|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 - 6.del
17.4.2008 23:07:56   
Freycha
na Bahame user posted image user posted image user posted image

I wish..... grem (samo) do Ljubljane user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julijke 2007 - 6.del
17.4.2008 23:08:31   
madejka
To je bilo sicer zjutraj ko je bil še malo zalepljenuser posted image Vedno ful pozira za fotoaparatuser posted image Po moje bo modeluser posted image user posted image user posted image (Bog ne dajuser posted image )

No Freycha daj se lepo spočij pa fajn se mej jutriuser posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Julijke 2007 - 6.del
17.4.2008 23:13:20   
baja*
aja, na čvek grešuser posted image  te pa uživaj...
nočkouser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julijke 2007 - 6.del
17.4.2008 23:15:56   
baja*
jaz tud grem počasi, ker je ura že prevečuser posted image

nočko!

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Julijke 2007 - 6.del
17.4.2008 23:21:16   
pupi
Naš mož je tak in tak najlepši. Kak je lepi, res je lepi madejkauser posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julijke 2007 - 6.del
17.4.2008 23:31:55   
madejka
Itak da je najlepšiuser posted image
Hvala!user posted image

Tud jaz grem... morm jutri vstat ob pol sedmih? Al šestih?user posted image Delam jutri... prvič 8 ur nadomeščamuser posted image Po moje me bo pobralo od Majotožjauser posted image

Nočko babike!user posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 7:13:43   
Ronči
Samo vas hitro pozdravim, šibam na šiht.
Ko gledam vaše kao dojenčke...ajej, kako so cortkani...in kako se premikajo user posted image user posted image , mi večinoma premikamo le glasilke (ženska, kaj čmouser posted image ).

No grem, lepo se imejte!!

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 7:47:59   
corfu
Jutro user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 7:49:04   
corfu
user posted image Kuham kavo, bo katera?user posted image

Naša noč super, smo spet celo noč spali od 21-7user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 8:02:42   
Freycha
Dobro jutro babike!

noč je bila tak tak.. skoz sem se nekaj zbujala user posted image

zdej pa se zrihtam, pa malo zrihtam pa gremo via Ljubljana user posted image user posted image user posted image

joj, sam bom pomoje kar trpela do LJ in nazaj, ker me od kolesa noro rit boli (ritne kosti) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 8:30:59   
tinispela
Dobro jutro! Mi smo kar lepo spali, seveda vsi skupaj na velki pojstliuser posted image user posted image . P je šel že ob 4h zjutraj, ker je moral še do Ptuja. Madejka, ampak Maj se pa res vedno smeji!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 8:39:54   
baja*
jutrouser posted image

corfu jaz se javim za kavicouser posted image
nočka je bla super, spal je od 20:30 do 7-ihuser posted image , samo jaz že pošteno pogrešam jutranje poležavanje, npr. do kakih 10-ih al pa še raje do 11-ihuser posted image .

Zdaj ruknem en kafe, pol se prvo rundo odigramo, pol pa šibamo ven. Dragi je dans fraj, jupiuser posted image .

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 8:49:02   
Ajvy
Corfu...jst se tudi javim za lonec kave....user posted image user posted image user posted image

Me veseli, da je lista pogrešanih obrodila vaše poste.....lepo da ste spet aktivne med nami, vas je lepo brat....Baja...tak občutek..prezrtosti...vsak dobi kdaj...mene je že ene parkrat imelo ,da neham pisat, ker ni bilo nobenga feed back-a....ampak jst se kr ostajam...se ne dam...sem pač včasih mau užaljena, to je pa to.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 8:57:53   
tinispela
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Corfu...jst se tudi javim za lonec kave....user posted image user posted image user posted image

Me veseli, da je lista pogrešanih obrodila vaše poste.....lepo da ste spet aktivne med nami, vas je lepo brat....Baja...tak občutek..prezrtosti...vsak dobi kdaj...mene je že ene parkrat imelo ,da neham pisat, ker ni bilo nobenga feed back-a....ampak jst se kr ostajam...se ne dam...sem pač včasih mau užaljena, to je pa to.....


pr men isto, saj pride pa mine. Se je pa kdaj pa kdaj tud lepo mal potožit in pošimfatuser posted image

pa jaz tud še eno user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 9:00:21   
madejka
Jutro!
Jaz sem pa že od pol osmih na šihtu in sem že ko rožica!user posted image  2 operaciji sta že za manouser posted image
Ajvy se pridružim na kavici!

Corfu, Baja, Tini user posted image user posted image user posted image  za nočke!
Tud mi smo dans dobro spali, kolk pač smouser posted image  Mene je celo noč skrbelo da bom zaspala za službouser posted image  Moja polheka pa sta smrčala celo noč in še prej ko sem jaz šla!user posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 9:09:33   
Ajvy
Madejka...a si ti medicinka...si sestra, al dohter, kuga si???
Jst sem si vedno želela v zdravstvu delat...pa me je že na faksu minil....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 9:10:41   
yudit
Dobro jutro babike lepo da ste že na 6 straniuser posted image user posted image user posted image . Nam je spet računalnik  bil v ****u tak je zddaj zrihtan, pa da se mal oglasim. Baja kak lepo da si se oglsailauser posted image pri nas nič novega sem da je Lea dobila tretjo žagicouser posted image zgornjo enkico, drugače nič sem že sanjala da ste na 7 straniciuser posted image .... Mal sem vas prebrala pa nimam kaj dost napisat tak da tolk da sem se oglasila...

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 9:13:55   
yudit
Freycha prav luštno pikico maš kak lepo hodi bravo Dita... Vsem čestitke za rojstne in obmesečnice z zamudouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yudit)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 9:17:44   
tinispela
kaj zdaj, bo deževalo ali ne?

(odgovor članu yudit)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 9:19:40   
madejka
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Madejka...a si ti medicinka...si sestra, al dohter, kuga si???
Jst sem si vedno želela v zdravstvu delat...pa me je že na faksu minil....


Eh... jaz sem sociologinja in teologinjauser posted image user posted image user posted image  Trenutno pa sem administratorka v proktološki ambulantiuser posted image

Tini ne bo, ne bo! Tu pod Pohorjem sonček sijeuser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 9:21:24   
tinispela
pol pa šibamo ven! pa pa

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 9:26:08   
baja*
ajvy saj odjavim se glih zato ne, ker vem, da bi mi blo hitro ful žaluser posted image , se mi pa ja vtrga brez vasuser posted image  saj smo si že priznale, da smo odvisniceuser posted image
madejka pridnauser posted image
yudit čestitke Lei za zobekuser posted image  A jo je kaj matralo? Našega ni čisto nič, sem bla prav presenečenauser posted image
tini jaz sem tud htela rečt, da ne bo deževalo, sam ne smem več prepisovat od madejkeuser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 9:29:14   
yudit
Baja nič je zdaj n8i mantralo še dobro da ne, ker pri prvih spodnjih pa je imela vročino in tečnost zdaj pa nič. Naj tak ostane zdaj jo imamo večinoma na tleh in se že poskuša vstat ob rob sedežneuser posted image kak lepi je Rene in kak lepo že stojiuser posted image user posted image user posted image user posted image pravi lepotec

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 9:32:52   
baja*
hvala yudituser posted image
Saj zato sem vprašala, ker se spomnim, da jo je pri spodnjih ful matralo, revico...
tak, zdaj grem pa malemu malco pripravit, pol pa gremo na špranciruser posted image

(odgovor članu yudit)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julijke 2007 - 6.del
18.4.2008 10:19:50   
corfu
Jaz sem pa ravnokar vse zlikala user posted image , Manca soi, zdaj se pa mastim z Rio mareuser posted image . Ena me je spraševala nekaj glede krsta user posted image  pa sem pozabila kaj user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?