|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: enoprostorec
24.4.2008 22:08:09   
andrej77
Mič II, verjemi mi, da ponoči sanjam cene enoprostorcev... in ja, res sem bil zelo razočaran ko sem prišel do te ugotovitve glede Berlingota...

reklamirajo, da je avto full poceni, da imajo ful akcije, pa da ti "podarijo" 4000 EUR + 800 EUR dodatno, potem pa vidiš, da gre za avto z motorjem 1.6, brez meglenk, brez abs-a, verjetno z "bosansko klimo" - to je, ko odpreš okna se ti hladi avto ko pihauser posted image user posted image (skratka avto, ki ima kolesa, volan in bremzo, (po možnosti lesene) sedeže kot včasih na avtobusih, vse ostalo pa dokupi)... ... akcija pa ne velja za motor 2.0, z vsaj malo varnostne opreme in udobja...

imam na A3 formatu, pa križce, minuse in "O" kot opcija, vse avte skupej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: enoprostorec
24.4.2008 22:11:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

Mič II, verjemi mi, da ponoči sanjam cene enoprostorcev...


user posted image user posted image

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: enoprostorec
24.4.2008 22:12:34   
Anonimen
Aha, tako da je, v Citroene se nisem poglabljala....user posted image

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: enoprostorec
24.4.2008 22:15:32   
andrej77
sej niso samo pri Citroenu takšni... vsi so enaki... cene ki jih reklamirajo so za osnovni model (včasih je samo oprema, ki jo osnovni model ima), je pa ponavadi povsod enako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: enoprostorec
24.4.2008 22:56:31   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: daddy


  Ja, odlično vozilo, še posebej verzija 2,9 turbo diesel motorja, ki je delan po licenci legendarnih Puch motorjev ( v sedemdesetih so veljali za neuničljive ). Edina "težava" pri teh avtih je obračanje, saj imajo zaradi širokih pnevmatik zelo majhen krog zasuka. Obračanje je tako praviloma izvedljivo le z manevriranjem ( volan do konca v eno smer in naprej do ovire, nato volan do konca v drugo smer pa nazaj, pa spet do konca v prvo smer itd itd ..... ).


Ja, tega imamo mi. Drugače pa sem brala, da so pri novih modelih, torej letnik 2007  in več, to "težavo" odpravili. SE pa človek  tudi tega navadi.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: enoprostorec
25.4.2008 11:52:30   
mighi
Sam vozim Megana karavan-benz, mogoče enoprostorca enkrat v prihodnje (če bodo 3 user posted image )

Ko nov avto dobro opremiš mu cena kar naraste. to se strinjam (naš skoraj 2 leti nazaj: srednji nivo opreme+avt.klima&radioCD+kov.barva cca 17k€)

Od avtomobilov, ki so ti všeč bi ti iz svetoval :
1. Mazdo 5 (cca 20k€, pa japonci ponavadi dajo dost opreme),
2. Grand Scenic mi oblikovno ni zelo všeč-imajo pa Renoji dosti predalov in odlagalnih povrin, tudi dizli so se baje popravli (1.5 dci kuri v Meganih cca5-5,5 l baje)
3. c4 Picasso (nov) in Corolla Verso  izgledata lepo, samo mislim da sta draga.
sej dostavniki so veliki,fajn in poceni, samo ne vem...ni to osebni avto

Kolk denarja pa bi plačal? Pa koliko km letno opraviš (dizel/benz)?
Ker tle so še VW Touran, Škoda Octavija karavan in najbrž dosti drugih ki mi zdaj ne padejo na pamet

< Sporočilo je popravil mighi -- 25.4.2008 11:54:42 >

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: enoprostorec
25.4.2008 23:28:25   
andrej77
karavana imam sedaj in mi je enostavno prenizek, tako da če je prtljažnik naložen do roloja (se pravi zložljiv voziček v "marelo", pa košara in se počasi konča), tako da ostale stvari vlačim po sprednjem levem sedežu, kar mi je neugodbno med vožnjo (zadej pa najim zaklad in žena), pa je vse stlačeno nekje... mi je bed

kilometrov sicer ne naredim ne vem koliko (službo imam za vogalom, razmišljam še o enem majhnem avto za ženo za v službo)- cca 400 - 800 km/teden, bencinar odpade zaradi (pre)velike porabe-enosprostorci so pač težji


tudi sam se bolj nagibam za mazdo 5 in čakam, če kje kakšna "zum zum zum" akcija

(odgovor članu mighi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: enoprostorec
25.4.2008 23:35:01   
gruška
Mi imamo Citroen C8, avtomatik... ful zadovoljni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: enoprostorec
29.4.2008 14:22:56   
sahary
Jaz imam Toyoto corollo verso, je zaaakon, res! Men sicer zunanjost ni bila nevemkako simšatična pa me je moj prepričal... in res mi ni žal. Mamo 7seda, namreč imamo tri otročeke pa imamo letos v planu nardit še enga. Vožnja je tako udobna, da je skoraj neverjetno. pa ma 9 airbagov in tud zelo stabilen avto je, bi rekla da se čuti da je varen. Ne rečejo zastonj da je Toyota na Japonskem kot pri nas mercedes.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: enoprostorec
5.5.2008 8:26:05   
mighi
V sobotni prilogi mislim, da je test mazde 5-dizel s polno opremo pride 25k €, kar se mi zdi kar veliko. Najbrž ima Toyota podobno ceno... kaj bi lahko objavil tvojo preglednico (vsaj cene podobno opremljenih avtov)?

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: enoprostorec
5.5.2008 15:25:24   
totimato
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

dragi očkoti (pa tudi mamice), čeprav to spada mogoče bolj pod Tehniko, pa vendar

zanima me, predvsem sprašujem tiste, ki vozite enoprostorce, kaj je bil razlog, da ste se odločili prav za tega

sprašujem, ker smo mi pred nakupom enoprostorca, odločamo pa se med Opel zafiro, Renault Grand Scenic, Mazda 5 in Toyota Corolla Verso, diesel motor. cene so tam-tam, oprema tudi

hvala za vaše razmišljanje


Od tvojega izbora bi izbral Toyoto na podlagi kvalitete izdelave in statistike okvar. 

Moj okus pa je VW Sharan, Highline recimo, čeprav je v mojih očeh bolj pomemben rdeč TDI napis na petih vratih in rezultati, ki ga ta kos kromirane plastike prinese. Cena je višja, ja, ima pa Seat njegovega dvojčka (Alhambra)... ok dovolj sanjarjenja... user posted image

lp

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: enoprostorec
5.5.2008 17:00:18   
klepetka
no ,jaz ti lahko povem samo ,da je VW Touran  super.Preverjeno.Tako da če slučajno pride kdaj  v tvoj  ožji izbor,absolutno priporočam.

_____________________________



(odgovor članu totimato)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: enoprostorec
6.5.2008 19:48:07   
andrej77
hvala za mnenja, sugestije, pripombe, nasvete.... in po testnih vožnjah, vseh možnih primerjavah, po "bojnem posvetu" doma....

je veliki zmagovalec je MAZDA5

razlogi:
- relativno ugodna ponudba (nobena ponudba ni preveč ugodna, če je treba dat denar, a neuser posted image )
- oprema (vse kar avto mora imeti, pa hkrati brez nepotrebnih neumnosti)
- drsna vrata zadaj (lahko bi dal tudi na prvo mesto)

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: enoprostorec
7.5.2008 10:20:39   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: ana b

C4 grand picasso z avtomatskim menjalnikom. ZELO zadovoljni.



vsekakor user posted image user posted image user posted image , ali pa peugeut 807 je še boljš

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: enoprostorec
12.5.2008 10:53:58   
Julija08
Mazda user posted image user posted image user posted image

JAPONCI SO ZAKON!!!

Sem imela najprej Nissana in sedaj imam Mazdo in sem super zadovoljnja!!!

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: enoprostorec
12.5.2008 14:18:15   
Anonimen
Sicer vprašanje namenjeno voznikom  enosprostorcev kar jaz sicer nisem, dam pa svoje mnenje na dato temo. Če bi okoliščine dovoljevale bi definitivno izbral Ford C-max ali Kia Carens. Predvsem prvi me je najbolj od vseh prepričal z zelo spodobno obliko, voznimi zmogljivostmi in predvsem razmerju med velikostjo in praktičnostjo. Nekaj časa sem bil pristaš Merive in kljub izjemni notranji prostornosti z ozirom na velikost samega avtomobila ugotovil, da je za 4-člansko družino mogoče malenkost premajhen.

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: enoprostorec
13.5.2008 23:16:17   
lindy
Mi imamo Opel Zafiro in je mož rekel, da ne menja več za noben avto, smo full zadovolnji!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: enoprostorec
20.5.2008 20:33:40   
Nea_teja_
Mi imamo sharana in smo super zadovoljni sam kadar je treba tankat malo manj ker si je oči omislil močno mašinouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: enoprostorec
22.5.2008 19:28:02   
pupca
mi smo pa 14 dni nazaj totalka razbili  fiat mareo karavan dizelin  in smo bili z njo full zadovoljni.malo je rabla in bila je poceni.zdej smo kupli pa stilo karavan.bomo videli kako bo.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: enoprostorec
15.6.2008 20:28:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

hvala za mnenja, sugestije, pripombe, nasvete.... in po testnih vožnjah, vseh možnih primerjavah, po "bojnem posvetu" doma....

je veliki zmagovalec je MAZDA5

razlogi:
- relativno ugodna ponudba (nobena ponudba ni preveč ugodna, če je treba dat denar, a neuser posted image )
- oprema (vse kar avto mora imeti, pa hkrati brez nepotrebnih neumnosti)
- drsna vrata zadaj (lahko bi dal tudi na prvo mesto)



Hudo ... midva imava tudi naročeno Mazdo 5 ... dobiva v sredo. Do zdaj sva imela punteka (3 vrata) in nissan sunny karavan (star skor 15 let ... dela BP) ... no puntek bo sedaj šel pa pa, sunny pa pomoje čez kako leto ali dve. No ko je moj začel bolj resno gledati večje avte, sem mu samo rekla, da bi rada videla, da je japonc oz. kvečjemu volvo, da ima partljažnik za velik voziček in še kaj, avtomatsko klimo in da se visoko sedi. No dragi je te želje upošteval in v ožji izbor sta prišli toyota corolla verso in mazda 5 ... jaz sem sicer bolj navijala za toyoto (ker so mi zakon), samo potem je pa prevagalo to, da ima mazda drsna vrata zadaj in da je skoraj identična oprema in motor pri toyoti okrog 4000€ dražja. No pa bomo imeli mazdo ;)

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: enoprostorec
16.6.2008 13:25:24   
milan38
Jaz sem se odločil za C-Max 2.0 TDCi.

http://www.siol.net/avtomoto/testi/avtomobili/2007/11/ford_c-max_2-0_tdci.aspx

Res je, da sem se zakreditiral do migrenskih napadov, ampak me glavobol mine vsakič, ko se vsedem v njega....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: enoprostorec
16.6.2008 20:26:45   
zabrnek
andrej77: odlična odločitev...user posted image user posted image user posted image

milan38: Tut ni slabo, samo glede na to da je današnje cajte avto nujno zlo, je bolš po mojem mnenju kupovat okoli 2 do 3 leta stara vozila. Nameč cena v teh 3 letih kar pade, ohranjenost pa je lahko kot pri novem.


lp

(odgovor članu milan38)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: enoprostorec
16.6.2008 20:48:32   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: zabrnek

je bolš po mojem mnenju kupovat okoli 2 do 3 leta stara vozila. Nameč cena v teh 3 letih kar pade, ohranjenost pa je lahko kot pri novem.




Se strinjam. Mi smo kupili 3 leta staro KIO CARNIVAL, kot sem že rekla, dali zanjo takratnih 2,5 mio SIT, nova pa je prišla 6,5 mio SIT. Kot nova, oz. ena mini-praska. TO je vse...In vsakokrat, ko se vsedem v avto, ne samo, da se fajn počutim, ker je "velika krava", še bolje se počutim, ker smo dali tako malo denarja za tako veliki avto. Torej malo denarja, dosti muzike.user posted image

Zaradi te pozitivne izkušnje, nimava več namena kupovati novih avtov. Vsaj tako dolgo ne, da nam finančno toliko ne znese, da bi morali vzeti ne vem kakšen kredit in to za avto, ki je "mrtev" kapital, kateremu vrednost pada. Ni šanse.

Raje več morja, smučanja in drugih stvari v življenju.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: enoprostorec
16.6.2008 21:33:13   
zabrnek
Ne zdi se mi tudi tako zgrešena logika nekega znanca, ki pravi da bo za avto odštel največ 6000eur. Za tak denar dobiš soliden avto, ki ima že klimo airbage, servo, abs...Ker je res neumno se zapufat do amena.

lp

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: enoprostorec
16.6.2008 21:39:07   
viv_
Mi imamo Seata Alhambro, varianto s 7 sedeži. V avtu imamo vedno samo 4 sedeže, to pomeni, da imamo v drugi vrsti samo 2 sedeža, kar je fajn, več prostora za otroke, pa še bolj na sredino so pomaknjeni. Če pa potrebujemo dodamo ostale sedeže. Imamo tudi integriran otroški sedež, ki se super obnese, sploh, če se večkrat vozijo tudi "normalni" potniki, da ni treba dajat sedeža ven in not.

Poleg tega, da ima ogromen prtljažni prostor, ki ga večkrat potrebujemo je fajn tudi to, da si višje nad cesto.

Avto je letnik 2004, kupili smo novega, trenutno ima prevoženih 240.000 km (res delamo veliko km-jev) in zaenkrat ni bilo nobene sitnosti. Smo super zadovoljni.

Edina nekoliko slabša stran je klima - za tak volumen ni dovolj močna in zato pogosto preveč piha.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?