|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutri bo torek!
14.2.2005 6:32:06   
Udb
Dobro jutro dečve!

Sem že malo pogrešala naš jutranji čvek! Kako ste preživele vikend? Ste kaj lepega počele! ? ? ?

Jaz komaj čakam jutri!!!!!!!!! :bravo: Mojga dragega spravljam ob živce, ko ga vsake 5 min sprašujem - kaj pa če nisem noseča, kaj pa če bo kaj narobe....:( Po moje se mu bo ravnokar zmešalo, ampak ne morem pomagati!! Pa še kar naprej me zvija po trebuhu kot pred M in kar čakam, kdaj se bo kaj vlilo!:((

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Jutri bo torek!
14.2.2005 6:55:04   
Skye
Jutro:zaspan:

udb držim :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

zate da bo jutri vse OK in da boš prišla domov z čudovito slikico tvojega zakladka;)

:rozica:
Skye

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Jutri bo torek!
14.2.2005 6:55:47   
biba77
Dobro jutro, Udb, :rozica:!

Ne se pojest od skrbi, ker so po nepotrebnem. :)

Ste se naspale? :zaspan:
Midva z :love: nisva mogla zaspat, nikakor, in sva bedela se po polnoci, citala vsak svoje ctivo. :zmeden:
Seveda, sem zdaj kot cota, :(, in sva zaspala zjutraj. Namesto zajtrka sem spila salco hladnega mleka in zdaj mi je slabo...:(:(:(

Se vedno nic novega pri meni...:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

Danes bo tezek dan...:hudicek:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Jutri bo torek!
14.2.2005 6:58:26   
Udb
:)- Astra....kdaj boš pa delala test???????? Jaz bi Bibo!!! :)-:)-:)-:)-

JAz sem pa zaspala kot ubita!! ;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Jutri bo torek!
14.2.2005 6:59:33   
Skye
Astra pa bo dobila valentinčka :miska::miska::miska::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:10:04   
Udb
Pri nas pa sneži!! :((

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:12:21   
biba77
Pri nas pa je pretoplo za sneg. Ce bo kaj padalo, bo to dez...
Jaz pa bi raje sneg... ga je vsega pobralo cez vikend, zdaj pa imamo blato...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:16:17   
Udb
Al pri nas je tudi plus!! Pa vseeno sneži (med dežjem)!! Pa tako sem upala, da se je sneg poslovil za letos!!! :((

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:16:39   
Skye
ja v MB je prava vročina;) o snegu ne duha ne sluha......bolj kaže na dež:(

Pa saj to ni važno, danes je valentinovo pa se je treba :love: posvetiti, pa vremena sploh opazile ne bomo:)-

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:19:14   
Udb
No, ja! Moj neki boleha!! ;) Tako da ne vem kako bo kaj z :love:! ;) ;) :)-:)-:)-

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:20:46   
Skye
ja saj mojega je tud nek prehlad uhvatil......zgleda da razsaja nenkakšna moška gripa:)-

pa je že včeraj pridno vitamine papal in upajmo da bo danes boljše;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:22:13   
Udb
Ne, moj nima gripe! Neki ga uho boli in potem je hudo vsakič ko pogoltne. Sej je bogi! Ampak mi je pa hecno, koliko jamra! Jaz vem, da bi vsaj pol jamrala, če bi mene bolelo! :)- So hecni!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:25:49   
Skye
:)-:)-:)-ja moški so res hecni kar se tega tiče.....nekaj malega jih boli pa se obnašajo, kot da jim fali pol noge:)-:)-:)-

Sem tega že navajena;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:31:51   
biba77
Moj pa je zdrav, samo, ce je pol tako zaspan kot jaz, potem nama slabo kaze...
Grema pa zvecer na badminton, tako kot vsak ponedeljek zvecer. :)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:37:00   
Udb
Ja, zgleda da je danes en zelo zaspan dan!! Sranje! Pa toliko dela me čaka popoldne! Moram naredit neki za šolo, potem moram k zobarju ( :((:((:((:((:(( ), pa vaje imam....jaz bi šla pa spat - že zdaj!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:38:53   
anadejka
JUTRČKA!!!!

Astra mene pa tok firbec matra,kaj pa če si ti tut nova:nosecka:!!!!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:Dej čimprej nared test,k me bo razgnal,pliiiiis!!!

Jest sm svojo fešto dobla že v soboto.Tako zmagoslavno je prišla pra....:grrr:.Moram pa vam povedat da tako močne in še bolj boleče kot ponavadi nisem imela že od osnovne šole.Čist sm bla boga v soboto.Sem že m,islila da se me prehlad loteva,ampak vsega je bila kriva ta prokl...:grrr:M:hudicek:.Pa zdej ne vem a ima to kšno vezo k sm glih mal po HSG-ju,al je kriv pa čaj smrdljičke.Uglavnem jest sem ceeeel vikend prespala.

Ufff še to vam morma povedat.A veste kje sem bila pa zvečer v sob.pa ned.!!!:bravo::bravo::bravo:Na Zakonskem Tečaju:bravo::bravo::bravo:Pa prav zabavno je bilo.Pa tko čist življensko.

Kako pa sre ve preživele vikend?:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:48:29   
Udb
Andrejka - kdaj pa bo srečni dan???? :)

Ta :hudicek:!!!! Kako more!!!!! Predlagam, da jo izobčimo!! Kdo je za?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:51:15   
anadejka
Udb jest sm takoj za to da M zapremo v eno mračno klet vsaj za 9 mes:)-:)-:)-:)-

A kdaj bo tisti srečni datum.Nisva še točno določila.Pojma nimam kako nama bo finančno znesl,ker bova letos tut zidat začela.Tko da bomo sprot vidl.Jest navijam da bi se že letos enkrat avgusta poročila,lubi pa prav da drugo pomlad.Bomo še vidl.:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:55:20   
Udb
Avgust je meni najbolj fajn mesec za poroko!! ;) Midva sva se tudi avgusta poročila! Je bilo tako fajn - lepo sonček, toplo...super!! Veš kaj - vse se da! Odvisno kaj se ti zdi pomembno! Meni se naprimer ni zdelo pomembno ali bodo avti okranclani, ali bodo take rože v gostilni, ali bodo gostje ne vem kaj dobili domov...naredila sva čisto po svoje...in bilo je zelo lepo!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:55:33   
žlička
jutro punce!!!!!!!!!!

danes je valentinovo, zelim vam, da se imate rade s svojimo dragimi:love::love::love:, pa veliko :sloncek::sloncek::sloncek:, da bodo cimprej vidni rezultati :duda::duda::duda:

za vseko eno :rozica:

pa saj midva imava vsak dan valentinovo:rozica::love::rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Jutri bo torek!
14.2.2005 7:56:43   
Udb
Dobro jutro žlička!!

Kako si kaj? Je bil lep vikend?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:01:58   
Skye
Jutro andrejka in žlička;)

Andrejka saj ni važno kdaj se poročita, važno je samo da bo to za vaju nepozaben dan in da bosta vidva srečna in zadovoljna:bravo::bravo::bravo:

Žlička tud tebi želim enako....predvsem kar se tiče uspešnega :sloncek::sloncek::sloncek: ;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:02:25   
žlička
vikend, sem :sloncek: pa jedla sem:torta: (praznovanja), bila na rokometni tekmi v soboto, pa odlocava se z dragijem, ali bi sla smucat in kar vrjetno bova sla, naslednji mesec za en teden..u, komaj cakam

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:20:21   
emaa
dobro jutro punce

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Jutri bo torek!
14.2.2005 8:21:27   
biba77
Jutro, Emamair!
Kaksno je kar vreme pri vas???

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?