|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 21:09:35   
Naja31
Trenutno sem še v tisti ponosečniški fazi, ko mi prst pokažeš. pa me potre.
Vem, da me te pripombe motijo, ker mene tudi moti trebuh, ampak kaj takega ne pričakuješ od žensk, ki so že rodile.

Mene je pa cimra v sobi v porodnišnici, ko sem prišla z intenzivne na oddelek, dojenček pa ni bil zraven, ker je bil pod lučko, vprašala v katerem tednu sem. Pa sem mislila da sprašuje v katerem tednu sem rodila. No, saj čez 2 dni sva se temu smejale.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 22:01:26   
Paštetka
Ok, jaz sem zadnjič tudi butnila eno.Je ena mamica prišla po hčerkico v vrtec in sem 3x pogledala trebušček. Pa je bila tako luštan, kot v 6. mesecu.Prisežem. In vprašam:kdaj pa vi čakate? Pa reče: mi smo pa tako debeli user posted image . Sem mislila da se pogreznem v zemljo.sem se samo opravičila lahko. Mamica pa je rekla,da nič hudega, da je tega že vajena user posted image . Pa je bila mamica res lepa, nič debela ali kaj takega. Samo treuh je imela in še zdaj ne morem verjeti, da ni noseča.Mogoče pa ne ve? user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 22:05:10   
Anonimen
Paštetka... sem se mogla ful nasmejat ob tem odgovoru.
V bistvu ful dober... Poveš resnico... pa še zavežeš jezike. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 22:11:12   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Ok, jaz sem zadnjič tudi butnila eno.Je ena mamica prišla po hčerkico v vrtec in sem 3x pogledala trebušček. Pa je bila tako luštan, kot v 6. mesecu.Prisežem. In vprašam:kdaj pa vi čakate? Pa reče: mi smo pa tako debeli user posted image . Sem mislila da se pogreznem v zemljo.sem se samo opravičila lahko. Mamica pa je rekla,da nič hudega, da je tega že vajena user posted image . Pa je bila mamica res lepa, nič debela ali kaj takega. Samo treuh je imela in še zdaj ne morem verjeti, da ni noseča.Mogoče pa ne ve? user posted image


Iz tega razloga jaz sama od sebe nikoli ne sprašujem. Predvsem zato, ker bi tudi ob mojem trebuhu kdo lahko mislil, da sem noseča, pa nisem. Počakam, da sami povedo, če so res.


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 22:27:04   
Anonimen
Danes smo šli na sprehod in srečamo eno znanko. Pa pogleda starejšega sina, pa voziček, pa mene in pravi, da ji nič jasno, kaj je to v trebuhu, če je dojenček v vozičku. Nahjprej mi kar ni bilo jasno kaj misli. Jaz sigurno ženski ki je ravno rodila ne bi komentirala trebuha.



js bi zih rekla. v mojem trebuhu je karamela! hočeš malo?

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 22:58:03   
Naja31
Mogoče pa ne ve?


Ja, to bo res verjeten razlog. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 23:32:56   
Anonimen
Pa pogleda starejšega sina, pa voziček, pa mene in pravi, da ji nič jasno, kaj je to v trebuhu, če je dojenček v vozičku.


Imajo ljudje dela user posted image .

Povej, da tebi tudi ni jasno user posted image .

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: neuvidevni ljudje
21.4.2008 7:02:06   
srki
Ah, jaz sama vem, da ne bi kaj takega bleknila, toliko slame pa že imam v glavi. Prvič zato, ker ljudje na take izjave različno reagiramo, drugič zato, ker bi se vprašala, kaj pa če bom jaz taka,....

Veš, april, verjeno veš, da smo si ljudje različni in na različne pripombe in opazke različno reagiramo. Eni užaljeno, eni potrto, eni s smehom,....

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: neuvidevni ljudje
21.4.2008 7:06:39   
Volga
Reci jim: Moj trbuh bo šel nazaj, vi boste imeli pa vedno umazan jezik. če si upaš.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
21.4.2008 10:57:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: neuvidevni ljudje
21.4.2008 14:40:25   
Jullija
A je to res, da po drugi nosečnosti trebuh ne gre več tako nazaj, kot pri prvi?
Zdaj ste me pa kar prestrašile. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: neuvidevni ljudje
21.4.2008 17:09:20   
Rubin.
Eh seveda gre, samo če 9 mesecev raste, ne more potem v 14 dneh kar skup skočit a ne' user posted image

(odgovor članu Jullija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: neuvidevni ljudje
21.4.2008 18:21:21   
kaya2007
zanimivo, meni pa še nihče ni nič rekel o mojem trebuhu-pa ga na žalost tudi še imam, že skoraj eno leto po porodu user posted image  če bi mi, bi mu sigurno kaj zabrusila nazaj, vseeno mi pa ne bi bilo, ker tudi mene moti, da se še nisem skrčila nazaj user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: neuvidevni ljudje
21.4.2008 18:34:59   
pršut
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Sem 14 dni po porodu, trebuh v nosečnosti je bil ogromen, dojenček je imel 4915 gr, in tudi zdaj mi je ostalo še precej trebuha. Sicer je vsak dan manjši in sama dobro vem, da to ne skoči nazaj kar čez noč, ampak pripombe raznih znancev, ki jih srečujem te dni, me prav prizadanejo.

Danes smo šli na sprehod in srečamo eno znanko. Pa pogleda starejšega sina, pa voziček, pa mene in pravi, da ji nič jasno, kaj je to v trebuhu, če je dojenček v vozičku. Nahjprej mi kar ni bilo jasno kaj misli. Jaz sigurno ženski ki je ravno rodila ne bi komentirala trebuha.

Kot da ni dovolj da se sama dovolj sekiram, da nimam kaj za oblečt, razen nosečniških cotk, potem pa take poslušam. In včeraj isto ena soseda.
A se moram zdaj doma skrivat dokler ne bom brez trebuha in suha?user posted image user posted image user posted image

Res sem jezna.

Pa saj drugače se ne oziram tok na pripombe drugih, ampak tu si ne morwm pomagat da me ne prizadanejo.




Še nisem prebavila lanske lubenice! 

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: neuvidevni ljudje
21.4.2008 19:23:25   
carmelita
ne se sekirat. jaz bom jutri 2 meseca po porodu, pa imam kavbojke iz 4. meseca nosečnosti in joške ranga pamela anderson-al kaj že je tista- pa me sploh ne briga. smeni gredo take stvari skoz en uho not in skoz drugo ven. glavno da imam jaz zdravega sineka 

(odgovor članu pršut)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: neuvidevni ljudje
21.4.2008 21:56:08   
klarisima
Jaz sem imela trebušček že preden sem zanosila in ko mi je kdo vletel s kakšnim"oh, kaj si noseča?" sem ga preprosto zabila "ne, samo debela sem" kot je rekla jakoLUlana
Kako jim je bilo nerodno user posted image user posted image user posted image
Ne sekiraj se punca, ljudje so pač taki in onaki. Bodi pametnejša od teh s takšnimi komentarji, dvigni glavo visoko, poglej svoja otroka in se glasno nasmej user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: neuvidevni ljudje
21.4.2008 22:40:54   
lubicamoja
Sem še ena takšna tukaj, ko me zbadajo od mojga sestra, ki glih ni suha... Pa še par drugih. Sem pa že 7 mescev po porodu pa še trebuh kar velik (sem nosila spredaj pa še CR imela). Rit in noge pa komaj videt. Toda zdaj mi je že prav vseeno... Včasih pa še žal pride trenutek, ko se zjočem zaradi tega, ker mi pridejo do živega. Vendar nič ne morem. Pa ko bi to vsaj bilo edino...

Tako da Naja 31, ne sekiraj se. Vprašaj se, kaj pa imajo ti ljudje, ko te zbadajo s tem?!

Z moje strani, jih samo jezik gor drži, malo preveč je afnasta, katera misli, da vse ve!!!

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: neuvidevni ljudje
21.4.2008 23:23:41   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Aja, jaz sem pri vseh pripombah, pa karšnekoli so že bile povedala ljudem, da sem zamenjala komplekse, kile, joške, kaj vem kaj že vse, za tri lepe otroke. In da ne zamenjam več nazaj.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: neuvidevni ljudje
22.4.2008 8:25:57   
lunca77
Povej ji, da gre trebuh nazaj, takale rit pa zloben jezik pa ne.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: neuvidevni ljudje
22.4.2008 14:26:17   
2.mama
IZVIRNO SPOROČILO: jakoLUlana

Take pripombe so meni debilne. Ce bi meni nekdo to rekel, bi odgovorila: NE, SAMO DEBELA SEM. Tako jim takoj usta zapres in jih je sram, ker so kaj takega rekli.



Hahahahaaaa.... Se podpišem!!!

(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: neuvidevni ljudje
22.4.2008 14:52:47   
Raho
jaz vedno mrtvo hladno odvrnem- mah, ne, jaz sem tako debela...

In potem zna bit kaki pameten sogovornik, ki reče: Pa tako suha si bila...

Pa jaz nazaj odvrnem: Saj, enih par let nazaj si ti tudi boljše izgledal/auser posted image

(odgovor članu 2.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: neuvidevni ljudje
22.4.2008 21:15:03   
mali007
Punce, dobre ste user posted image , pozitivne. Ste me spravle v dobro voljo z možnimi odgovori.

Tud jaz dobivam različne komentarje in debele poglede, pa je že 5 mes po porodu, mam ozke hlače (pač, take sem nosila prej), pa gleda trebušček ven user posted image .

Ne bom zdaj menjala cele garderobe, ker imam trebušček!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: neuvidevni ljudje
22.4.2008 22:03:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

jaz vedno mrtvo hladno odvrnem- mah, ne, jaz sem tako debela...

In potem zna bit kaki pameten sogovornik, ki reče: Pa tako suha si bila...

Pa jaz nazaj odvrnem: Saj, enih par let nazaj si ti tudi boljše izgledal/auser posted image


user posted image

Pa od Gine komentar je tud dober.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: neuvidevni ljudje
23.4.2008 9:13:47   
Anonimen
jst sem pa kontra bedarijo nardilauser posted image

ena znanka je že mela punčko, pa od nekdaj je bla debela...no in je enkrat malo potožila, kako je tamali dolgčas, ker ni tam, kjer živijo, nič otrok njene starosti....in jaz prijavim da bo pa treba še enga uštimat....ženska pa v 8. mesecuuser posted image ampak prsežem, da je bla taka, kot vedno, ni šans da jo pogledaš in posumiš da je noseča, zame je bila pač debela, kot vednouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: neuvidevni ljudje
23.4.2008 9:37:30   
misar
ja tile odgovori so pa zakon...sploh ta, da še enega pričakuješ user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz imam pa obratno situacijo. sem dva meseca po porodu in sem ful bolj suha kot prej. pa spet nevoščljive babnice hudobno komentirajo: a ti sploh kej ješ? la pa: še zbolela boš!! pa tudi: a ti tvoj nič ne da jest?

proklete hudobnice, raj naj se zase brigajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?