|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj opraviti test?
6.5.2008 17:17:31   
Orhideje
Alena. ČESTITKE!!!! user posted image user posted image user posted image . Želim ti lepo nosečnost, mirnih, prijetnih user posted image in čimmanj user posted image . Lep pozdravček. 

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kdaj opraviti test?
7.5.2008 13:28:23   
andy4
Najprej vas lepo pozdravljam. Sem nova na forumu. Jaz sem delala test en dan po izostanku pa je bil močan plus. Je pa res, da imam redne cikluse. 

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kdaj opraviti test?
7.5.2008 13:36:30   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: alena*

Včeraj opravila ginekološki pregled in je potrdil mojo nosečnost, v 7. tednu sem. Kar ne morem verjet, da nama je v prvo uspelo. Čez 3 tedne imam spet pregled, potem se moram naročil še na nuhalno svetlino. Mi katera lahko pove, kje je to v Lj, če pridem iz Logatca po avtocesti, kam moram zaviti? Hvala. Upam, da se bo vse dobro odvijalo.


kje pa imaš za delat nuhalno svetlino v Ljubljani!
Sporoči pa ti povem kako prideš do tam?

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kdaj opraviti test?
7.5.2008 14:05:50   
alena*
Nuhalna svetlina v Podutiku, zdaj ne vem kako se kliče vstanova.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kdaj opraviti test?
7.5.2008 15:53:08   
*m*t*
a  BABY CHECK ni toliko zanesljiv kot CB? je pri BABY CHECK vedno vidna tudi druga crtica? kateri test je bolj zanesljiv?  meni se je tudi pri BABY CHECKu druga crtica rahlo obarvala. kaj menite?

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kdaj opraviti test?
7.5.2008 15:57:06   
vita80
Probaj še z CB.

_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu *m*t*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kdaj opraviti test?
7.5.2008 16:41:22   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: *m*t*

a  BABY CHECK ni toliko zanesljiv kot CB? je pri BABY CHECK vedno vidna tudi druga crtica? kateri test je bolj zanesljiv?  meni se je tudi pri BABY CHECKu druga crtica rahlo obarvala. kaj menite?


Ne vem kako je z drugo črtico, z BC nimam izkušenj. Je pa gotovo zanesljiv kot vsi ostali. Jaz sem delala FS, pa se je pokazala rahla črtica. Potem nisem nič ponavljala s CB, ker če je user posted image je tako user posted image .
Se mi zdi, da če si res noseča, ti to pokaže vsak test, pa naj bo BC, FS ali CB. In rahla črtica je dovolj. Čestitamuser posted image

(odgovor članu *m*t*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kdaj opraviti test?
7.5.2008 18:34:56   
vita80
Meni je BC pokazal rahlo drugo črtico, pa nisem bila noseča. Tako, da nič ni 100%. Najboljše izkušnje z testi imajo punce ravno z CB. Druga oz. zadnja možnost pa je, da greš na krvni test.  Upam, da si srečka nosečka! Srečno!

_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: kdaj opraviti test?
8.5.2008 7:37:03   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: alena*

Nuhalna svetlina v Podutiku, zdaj ne vem kako se kliče vstanova.


se mi je kar zdelo da je to to:
evo naslov:
ZDRAVSTVENI ZAVOD DRAVLJE
Ulica bratov Babnik 10
1000 Ljubljana
Tel: + 386 1 510 68 00
Fax: + 386 1 510 68 04
Email:
info@neplodnost.com
CENTER ZA OPLODITEV Z BIOMEDICINSKO POMOČJO
To je v manjšem centru kjer so trgovince in lokali v bližini je trgvina Interspar.
Iz Logatca greš po avtocesti in na odcepu Kozarje greš na levo(smer Kranj), greš dol iz avtoceste na izvoz Podutik-Koseze, zaviješ pri mostu na levo ,se pelješ naravnost in takoj ko je možno (mislim da pri semaforju zaviješ na desno, prideš na ulico in se pelješ do trgovine Interšpar in se tam parkiraš. Zraven je pa ta center.
Upam da sem ti nekako pomagala

pozdravcek

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: kdaj opraviti test?
8.5.2008 12:53:05   
andy4
jaz sem delala test s clear blue, je rekla v lekarni, da je nadstandarden

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: kdaj opraviti test?
8.5.2008 18:04:21   
alena*
Anci Banci, res najlepša hvala. Lepo si napisala, mislim, da bom dobila.

(odgovor članu andy4)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: kdaj opraviti test?
9.5.2008 9:50:11   
Raguel
andy4 in alena*-user posted image user posted image user posted image čestitam vama in vama želim prečudovito nosečnost in zdrave otročkeuser posted image user posted image

_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: kdaj opraviti test?
9.5.2008 11:09:14   
lily32
*m*t*, če se ne motim, ti M ne pričakuješ 19. 5. , torej do takrat ne moreš pričakovati, da ti bodo testi pokazali nosečnost, saj na vseh piše, da se jih dela od prvega dne po izostanku menstuacije. Čeprav je nekterim pokazalo že kakšen dan pred izostalo M, vendar pa 14 dni prej ti sigurno ne more pokazati nosečnosti. Saj vejamem, da si neučakana, kot še marsikdo tukaj, vendar ne prehitevaj stvari. Počakaj do 20. maja in potem naredi test. Sicer pa, kako veš, da si prejšnji teden imela ovulacijo?  

(odgovor članu Raguel)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: kdaj opraviti test?
9.5.2008 11:29:27   
*m*t*
imam čist redno cikle, na 28 dni imam M. tako da pibližno vem kdaj so tisti dnevi za ovulacijo in tudi bolj vroče mi je takrat,... nekaj znakov je, seveda pa nisem nikoli 100% na kateri dan jo imam. ne, saj vem, da bi morala počakat in tudi vem, kaj piše na škatlici, ampak sem kar neučakan user posted image pol pa še skoraj vsak teden kakšna prijateljica pove da je noseča in potem si še toliko bolj želim, da bi tudi meni uspelo!user posted image saj bom počakala....

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: kdaj opraviti test?
9.5.2008 13:11:52   
lily32
Te popolnoma razumem, a moramo vse pustiti času čas, narave ne moremo prehitevati. user posted image user posted image , da bi 20. maja zagledala dve močni user posted image

(odgovor članu *m*t*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: kdaj opraviti test?
9.5.2008 13:33:46   
tinkatonka
še moja izkušnja s CB. Delala en dan pred pričakovano user posted image  in pokazal rahel +, šla naslednji dan na urinski test na Polikliniko...nisem noseča.user posted image ...povem da je bil CB pozitiven, me dajo še na krvi test in pokaže user posted image  in ta rahel + ba CB-ju je zdaj že 26 mesecev star lumpek. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: kdaj opraviti test?
9.5.2008 13:55:55   
hmm...
Alena* ČESTITKE!! user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: kdaj opraviti test?
9.5.2008 21:51:19   
Katy78
Punce, tudi jaz bi nekaj vprašala, ker sem tako zmedena, da bi bolj ne mogla biti. No, takole. Ovulacijo mi je potrdil test , točno po 7 dneh pa se je na spodnjicah pokazal krvav madež in jaz seveda ful vesela in  prepričana, da je to vgnezditvena krvavitev. Deseti dan pa me nekaj začelo špikati na levi, pa na desni (kjer sploh nimam jajčnika) in na sredini trebuha. Enajsti dan je potem sledila rahla krvavitev jaz pa v jok ker sem mislila da je user posted image  - to bi bilo 25. dan ciklusa, medtem ko jo imam ponavadi 28 ali 29 dan. No, potem 12. dan nič, razen nek rumeno rjavkast izcedek pa še to zelo malo, danes (13. dan) M od nikoder, pa sem naredila mini BC, ki je pokazal zelo rahlo drugo črtico. Sedaj me pa zanima, ali se je še kateri dogajalo, da so imele tiste prve dni po vgnezditvi malo krvavitve ali pa takšne izcedke? In če ja, kaj je potem sledilo? je bilo z bebico vse OK? Jaz močno upam, da bo tista rahla črtica postala še močnejša in da ni le lažen rezultat in da ti izcedku samo napovedujejo menstro. user posted image  Jutri je 28. dan...... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?