|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
4.6.2008 14:53:00   
Nasy
aja, no, zastopim, če se ti je mudilouser posted image sej, pa drugič, ne..

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
5.6.2008 17:13:14   
sayuri
Oj ribnčanke. user posted image MA jst sem ok. Sem še vedno v porodnišnici in bo tako do poroda user posted image . Ampak za svoja dva malčka bom naredila vse, da bosta čimdlje na toplem. user posted image

JA, moj Filip je imel RD v ponedeljek, pa žal brez mamice user posted image . Mi je bilo tako hudo user posted image . AMpak, ko takole pride k meni na obsik, je tko korajžen, pa odrasel, pa vse zastopi, pa tko se stiska k meni, boža trebušček. user posted image . Ah...bomo nekako prestali vse tole...
Zdaj teče že tretji teden, kar sem tukaj. Se mi zdi, da sem že inventar postala user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
5.6.2008 17:23:30   
dulcinea
Oj Sayuri. Kaj pa kaj v bolnici lahko ješ? Mislim, kaj ti lahko prinesem? Da ne bom bebec izpadla. A za vikende greš domov, al si zdaj kar skoz not?

Jaz pa te dni ful delam, pa popoldne še v matičnjaku trte obrezavamo. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
6.6.2008 8:19:25   
Nasy
sayuri, držim pesti, da bo vse ok!!!

dulči, madona, sej si pravi kmetuser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
6.6.2008 10:55:29   
klepetka
sayuri, sam da bo vse ok, pol tud počivat ni težko, kajne. Držim pesti.Je bilo pri meni isto, zato dobro vem , kako ti je.Večkrat vidim tvojega S. in FIlipa (s kolesomuser posted image ) , pa se vedno spomim nate.

 dulči, si pa res pridna user posted image .

Srki, kje pa si ti ? Do kdaj še služiš tam v Lj.?

nasy, jaz pa verjetno vem , katera si ti. Ko si zadnjič napisla , da imaš oranžno oker voziček;se m izdi , da ta voziček po tanovem večkart videvam po Rbnici.Imaš to voziček od PP pliko al nekaj na ta način?

 smrka pa nekaj štrajka.Nič se ne javi. Smrkaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

lep dan


_____________________________



(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
6.6.2008 19:17:50   
dulcinea
Klepetka, saj ve z Nasy imate itak čas, da se dobte, ko ste na porodniški.

Jaz pridem jutri domov in bom doma do nedelje popoldan. Če bi katera rada šla na kak kofe al kaj podobnega, naj zvrcne. Saj telefonsko imate.

Zdaj greva pa z mojim v gledališče. Upam, da ne bo tako kot zadnjič,ko je odpadlo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
6.6.2008 22:01:29   
Nasy
Klepetka, ja imamo ta voziček ja, sam je še ena k ma skor takega ko miuser posted image sej če me kje vidiš, ti se sam zader Naaasyuser posted image če se obrnemo, sem ziher jstuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
7.6.2008 10:30:22   
klepetka
sam tolk da nas pomaknem višje, da kje ne zapademo na drugo stran.

Nasy, ok, se bom drla ko te vidim.user posted image

Daj mi povej , če imaš voziček od PP pliko, ali  tud tebi kaj zavija v levo(al pa desno)? KEr naš je nov pa ful zavija.Ne vem, če je to glih normalno.RAzmišljam, da bi ga reklamirala , zato pa sprašujem, da vem, če to ne delajo vsi.


_____________________________



(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
7.6.2008 11:28:22   
andrej77
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

sam tolk da nas pomaknem višje, da kje ne zapademo na drugo stran.

Nasy, ok, se bom drla ko te vidim.user posted image

Daj mi povej , če imaš voziček od PP pliko, ali  tud tebi kaj zavija v levo(al pa desno)? KEr naš je nov pa ful zavija.Ne vem, če je to glih normalno.RAzmišljam, da bi ga reklamirala , zato pa sprašujem, da vem, če to ne delajo vsi.



ja, mamo Plikota P3... da bi kaj posebej samodejno zavijal niti nimava občutka, mogoče malo zavija, sam najin ni nov, je star 3 leta, tako da je lahko tudi to malo problem, drugače pa na občutek deluje zanesliv


aja, ne veš kdo sem... sem ta "sitna" polovica od Nasy

LP andrej77

p.s.
Dulci lep pozdrav na našem koncuuser posted image ... sva upala, da s seboj pripelješ kaj sonca, pa čakava zaman...

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
7.6.2008 11:29:23   
srki
O, evo mene. Verjeto delam samo še naslednji teden, mogoče še tisti teden do pregleda, potem pa adijo do naslednjega leta. Glede na počutje, sem kar vztrajala in hodila v službo. Če bi se slabo počutila ali imela kakšne težave, bi bila pa doma.

Sayuri, se velikokrat spomnim nate. Kot sama praviš, vse za tvoja dva user posted image user posted image . Saj, Filip je pa velik fant in vem, da vse razume, da ni mamice. bo pa kasneje toliko bolj luštno. Kdaj pa naj bi ti sprožili porod?

Punce, jaz bi jutri lahko prišla dol, ampak bomo popoldne skupaj, kljub formuli, ki jo moj tako vneto gleda, ker je šele zvečer. Bom imela pa potem več časa, ko bom doma, lahko pa 19. junija, ko imam pregled. Samo Dulči, ti boš takrat še v šoli, s Klepetko bi se pa lahko dobiel, pa Nasy, če ima katera njeno št.


(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
7.6.2008 11:49:40   
klepetka
pozdravljen "ta sitna polovica"user posted image od Nasyuser posted image .

Ja saj tud meni je drugače voziček ful vredu in všeč mi je, amapk če ga hočem peljati z eno roko(kar ni malokrat, ker Lana rada potežiuser posted image ), ga kar težko, ker res prav fejst zavija.
Ker sem pa brala ravno o plikotih mnenja, da so super vodljivi in obvladljivi z eno roko.Morem se tole še pozanimat, da ga  mogoče še pravočasno reklamiram.
Pa hvala za info.

 srki, ko boš priletela v dolino pa le javi.Je že skoraj 1 leto od kar smo se videli.Aljaž je v tem času ratal že pravi možiček, kajneuser posted image .

Kaj pa pravi na to , da bo postal pravi big brother?Misliš, da ga bo kaj dajalo ljubosumje?Če že, potem upam , da ne bo tako kot je bilo pri nas z Domnom.Amapk je bilo potem hitro ok, zdaj  pa Lane ne bi dal za nič;tud za bruderja ne bi zamenjaluser posted image

dulči
, praznik češenj tam pri vas  ti si pa ušla?!user posted image

< Sporočilo je popravil klepetka -- 7.6.2008 11:51:07 >


_____________________________



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
7.6.2008 13:07:43   
sayuri
Sem dobila izhod čez vikend in sem doma user posted image user posted image user posted image . Sicer več ali manj v vodoravnem položaju, ampak vseeno - doma je le doma user posted image user posted image user posted image . V ponedeljek pa nazaj. Tko da Dulči - med tednom sem zihr v porodnišnici, čez vikend pa odvisno, kakšno bo predvsem počutje malih user posted image user posted image . Zaenkrat je še vse ok. Brcata, popadkov ni, sem še zaprta, počutim se dobro, le kri me še vedno matra in pijem železo in zelo nizek pritisk imam  (90 / 49) user posted image . Tko da se mi veliko v glavi vrti, pa omedalvice so prisotne...zato je bolje, da sem vodoravno user posted image . Sem pa imela v sredo grozno izkušnjo, ko sestre nikakor niso našle enega utripa na ctgjuuser posted image . Eno uro so se matrale, pa nič. So klicale Likarja, mene hitro na UZ pošibale, Likar je dobesedno pridirjal iz porodne in me spraševal, če brcata oba. Jaz sem oba čutila.... Nič mi ni bilo jasno... potem me je pa kar naenkrat ful strah postalo user posted image  Hvala Bogu je UZ pokazal, da je z obema user posted image  vse ok in srča normalno bijeta. Je bil potem G ful na sestre jezen,... Mi je kar dva križca na trebuhu naredil, točno kje sta srčka user posted image . Tko da sem zdaj označena user posted image .

Punce, če boste tkole med vikendom kakšno kavico skupaj spile, me prosim obvestite. Če bom doma, bom za pol urce prišla, da vas vidim user posted image
srki, zaenkrat nič ne razmišljajo o sprožitvi poroda. Najprej je najbolj to pomembno, da do 34. tedna priguram. Potem bi blo fajn, da pridem še do 36. tedna. Če pa mi bo uspelo donosit do 38. tedna, potem bom najsrečnejša user posted image user posted image user posted image  Mi pa zgleda grozi CR user posted image , ker user posted image  sedi na riti čist spodaj. Lumpa. Mi že zdaj skrbi povzroča user posted image
nasy bom tud jaz začela vpit za tabo, če vidim tak voziček. user posted image
smrka kje se skrivaš? Kdaj imaš avion za domov? user posted image
klepetka vidim, da se fajn držite in da je pri vas pestro. Maruša mažoreta....user posted image . Super user posted image

Evo, toliko od doma. user posted image user posted image user posted image  Se še kaj javim iz porodnišnice. user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
7.6.2008 14:08:51   
andrej77
sej pr nas je Pliko super vodljiv z eno roko samo ko je prazen. ko je "poln" pa niti ne, tako da se kr matram, ko je treba voziček vozit in sladoled jest... no ja, tistega drugega nebi bilo treba, a ne?user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
7.6.2008 17:48:39   
klepetka
o sayuri, super da si vredu.Ampak to pa je mogel bit šok, ko niso najdli še enga srčka.Si kar predstavljam, kako si se ustrašila.Pa glavno da je vse ok.user posted image

Za kakšen kofetek čez vikend bi bilo pa lepo, ja, da bi se dobile.Saj se bomo zmenile.Pa verjetno bi blo najbolje kar pri tvojem sosedu, da bi ti imela čimbližje.user posted image

Sem včeraj videla toel tvoj ososedo pri zravniku s tamalim.Pa ne vem, zakaj sem skoz mislila, da je manjši (mlajši).To pa že cel fant .user posted image

sem mal opo albumih vohljala, pa sem vidla , da zdaj imaš pa že oreng trebuh, sayuri.Pa itak , saj si v ciljni ravnini skoraj.

nasy in andrej, tud Mašo sem  videla, pa je tak mali srčkan cuker z onimi velikimi učkami.

Zdaj bi blo pa mogoče bolj pametno da kaj naredim , ko sem sama in ko Lana  spi, ne pa da tukaj smetim.

lep ostanek sobote želim vsem skupaj


< Sporočilo je popravil klepetka -- 7.6.2008 17:54:30 >


_____________________________



(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
7.6.2008 17:53:06   
Nasy
sayuri, ti kar user posted image ja božica si nouser posted image
zdejle šibamo malo na zrak,ko na novo zložmo voziček-bomo šli brez košare prvič, preden se ulije..ni kej, popoldan smo ninaliuser posted image lepo soboto, kar jo je še ostalo!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
7.6.2008 20:59:37   
srki
O, končno malo bolj aktivnosti tukaj, pri Ribničankah in Ribnčanuuser posted image .

Sayuri, me veseli, da je vse OK. Joj, tale Likar, to je pa res G s srcem. Si pa kar predstavlja, kako je, če utripa ne zaznajo. Ga tudi pri meni enkrat niso, še Beigčeva je bila. S tisto napravo ga ni zaznala, me da na UZ, tam tudi ne nekaj časa. Meni se je pa tudi srce ustavilo verjetno. Sem potem še ene dvakrat vprašala, če je zdaj OK, čeprav mi je pokazala, kje se vidi srček.

Skratka, želim ti, da priguraš do konca, mogoče se bo pa tvoja punčika tudi do takrat kaj spomnila in se bo obrnila.

Lepo se imejte vsi.



< Sporočilo je popravil srki -- 7.6.2008 21:01:57 >

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
7.6.2008 21:06:58   
srki
Aja, Klepetka, Aljaž je zaenkrat zelo navdušen, skoz boža in lubčka trebuh, pa se pogovarja z njim, pa sprašuje, kdaj bo prišel dojenček. Skratka, je navdušen, kako bo dejansko, ko se bo otrok rodil, pa ne vem. Po mojem bo tudi kar malo "vsiljiv", pa bo skoz v njega drezal. Celo tako je navdušen, da ima svojega najljubšega medvedka-Pedekauser posted image  za svojega otrokauser posted image . Tlači si ga celo pod majicouser posted image , ha vozi na sprehod, pa še totalno po otročje se z njim pogovarja, prav pači se.

No, drugače pa mi je danes ušpičil eno neumnost, seveda skupaj z bratrančkom. Sta šla v kurilnico, vzela neko posodo, v njo nametala ful pepela, čez pa vode. Da ne govorim, da je bila cela kurilnica v vodi, pa še od pepela. Za nameček pa še njegov kakec sredi kurilniceuser posted image .

Jaz ne vem, kaj mu je bilo, skratka, ni mogel očitno zadržat in se je kar tam podelal. Mah, tako sem bila jezna, vem, da je otrok, da bolje v kurilnico, kot v hlače, ampak me je pogrelo in to zato, ker zadnje čase ga ful serje s tem njegovim kakanjem. Zadržuje do zadnjega, tako da ima že umazane spodnje hlačke in posledično ga zavoham. Ga nateram na WC, tam pa kaka normalno. Pa to se že vleče nekaj časa, pa sva mu napela par vzgojnih (pogovor), pa je zaleglo, je bil priden. Pa že itak je bil zelo priden, kar se tiče lulanja in kakanja brez plenice. Sedaj pa, starejši je, slabše je.

Ah, sem napisala cel romanuser posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
8.6.2008 15:29:37   
dulcinea
Joj, ste neklepetale. Bom jutri bolj podrobno brala, ko imam govorilne ure. Zadnje. Saj mislim, da ne bo veliko staršev.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
9.6.2008 14:12:45   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

p.s.
Dulci lep pozdrav na našem koncuuser posted image ... sva upala, da s seboj pripelješ kaj sonca, pa čakava zaman...



Sonček ni hotel it z menoj.

IZVIRNO SPOROČILO: srki

O, evo mene.


Srki, kaj pa imaš zdaj to eno rožo v avatarju.. Skoraj te nisem spoznala. Daj suhico nazaj. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

dulči
, praznik češenj tam pri vas  ti si pa ušla?!user posted image


Ja, saj sva bla v petek gor, pa ti Brici so že dolgo v EU, k so tko blizu Italije. Za ene uboge Čuke je bila vstopnina 8€. Še čevapu nisva mogla dobit, k bi mogla prej vstopnino plačat.

Sayuri, jaz močno upma, da pridem v sredo do tebe. Sem pa danes klicala v PO in končno dobila zvezo. pa mi je rekla, da trenutno je Likar zaseden, da mogoče bo jeseni kaj. Bi mogla rečt, da tebe poznam a ne? user posted image user posted image  

Saj bi šla k Raidu, k ga je Srki pohvalila, samo če kličem danes, dobim v popoldanskih urah šele čez en mesec. takrat pa močno upam, da bom nekje na Švedskem.

Ajdi, morm it, starši prihajajo. Govorilne.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.6.2008 7:19:46   
srki
Ja Dulči, sem se ga nekako naveličala. Priznam pa, da ko hočem priti do kakega svojega posta, se moram najprej spomnit, da imam drug avatar. Tista roza je takoj zasekala v oči. Ah, naj kar ostane tale. Mogoče pa čez čas dam Aljaža gor.

Drugače pa komaj čakam, da ta teden mine, pa še drugi, potem pa grem malo na bolniško, za ene 3 tedne, izkoristim ves dopust in porodniška bo tu.

Drugače pa se hodim vslužbo bolj spočit, kot neuser posted image . Včeraj smo belili doma, pa je toliko enega pucanja, no, jaz sem bolj v nižinah pucala, mami v višinahuser posted image . človek pa tudi mora nekaj počet, a  ne ?

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.6.2008 18:32:16   
sayuri
Srkica, jst sem tud kar pogledala tvoj novi avatar. Se ne morem navadit user posted image Te imam v glavi s tisto roza oblekco user posted image
Dulči,iiiiiiiiiiii, če le utegneš, se le oglasi jutri za nekaj minut v porodnišnici user posted image user posted image

Jaz sem po starem. user posted image Vse je še v mirovanju user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.6.2008 18:36:23   
nizy
sayuri- držim pesti ,da prigurate do konca user posted image user posted image ,... sem pa letošnja februarčica .

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.6.2008 20:53:11   
dulcinea
Živjo Nizy. A ti si tud z našega konca?

Mi smo danes imeli športni dan, smo šli na pohod na Križno goro. Sem skoraj dušo spustila. Zato danes nisem šla k tebi, Sayuri, ker sem bla prešvicana in sem komaj čakala tuš. Jutri pa upam, da bom na volji.

Kje pa ste vse?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.6.2008 23:33:31   
Nasy
Mi smo bli na obisku pri tašči, je mela roj. dan, pa se nismo mogli zamerit, da bi ne šli. No, sej smo preživeli, eni bolje k drugi, k so bli z dolgim nosom, ker je mala jokala k jesihar

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
11.6.2008 7:15:51   
srki
O, še ena iz našega konca, lepo.

Sayuri, jaz se tudi še nisem navadila. DRugače pa, lepo, da je vse  OK.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?