|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
14.8.2009 19:42:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: pikica**


Sem uspela it po Lano 13:30, videla Filipa, se je kar usedel na blazino ko nas je videl, tako, po turško, in nas gledal user posted image  Prisrčen fantek je. Smo dobili za spomin risbice, ki so jih narisali otroci za Lanin roj. dan, vse skupaj zvezano v knjigico z naslovnico in voščilom.. prisrčno, sploh ker tega nisem vajena.. Aja, pa Filip je edini narisal Lani 2 risbici user posted image




A res? Filip ni nič takega dobil za RD iz vrtca user posted image . hm hm,.... kar dve risbici? user posted image user posted image user posted image


Seveda ni dobil, sayuri. če pa ima roj. dan v juniju, takrat pa A. in M. še nista na dopustu... Zdaj je nadomeščanje in druga muzka..

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
14.8.2009 19:46:33   
Anonimen
Klepetka- user posted image  za uspešen dan danes!
Mi smo se najedli rib in torte user posted image  Lana je šla zdaj z mojo mami še na sladoled, Zoja že sladko pančka.

Očitno je res nekaj v zraku, jaz sem bila danes tako skurjena, da sem šla v spalnico za 1 uro in spala kot ubita. Je bilo potem bolje, sem imela vsaj energijo za zapet "vse najboljše" user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
14.8.2009 20:45:04   
Menčy
KLEPETKAA - lepo, da si vse skupaj hitro in dobro opravila, Maruša je pa že prava damica, ki ti že lahko veselo svetuje user posted image
PIKICA - LEPO,da ti je uspelo si ukrasti eno uro spanca user posted image , saj veš kot pravi stari pregovor: "SPANC JE BOLJŠ KOT ŽGANC", in čeprav so ribice najbrž lepo dišale in je bila torta prav slastna user posted image
se pa ja spodobi, da otroci kaj ustvarijo za RD sošolca ali pa izdela kaj učiteljica (Z. je dobila sestavljanko-nardila jo je D.)

jaz in Tobija sva ostala doma, T. je bil tako utrujen da ni bil za nikamor, mene pa tud je nekaj skurilo, sem bila prav vročična, ampak po lekadolu mi je odleglo, in če po pravici povem mi res najbolj diši kavč user posted image user posted image user posted image
sedaj moram še pospraviti do konca, potem grem malo pred tv (ali pa pregledat do konca Sayurin link modeuser posted image ) in že sta naša dva nazaj

jutri gremo na kosilo k tašči in na žegnanje k NOVI ŠTIFTI (TRADICIJA)

tako na kratko...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
14.8.2009 23:49:34   
Nasy
čestitke vsem  za naprej in za nazaj, sploh ne spremljam več, kaj kdo praznuje. Mi smo imeli noro noč, res je nekaj v zraku, naša bejba ni hotla zaspat sinoči, ne pri naju, ne v posteljiciuser posted image ob pol polnoči se je s kockami igrala sredi dnevne, sem jo skoraj ignorirala, je točno vedela, da k meni ne bo šla. Ma saj nisem mogla dolgo, saj veste, kako je, najprej te jezi, za minutko te pa tiste očke tako pogledajo, da pozabiš na vse hudouser posted image

Mi smo spakirani, jutri samo še hladilnik izpraznemo in gremo proti morju. Uživajte in se lepo imejte, se oglasim, ko pridemo, da mi bo katera kaj za vrtec povedala, če bo treba, bi lepo prosila!
LP

< Sporočilo je popravil Nasy -- 14.8.2009 23:50:14 >


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
15.8.2009 10:43:48   
dulcinea
Helou. Evo, jaz sem v Ribnci po dolgem času.

Kaj dogaja z Nogico? Pa Klepetka, kaj si imela zaene opravke? Hm...

A pol se dobimo med tednom, kot dogovorjeno na FB? Klepetka? Še kera?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
15.8.2009 11:32:47   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea



A pol se dobimo med tednom, kot dogovorjeno na FB? Klepetka? Še kera?



Jaaaa, za kofetek je vedno cajt user posted image


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
15.8.2009 11:43:52   
Anonimen
Hej!
Ekola, sobota tukaj. Popoldan nas čaka 2.tradicionalni žlahtovski piknik user posted image  bratranci, sestrične, njihovi možje, žene, punce... jedača in pijača..mmm

Nogica- sem se prej mimo tebe peljala, sem šla k Ani torti naročit.. user posted image

Nič, uživajte, lepo se imejte...

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
15.8.2009 11:44:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea



A pol se dobimo med tednom, kot dogovorjeno na FB? Klepetka? Še kera?



Jaaaa, za kofetek je vedno cajt user posted image




Pri meni ni več tako user posted image

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
15.8.2009 11:46:03   
sayuri
O pikica, tole je pa fajn zadeve....tradicionalni žlahtovski piknik user posted image  Uživajte user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
15.8.2009 11:52:56   
klepetkaa
dulči, jaaa kofe. Obvezno. Imam že rezerviran dan.user posted image

pikica, imejte se lepo danes.
Za kofetkanje pa nč bat, bomo že polovile, a ne de?

jaz sem pa dopoldne že eno kolesarsko turo nardila... sem šla do nas(v L.), pa na Vidmu na pokopališču sem se ustavla. REs paše tako kolesarit ko enkrat not padeš. Začetek je bil pa hud, to pa jauser posted image Ampak kaj čmo, šlaufi ne bodo več v poštev prišli letos na morju tako da... migat, ni drugeuser posted image

Zdaj pa kuham.

menčy, ena bo ziher naša, za tadrugo pa še ne vem čisto točnouser posted image

lep dan vsem

< Sporočilo je popravil klepetkaa -- 15.8.2009 11:59:48 >

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
15.8.2009 14:32:24   
smrka
Dan punce!
Jest sem danes v pospravljalno akcijo padla, likala pa nebom ko je glih praznik, se ne spodobiuser posted image Danes smospali do 10 ure, vmes sem samo Adriani nardila zajtrk, pa je sla potem gledat risanke, jest pa dragi pa naprej se mal polezavatuser posted image

Lepo bodite...

(odgovor članu klepetkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
16.8.2009 11:42:41   
smrka
Kej ste ribncanke? Pr men kosilo ze fertik, po kosilu gremo majcken ven za par minut, ker je Adriana se bolna.

Lepo nedelo zelim user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
16.8.2009 20:48:57   
Anonimen
Kje ste moje RR? user posted image  Najbrž ste vse lepo izkoristile današnji dan.. Mi smo se imeli fajn, smo imeli namen it na Kolpo, pa smo se premislili, smo raje preživeli čas doma in okoli doma..
Jutri odhajam. Zares.. Bomo videli kakšni bodo občutki jutri, upam le, da se Zoja ne zbudi preden bom odšla od doma.. ker vem, slovo bo (bi bilo) težko..
Drugač pa imam občutek, da jutri odhajam v svetuser posted image user posted image  Za mano je manikura, depilacija, pripava oblek, pa maskara (te skoraj prepoznala nisem več kako zgleda user posted image user posted image user posted image )...
Skratka ženske, uživajte, lepo kofetkajte, izkoristite vsak nov dan..
Se beremo, vidimo.. user posted image

Pa pa

(odgovor članu Menčy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
16.8.2009 22:23:53   
Muklla
Oj!

pikica veliko sreče!!! Čez teden dni se ti pridružim v koloni avtomobilov proti beli Ljubljani user posted image .

Špeli so se pa včeri po treh dneh povečane temperatute (okoli 37,4) naredile pikice po teleščku. Moram jutri poklicati, če ni slučajno tole 6 bolezen. Sam menda, da je to lahko reakcija po cepivu (brala na netu). A vaši so meli kaj reakcije?

Torej, jutri začnemo z uvajanjem. Samo za pol urce. Me kar malo firbec matra kako bo.

Menčy na Štifti sem Tobija vidla. Je tako lepo spal user posted image . A maš nov voziček?

Kofetek bi mogoče šel tudi pri nama oziroma samo meni, vendar je odvisno kdaj.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 0:28:42   
Anonimen
Pozdravljene

Nič bat zame punce, upam na lepše dneve user posted image user posted image user posted image

Evo sem se še maile spravla brat, ker že nekaj časa nisem bla tukaj gor. Zdej grem pa spat.

pikica
lep začetek v službi user posted image user posted image user posted image . Sej se boš hitro privadila. Ma še meni je hitro minilo tole. Ko ste mi prvič govorila koliko imate še do konca porodniške se mi je zdelo še tako dolgo... pa ni.

dulči nič se ne dogaja z mano user posted image , no malo se, ni pa nič takega o čemer bi pisala tu gor, punce me majo full rade, ko mi delijo objemčke user posted image user posted image user posted image user posted image jaz pa njih user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Muklla)
  Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 9:26:34   
Menčy

IZVIRNO SPOROČILO: klepetkaa

dulči, jaaa kofe. Obvezno. Imam že rezerviran dan.user posted image

pikica, imejte se lepo danes.
Za kofetkanje pa nč bat, bomo že polovile, a ne de?

jaz sem pa dopoldne že eno kolesarsko turo nardila... sem šla do nas(v L.), pa na Vidmu na pokopališču sem se ustavla. REs paše tako kolesarit ko enkrat not padeš. Začetek je bil pa hud, to pa jauser posted image Ampak kaj čmo, šlaufi ne bodo več v poštev prišli letos na morju tako da... migat, ni drugeuser posted image

Zdaj pa kuham.

menčy, ena bo ziher naša, za tadrugo pa še ne vem čisto točnouser posted image

super, upam, da vam je všeč user posted image

lep dan vsem


(odgovor članu klepetkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 9:29:42   
sayuri
Jutro. Vikendaški mrk je bil, vidim user posted image

pikica je začela s službo. Jah, vsega lepega je enkrat konec. Počasi tudi ostale capljamo za njo. pikica...še tukaj...lep in čimmanj stresen začetek. user posted image .

Kavica JUTRI????? dulči gre kri spuščat user posted image . Men bi tkole po osmi uri kar odgovarjalo user posted image

Muklla lep začetek uvajanja. Boš povedala, kako je bilo, kako je špela vse skupaj sprejela.

Mi po starem. Filip je včeraj zvečer prišel domov. Utrujen, ampak navdušen. Zdaj smo zopet v polni postavi. Je bla tko prazna hiša, ko ga ni blo user posted image . No,Včeraj smo šli v živalski vrt. Nič ni bilo pretiranega navdušenja nad živalmi, rinila sva  voziček, kot dva majmuna user posted image . Mislim...katastrofa. Tist pesek... user posted image . NA koncu je Zaro še osa pičila v liček user posted image . Fuuuuul je bilo os. user posted image  V gostilni so nam dali čebulo, ampak gospodična ni pustila, da bi se ji karkoli dajalo gor na bulico. PA še okrog oči s čebulo čarat ni najbolj dobra ideja. Na blagajni so nam dali Fenistil, da smo malce ublažili srbenje. Do večera je bilo že bolje, danes pa se nič ne pozna. user posted image .

< Sporočilo je popravil sayuri -- 17.8.2009 9:30:31 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 9:32:07   
Menčy

IZVIRNO SPOROČILO: Muklla

Oj!

pikica veliko sreče!!! Čez teden dni se ti pridružim v koloni avtomobilov proti beli Ljubljani user posted image .

JAZ ŽAL TUDI, NO, V TOREK, JOJ,.... user posted image

Špeli so se pa včeri po treh dneh povečane temperatute (okoli 37,4) naredile pikice po teleščku. Moram jutri poklicati, če ni slučajno tole 6 bolezen. Sam menda, da je to lahko reakcija po cepivu (brala na netu). A vaši so meli kaj reakcije?

mi še nismo meli ceplejenja user posted image , tud slišala nisem za kaj takega...user posted image

Torej, jutri začnemo z uvajanjem. Samo za pol urce. Me kar malo firbec matra kako bo.

srečno pa bodi močna user posted image user posted image

Menčy na Štifti sem Tobija vidla. Je tako lepo spal user posted image . A maš nov voziček?

ja, res, kdaj, v petek al soboto??? v soboto sem bla tud jaz 2x pr maši, dopoldan in popoldan špa nisem nobene vidla
me je pa vse skupaj kar utrudilo, bilo pa je lepo user posted image
nov vozičej, JA, marelo, za na morje smo jo mogli kupit, je bil premajhen avto za vso prtljago user posted image user posted image user posted image
novVOZIČEL, AL PA NOV AVTO user posted image user posted image , SE pa bolj spalča nov voziče user posted image [
sm=smiley36.gif]

Kofetek bi mogoče šel tudi pri nama oziroma samo meni, vendar je odvisno kdaj.




(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 9:34:07   
Menčy

IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Dan punce!
Jest sem danes v pospravljalno akcijo padla, likala pa nebom ko je glih praznik, se ne spodobiuser posted image Danes smospali do 10 ure, vmes sem samo Adriani nardila zajtrk, pa je sla potem gledat risanke, jest pa dragi pa naprej se mal polezavatuser posted image

Lepo bodite...



PRIDNA, PRIDNA, PRIDNA user posted image user posted image user posted image

IN SUPER ZA TAKOOOOOOO DOLGOOOOO SPANJE user posted image user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 9:35:51   
Menčy

IZVIRNO SPOROČILO: klepetkaa

dulči, jaaa kofe. Obvezno. Imam že rezerviran dan.user posted image

pikica, imejte se lepo danes.
Za kofetkanje pa nč bat, bomo že polovile, a ne de?

jaz sem pa dopoldne že eno kolesarsko turo nardila... sem šla do nas(v L.), pa na Vidmu na pokopališču sem se ustavla. REs paše tako kolesarit ko enkrat not padeš. Začetek je bil pa hud, to pa jauser posted image Ampak kaj čmo, šlaufi ne bodo več v poštev prišli letos na morju tako da... migat, ni drugeuser posted image
PRIDNA, PRIDNA, PRIDNA, VEŠ KAJ KO BOM JAZ PADLA NAZAJ V KOLESARSKO AVFORIJO, SE TI PRIDRUŽIM, ČE LAHKOO ....
Zdaj pa kuham.
KAJ JE BILO DOBREGA?
menčy, ena bo ziher naša, za tadrugo pa še ne vem čisto točnouser posted image

lep dan vsem


(odgovor članu klepetkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 9:36:31   
Menčy
JE KATERA ŽE DELALA TORTILIJE user posted image ??? NEKAJ SE MI SANJA PA NE VEM TOČNO...

(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 9:37:35   
Menčy
JUTRI KOFETEK??
K MENI PRIDEJO SODELAVKE, ZATO NE VEM TOČNO, MORDA BI ŠLO OB 8.00, ČE PRIDEJO KASNEJE,,, user posted image

(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 9:46:37   
smrka
user posted image Pikica, mej lep dan v sluzbi!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 11:59:32   
Menčy
SE ODPRAVLJAM K ZDRAVNIKU S T. IMA TAKO VNETO RITO, DA NI ZA NIKAMOR VEČ, AMPAK MALI TAKO SPI KOT NI SPAL ŽE POL LETA, SAJ PRAVIM, ZA POP.... NORI SVET, OB 12.10 MORAM BITI PA TAM...

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
17.8.2009 12:00:36   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Menčy

SE ODPRAVLJAM K ZDRAVNIKU S T. IMA TAKO VNETO RITO, DA NI ZA NIKAMOR VEČ, AMPAK MALI TAKO SPI KOT NI SPAL ŽE POL LETA, SAJ PRAVIM, ZA POP.... NORI SVET, OB 12.10 MORAM BITI PA TAM...


To je zmeraj tako. Murphijev zakon.user posted image

(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?