|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 19:20:18   
Tanayya29
Čaw!

Tako so lepi dnevi,da je tle gor pravo zatišje,ane?
Ta koromač sem danes tudi jaz iskala v našmu mercatorju,pa ga niso imel,škoda!
Vb uhhh verjamem ja,da so ti pokvarili teden.Kako pa je potem z varstvom?Kdo bo čuval Tianno?Lepe fotkeuser posted image user posted image .
Ajtak ma,ni panike,saj sem res tudi jaz mleko pošiljala celo večnost.
debeluška,držim pesti za izvide!!!!!!!!!
jau jok,pridem nazaj.....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 20:11:05   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
Ajtak ma,ni panike,saj sem res tudi jaz mleko pošiljala celo večnost.


Ma ne, sej ni zato... Me je blo pa ze mal strah, da ne boste umes na 4ko presaltal user posted image

Jooly, a pridete jutr tud vi trije v Ce? verjetno ne k je tok pozn tekma, sam bi blo pa fajn te spet vidt... Kdaj boste spet kaj "ljubljancanke" prirajzale v te konce?

vb, lustne fotke user posted image , jaz sem sla sicer gledat k sem hotla vidt minice in majcke na naramnice... no pa saj bos to tud dala v galerijo, ne?

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 20:22:35   
Oranža
Čer,
 
Se javim sam na hitrco morm še otroke zrihtat, sva se dons po plavanju še potepala...sva šla na obisk k moji bivši šeficiuser posted image , se nisva vidli že pol leta.
Aja pa Tanayya Špelo sm srečala, je bla dons z namiuser posted image user posted image . Fejst punci stauser posted image Je naš Timon komej mel čas jest k je tolk firbcal punciuser posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Oranža, a si ti vprašala za obroč, jaz bi ga kupila?!


Ja stane povsod isto....tud v pikapolonici ga imaš za isto ceno! Pa če se ne motim sem ti to že 1x napisalauser posted image ...zdej pa ne vem al sem jst rešetasta al si ti al sva obeuser posted image user posted image user posted image user posted image Držim pesti za Erno pa za mmajoa tuduser posted image user posted image user posted image
 
Gruuuuuškaaaaaaa kako ste pa vi?????????????????????
 
 
Nč šibam, se pol še kej oglasim
 
 
pa pa
 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 20:38:33   
Tanayya29
O oranža super,špela,jo prov pogrešam,je bla 14 dni na morju...
Super je ja in njena Evauser posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 20:48:42   
tintin
Oj,
no mi imamo novo marelo - KLIK (barva modro-rumena). Super zadovoljna...ma čisto nekaj drugega kot Hauck...ta se vsaj pelje kot se šika, je noro kompaktna za zložit in jo lahko voziš z eno roko. Sem vedla že v startu, da bi mogla Maclarna vzet..user posted image
Jutri imamo posvetovalnico, cepljenje....

GH nam dela probleme s kakanjem (ful težko kaka, pa nič tazga ni jedel...samo zelenjavo pač), rdečo ritko...prov user posted image sem.....

Šibam delat, lp!


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 13.5.2008 19:44:45 >

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 20:50:55   
ajtak
u, tintin, prov lustna marela a ves, da sem mislila, da ste kupl nov sencnik user posted image  (marela)user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 20:53:34   
tintin
ajtakuser posted image to bomo pa še mogl..."marelo" za marelouser posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 21:10:04   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
Gruuuuuškaaaaaaa kako ste pa vi?????????????????????
 


Ah, bl tko user posted image user posted image user posted image  .... danes dopoldne je šla sestrica v P., so ji dali štiri svečke in poslali na oddelek v 4. nadstropje, da počaka na akcijo in da jo bojo tik pred zdajci peljali v porodno... Mal pred 13sto jo je začel ful zvijat, je prišla sestra ji zamenjat vložke, ker ji je voda odtekla in krvavela je in čez par minut me kliče, da se je zadeva ful umirila in da vprašanje kdaj bo ... čez 10minut me pa njen user posted image  kliče, da je dete zunaj user posted image  ... je pa moja sestra še enkrat klicala medicinsko sestro, da ji ful ven teče, je bilo pa dete že zunaj user posted image ... In to: FANTEK ... napovedali so namreč punčko ... sestra in njen se kar dobro držita, sem bila pa jaz čisto šokirana, ker sem mislila, da je v 17. tednu pač splav, pa je u resnici rodila in njeno dete bo pokopano na Žalah pri mojem sinčku user posted image user posted image user posted image ... bosta imela bratrančka družbo user posted image

Taja je bolje, sva bili na kontroli in je rekel, da bo kašljala verjetno še nekaj časa, ampak je uredu (grlo, pljučka, ušesa,...) in da naj kar greva ven ... jo je pa pohvalil, ker sama brez opore sedi ...

Zdaj sem pa jaz fasala vnetje sinusov in sem taka, kot bi me en na user posted image ... Oči se mi solzijo, nos imam zamašen (enkrat eno, drugič drugo nosnico), kiham kot nora ... zares upam, da se do četrtka pozdravim (se filam z vsem živim - Operil, Just,...)... čeprav bo baje v četrtek slabo vreme user posted image  (sem danes govorila s Slivo, ki je zaradi njihovega dela stalno na tekočem z vremenom, pa je rekla, da slabo kaže...user posted image ) user posted image Kaj pa če bo v četrtek dež oz. slabo vreme???????  user posted image  

Tevž je imel danes po šoli snemanje za un film, ga je šel mož prej iskat, ga je pripeljal domov in se obrnil: peljal je očeta (mojega tasta) na urgenco, ker je spet slabo user posted image  ....

U glavnem, dogaja, nikad kraja user posted image user posted image user posted image
Ampak smo optimisti: za vsakim dežjem posije sonce, a ne? user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 21:18:06   
ajtak
 
Draga gruska user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 21:20:24   
tintin
Gruška user posted image user posted image za vse vas!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 21:30:58   
GB
vb, lustne fotke user posted image , jaz sem sla sicer gledat k sem hotla vidt minice in majcke na naramnice... no pa saj bos to tud dala v galerijo, ne?
[/quote]

seveda seveda ,samo da celo kolekcijo poslikam ,da se mal pobahamo sej kako je to user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 21:35:28   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Čaw!

Tako so lepi dnevi,da je tle gor pravo zatišje,ane?
Ta koromač sem danes tudi jaz iskala v našmu mercatorju,pa ga niso imel,škoda!
Vb uhhh verjamem ja,da so ti pokvarili teden.Kako pa je potem z varstvom?Kdo bo čuval Tianno?Lepe fotkeuser posted image user posted image .
Ajtak ma,ni panike,saj sem res tudi jaz mleko pošiljala celo večnost.
debeluška,držim pesti za izvide!!!!!!!!!
jau jok,pridem nazaj.....




ja moj bo skoz popoldan delav drugac ne gre. Bomo ze prezvel.

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 21:49:07   
nicolina
Čer,
no m smo bli tud cel dan zunaj in se potepali. Smoprišli on 19 noter, skopali, pojedli in je v 5 min zaspal. user posted image

Gruška user posted image user posted image  zate in tvojo sestrico, čimprej se tud ti pozdravi, me veseli, da je tud Taja boljše. Samo tok kot ti praviš, ko se začne nekaj slabega dogajat, nikad kraja. user posted image  Sej bo še vse uredu..

Kaj pa če bo res v čet. dež? Jaz sem gledala vremensko napoved in baje so za popoldan napovedane plohe user posted image

Tintin user posted image  za nakup marele, je ful lep voziček.
VB lušne slikice.....

Jaz bom šla počasi kar v mižule, sem utrujena.... NOČKO

Debeluška, držim pestke še naprej za vas, sm da bojo jutr izvidi super user posted image user posted image

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 22:09:46   
gruška
Sem pozabila prej povedat glede tupperware in just: Vse, ki ste mi kaj naročile, za vse imam pripravljeno doma ....
Barika, tvoje pa še čakam, da mi sporoči ...


Moj mi je zdele sms poslal, da bojo še par ur tam, ker so očetu vstavili kateter in pa slikali so mu trebuh in ugotovili, da ima nekaj čudnega not user posted image ... bojo še par ur čakali na izvide ...

Grem spat, nočko!!!!

Pa ful hvala vsem za user posted image user posted image user posted image ..........



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 22:12:24   
Nana Liza
gruška - za tvojo družino veliko user posted image user posted image user posted imageuser posted image
Debeluška - za tvojo Ernico vsi držimo pesti, da bodo izvidi vsi ok.user posted image user posted image user posted image

VB- Tianna je pa že prava manekenka. Res luštna punčka. Meni so tudi zadnjič govorili, da jih lohk pridem kaj obiskat v službo. Me že dolgo ni bilo. Jest sem pa računala, da imam še 5,5 meseca porodniške.user posted image Kako čas hitro mine...


Mene so pa danes iskali povsod, ker mi je gsm crknil. Je zmanjkalo baterije. Mama11- poučen nasvet je sedaj, ko kam kličeš in ti piska konec  baterije, ne uporabljaj njprej medmetov (joj).user posted image Me je kar šokiral, kako sem bila tako pogrešana zaradi nedosegljivosti.user posted image Punce s plavanja že veste...


Sem pojedla  ravnokar en kos pice s sirom doma pečene. Njami kako je pasalo po 2 mesecih mal sira na pici. user posted image

Martita - user posted image za čudovit izlet. V Toskana tudi jaz želim še kdaj. Enkrat sva z mojim šla s šotorom v Firence, pa potem še proti Siciliji in spomnini na Toskano so res fantastični, čeprav sva jo videla zelo malo.

GH: Ena je spraševala glede GH in pese, sem ravno brala v reviji Moj malček, da se jo doda med 6. in  8. mesecom, preje ne. Se pa še ne sme dodati našim user posted image naslednje živila: kravje mleko, pekoče začimbe, jajčni beljak (eni priporočajo rumenjak in beljak po 1. letu), lešniki, sladkor, sol, maščobna živila.
Za sol nisem vedela. Po 8. mesecu pa tu se lahko doda maščobna živila.

Naš Tevž se je pa danes končno dvakrat prevalil iz hrbtra na trebuh.user posted image Vzrok za prevalitev je bila revija Naš Malček.user posted image Čist je nor na revije. Mu pa zadnje čase dodam zvečer riževo kašico z mojim mlekom in na začetku je taka ful gosta, proti konca pa rata čisto redka. Takrat mu pa dam iz avent lončka za shranjevanje na začetku po žlički, nato pa ko postane redka, pa kar za pit in kar naredi požirke.

Sem kar nekam utrujena danes... grem kar pod kovter.user posted image


(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 22:16:52   
barika
čer, joj Gruška nouser posted image user posted image user posted image  pošiljam   user posted image , da vas čuva!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (prav jezna in žalostna sem, ko to berem)
 
Titin, jst imam tud haucka, pa ga bom verjetno prodala...koker si napisala, ta user posted image sploh ni vodljivuser posted image user posted image , zdej imam pa eno marelo za 70€ (baby welt), pa je  super, ko bomo imeli pa še enga dojenča (mhm, sanje svinje v kuruziuser posted image user posted image ) bomo mel pa maclarna (verjetno za dvojčkeuser posted image )
 
danes sma bila z malim in njegovo nevesto za savinjo ...4 ure, sem fajn (po) opečena  po rokah in dekoltejuuser posted image user posted image
 

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 22:18:12   
barika
Martita - za čudovit izlet. V Toskana tudi jaz želim še kdaj. Enkrat sva z mojim šla s šotorom v Firence, pa potem še proti Siciliji in spomnini na Toskano so res fantastični, čeprav sva jo videla zelo malo.

hm...le zakajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 22:21:43   
barika
ko dam jst maščobo za malega, dam žličko olivnega olja, al pa kokosovo mast, pa mogoče, mogoče mini mini ščepek soli...glih tolk za okus.
tintin, a janež koromač, pa krompir pašeta skupi, al pa riž???a melancane je že ktera probala, kok jih nardite vašim user posted image  tega še nisem poskusla,,,je ena zadnjič pametovala, kakšno "čudno" hrano mu devamuser posted image user posted image (pa je ženska kuharca, pa mi taklele govori, jst pa kr vse lepo preslišim, pametni nasveti, se mi pa nekje na sredini med ušesoma ustavijouser posted image )

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 22:22:22   
Nana Liza
Tanaya, Manca od Justa je ena krema prav za atopični dermatitis, aktivna krema se ji reče. Jest na Tevžu nisem sprobala, ker se mu je kokža uredila, ampak se uporablja proti alergijam in podobnim tegobam. Krema tea tree pa lahko kožo izsuši. Tako obrazložitev sem jest dobila od moje...mogoče kdaj za probat...
aja pa še to je rekla, da ta krema kožo samo neguje. Vzrok alergije pa je potrebno še vedno najti...

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 22:26:28   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Martita - za čudovit izlet. V Toskana tudi jaz želim še kdaj. Enkrat sva z mojim šla s šotorom v Firence, pa potem še proti Siciliji in spomnini na Toskano so res fantastični, čeprav sva jo videla zelo malo.

hm...le zakajuser posted image user posted image user posted image

Mal maš pa tut prov.user posted image user posted image user posted image Pa še dobr rdeč vinček sva pila zraven pice.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 22:35:37   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

Tanaya, Manca od Justa je ena krema prav za atopični dermatitis, aktivna krema se ji reče. Jest na Tevžu nisem sprobala, ker se mu je kokža uredila, ampak se uporablja proti alergijam in podobnim tegobam. Krema tea tree pa lahko kožo izsuši. Tako obrazložitev sem jest dobila od moje...mogoče kdaj za probat...
aja pa še to je rekla, da ta krema kožo samo neguje. Vzrok alergije pa je potrebno še vedno najti...



Hvala za nasvet. Vzrok alergije je itak znan, upajmo, da bo sčasoma boljše. Sem jo danes zvečer pred spanjem namazala s Fenistil gelom, kapljice sem pa ukinila. Upajmo, da bo kaj bolje ponoči....ker punca se mora naspat, da ne bo jutri tečna, ko se bo na vratih po četrti uri pojavilo 8 mojih sodelavcev.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 22:38:31   
manca
Danes je bil drugi korenčkov dan in je pojedla 60ml, pa bi še samo nisem imela več pripravljeno (sem upala, da bo še meni kaj pustilauser posted image ). Tako da punca jutri dobi več. Ji je res tako zelo mnjamiii, samo kaj, ko je pa še slinček tako zanimiv, da si ona briše svoja usta vanjuser posted image

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 22:39:05   
tintin
Barika, ja koromač je kar ok s krompirjem, fajn paše tud h korenju....Jaz sem danes Vasji naredila bučko in brokoli...mu je bilo všeč, samo pojedel je pa ful malo, ker je bil zaspan...user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 23:01:47   
Oranža
Gruška mi je tako zelo hudouser posted image user posted image user posted image .Držite se pa evo za srečouser posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Če bo v četrtek slabo se lahko zmenimo tud za drug teden, kajne?
 
VB lušne slikce.
 
Mah grem kr spat, sm utrujena.
Nočko!!

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 23:02:52   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Jooly, a pridete jutr tud vi trije v Ce? verjetno ne k je tok pozn tekma, sam bi blo pa fajn te spet vidt... Kdaj boste spet kaj "ljubljancanke" prirajzale v te konce?



Uf, rade volje, sam je res mal pozn user posted image  Bomo pa po TV navijal user posted image
Ljubljančanke prirajžamo takoj ko Celjanke vrnete obisk user posted image  

tintin... full huuud vozek. Prov lušte si mi nardila. A se tud poleže dovolj?? Kakšna je pa cena? user posted image

Gruška... nimam besed. Pa sej vem, da karkol bi rekla, mogoče sicer mal zmanjša bolečino, ampak... treba je it čez to. Verjamem pa, da boli za znoret user posted image



_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?