|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vrtec Mladi Rod PREBERI!
24.4.2008 21:49:16   
Žabika
Mojca in Kalina: tudi midve se vama pridruživa na kakšni kavici! Toliko punc na kupu - upam, da ne bo Bežigrad pod vodo!

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vrtec Mladi Rod PREBERI!
24.4.2008 23:06:19   
2ursae
ah, mojca, ne mislim razpravljat o tem ... nima smisla, ker vidim, da ste tle v glavnem domačinke, pa tud tema ni namenjena prepiru. Super za vas, ker boste dobile mesto user posted image , ostali nelokalci bomo pa pač počakali na ostanke user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vrtec Mladi Rod PREBERI!
25.4.2008 7:57:12   
mojca75
Ne sej ni moj namen se kregat, ampak recimo da si ti iz grosuplja, whereever,  če ga ti želiš dati sem, kaj jaz naj ga pa v grosuplje vozim?
Lokalni otroci v lokalne vrtce. če pa ni povsod zadosti mest pa e to DRŽAVNI problem. in to je PROBLEM. Samo še premalo se oglašamo v javnosti, vsi nekaj pišemo in se hudujemo pop forumih, pe pritisnemo pa na oblast, tako lokalno kot tudi naprej.
kako je lahko politika države otrokom prijazna če je problem dati otroka v lokalni vrtec, pa to je samo vrh ledene gore.



te razumem. Ampak pomisli kaj naj naredijo lokalci?

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vrtec Mladi Rod PREBERI!
25.4.2008 8:04:19   
Kalina
2ursae, lej sej razumem, da si zelis dobiti vrtec za svojega otroka kakor vsi mi, ampak dej za par sekund se postavi v mojo kozo oz. mojcino. Za mojim blokom 50m je en vrtec, pred mojih blokom 70m je se en vrtec. In tu dobijo prostor otroci iz Grospulja, Kranja, Visnje gore...JAZ PA NE! Halo? Si predstavljas? To bi bilo res katastrofalno in nepravicno!A razumes zdaj kaj hoceve z mojco povedat?

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vrtec Mladi Rod PREBERI!
6.5.2008 10:49:32   
sazi
Zdaj bi pa verjetno kmalu lahko pišli sklepi tudi iz vrtca Mladi rod - sem včeraj po naklučju srečala eno, ki tam dela in je rekla, da so 2 dni zasedali, ker so imeli toliko vlog in da je zavrnjenih 200 otrok. Sprejeti naj bi bili vsi, ki so letnik 2005 in starejši, mlajših pa je bilo ogromno zavrnjenih - kot povsod.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vrtec Mladi Rod
6.5.2008 13:15:32   
Kalina
sazi sej je tabela na njihovi spletni strani, kolk vlog za kateri letnik, kolk sprejetih, kolk zavrnjenih. Ja men je danes rekla po tel. da sam se kuvertirajo odlocbe in posljejo. Tko da petka mislim da bo!

http://www2.arnes.si/~vljmrod1s/vrtec_splosno.htm


< Sporočilo je popravil Kalina -- 6.5.2008 13:16:28 >


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vrtec Mladi Rod
6.5.2008 22:47:00   
Žabika
Joj, tudi jaz čakam tole odločbo! Ampak mislim tudi, da bo težka.
Sej včasih sem bila res bolj blond, ampak Kalina, kaj pomenijo tiste oznake Bel3, Pj1, Pj2, ...??? Tuhtam, tuhtam, pa mi nič ne pade.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vrtec Mladi Rod
7.5.2008 7:46:34   
Kalina
Zabika, jst sm bla tud cist zmedena, ampak s prijateljico sve prisle do zakljucka da verjetn ulice tj enote ala B - belokranjska, P - Periceva, L - Linhartova, Č - Črtomirova. Tiste crke pa pomoje oddelki al pa kej.

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
7.5.2008 12:13:09   
Kalina
Juhuhuhuhu dobili smo posto iz Mladega Roda in smo SPREJETI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak je blo tko smesno, glih na sprehod sve sle in grem cez prehod za pesce, na drugi strani pa postar, pa prav mam neki zate in laufam za njem, in mi rece da je od vrtca za podpisat, mi da, jst brez podpisa zacnem odpirat, in kricat od srece in ga objemat, hahaha bogi postaruser posted image Kaj so si sele ljudje v avtu mislili, ki so cakali na zeleno luc na semaforju.user posted image

Upam, da vse, ki cakate posto, dobite enak odgovoruser posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
7.5.2008 12:16:06   
MiRaNi
Kalina čestitamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
7.5.2008 12:41:33   
mojca75
kalina čestitam, v kateri enoti pa?

Aja, na kavo nisem pozabila, sam da spravim gradbišče izven doma pa te povabim, velja?

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
7.5.2008 12:44:16   
Kalina
Mojca, v Vetrnici na Crtomirovi, mam minuto pes do tjauser posted image Za kavo pa velja, sam javi, ko bos ready! user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
7.5.2008 16:02:15   
Žabika
Samo na hitro!

Tudi mi SMO DOBILI VRTEC!

Bravo tudi tebi Kalina! Ne bomo pa v isti enoti, ker smo mi v kostanjčku.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
7.5.2008 18:12:27   
krasnočka
Juhu, tudi mi smo dobili vrtec - bomo v kostanjčku! Torej Žabica - se vidimo....

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
7.5.2008 21:46:40   
MiRaNi
Krasnočka: tudi mi smo se prijavili v Kostanjčkov vrtec. Koliko točk pa ste imeli?

(odgovor članu krasnočka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
7.5.2008 21:53:27   
mayci
Žabika, da ti pojasnim še preostali del oznak- j pomeni jaslični oddelek in številka sobo, kjer bo otrok.user posted image
Pa en lep pozdrav in čestitam vsem, ki ste dobile pozitivne odgovore.


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
9.5.2008 10:05:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
9.5.2008 10:33:49   
sazi
Upam, da me ne bodo napadle tiste, ki si želijo mesto, pa ga ne dobijo;
Smo namreč dobili prostor v Mavrici, pa ga ne bom vpisala - se namreč ravno jeseni selimo in sem nekaj časa tuhtala, ali naj ga vozim nazaj in potem prepišem čez 1 leto in ponovno uvajam v drug vrtec ali naj ga pustim še eno leto pri varuški in upam, da se morda med letom sprosti kakšno mesto tam, kamor se selimo.
Aja, je pa letnik 2006, da se ne mo katera veselila mesta, pa ima mlajšega otročka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
9.5.2008 12:46:48   
2ursae
sazi, no, al pa katera druga, pa a ti morda veš kaj več o enoti Mavrica? A je ok?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
9.5.2008 13:22:22   
sazi
pa a ti morda veš kaj več o enoti Mavrica? A je ok?


Žal ne vem o tej enoti čisto nič, vem le, kje je. Imam prijateljice, ki imajo otroke na Črtomirovi in so zadovoljne, sama pa sem hodila na Čiračaro in mi še vedno tako fajn deluje. Mož je bil pa v Kostanjčku. Joj, kakšno zgodovino imajo že ti vrtci za nas...

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
9.5.2008 13:46:06   
2ursae
ja, jaz tud poznam eno, ki je s Črtomirovo ful zadovoljna, o Mavrici pa ne vem res ničesar oz. tisto, kar "vem" (v narekovajih zato, ker nisem 100%, da moja info drži), ni ravno najboljše.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
21.5.2008 22:40:22   
prolet
Živjo punce imam eno vprašanje, zanima me, če je katera izmed vas dobila sklep po navadni pisemski pošiljki?

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
21.5.2008 22:44:14   
MiRaNi
Ja, jaz. Nismo bili sprejeti - mogoče zatouser posted image .

Ker sem pričakovala, da bo priporočeno, sve s prijateljico dva dni lovile poštarja, da mi osebno izroči, da mi ne bi bilo treba hodit do pošte z listkom. Potem sem pa dobila kar takouser posted image

(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
21.5.2008 22:57:36   
prolet
Super me izredno veseli. Sama sem namreč začela gonjo proti vrtcu in Vinškovi. Pri obravnavi naše prošnje so izgubili dokument na osnovi katerega bi morala biti Lana sprejeta. Ta dokument sem oddala naknadno ter osebno. Na mojo nesrečo nisem dobila niti nisem zahtevala potrdila, da sem to res oddala in me imajo sedaj v hakelcu. Oddala sem pritožbo in bomo videli kaj bo. Podala bom tudi prijavo na Ministrstvo za javno upravo, ker bi sklep morali poslati priporočeno, saj je zoper sklep možna pritožba v roku 15ih dni od prejema. HALO?!!!!  Kako naj dokažem datum prejema če sem dobila po navadni pisemski pošiljki. In še to, iz MOLa so danes klicali Vinškovo in so jo vprašali, če so sklep poslali priporočeni in jim je rekla, da definitivno da. HURA ZAME! Tukaj imam dokaz da laže. Pisala sem tudi Jankoviču ter novinarki iz oddaje Tednik.
Ne bom se dala eni kuri ki misli da drži boga za jajca zato ker je že najdalj časa v vrtcu. Verjetno je mislila oh kaj bo ona mlada, pa še študentka. Celga hudiča ji bom nardila. In to samo zato ker ima tak odnos do nas staršev.

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vrtec Mladi Rod juhuhu
22.5.2008 7:13:06   
MiRaNi
Prolet user posted image

Tudi jaz sem razmišljala o pritožbi ampak, ker ne vem kaj bi lahko napisala - nam so točke pravilno izračunali - sem opustila to idejo.

Tudi mene je zelo začudilo, ker nisem dobila sklepa priporočeno. Danes bom poklicala v vrtec, da preverim ali smo se na čakalni listi kaj premaknili, potem pa res vsaj par stavkov napišem. (Prolet, da ne boš edinauser posted image ). Glede na to kdaj sem dobila pošto imam čas do soboteuser posted image .


(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?