|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 10:49:15   
Aja32
pacient... mu ni pomoči... 

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 10:57:27   
Majuska
Tale tvoj jih pa stresa. Pa kaj on pričakuje, da boš po porodu super manekenka ali kaj? Kot so že nekatere predhodnice povedale, jaz bi mu rekla "ni problema, dragi, daj mi denar za kozmetičarko pa se bom tako zrihtala kot vse tiste, ki si jih zijal!"

Pa da ga vidim junaka ... a on je pa tako popoln, da si lahko privošči take izjave al kaj???

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 10:57:49   
srki
Zato ni videl na nobeni, ker išče samo pri tebi. Če bi pa malo bolj podrobno gledal, bi pa videl marsikaj, lahko še kaj hujšega, kot strije. Sicer pa, kaj pa če niso bile ravno mamice, kaj pa če so bile tete, ki imajo pač srečo, da nimajo te nadloge. Ne sekiraj se, jaz imam tudi celulit, pa kaj. Pa nisem edina na svetu. pa veš kaj, tudi ne-mamice ga imajo, pa celo take suhice. Mah, tvoj je res en osel, da mu ni para.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 11:51:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: mihi55

Rekel je, da je videl v kopališču ful mamic pa nobena ni mela tolk strij kot jas.



Osel.


Se podpišem.

A veš, en moj prijatelj je o svoji ženi, potem ko je rodila, rekel, da je sedaj za njega še lepša, kot prej, z vsem celulitom, odvečnimi kilami, kožo, strijami,... ker je ŽENSKA. Prej je bila punca, zdaj je ženska.

Ja, jaz bi bila zelo užaljena in predvsem bi bila zelo žalostna. Pa ne zaradi samih strij, temveč zato, ker bi se mi zdelo, da me ni sposoben sprejemat tako kot sem. Da me nima rad zaradi mene same. In bi mu to tudi povedala, pa zraven še kakšno o njegovi (ne)popolnosti navrgla, verjetno.  

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 11:52:36   
pijja




Osel na kvadratuser posted image user posted image user posted image

Lepo mu zabi kajlo ,kot je ena rekla,da so imeli bivši vsi večjega,pa boš vidla njegov ego poluser posted image user posted image user posted image .Mislmuser posted image




_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 12:12:19   
sinnerka
neverjeto kaj si en tip privošči najprej bi rad mel otroka ko pa mu ga rodiš pa je užaljen ker maš strije
naj te tolaži to da jih nimaš po trebuhu kot jaz

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 12:24:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sinnerka

naj te tolaži to da jih nimaš po trebuhu kot jaz



PA tudi če bi jih imela. Mihi je lih tako lepa, s strijami lai brez, ti si lih tako lepa, s strijami ali brez, jaz imam celulit, pa se zaradi tega čisto nič ne sekiram,...

Taki komentarji, kot ga je izrekel ta mož, itak nič ne povejo o tistem, kateremu so namenjeni, povedo pa zelo veliko o tistih, ki jih izrečejo.

(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 12:56:30   
mihi55
No prej se mi je opravičil, ampak z njegovim opravičilom me je prizadel še bolj.

Rekel je naj mu oprostim, ker je bil pot pritiskom, ker so se menili z sodelavci da bi šli skup na morje v neke apartmaje prek službe, ampak da je njega sram ker majo oni bolj popolne ženske on pa pač ne, ker se bodo smejali da mam jas tolk strij.

Nemorem verjet da je to moj moš in do zdaj sva bila kot eno (no očitno je bilo to sam v moji glavi), zdaj pa me v dveh dneh prizadel bolj kot prej v 10 letih skupuser posted image user posted image user posted image . Enostavno sem dol vrgla telefon in sam jokala, sploh mu nisem mogla nič odgovorit.

Jas nevem kaj mu je? Pa to mi še ni rekel nikoliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:01:06   
karmy
jaz bi se na tvojem mestu posvetila svojemu telesu, odpravila strije, pol pa vpričo njega gledala druge moške in njega komentirala user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:04:57   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

jaz bi mu rekla, da tut noben od mojih bivših ni imel tako malega tiča, pa mu tega ne povem v obraz.... pa da ga vidim junaka potem


------------------------------
user posted image user posted image user posted image
Ja, potem ga pa sploh videla več ne bi, ker bi bil še manjši user posted image user posted image user posted image !

Drugače pa je meni eden izmed mojih bivših razložil, le kako user posted image  naj mu bo recimo privlačna ženska, ki zase reče, da ima grozno postavo (ali da je zavaljena kot tjulenj user posted image  user posted image ).. V glavnem, da ženska mora izžarevat nek sexsipil četudi z viškom kg ali nepopolno postavo. Verjetno si mu tudi sama govorila o tem, da je postal še bolj pozoren na strije. Skoraj vsaka jih ima in to do konca življenja user posted image , tako da počisti svoje misli glede tega, potem bo na to tvoj mož tudi drugače gledal!
Lahko ga pa vprašaš naslednjič, ko se bo ves razgret nekaj štulil okoli tebe, kako pa je sedaj s atrijami, ali ga ne motijo več user posted image  user posted image ?!

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 5.5.2008 13:06:12 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:05:28   
mihi55
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

jaz bi se na tvojem mestu posvetila svojemu telesu, odpravila strije, pol pa vpričo njega gledala druge moške in njega komentirala user posted image


Kako pa??????
Če pa pravijo da to več negre vztran. pa tudi kakih 1000 evrov nimam odvečnih, ker to ziher ni poceni, če se sploh da kaj narest.

Če se da mi prosim svetujte kje in kako, ker bi res to rada naredla in se potem iz njega norčevala kot se zaj on iz meneuser posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:09:18   
Anonimen
Če se boš norčevala iz njega se boš spustila na njegovo raven.
Jaz bi si, če bi se dalo strije odstranila zaradi sebe, ne pa zaradi takšnega moškega kot je tvoj.
Sama sebi moraš biti všeč in se imeti rada, ker če tega ni, ti ne pomaga nobena lepotna operacija.
Pa še to.Če bi meni moj mož rekel kaj takega, oziroma se me sramoval, vem, da z njim ne bi mogla več v posteljo.Nikoli več.

(odgovor članu mihi55)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:09:58   
karmy
kdo pravi da se ne da...vsaj omiliti se da če ne drugega, da niso tako vidne... čeprav se sekiraš glede svojega telesa, najdi kakšen preparat ki bi ti vsaj omilil težavo, in res je, jaz sem imela tudi strije, in po porodu sem se mazala z različnimi kremami in veliko telovadila... no prsi glih telovadit ne moreš, samo tako neguješ kožo da ti strije malo zbledijo, če so hude ti seveda ne bodo čisto čisto izginile. Vendar tudi tvojega bi bilo fajn okregat, ker tudi on ni popoln...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu mihi55)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:10:09   
Rožica I
Ma daj no, kaj pa je s tem tvojim user posted image  ? user posted image  user posted image
Če se ne počutiš ok, pač ne greste s frendi na morje, ne?
Pa naj ne bo glavni razlog v strijah! Če se bodo komu smejali, se bodo itak njemu, kakšen bukselj je...

P.S.: Imam pa občutek, da sta oba precej mlada. In on je še preceeeej nezrel!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mihi55)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:12:31   
Blejka26
mene tud dostkrat tko prizadene..ampak mu rečem da imam dva njegova otroka in da jaz svoje lepote ne potrebujem,ker je bolj pomembno zdravje mojih otrok.Kaj naj bi med nosečnostjo mogle hujšat,al kaj si moški mislijo?

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:14:02   
sinnerka
ma kaj mu je da ga je sram, ja lahko bi ga bilo sram ker take ven meče
jaz mam10 kg viška ki mi jih je ostalo od poroda in se matram in sem res polna strij po trebuhu in res sem stara 19 moj pa 22 ampak res še nikoli mi ni rekel da ga je sram zaradi mene vedno mi pove kako sem se lepo uredila da naj ne jamram zarad kg in strij ker se vem tudi zdaj uredit in mi baje tako bolj paše. Da sem baje bolj vesela :D pa luštkana.
Nevem kako so lahkko eni tako nesramni do svojih žen nevem s čim razmišljajo ne razumem pa če se obesim pa nebom razumela
sigurno si lepa to ni dvoma ker je vsak po svoje lep in tudi vsak ima majhne napakice
olitno tvoj mož tega neve in ima eno veliko praznino v glavi

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:15:45   
mihi55
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

P.S.: Imam pa občutek, da sta oba precej mlada. In on je še preceeeej nezrel!


Če bi bilo vsaj to. Jas 32 on 36, se mi nezdi tko mlat, da bi razmišljal na tak način.

In ja, če je možno si bom dala odstranit al vsaj omilit strije (vsaj po bedrih in prsih) in to zaradi sebe, da bom pol ponosno stopla pret njega in mu zaprla "gobec"

Tako da vsaka informacija, kam se lahk obrnem mi bo prišla prav (v okolici MB)!

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:18:43   
karmy
zamenjaj partnerja ki te bo bolj cenil

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu mihi55)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:19:12   
srki
Pa ta tvoj je pa res čohnjen.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:28:17   
tatam
Joj,pa ti si bla kar tiho al kaj??
Tudi meni se je v treh user posted image nabralo kar nekaj strij,pa trenutno imam še precej kg viška... Ampak mi nikol ni rekel kaj takega!!Očitno sem mu še vedno ful všeč taka kot sem,saj se non stop suče okoli meneuser posted image
Če bi pa izjavil kaj takega bi sigurno našla kaj s čim bi mu vrnila.Nobody's perfect!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:30:37   
sinnerka
če bi meni moj to rekel bi mu rekla nazaj če tebi nisem všeč nekomu bom pa že

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:33:39   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mihi55

No prej se mi je opravičil, ampak z njegovim opravičilom me je prizadel še bolj.

Rekel je naj mu oprostim, ker je bil pot pritiskom, ker so se menili z sodelavci da bi šli skup na morje v neke apartmaje prek službe, ampak da je njega sram ker majo oni bolj popolne ženske on pa pač ne, ker se bodo smejali da mam jas tolk strij.

Nemorem verjet da je to moj moš in do zdaj sva bila kot eno (no očitno je bilo to sam v moji glavi), zdaj pa me v dveh dneh prizadel bolj kot prej v 10 letih skupuser posted image user posted image user posted image . Enostavno sem dol vrgla telefon in sam jokala, sploh mu nisem mogla nič odgovorit.

Jas nevem kaj mu je? Pa to mi še ni rekel nikoliuser posted image



tista s strijami proti tej ni niti tak strašna user posted image

če se te sramuje, pa naj si najde eno, ki je popolna.

seveda, če ga bo marala.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mihi55)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:38:31   
NATAŠI
kolk je user posted image  ... pa saj si mu rodila otročka .... uf kolk bi ga kar okrog ušes ... user posted image .. Jaz imam full trebuh v strijah (kljub kremam) pa mi ni še nikoli nič očital ali kakorkoli skritiziral

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 13:48:59   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Ne more se ti gravžati nekdo, ki ga imaš rad.user posted image


to je pa tok res. pa kva za enga modela si si to ubodla - a ko boš dobila kako gubo, se mu bo to tud gravžal? kaj pa ko ti bojo zize mal gravitirale navzdol z leti? predvidevam, da ni bil s tabo v porodni, da se mu ne bi še kej "zagravžal"..

ma pa tud Rožica I prav - moraš si bit všeč takšna kakršna že si in se met rada. če je to tako, izžarevaš več kot najbolj lepa zakomplesana suhica brez strij in celulita. ej, jaz mam 10 kil zdele dol za snet od poroda, pa boli me đoko za 10 kil, bojo že enkrat odpeketale kot so pripeketale (strij nimam nikjer sicer) - jest sm še vedno lušna in moj mož tud tko pravi user posted image pa pejt h kozmetičarki in se spedeni - zase, da se boš boljš počutila. res, mal se pozanimi kaj za ene metode obstajajo in mej v planu da bo to prišlo kmalu na vrsto. sej koneckoncev tebe motijo (on itak ni važen tuki).

drugače pa - mal o strijah, kaj lahko narediš (kar ni predrago):a

Osnovno zdravljenje za zmanjšanje videza brazgotin je 1) odstranitev poškodovanega tkiva z energičnim pilingom in 2) pospeševanje rasti zdravega tkiva s pomočjo nutrientov in balzamov.

http://www.kofetek.com/content/view/1058/268/

tuki majo 100% odpravo strij - Do sedaj je veljalo, da strij ni možno odpraviti, vendar to ne drži več. V Salonu Beautyfit uspešno odpravljamo strije z novo metodo, pri kateri s posebnimi terapijami povzročimo ponovno prekrvavitev strije (brazgotine) in le-ta se začne zapirati in zaraščati.
notranji del stegna, 80-130€
user posted image če pogledaš prispevek, so strije omenjene v drugi polovici filmčka
http://www.salon-beautyfit.com/odprava-strij.php



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: joj me je prizadel
5.5.2008 14:38:41   
TIA22
Po mojem si je ta tvoj user posted image ogledoval kake 18 letnice, ne pa da tebe nekaj sekira!user posted image user posted image user posted image user posted image

Potem pa če se ne počutiš vredu, pa vzami enodelne kopalke, ki imajo všito krilce in strij ne bo več!



http://www4.slikomat.com/08/0505/2aw-kopalk.jpg

Evo tele so superca!












(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?