|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 145 [146] 147   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
22.8.2008 17:24:26   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Duškica

BRAVO ZA ZOBKE LAUBICA!!!  Pravzaprav Timon!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
22.8.2008 21:01:22   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

IZVIRNO SPOROČILO: Duškica

BRAVO ZA ZOBKE LAUBICA!!!  Pravzaprav Timon!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
23.8.2008 9:44:13   
Duškica
user posted image

Kje ste punce???

Mi danes praznujemo Juretov rojstni dan. Še dobro, da mi bodo pomagali, ker jaz še zmeraj krevsam in še zmeraj me boli noga. Vam bom zvečer prilepila kakšno slikico.

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
23.8.2008 10:48:15   
dašabina

No tole pa so utrinki iz našega vsakdana, od grizenja koruze, do manekenskih poz, do sladkega spanja....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image



_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
23.8.2008 16:25:13   
Laubica
user posted image user posted image user posted image user posted image kako lepi otročkiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
23.8.2008 23:04:04   
stephany
Hojla!
Je pa res zatišje tukaj...
Za menoj je spet zelo naporen teden, ampak sedaj sledi zaslužen - dooopuusttt!!! user posted image user posted image user posted image   Sem doma 14 dni! Za en teden bomo šli malo na morje, še malo brskam po netu, glede na priporočila pa bomo verjetno šli v Medulin. Baje je tam super za majhne otroke.

Na praznični dan smo šli pa malo v hribe - slap Rinka in Okrešelj. Še nisem dala slik na računalnik, drugače bi vam pokazala našega "velikega" planinca.

Duškica - upam, da je tvoja noga že boljša! Pa čestitke Juretu še od mene!

Laubica in Timon - čestitke za zobke!

Dašabina - luštne slike. Imaš krasne otroke!


_____________________________

Klemen 13.05.2007 (4.030 g, 53 cm)

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
23.8.2008 23:09:49   
stephany
IZVIRNO SPOROČILO: julci
To s kartam pa te pocukam za rokav.Kolko pa pridepol odrasla in otroška

Julči, sem ti še dolžna odgovor. Malo dolgo je trajalo, oprosti!

Celodnevna karta - od ponedeljka do petka - odrasli 14 EUR, mladina 12 EUR, otroci 5,5 EUR
Celodnevna karta - sobota, nedelja - odrasli 12 EUR, 10 EUR, otroci 5,5 EUR

Pa še slika "znamenite" kupole nad bazenom
user posted image

< Sporočilo je popravil stephany -- 23.8.2008 23:12:52 >


_____________________________

Klemen 13.05.2007 (4.030 g, 53 cm)

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
24.8.2008 9:29:44   
Laubica
DOBRO JUTRO -MOJ SINE DANES ČASTI SAJ IMA ŽE 10 MESECEV

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
24.8.2008 9:33:01   
Laubica
Štefka-super planinci-ko boš mela slikce jih daj prilimaj-moja prijatlca je včeraj šla z malim na Triglav-glavna je -jaz pa nisem tak pogumnauser posted image -pa super za dopust-UŽIVAJTE

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
24.8.2008 18:09:25   
neli99
živijo punce user posted image

čestitke juretu user posted image user posted image , bravo timon user posted image user posted image  ...pa sploh bravo lana user posted image user posted image user posted image  za prvo svečko ...

in če pozabim jutri: dodi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

pa urška user posted image user posted image user posted image ...

sej pravim, le kdaj ste vsi to delali otročke, da je tak naval avgusta user posted image user posted image user posted image  ... a ja user posted image , sej je moj peter tut vmes, torej november, december ... ko se narava malo umiri, zapade prvi sneg ... user posted image

skratka čestitke vsem user posted image

mi smo meli pa naporen teden. luna je razsajala, smo bli vsi sitni, povrh vsega pa peter prideluje zadnje dva zoba (KONČNO!!!), pol sta pa še oba zbolele, smrkala, bla brez glasu ... peter tut jokat ni mogel user posted image  ... da ne govorim o tem, da sem ju filala s sirupi od bimbi, pa je not pomarančni sok in smo pridelali še fajn rdečo rito user posted image  ... al so pa plenice krive, sej ne vem, sem spet sprobala neke leve k sem jih našla v merkatorju, pa niso ok user posted image ... bo treba spet v milerja v kranj .

duška kaj je zdej to user posted image user posted image  ... a nisi ti na vrsti da greš v službo ... pa ne da ti to ...user posted image  ... ne sej ne: res dobro da ni kaj hujšega in res počivaj maksimalno, sej bo hitro minilo user posted image

drugače pa nič pametnega ... ve ki mate šolarje verjetno še bolj čutite da prihaja september. jst vidim okol hiše kako se podijo suhi odpadli listi in se čudim da je že jesen pred vrati ...

pa spet tale neurja user posted image user posted image  ... bog vedi kako je pri nas v službi v kamniku user posted image , pa v tunjicah je odneslo šoli strehi, tam je cel kup ljudi doma k delajo pri nas ... nobenmu ne zavidam in samo čudim se da vse te katastrofe grejo mimo nas ...

v torek mava pa s ta malo pregled. me zanima kok je velika, kilažo itak vem da je tam okoli 10 kil user posted image ... pa da vidimo kako bo prestala teste, sej zdej so neke rozince, pa kocke a ne user posted image

da ne bom spet predolga ...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
24.8.2008 21:15:31   
majrim
user posted image user posted image user posted image user posted image evo mene po dolgem času user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...če me je katera sllučajno pogrešalauser posted image user posted image ...malo me moti,ker smo še vedno na dojenčkihuser posted image ...bi mogle na forum otrok...primorke smo tudi že na otrocih in pol enostavno mi grejo dojenčki iz glaveuser posted image x
kaj da povem??...kmalu bo 14 mesecev...je prava šinjorina in včasih kar ne morem verjet,da so ti otroci tako pametni..user posted image ..vse zastopiuser posted image ...najbolj smešna je,ko se sama oblači in slačiuser posted image ...kak dan nazaj je prikukal 11 zobek in iz petka na soboto smo spali sami v miru do 7user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ko bi se vsaj nadaljevalo v tem ritmu,ker mi že manjka sexauser posted image ...v torek imamo roditeljski v vrtcu,s 1.9. pa uvajanje kak dan,pol pa jo bom kar pustila v sredi tedna..imam namen it naredit en skok do Trstauser posted image
...en velik poljubček vsemmmmmmmmmmmmmmmmmmm

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
24.8.2008 22:42:35   
hanna1
ojla......user posted image user posted image user posted image ,mislim,da bi bilo treba moderatorje prosit,da enostavno temo prestavijo in tam nadaljujemo,da ne bi na novo odpirale,kaj menite user posted image

Lana,prva svečka na tortici in tudi ti si iz dojenčka zrasla v malo princesko,ki lepša dneve očiju in mamici user posted image user posted image .Naj ti bo vsak dan poln novih in čudovitih doživetij,ki bodo risale smeh na tvojih ustih in sipale iskrice iz očk,ki bodo razveseljevale vse tvoje ljube-predvsem pa mnooooogo zdravja in da bi bili dnevi v vrtcu čudoviti in veseli user posted image

vsem ostalim slavljenčkom-Timon,Miha,Nika,Julija in Matija-pa vsenajboljše za obmesečniceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
25.8.2008 9:13:40   
Duškica
Dobro jutro!!!

Kaj pa če bi tam kar novo temo odprle......pa pustimo teh 44 strani........ edino moramo na koncu napisat, da smo se odselile.

Punce Julči vas lepo pozdravlja, spet ji je crknila kišta in bo do popravila odrezana od sveta....user posted image user posted image user posted image

Dašabina - lepe slikice!!!!

Neli - to se jaz tudi šalim, da sem si raje koleno ven vrgla kot , da grem delat....... Ampak v soboto začnem, ker imamo eno pomembno prireditev. Bom pač bolj sedečka. Zdaj pa sem še doma .....

Upam, da ste zdaj vsi zdravi.user posted image

Majrim, te bomo našli, ko se preselimo....user posted image

Kaj Mateyka je še v Sloveniji???  Kje ste Viator, KT, Dodi, .......

< Sporočilo je popravil Duškica -- 25.8.2008 9:14:21 >


_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
25.8.2008 9:15:52   
Duškica
LANA - ČESTITKE TEBI IN MAMICI ZA 1. SVEČKO!!!

user posted image

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
25.8.2008 9:28:58   
Duškica
IZVIRNO SPOROČILO: majrim

kaj da povem??...kmalu bo 14 mesecev...je prava šinjorina in včasih kar ne morem verjet,da so ti otroci tako pametni..user posted image ..vse zastopiuser posted image ...najbolj smešna je,ko se sama oblači in slačiuser posted image ...kak dan nazaj je prikukal 11 zobek in iz petka na soboto smo spali sami v miru do 7user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ko bi se vsaj nadaljevalo v tem ritmu,ker mi že manjka sexauser posted image ...


Otroci zrastejo hitreje, ko si mislimo..... veselimo se z njimi ob pihanju svečk, ob prelomnicah kot so vrtec in šola, gledamo njihove nastope, jokamo ob buškah...... naenkrat je naša postelja prazna. ......jutranja risanka je pomembnejša..... Kako si boš še želela, da bi bila v vaši postelji.....

Naš malček (najmlajši) je kar veliko pri naju in mi je najlepše, ko se ponoči dojiva in se cel mehek in topel stisne k meni. Ko sva se odločala za tretjega otroka, sem rekla vrag pa pravila - zadnji je, ki ga bomo imeli in hočem, da se žuli z nama. In ni mi žal. Sexa se lahko tudi kje drugje.....user posted image

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
25.8.2008 9:29:50   
Duškica
Danes imam kar monologe....user posted image user posted image user posted image user posted image  se vidi, da sem doma....

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
25.8.2008 11:08:32   
Duškica
Spet jaz!!!

Meni se vidi, da mi je tečno, ko imam fentano nogo in sem odvisna od drugih.
Malček mi je zdaj na srečo zaspal. Sem ga pa prej lovila po stanovanju, da sem ga zmerila (mislim mu nekaj šivat) in naš mulc je pri 11. mesecih velik 80 cm in težek 11 kg. Skoraj me je kap

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
25.8.2008 13:16:49   
Duškica
Da nas spravim v višave preden grem ven!!!!

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
25.8.2008 13:18:15   
Duškica
Šele sedaj sem se zavzela, da je Hannin post od včeraj zvečer. Celo dopoldne sem tukaj samevala.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da vas bo zvečer kaj več prišlo sem.

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
25.8.2008 13:51:10   
lumpa6

ojla

no mi smo prispeli domov včeraj, vendar sem bila preveč zaposlena da se javim, vidim da se marsikaj dogaja,



mi smo spregovorili že prvo besedo, lepo reče avto, ata, mama, hodi ob opori, ima že 3 zobek od 10.8.

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
25.8.2008 16:54:15   
hanna1
...ojla user posted image

delam musako-sem zgodna s kosilom,a ne user posted image user posted image -a julci spet rač. zafrkava,jo bom mogla malo preverit osebnouser posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
25.8.2008 16:55:42   
hanna1
počasi bodo vsi naši nadobudneži popihali svečke,res je hitro....prehitro user posted image user posted image ...ampak vseeno lepo user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
25.8.2008 21:35:48   
Duškica
IZVIRNO SPOROČILO: hanna1

...ojla user posted image

delam musako-sem zgodna s kosilom,a ne user posted image user posted image -a julci spet rač. zafrkava,jo bom mogla malo preverit osebnouser posted image



Ti jo kar preveri. Zdaj, ko nima računalnika bo sigurno samo šivala....

Lumpa, ti srečnica. Jaz bi tudi imela tako dolge počitnice ob morju kot ti....... Čestitke za zobke in prve besede. Moj Matija pa govori samo ata, ata, ata,.....vse in vsi so ata....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
25.8.2008 21:37:01   
Duškica
Sramota!!!! Nekaj dni potrebujemo, da natipkamo eno stran. kje so dobri stari časi, ko smo par strani natreskale v enem večeru....user posted image

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: Mamice po 35.letu-3.del
25.8.2008 21:38:59   
majrim
duškica...user posted image user posted image user posted image user posted image  se strinjam s tabo....danes pop nisem vedla al bi jokala od sreče al kaj...je shodila...in sama sebi ploskalall,da ji je končno uspelo se spustit zaprav...in pol je dve ure hodila gor in dol po stanovanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image
LANA
user posted image
in en velikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk koš poljubčkov od vseh nas...............in ko se vidimo bomo spili ene dvauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  143 144 145 [146] 147   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 145 [146] 147   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?