|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 16:44:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna
IMAM PA VELIKO IZKUŠENJ--SEM NAMREČ IZ TEGA POKLICA!!!!!!!!!!!



iz katerega poklica?

a kapice štrikate doma?


user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 16:53:31   
oktoberka
Moja user posted image je stara 6 mesecev in v lepem vremenu in če ne piha res ful leden veter, kapice ne dajem! Otroka itak ni pametno preveč v vato zavijat, ker pol pa majo probleme. Veter ji ne bo naredil vnetih ušes. Vneta ušesa se dobi od tega, če si izpostavljen močnemu prepihu, pa še to vprašanje.
Tko da kapico stran!!!user posted image

Aja, pa še to, dala sem dons samo klobuček, zaradi sonca in ne zaradi tega da si ne bi vnela ušeskovuser posted image

Zgleda sem res  čudna mamauser posted image


< Sporočilo je popravil oktoberka -- 20.4.2008 16:59:38 >


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 16:59:36   
Anonimen
Mi prakticiramo trak. user posted image  Seveda ne pri 30-ih stopinjah.

(odgovor članu oktoberka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 18:06:07   
Strawberrie Cherrie
Same čudne na kupu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 18:21:13   
kaya2007
mi kapice praktično ne uporabljamo, edino pozimi jo je imela ene parkrat na glavi, če zelo piha ima pa itak kapuco, pa ji dam to čez glavo, če je že treba.

smo bili pa danes v ZOO in smo bili skoraj edini brez kapice (ali vsaj traka), brez bunde, brez žabic...so se mi user posted image  kar smilili, ko so bili toliko oblečeni, ampak kaj češ, vsak bo naredil po svoje.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 19:13:57   
Netopirčy81
Mi tut mamo zdej eno rutko in je čist dost.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 19:34:23   
želva
 naša je stara 4 mesece, pa iam zunaj še vedno kapico, v avtu jo snamemo, v vozičku jo ima, ker kljub toplim dnem, pri nas piha kot hudič.
Pa žabice ima še vedno oblečene, da ji ne piha pod hlače.Ko bo pa enkrat konstantno toplo, pa ne bo pihal, gredo dol tud žabe in kape.Jaz jo štimam zako kot mene, edino žab nimamuser posted image , ko zaspi v vozičku jo pokrijem, tud ko je sonček, saj tudi mene če ležim in spim hitro zebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 19:39:18   
Ajvy
Ušesa se vnamejo zaradi virusa in ne vetra.....lahko jih napiha...ampak to mora kar neki časa pihat v ušes....

Kapica je priporočljiva (tanka bombažna) dokler se lobanja ne zaraste skupaj...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 19:47:37   
vaney
tiste, ki ste mi dale nasvete, najlepša hvala, bom šla jutri trak kupit, kapice bomo pa pospravili ob takem vremenu.

aja, pa prosila sem za nasvet, ne pa kričanje in napadanje, kakšne mame smo...


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 19:58:28   
pavlyna
ajvy-ja in do kdaj se lobanja ne zraste?--ponavadi tam nekje do 10-12m
 
ja kaj mislite da mamo mi debele pletene kapice?halo
 
aja pa še to-kaj pa sem jst napisala?-kapice v stanovanju po kopanju,ko so laski še mokri in to v 1.mesecu.
 
ja pa še to,dajte se ve v vlogo malih,ki majo golo lasišče in boste vidle,da vetrič vendarle ni prijeten-al ja?(seveda je drugače poleti ko je zunaj 25 stopinj in več.kaj pa pozimi pri 0 stopinjah al pa še manj bi se ve dobro počutle z golo glavo?
dajte se mal skulirat.
 
je pa tko,naša ima še vedno ko gremo ven (razen če je v vozičku) kapico,al pa rutko in še ni nikoli ni mel prepotenih las,saj pri 15 stopinjah,vetru in tanki kapici pa res ni neke vročine.
 
lp

 

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 20:04:26   
kaya2007
mi nikoli nismo imeli golega lasišča user posted image  user posted image

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 20:11:12   
pavlyna
ja no pol "sreča" vam,drgač je pa to pogosto pri malih--če sličajno ne veš,se pač večina otrok ne rodi z neko hudo čupo.

ja pa golo lasišče ni treba vzet dobesedno,ker par redkih laskov ni bistveno drgač ane?

ojoj ste težkeuser posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 21:25:09   
kaya2007
če sličajno ne veš


hvala za informacijo user posted image  in ne vem kdo je težek, ma se samo malo hecamo user posted image

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 21:34:30   
mala pikica
Vaney, sem ravno zadnjič hotela podobno vprašat, pa boljše da nisem, tukaj nekateri kar kričijo zaradi takšnih in podobnih vprašanj user posted image

Jaz sem tudi razmišljala, da bi Gašperju kupila trak za ušesa, je zelo jezen, kadar mu je prevroče. Danes pa smo imeli še kar bombažno kapico.

Pa mimogrede, punce, saj vaney ni mislila, da bo 30 stopinj v senci, mislila je na temperaturo na soncu, tam pa je bila sigurno še kakšna stopinja več.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 21:41:39   
vaney
mala pikica, hvala za podporo, tukaj se očitno res ne sme nič vprašat, ker ene kar kričijo na nas brezvezeuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 22:00:00   
bskrle
Berem,da se kregate zaradi kapic, ampk iskreno rečeno -kapica, rutica - je ponavadi dobra zaščita pred vročim soncem. Je pa res treba biti dosden in kapico v avtu dol.
Je pa res, da se praksa zelo sreminja, pe pred 6 leti ej bila moja pretežno v kapici tudi znotrja, pred dvema letoma je imela kapicoi v porodnišnici le po kopanju.
Tako, da so taki kreghi brez veze, sploh, če je ena doma na sončnem druga pa v pretežno senčnem kraju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kdaj brez kapice
20.4.2008 22:16:21   
Putka
Meni je patronažna rekla, da prve mesece po kopanju ni slabo, da ima novorojenček nekaj minut po odhodu iz kopalnice na glavi tanko kapico. Ker je v kopalnici precej bolj toplo, kot drugje v stanovanju (pač v prehodnih mesecih, ne poleti). Prakticirala tega nisem.

Sem tudi ena takih, ki ne zavijajo otrok ob vsakem pišu, če pa ravno piha ali je bolj hladno, pa imamo trak ali kapico pri roki. In danes sem na igrišču videla deklico z poletnim klobučkom, pa se mi sploh ni zdelo trapasto, da jo konec aprila ščitijo pred soncem. Sploh ker je bila deklica bolj gologlavauser posted image ..

Sem se pa prejšnjo zimo zgrozila, ko sem se peljala v dvigalu Kliničnega centra, pa se je not pripeljala mamica z vozičkom. Otrok je bil v kombinezonu, z volneno kapo na glavi in še deko čezuser posted image . Vsi zaposleni pa v kratkih rokavih in japonkah hodijo.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
20.4.2008 23:35:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kdaj brez kapice
21.4.2008 7:17:21   
srki
Kape v stanovanju so nam dajali, ko doma nismo imeli centralne in je bila krušna peč samo v spalnici, pa še to ni bilo ne vem kako toplo.

Če je vroče, pa res otroku narediš več škode kot koristi, ravno zaradi potenja v teh vozičkih.

Drugače pa, ene ste jo pa res napadle, kot da je komu mlade pojedla.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kdaj brez kapice
21.4.2008 8:38:38   
Lantea
Js mislim, da bi bilo najprej dobro, da vsaka napiše, kje je doma. Ker je pa res razlika v katerem koncu Slovenije si...Pri nas kar zelo piha, zime znajo bit kar hladne in si ne predstavljam otroka, pa četudi je že starejši, brez kape. Še meni je prijetno, če jo imam na glavi kadar ful piha ali je mrzlo, ne pa dojenček, ki ima na glavi le nekaj laskov. Torej, naša je stara skoraj 11m in imamo vsaj trak na glavi, če ne že tanke kapice. Las nima ravno veliko in kot sem že omenila pri nas še ni ne vem kako toplo in rado piha.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
21.4.2008 8:57:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kdaj brez kapice
21.4.2008 9:14:52   
poka1
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna
IMAM PA VELIKO IZKUŠENJ--SEM NAMREČ IZ TEGA POKLICA!!!!!!!!!!!



iz katerega poklica?

a kapice štrikate doma?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo stari 4 mesece in v voizčku nimamo kapice.Ko pa je izven vozička mu jo dam in to  tanko, da se ne spoti v glavo. 

Kapica doma..samo v 1 mesecu po kopanju..zdej še to ne več.

Tudi jaz sem mnenja, da raje manj oblečt otroka kot pa preveč!

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kdaj brez kapice
21.4.2008 9:27:55   
pavlyna
ji in tiste ki se najbolj pritožujete de sem neki pametana ste napisale prov isto kot jst!
v vozočku in avtu kapico dol,v stanovanju do nekeje 1. meseca pol urce po kopanju,in to tanka bombažna kapica.
KAJ VAM POL NI JASNO?

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
21.4.2008 11:08:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pavlyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kdaj brez kapice
21.4.2008 11:17:08   
srki
Ja, razlika, iz katerega konca SLO prihajaš, je pa res.

Saj še sama po sebi  vidim. V LJ mi je v jakni vroče, doma pa čisto nič. Temperature niso tako visoke-še.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?