|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 7:34:32   
Češnca
Jutro!

A danes sm jest na vrsti za user posted image ? Že kuham!
Mislm, da sem danes prvič od kar imava Anžeja vstala z budilko - morm k frizerju. Fanta še spita.

Naja z zamudo... en koš poljubčkov in le najlepše želje!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, grem počasi. Uf, danes bo šele nor dan. Sledi poročilo pa kakšna fotka našega princa v fraku in pedipedih. user posted image

Uživajte!!!

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 7:37:07   
mateya24
Jutro!

Pri nas ga pa že celo noč tak lijeuser posted image user posted image

No mi se dans odpravljamo v Lj, sicer na Brnik, ob 12 ma kolegica let, ob  18 pa pride brat d mjga domov pa spet tja...tak da smo meli v namenu it na obisk k enim kolegom v Borovnico, ampak so nam včeri sporočili, da ima mali vodene koze...tak da to odpadeuser posted image ....sem pa včeri pol razmižljala, da bi lahko šli malo po Lj tacajt pohajkovat pa kaj dobrega kam pojest...zdaj pa dež...

Ljubljančanke...ma katera kak predlog mogoče, kam se dat ta čas?!

Glede naše nočke pa raje nebi, mala je zaspala že ob 9, jaz pa sem se mantrala z vabili do 1 zjutraj...zdaj se pa  z dragim že veselo igrat v spalnici...ma mama malo frajuser posted image

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 7:38:36   
mateya24
Joj še čestitke Naji in Anžeju....nažalost z zamudo, ampak kljub temuuser posted image user posted image

(odgovor članu mateya24)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 8:06:32   
corfu
Jutro user posted image

Kava že v riti, zdaj jih pa spokam, otroka user posted image  in gresta z babi na kmete user posted image  jaz pa mal kasneje za njimauser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu mateya24)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 8:49:39   
baja*
še od mene čestitke Najauser posted image , čeprav z zamudouser posted image
češnca za kakšno frizuro si se odločla? A bo ful sprememba?
Pa hvala za kafeuser posted image
mateya jaz nimam pojma kje je kaj v LJuser posted image . Upam, da se boste kljub dežju meli ful lepo!user posted image
o corfu vi pa na kmete? Uživajte!user posted image

Moj dragi dela čez vikend (na srečo dopoldne), tak da sva trenutno sama s tamalim oz. da ne bom nekaj olepševala - sem samohranilkauser posted image . Na srečo se že nekaj sonček kaže, tak da boma lahko spokala ven...

Lepo se mejte!!

< Sporočilo je popravil baja* -- 19.4.2008 8:50:09 >

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 9:04:59   
Freycha
Dobro jutro!

včeraj sem bila čisto preveč utrujena, da bi kaj pisala.... sem samo BB pogledala in šla spat.

Nočka? Jo je moj dragi prevzel (hvala bogu, ker sem bila čisto povožena) in je bila grozna user posted image  od 3.15 pa do 4.45 se je samo jokala in stokala in ni in ni hotela zaspati, pa tudi zvečer se je skoz nekaj oglašala.... ob 7.30 pa že aufuser posted image

hvala bogu, da greva danes na masaže in wirpool in plavat v Habakuka... pa ne vem, če ne bova zaspala kar tam na masaži user posted image user posted image user posted image

Babike fajn vas je bilo spet videti, pa upam, da je bila Sanekova vsaj malo presenečenje user posted image user posted image user posted image  Pa češnco in njena srčka sem spoznala in moram priznati, da ste vsi trije zelo simpatični user posted image user posted image user posted image user posted image  Aja, če pa hočete jesti dobro tortico, pa predvsem enkrat večjo, kot so mi jo v Zvezdi dali, pa pridite v MB, v Pohorsko kavarno, pa še enkrat cenejše so user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 9:30:46   
rumba
mateya, če bo vreme kolikor toliko jaz na vašem mestu ne bi rinila v LJ, pač pa bi šla raje do Bleda. Če bo pa dež...........hmm...........vam ostnejo pa kaki šopingcentri.user posted image  Samo bo pol verjetno ful gužva. Jaz sem raje zunaj na dežju, kot pa se tam drenjam. Sploh pa z otroki..... Res ne vem, kam vas poslati v primeru dežja. Mogoče najdete ob poti kako prijetno gostilno in malo dlje posedite, pa se še malo naokoli peljete, sej čas bo hitro minil.user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 10:04:09   
Freycha
evo, po končanem hujašnju hočem biti taka:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 10:45:02   
Afnica
u, shit, freychauser posted image ...tele so pa grozne.
 
Jaz sem iz beljakovinske diete prešaltala na ločevalno...me prav zanima kako dolgo bom zdržala. danes je dan 4.- sadje. user posted image  
 
Lan ima nov rekord...23 korakov user posted image ...a se to reče, da je shodil?
 
Pedipedi...punce, če vas zanimajo pedipedi...našla sem na ebayu prodajalca, ki zaračuna po paru 25$, poštnina pa za prvi par 13$, vsak naslednji pa 4$. Mislim, da je to kar ugodno- ugodneje kot na uradni strani. So pa isto novi in vse. Le to je, da ni vedno vseh na izbiro in se pač izbira med tistimi, ki so. Jih pa nekajkrat tedensko dodaja nove.
Sem pa povprašala tudi, če se da počakat kak teden, da bi potem vse skupaj poslal in se da. Plačat je treba sicer sproti. Veste pa kako deluje ebay...ko je- kupiš, da te kdo ne prehiti.
če vas zanima- tele so trenutno na voljo
http://search.ebay.com/_W0QQsassZadconcepts4xw2

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 11:06:34   
bojana2
Dan...user posted image  

O kriza Freycha...kake obupne slike...še prijet se jih ne bi upala...user posted image

Češnca fajn se mejte na poroki!! user posted image

Afnica sam spet ni skor nič pedipedkov za fantke...cene pa poštnina so pa ok ja, bo treba mal spremljat ponudbo, mogoče pa dobijo kaj novega - midva rabiva nekaj bolj odprtega za čez poletje.

Mateya24...ja tko kot je rumba rekla mogoče kakšen šoping po večjih centrih, drgač gremo pa mi raj po mestu - seveda če je lepo vreme. Za prvomajske načrtujem pa obisk ZOO-ja...sam vreme mora bit ok.

Mali dela raztur kle v dnevni, vreme je kr neki - sonce, dež...vse po malem. Jaz pa mal Trkaja poslušam, ma ful luštne priredbe zimzelenih slo popevk...user posted image . Pa sevedi kumi čakam da moj pride s službe...baje bojo mel za prvomajske cel teden frej...user posted image user posted image ...komi čakam. user posted image

Uživajte

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 11:18:10   
SANEK1
Dober dan...user posted image

Najprej da se tudi jaz pohvalim, da poznam že skoraj tolko Julijk kot naša Freychauser posted image user posted image user posted image
Samo malo mi še manjka do njenega osebnega rekorda...user posted image user posted image user posted image

Kot že veste, sma bli včeraj z Živo gostji presenečenja..., čeprav glih niso ble nekak presenečeneuser posted image user posted image
Kakorkoli, v čast mi je da sem spoznala:
- Češnico, našega zeta Anžeja in očka Žiga
- Rumbo in njeno Julijo
- Ajvy in njeno Tarjo in privesek (tak se je sama predstavilauser posted image ) Tanjo-upam da sem si prav zapomnilauser posted image
- Šiškomiško in njena Davida in Domna
- GabiW in njeno Nežo
user posted image user posted image user posted image
Upam da nisem koga pozabla...user posted image

Res vas je blo luštno tudi v živo videtuser posted image user posted image user posted image


Freycha, ti pa povej Diti, da jo bom po riti, ker mi je sveti oblubla da bo lepo in dolgo spalauser posted image

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 11:49:22   
Kristina_1
Faaaaak!!!!!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 11:51:30   
Kristina_1
To je letelo na slike.

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 11:57:56   
Kristina_1
Kakšno št. pedped ste anročile in ali so pikcem prav?

Afnica jaz bi mela Pedipedke, Caroline White 12-18 Months, sam glede št. me še zanima.

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 12:38:43   
poldy
user posted image user posted image user posted image user posted image Mam pa že rajš mojih 80 kil kot njenih???20????sej ne vem če kosti sploh tolk tehtajo????

No včeraj je pol ob 22.45 omagala, če glih kero zanima.....pa zjutrej je bla ob 7h pokonc.....user posted image , še dobr da se je ati ponudil, da ji bo dal za jest da sem lahko spala do 9.30. Bravo ati(se ne zgodi velikokrat!!)user posted image

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 17:45:24   
poldy
dvig........user posted image

(odgovor članu poldy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 17:58:00   
Ajvy
Punce...včeraj sem bila na žurki in sem prišla ob petih zjutraj domuuser posted image user posted image ....in sicer je bila poslovilna žurka folkloristov....ker nam ..torej njim rušijo stavbo...tako sem se poslovila od tega našega doma.....je kr grozn, k veš da si tancu po tistem parketu osem let....pa dvorana....pa nč več ne bo.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu poldy)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 18:11:55   
kapica
Ajvy, pa vazno da si se naplesalauser posted image in mela fajn zurko.
Freycha, res groozne slikeuser posted image .
Madejka, ma saj sem rekla, da sem knedle naredla oz. bom, pol smo sli pa se vseeno ven jestuser posted image .

Mah danes blo cel dan vreme za jokat, zdaj zvecer se je razjasnilo. Ne vem od kod so napovedovali 20 stopinj danesuser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 18:24:56   
bačko
Pozdravljene!
Samo na hitro se vam javim.Žana ima že 6 zobk. Je kar pridna.Se postavlja na noge, samo hodi pa še ne.Mi veselo nabavljamo počasi za novo stanovanje in nimam nobenega časa.Večinoma smo vzunaj.
Bili smo tudi v terme Lendava in je Žana zelo uživala.
Vsem obmesečnicam vse naj naj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lepo se imejte in ko bom imela kaj časa se ponovno javim.
Pa pa

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 20:01:12   
poldy
Kje ste vse?

Že cel dan samevam na tem forumu, tko da sem že vse živo prebrala.......

No, sem pozabila povedat da sem v sredo dobilauser posted image . Po treh mesecih, in to ravno na tisti dan ko naj bi šla edinkrat v 12 tedenski fizioterapiji na plavanje....user posted image A gre sploh še kaj lahko narobe?????Pa tko me boli pa lije.... Ja sem 2. aprila klicala v ginekološko ambulanto in me je naročila na pregled 14.5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRRRRRRRRRRRRampak grem vseeno, naj me kar pogledajo!!!!!!

Grem BB gledat!!!!!!!!!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 21:22:15   
Freycha
dober večer!

odklop uspel, uživala sva 1000/h, utrujena sem tudi, malecka že spi, blog spisan, zdej bom šla pa verjetno kar počasi proti postelji........

kje se skrivate babike??

(odgovor članu poldy)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 21:34:27   
madejka
Helou!
Tak sem lena, da se mi še prebrat nič ne dauser posted image
Smo meli dans mamino 60-letnico in sem tak zmatrana ko da bi maratonca teklauser posted image Se javim jutri!
LP


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 21:37:41   
poldy
Freycha, user posted image res je včasih nujno potrebno kaj takega....če sta dva za to....no pri nas se to ne more zgodit......user posted image sorry.......ah grem rajš kar spat......spet je en tak čuden dan

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 21:54:00   
rumba
Ćer!user posted image
Kristina_1, jaz sem Juliji vzela 6-12mesecev, pa so ji še malo preveliki.user posted image  So pa fantastični. Se jih kar ne morem nagledat. Pa da ne govorim o ta večjih, flex varianti, fenomenalni!user posted image user posted image user posted image
Freycha, groza, kake slike. Te še za v grozljivko niso..........user posted image user posted image user posted image
Aja, Freycha, kaka je bila včeraj vožnja domov? Sta bili punci pridni?

Jaz sem tudi neki crknjena.... Smo bili na enem rojstnem dnevu, dopoldne sem pa šopingirala za muce. Zase seveda nisem imela časa, oz. se mi niti ne bi ljubilo stati v vrstah pred kabinami. Za mulce pobašem plačam, doma pa vse pomirimo in če kaj ni v redu, nesem zamenjat. No, danes sem šele doma ugotovila, da mi niso računali enih kavbojk za Aneja, so mi pa namesti njih računali neko majčko, ki je pa nimam. Kakorkoli, kavbojke sem dobila veliko ceneje.user posted image user posted image

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julijke 2007 - 6.del
19.4.2008 22:00:41   
Kristina_1
Rumba a si ji nogico zmerla, kolk cm ma veliko?

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?