|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Luštne otroške superge
9.4.2008 10:20:12   
PIRANJA
Mišni, upam da ne zameriš, vendar ti jih toplo odsvetujem.
Zakaj; ker noga notri totalno nič ne diha in se poti, tudi če se drugače ne!

Če bo pri vas drugače, se ti pa v naprej opravičjujem!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 8:32:45   
Anonimen
PIRANJA katere pa ti kupuješ za otroka? Kateri so pravi?

(odgovor članu PIRANJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 8:40:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

upetinik(!),


opetnik

Moje Adidaske so cist dovolj mehke, tko da so tut tele otroske isto mehke, ce ne se bolj. Sicer se pa v telih adidaskah noge potijo povsem enako, kot v supergah z usnjenim podplatom (vlozkom). Preverjeno pri 3 letniku.

(odgovor članu PIRANJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 8:57:36   
PIRANJA
govorimo o otroku ki je šele dobro shodil; Superfitt-ke so zakon! Mehak podplat, čvrst vpetnik, nogica se ne poti, lahek čeveljček. Če pa imajo otroci čeveljčke z tršim podplatom, so pa kakor roboti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 9:17:05   
N _ B
Hčerka je imela adidasove in za primerjavo z superfitkami, ki smo jih imeli doma je bil meni osebno adidasov model kvalitetnejši. Bil je cel usnjen, gumjast podplat pa popolnoma upogljiv. Noga se ji ni čisto nič potila in zjutraj, ko je bila trava še mokra je bila suha.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 9:22:20   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Mišni, upam da ne zameriš, vendar ti jih toplo odsvetujem.
Zakaj; ker noga notri totalno nič ne diha in se poti, tudi če se drugače ne!


Kako pa ti to veš? A ima tvoj otrok točno te?

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 9:26:23   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

govorimo o otroku ki je šele dobro shodil; Superfitt-ke so zakon! Mehak podplat, čvrst vpetnik, nogica se ne poti, lahek čeveljček. Če pa imajo otroci čeveljčke z tršim podplatom, so pa kakor roboti...


Še enkrat: Opetnik.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 9:27:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Mišni, upam da ne zameriš, vendar ti jih toplo odsvetujem.
Zakaj; ker noga notri totalno nič ne diha in se poti, tudi če se drugače ne!


Kako pa ti to veš? A ima tvoj otrok točno te?


Neeeeeeeeeeeeeeee, njen ima Superšitove, sosedovi pa adidaske. Pa potem ve user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 9:28:11   
Mišni
A Superšit? Ta je pa dobra.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 9:30:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

A Superšit? Ta je pa dobra.user posted image user posted image user posted image


A si že kdaj videla lušne superšitove čevlje? jaz v življenju še ne, so mi ene fejst grših čevljev. kr neki.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 9:31:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Mišni, upam da ne zameriš, vendar ti jih toplo odsvetujem.
Zakaj; ker noga notri totalno nič ne diha in se poti, tudi če se drugače ne!


Kako pa ti to veš? A ima tvoj otrok točno te?


Neeeeeeeeeeeeeeee, njen ima Superšitove, sosedovi pa adidaske. Pa potem ve user posted image


Kja pa če so te adidaske sosedi kupli v Bosni na tržnici? Mogoče niti ne piše prav adidas, ampak addidos, ali pa kaj podobnega-ti pa bi znali bolet ja.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 9:31:15   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Meni so pa one prve luštne, samo potem mora bit otrok oblečen v eno barvo in pa take odštekane šuze zraven user posted image user posted image


Jaz ga vidim v enih svetlih jeans mahadračah do kolenčkov, mogoče na lac. Pa ta nizke nogavičke, seveda. Šmika šmeka.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 9:33:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Mišni, upam da ne zameriš, vendar ti jih toplo odsvetujem.
Zakaj; ker noga notri totalno nič ne diha in se poti, tudi če se drugače ne!


Kako pa ti to veš? A ima tvoj otrok točno te?


Neeeeeeeeeeeeeeee, njen ima Superšitove, sosedovi pa adidaske. Pa potem ve user posted image


Kja pa če so te adidaske sosedi kupli v Bosni na tržnici? Mogoče niti ne piše prav adidas, ampak addidos, ali pa kaj podobnega-ti pa bi znali bolet ja.


Oh zaj sem se spomnila še hujše variante. Kaj pa če se je pirineja zmotila in kupila fejk adidaske? Ni čudno, da so se ji zamerile.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 10:22:07   
PIRANJA
Drage moje,

vidim, da imate veliko povedati. Bodite pa vi toliko korajžne, pa se izjasnite, katere pa vi kupite vašim "škratom".

Jaz sem povedala le svojo slabo izkušnjo, pa smo imeli tudi te Adidaske, kuplejne v Avstriji. In nam se je najbolje prijel Superfitt in pa Merell. Tko da prosim, na dan z besedo, da ne boste samo pljuvale...

Čakam, kaj kupi Volga, Nives,,,,,,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 10:27:17   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Drage moje,

vidim, da imate veliko povedati. Bodite pa vi toliko korajžne, pa se izjasnite, katere pa vi kupite vašim "škratom".

Jaz sem povedala le svojo slabo izkušnjo, pa smo imeli tudi te Adidaske, kuplejne v Avstriji. In nam se je najbolje prijel Superfitt in pa Merell. Tko da prosim, na dan z besedo, da ne boste samo pljuvale...

Čakam, kaj kupi Volga, Nives,,,,,,


Aja, potem je vaš imela take adidaske? ja, kaj ti je pa nerodno povedat? user posted image

Moj sin ima že odkar je shodil superge Nike, kupljene prek superge si. - vsako leto znuca po ene dva para, potem ima sandale teva za poleti seveda, pozimi škornje iz Goreteksa, firma ni važna, važno, da ne premoči, prehodne čevlje, firma ali ne firma, vseeno, samo da so lepe in da ga ne tiščijo. Tudi ne gledam ali so usnjeni ali ne, ker nima problemov s potenjem nog. kaj še? Aja, superšitovih pa res nikoli nin imel, prav tako ne cicibanovih, ker so za moje pojme absolutne predrage glede na kvaliteto ostalih čevljev.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 10:56:15   
METULJCICA06
ja ampak Volga, ti moram pa še jaz hitro dodati, da je pa razlika med Nike in Adidasom in se strinjam z Piranjo!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 11:07:23   
PIRANJA
Ja Volga, se povsem strinjam, in ti moram res povedat, da so Superšitove res estetsko na nižjem rejtingu, kot kake druge, težav pa v njih nimamo več!user posted image

Kar se tiče Najkic, ti lahko povem, da so bili to naši prvi čeveljčki, pa se mu v njih noga ni tako drastično potila in so bistveno drugačne kot Adidasovke.

Se pa strinjam s teboj, ker sem zmetala že goro denarja zaradi znamk, v njih pa luža od potenja.

In pri nas je zmagal superfitt, denarnica pa res kar zastoka. Ampak ne želim več testirat, ker lahko samo še bankrotiram.user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 13:17:24   
Mišni
Kar se tiče Merelk, naš fant ima ene, ki so trde kot ****, bolj neuporabni kot pa ne. So pa kakšne Merelke tudi fajn mehke, in sem prepičana, da je tako tudi pri Adidasu in Nikeju. Vsaka firma ima različne modele, eni so v redu, eni pa ne. Tako da takole govorit, da so Nike v redu, Adidas ne, Merell v redu, je totalna blesarija.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 13:19:42   
Mišni
user posted image

Evo, tele ima, na supegah.si stanejo 61 evrov. Trde kot svinja. Samo toliko, da se ne bo katera zafrknila in jih kupila, ker lepe so pa res.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 13:23:00   
skuštrana
In Skuštrana, če meni ne verjameš, pa postavi vprašanje Cicibanu; V kakšne namene je razvil kolekcijo Ciciban Soft. Jaz namreč vem!


Aha, torej so sami ugotovili da njihovi čevlji niso ok in se sedaj vlečejo iz dreka..Ali kakouser posted image
Ker 3 leta nazaj so bili njihovi čevlji oh in sploh..Pa copatki tudiuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 13:26:26   
PIRANJA
tele draga moja so pa od številke 25 naprej. Vem ker jih prodajam v trgovini Mass. rdeča nit pa je tekla o čeveljcih oz. supergicah za otroke ko ravno shodijo. Tako da smo malo izgubili rdečo nit.

No in Mišni, koliko številko si pa ti kupila?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 13:28:43   
PIRANJA
točno tako Skuštrana! user posted image

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 13:29:17   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

tele draga moja so pa od številke 25 naprej.


Draga moja, tudi če so 25 ali 26 ali kolikorkoli že, so PRETRDE. A razumeš?

Kaj pa ima veze, katero številko sem kupila? Če so trde, so trde. 32 ali pa 26.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 13:31:53   
PIRANJA
pa vseeno Ciciban sploh ni tako slab, samo ugotoviti moraš, če tvojemu otroku  odgovarja.

Če ima kako razvojno težavo, so včasih No.1, da se razumemo!

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 13:35:25   
PIRANJA
Mišni, ne se jezit name.

Tudi jaz ne maram trdih čeveljcevuser posted image . Samo tudi ta omenjena firma ima modelček za manjše, ki so zelo mehki. Sinje plav modelček.user posted image

Pa obžalujem, da niste stestirali v trgovini, ker takoj vidiš otroka, ali hodi kot tank, ali jih zapopadeuser posted image .



(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?