|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 - 6.del
29.7.2008 16:37:55   
Freycha
ne... še ta teden in naslednji teden šele v četrtek pride user posted image

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4326
   RE: Julijke 2007 - 6.del
29.7.2008 17:10:27   
Taši*
Inara, vse najboljše za prvi rojstni dan!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kapica, vsega po malem.user posted image Nora, da tolk delam, pa dobra, da zdržim (glede na to, da večina sodelavcev crkava že po osmih urah in jim ni jasno, kako zdržim user posted image ), pa naivna, ker naj bi dobila redno službo, pa mam zdej dve honorarni user posted image .
Vse najboljše tvojemu možeku.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4327
   RE: Julijke 2007 - 6.del
29.7.2008 21:04:06   
Ajvy
MAdejka...sem glih razmišljala, da ne gre toliko za čas, ki ga imam, ampak zato, da ste bolj ali manj moja edina družba, pol pa se rabim vsaj malo pogovarjat....

KApica...čestitke možeku za rojstni dan...user posted image user posted image

Anja7...kar probaj z bioenergetikom...kaj pa veš...včasih pomoč pride na najbolj nenavadnih mestih....

Sanek...z vsakim dnem je malo bolje, vsakič ko preberem kake lepe vaše želje, je malo bolje....bruham manj, slabo mi je še kar ...ampak se bo..shujšala sem za 2 kili, s tem da mam trebušček že kar orenk...za primerjavo..pri Tarji je bil tak v 5 mesecu....


tAko, zdej pa počasi spat....čerav itak ne morem spat, pol pa na wc hodim...user posted image user posted image  pa zdejle sem še lubenico pojedla...to bo še wc-jauser posted image user posted image
nočko punce...pa lepa naj bo za otročke in za vas....




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4328
   RE: Julijke 2007 - 6.del
29.7.2008 21:34:15   
kapica
no kapica, pazi, da se ne zadaviš vsaj ne na možev rojstni dan


A ne bi bilo to najlepse darilouser posted image user posted image user posted image user posted image .

Mal za hec...

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4329
   RE: Julijke 2007 - 6.del
29.7.2008 21:36:03   
Ronči
ma to ni res, po prejšnjem tednu, ko je bila Klara bolna, imam zdaj jaz 39 vročino, hudo angino in zelo povečane bezgavke...beda!!!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4330
   RE: Julijke 2007 - 6.del
29.7.2008 21:36:34   
Ronči
Inara vse najboljše!!!user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4331
   RE: Julijke 2007 - 6.del
29.7.2008 21:41:35   
kapica
Freycha in Sanek, dajta se vidve raje prek mobitela zmenit, kdaj se viditauser posted image . Men kr luste naredita, da bi tud sla kam na cvek, pa nimam s kom.
Ajvy, saj baje, da je drugic trebuh vecji kot prvic. Pri meni to vsekakor drziuser posted image .
Tasi, nic ne bom rekla, ker sem jaz tud delala kot norc, pa nisem dobila nic drugega kot sam eno po nosu. ti pa sama vesuser posted image .

Jaz grem tud pocasi spat, dino je bil 7 ur buden, preden je zaspal danes zveceruser posted image . Vse mam nekod zmrdano no, upam da bo vsaj prespal tud danasnjo nocko, kot vceraj. Meni bi prav prislo.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4332
   RE: Julijke 2007 - 6.del
29.7.2008 21:42:29   
kapica
Ronciuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4333
   RE: Julijke 2007 - 6.del
29.7.2008 22:13:17   
Češnca
Hej, hej!

Nimam časa... v petek gremo na user posted image ! Juuupiiiii!!! Ne ravno na otok ampak v Split. user posted image

Inara vse najboljše!
user posted image

Taši lepo, da si se oglasila, te pogrešamo!user posted image

Ronči pozdravi se!user posted image user posted image user posted image

Šibam - spet neki prevajam in se mudi... user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4334
   RE: Julijke 2007 - 6.del
29.7.2008 22:41:31   
Taši*
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Ajvy, saj baje, da je drugic trebuh vecji kot prvic. Pri meni to vsekakor drziuser posted image .

Ja, definitivno drži.user posted image

Ronči user posted image user posted image user posted image

Ajvy, saj zdaj boš pa počasi ven iz hudega.user posted image

Češnca, je pa vsaj fajn, ker lahko doma delaš, ne?user posted image No ja, ima tudi svoje slabosti to, vem. Za koliko časa pa greste na morje?

Dans mi je pa celo dolgčas v službi.user posted image Pa nikjer nobene čveke.

< Sporočilo je popravil Taši* -- 29.7.2008 22:42:55 >

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4335
   RE: Julijke 2007 - 6.del
29.7.2008 23:39:45   
anja7
Ajvy; če bo kej pomagal bo fajn. res je, da je blo tole drago k p..., ampak sam da pomaga user posted image .Kaj pa vem, verjetn bomo kmal vidl.
Joj, jaz tud upam, da se ti počas tele slabosti umiirjo, ker si lohk sam mislm, kok more bit to ena nadležna reč.Kriza.

Nč, jaz tud šibam spat v novo (brez sevanja) spalnico in verjetn bom ful dobr spala, pa čist spočita vstala, pa vsa nasmejana zjutri, pa tud če se Tilen ene 6x zbudi,..user posted image . Zgleda, da se mi mal pa že res kisa. Ah sej bo bolš! nočko punce moje

(odgovor članu Taši*)
Neposredna povezava do sporočila: 4336
   RE: Julijke 2007 - 6.del
29.7.2008 23:54:47   
Taši*
Anja7, upam, da bo pomagalo... poročaj, kako si spala!

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4337
   RE: Julijke 2007 - 6.del
30.7.2008 7:51:55   
Ajvy
jutro punce....

Ronči...sem ravno včeraj o tebi razmišljala, no pravzaprav o Klari, ker nisi nič napisala ,če je kaj boje...a zdej si pa ti revca...user posted image user posted image user posted image da se čimprej pozdraviš....

Kapica...to pa nisem vedla, da je trebuh v drugo večje....o meriuser posted image  to pa bo še potem zanimivo....
Dino zdrži 7 ur pokonci???, mislim da jih TArja še ni

Češnca...spet prevajaš....sej to je dobro za denarnico, a ne??Vi greste tudi na morje...superca..če se nič ne beremo, se imejte kar se da fajn...

Anja7..kako ste spali, jek aj pomagalo??Upam, da so se uresničile tvoje lepe želje...user posted image user posted image

Tašonka...to si bila v službi predvidevam.....včasih smo ti lahko še družbo delale, ko nobeni ni bilo treba zjutraj vstat, zdej je pa že kriza....

ŽIVA in GABI VSE NAJBOLJŠE .....user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Taši*)
Neposredna povezava do sporočila: 4338
   RE: Julijke 2007 - 6.del
30.7.2008 8:22:33   
zvesta
Jutro!

Živa in Gabi!
 
Vse najboljše!
 
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4339
   RE: Julijke 2007 - 6.del
30.7.2008 9:53:55   
anja7
Ojla punce! Pomoje je bil slučaj, ampak spal smo res dobr. Tilen je šel okolpol devetih spat, pa se je zbudu okol treh, sam pojedu in spal skor do 8.zjutri. user posted image
No ampak tko kt sem rekla, je bil to verjetno slučaj, če pa slučajno ne, pol pa super.Nč zdele sam tolk, šibava vn, pol pa se kej javm.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4340
   RE: Julijke 2007 - 6.del
30.7.2008 12:39:12   
kapica
Anja, super za lep spanecuser posted image .
Tasi, uh, tak pozno jaz sploh nisem vec pokonci, kaj sele da bi cvekalauser posted image .
Ajvy, bil je 7 ur pokonci, ker je bilo prej prehitro se, da bi ga dala spat, pol je pa bil prevec fit in ni mogel zaspat. Drugace najvec kaksnih 5ur, pa je ze cist siten.

Danes sva bila na cepljenju, vse okej. Pa kaka vrocina je tu, jaz sam svicam, mi kr tece spredaj in zadaj.
No, kosilo sem ze naredila, dino spi, upam, res upam da mal dlje kot pol urce.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4341
   RE: Julijke 2007 - 6.del
30.7.2008 12:49:19   
julij
Evo, babnce, pa se oglašam po zelo, zelo dolgem času! Se me še sploh spominjate?user posted image

Najprej se zahvaljujem vsem za čestitke ob Aninem rojstnem dnevu. Hvala vam. Sem bila zelo vesela, ko sem videla, da ste se spomnile na njo. Punce, zlate ste.  Hkrati pa tudi midve želima vsem, ki ste in ki boste praznovali, vse najboljše!user posted image user posted image
 
Razlogov, da ne sledim dogajanju na RR, pa je več. Večino časa mi odžere služba, delo doma pa seveda moj mali sonček me tudi rabi. Po skoraj dveh delovnih mesecih, je tudi mene zagrabila neka utrujenost. Najbolj me pa muči pomanjkanje časa in slaba vest, da me včasih po cele dneve ni.

Kako pa ste ve in vaši sončki? Upam, da ste vsi zdravi in zadovoljni. Zdaj so že vsi pravi mali navihanci. No, vsaj naša Ana je z vsemi vragolijami seznanjena in jih pridno kaže po svetu. Je pa zdrava, vesela deklica, ki rada podarja nasmehe ljudem okoli sebe in lepša trenutke mamici in atiju.

Jutri pa imama obisk pri pediatrinji, tako, da bomo izvedeli koliko kil ima naša pupa in koliko je zrastla.

No, pripopala bom še kako sliko z dopusta. Bom pa poskušala večkrat priletet sem, ker zdaj nič več ne vem, kaj se dogaja z vami. Časa za prebiranje za nazaj pa tudi nimam.

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4342
   RE: Julijke 2007 - 6.del
30.7.2008 13:45:47   
julij
user posted image ¸

Tak, pa mi je le ratalo! Naša morska deklica v Trogirju.

(odgovor članu julij)
Neposredna povezava do sporočila: 4343
   RE: Julijke 2007 - 6.del
30.7.2008 14:10:48   
anja7
o julij kok je luškana. pa kako uživa v poziranju!user posted image user posted image

Kapica; upam, da bo več takih noči.Mam saj občutek, da je noč za mano,k ponavad se mi zdi, da sam mal zaležem, pa že vstanem.user posted image

(odgovor članu julij)
Neposredna povezava do sporočila: 4344
   RE: Julijke 2007 - 6.del
30.7.2008 14:42:02   
mateyka
najlepša hvala punce za čestitke user posted image
Inara vam pošilja mokre poljube user posted image
in sem slišala, da zdaj baje ni več dojenček, ampak malčica? user posted image

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4345
   RE: Julijke 2007 - 6.del
30.7.2008 18:27:43   
Češnca
Hej!

Mam minutko odmora med prevajanjem. user posted image  Ravno tolk časa, da sem si ogledala lepotca Jureta in srčico Ano. Taši res je lep tale tvoj najmlajši, daj pokaži nam še princesko Špelo, ko boš utegnila! user posted image user posted image user posted image  julij vaša lepotička tudi uživa v vodi, vidim - nobenega strahu!

Ajvy, Taši se je treba mal potrudt, ja, da mal dinarčkov pade... Sej ni problem to počet, prevajanje mi je v veselje, sam trenutno mam en zaj**** tekst in ful se mudi. Tud delo doma mi je prov ok, sam disciplino rabiš.

mateyka ja nč več dojenčki, zdej so otročki... user posted image  user posted image  Ampak tud to je fino!

Grem naprej tipke maltretirat. user posted image  Sej se še kej oglasim preden odpeketamo. user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4346
   RE: Julijke 2007 - 6.del
30.7.2008 18:33:58   
Češnca
user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4347
   RE: Julijke 2007 - 6.del
30.7.2008 19:02:45   
Taši*
IZVIRNO SPOROČILO: Češnca

Taši res je lep tale tvoj najmlajši, daj pokaži nam še princesko Špelo, ko boš utegnila!

Hvala.user posted image Anžej je tudi pravi lepotec! Sej je čista katastrofa, da se ne utegnemo nič dobit!user posted image Špelo bom pa pokazala, ko bom uspela naložit programček za fotoaparat na svoj nov računalnik, da bom sploh lahko naložila fotke gor. Tole fotko od Jureta je pa naša varuška fotknla in si jo naložila v svoj album in sem jo od tam vzela.user posted image

Živa in Gabi, vse najboljše!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4348
   RE: Julijke 2007 - 6.del
30.7.2008 22:26:33   
rumba
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

rumbo sem pa na RR videla user posted image user posted image  Očitno je šla v Ciber caffe pa malo posrfala, da preveri, če smo še vsi živi in zdravi user posted image


user posted image user posted image user posted image
Pomota!
Smo že od sobote doma, a mi net tako hudo štrajka, da se včasih celo uspem prijaviti, ne morem pa nič napisat.user posted image user posted image  Upam, da mi danes kaj rata.

Kaj čem napisat, imeli smo se res fantastično, smo se še bolj navdušili nad kampiranjem, tako da nas vsa oprema še vedno čaka na hodniku, da jo spet kam mahnemo.user posted image  Otroci so uživali, ponoči spali kot polhki, čez dan so bili pa mali cigančki, umazani od glave do peta. Rili po mivki, blatu, pesku....user posted image  user posted image  Kaj več bom napisala na blogu in dodala še slikce.

Ulla, čestitke!!!user posted image user posted image user posted image  Sem ful vesela zate!
Vsem, ki so te dni praznovali,  vse najboljše!!! Sem vas kar dosti zamudila. Hvala za vse čestitke Juliji.
Rojstnega dneva še nismo praznovali, bomo to nedeljo.
Eto, bom kar poslala, preden me ven vrže. Pol vas pa poskušam še kaj prebrati in pokomentirati.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4349
   RE: Julijke 2007 - 6.del
30.7.2008 22:30:47   
madejka
Ćer!

kak ste babike?
Pri nas je kaotično stanjeuser posted image Mali je še kar vročičen. Pediatrinja je bila dans 2x tu in obakrat je rekla, da gre na bolje (mandlji so se lepo potegnili nazaj, tud bezgavke niso otečene, ušeska, dihanje, srček ok) in da se bo jutri pokazalo zakaj ima tako visoko vročino. Poslala nas je na odvzem krvi. Naj pa kar gremo na morje, če bo sedimentacija ok, pač antibiotik naj jemlje do ponedeljkauser posted image No, če ona reče...user posted image Maj je pa ful čudn, imel je 39,1 vročine a je vriskal, skakal in nasploh bil najboljše voljeuser posted image Kdo bi to zastopil... Tak da jutri vidimo kako je s to krvjo pol pa ne/pičimo na morje.

Julij kak lepo, da si se oglasila!user posted image Lepa babika je Ana! Pa kak uživa v vodi!user posted image

Anžej pa taki vlki fant zgleda na slikci! Lepi pa itak je fuuuluser posted image

Rumba spet špegaš al ste doma?

Nič morm it še napakirat toaletko pol pa spatuser posted image Itak...
Objavim seznam, da se ne boste spraševale kdo ma roj. danuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Taši*)
Neposredna povezava do sporočila: 4350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?