|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: enoprostorec
16.6.2008 21:41:48   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Edina nekoliko slabša stran je klima - za tak volumen ni dovolj močna in zato pogosto preveč piha.


viv, naša "krava" ima dvojno klimo...Se mi zdi dobra rešitev za tako dolgi avto...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: enoprostorec
16.6.2008 21:44:41   
zabrnek
ste pa pridni glede nabiranja kilometrov...če malo poračunaš je to 160km dnevno...hehehuser posted image je šofer kr pridn

lp



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: enoprostorec
16.6.2008 21:47:01   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: zabrnek

ste pa pridni glede nabiranja kilometrov...če malo poračunaš je to 160km dnevno...hehehuser posted image je šofer kr pridn


user posted image user posted image

zabrnek, ti naše viv še ne poznaš, oni so pravi "gorenjski nomadi"user posted image . Pojdi malo na temo kampiranje....pa ti bo vse jasnouser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: enoprostorec
17.6.2008 8:28:10   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: zabrnek

ste pa pridni glede nabiranja kilometrov...če malo poračunaš je to 160km dnevno...hehehuser posted image je šofer kr pridn


user posted image user posted image

zabrnek, ti naše viv še ne poznaš, oni so pravi "gorenjski nomadi"user posted image . Pojdi malo na temo kampiranje....pa ti bo vse jasnouser posted image


Ja, sploh ata je pravi nomad, ki hodi iz prelepe Gorenjske vsak dan na šiht na Štajersko... user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: enoprostorec
17.6.2008 14:47:18   
zabrnek
uh...pol je pa čist razumljivo...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: enoprostorec
23.5.2009 23:15:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

hvala za mnenja, sugestije, pripombe, nasvete.... in po testnih vožnjah, vseh možnih primerjavah, po "bojnem posvetu" doma....

je veliki zmagovalec je MAZDA5

razlogi:
- relativno ugodna ponudba (nobena ponudba ni preveč ugodna, če je treba dat denar, a neuser posted image )
- oprema (vse kar avto mora imeti, pa hkrati brez nepotrebnih neumnosti)
- drsna vrata zadaj (lahko bi dal tudi na prvo mesto)



Hudo ... midva imava tudi naročeno Mazdo 5 ... dobiva v sredo. Do zdaj sva imela punteka (3 vrata) in nissan sunny karavan (star skor 15 let ... dela BP) ... no puntek bo sedaj šel pa pa, sunny pa pomoje čez kako leto ali dve. No ko je moj začel bolj resno gledati večje avte, sem mu samo rekla, da bi rada videla, da je japonc oz. kvečjemu volvo, da ima partljažnik za velik voziček in še kaj, avtomatsko klimo in da se visoko sedi. No dragi je te želje upošteval in v ožji izbor sta prišli toyota corolla verso in mazda 5 ... jaz sem sicer bolj navijala za toyoto (ker so mi zakon), samo potem je pa prevagalo to, da ima mazda drsna vrata zadaj in da je skoraj identična oprema in motor pri toyoti okrog 4000€ dražja. No pa bomo imeli mazdo ;)



In Andrej, kako ste zadovoljni s svojo izbiro? Mi našo Mazdico5 vozimo sedaj že skoraj eno leto in jaz sem še vedno kar malo zaljubljena user posted image . Prvo sem se bala kako bom obvladala tako ladjo, samo je ful pregleden, pa parkirni senzorji zadaj tut pomagajo dosti user posted image . O AC Cosmosu raje nebi zgubljala besed, samo avto je pa 1A!!! 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?