvar ponovili. Zdravnik je še komentiral, da glede na krvavitve, ki jem jih imela in koliko krvi sem izubila, da sem še komaj pravočasno prišla do njih. Če bi prišla kakšno uro kasneje na urgenco, nebi bilo več kaj za reševati....

Zdaj čakam izvide, če je bil v celoti odstranjen in če bo vse bp, potem lahko pol leta po posegu začnemo delati spet na bebici.... Sicer pa glede na to da skoraj nimam več materničnega vratu bom, ko bom zanosila imela rizično nosečnost in moram tudi takoj na cerklažo..."

To je odgovor na to, za kaj pavziram.....user posted image  Jaz se tudi za srečanje!!!! Samo v nedeljo 23 jaz ne utegnem, me ni na obali, grem na praznovanje prvega rojstnega dne od ene prelepe punčke!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kaj pa v soboto ali pa v ponedeljek ali torek.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: OBALA
20.11.2008 14:32:37   
Rakica_80
Jooooj Aqua,prav sem žalostna, ko preberem take zgodbe, ampak še vedno rečem hvala medicini, ki jo imamo, ker brez njih res bi bilo zelo slabo!
Važno da si sedaj rešila problem, kljub zapletom!
Držim močno pesti za pozitivne izvide, in da lahko greš naprej po svojo pikicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ni problema za srečanje, se lahko zmenimo enkrat naslednji teden, bom še javila, ker nevem točno kdaj imam izpit!
Lepo se imejte na rojstnem dnevu, pa ne ga preveč pituser posted image ...kakšno pivo je pa res dobrodošlouser posted image
Pa pa!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: OBALA
21.11.2008 11:40:05   
aqua77
Ojla BEBIII,

javi datumček, ko ti bo zneslo za srečanje, se bomo zmenile.... user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: OBALA
21.11.2008 13:42:29   
Rakica_80
Javim javimuser posted image
Lep dan ti želimuser posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: OBALA
21.11.2008 15:10:12   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Javim javimuser posted image
Lep dan ti želimuser posted image



Enako!!!!!!
user posted image


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: OBALA
2.12.2008 11:01:28   
aqua77
primorke moje kje ste???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a vas je kaj zalilo??? user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: OBALA
2.12.2008 21:24:07   
Rakica_80
Tu smouser posted image
Ja kako nas je zalilo, kaj takega še nisem videlauser posted image
No včeraj sem prišla iz Bosne in lahko bi se res dobile kej, kaj pravite?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: OBALA
3.12.2008 10:23:29   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Tu smouser posted image
Ja kako nas je zalilo, kaj takega še nisem videlauser posted image
No včeraj sem prišla iz Bosne in lahko bi se res dobile kej, kaj pravite?


bi bil e as!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: OBALA
23.12.2008 11:12:11   
Rakica_80
No kaj zdej?
A ste kej novoletno razpoložene za srečanje?????user posted image
S Hator smo se zmenile da se ta teden dobimo, lahko bi se nam pridružila Aquica in seveda vse ostale, kaj pravite?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: OBALA
24.1.2009 13:42:26   
Rakica_80
Heloooooouser posted image
Primorke na raport, kje ste???
Kdaj gremo na kavico?
Jaz bom naredila en seznamček za srečanje, Tista ki bo želela naj se vpišeuser posted image

1. BEBIII 31.1.09 - Kroštola ali Triglavska slastičarna
 
 
 

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   [Brisano sporočilo]
29.1.2009 20:43:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: OBALA
30.1.2009 11:02:44   
Rakica_80
Ja očitno danes ne bomo, moram še IVYY pa ostale spomnit.
Lahko bi se zmenile za jutri ali pa v nedeljo?
Grem jih spomnit na drugi temi so, očitno so to spregledaliuser posted image
Smo v veziuser posted image user posted image user posted image
Seznamček:
1. BEBIII 
2. MORRAK

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: OBALA
30.1.2009 11:34:07   
IVYY
user posted image user posted image Ojla, mene obvezno dajte na seznamček...še dobro, da imam BEBII

Jaz lahko jutri, v nedeljo ne morem, ker gremo na en roj.dan.  (sicer sem tudi v nedeljo prosta do 16.ure)

Javite, kako odgovarja ostalim

Komaj čakam na naše srečanje!

lp

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: OBALA
30.1.2009 11:52:53   
Rakica_80
Seznamček:
1. BEBIII 
2. MORRAK

3. IVYY
 
Sej ni panike punce, lahko se dobimo tudi naslednji teden, kakor želite, meni je vseeno.
Se zmenimo tako, da se vidimo naslednji vikend, lahko da se nam bo še kakšna pridružila, tudi kakšna ki ni z obale je dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image malo sončka vam ne bo škodilouser posted image
 

(odgovor članu IVYY)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: OBALA
30.1.2009 17:23:40   
IVYY
JAZ SEM TUDI ZA NASLEDNJI VIKEND, DA SE NAS ČIMVEČ ZBERE...
user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   [Brisano sporočilo]
31.1.2009 12:42:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu IVYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: OBALA
6.2.2009 14:28:20   
IVYY
Obalčanke, kje ste?? Se dobimo vsaj drugi vikend?

_____________________________

Upanje je kot nočno nebo; nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili kake zvezde

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: OBALA
6.2.2009 15:20:29   
Rakica_80
Ok, se zmenimo tako, naslednji vikend:
1. BEBIII 
2. MORRAK
3. IVYY

kateri danuser posted image ....14.02.09-ob 17.00-bo vreduuser posted image
Na katerem mestuuser posted image ....Kroštolauser posted image


IVYY..kako si?user posted image
MORRAK...si odpotovala?

(odgovor članu IVYY)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?