|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
13.5.2008 15:43:16   
_ancica_
Dobro leto sva bila skupaj, ko sva se odlocila za user posted image , potem sva pa se pol leta cakala da je ratalo user posted image  

< Sporočilo je popravil _ancica_ -- 13.5.2008 15:45:37 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
14.5.2008 13:50:50   
anaj22
Mi2 sva po 2letih in pol leta zakona odločila da ne bova več pazila in je ratalo v prvo. Junija pričakujeva najinega prvega otročička

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
14.5.2008 14:52:25   
Katjuš@
Skupaj sva bila 9 let, ko sva se odločila za otročka. Ratalo je v prvo. Sedaj je mala stara že skoraj 4 leta.

Pričakujva v drugo za božička. Upam, da se dobro izrteče.

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Koliko časa sta bila skupaj...
14.5.2008 21:53:00   
bojana.r
Pozdravljene...
Midva sva skupaj dobrih 6 let...
Pa sva se začela pogovarjati o otrocih...Zdej pa je potrebno še it v akcijo...user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
14.5.2008 21:57:08   
N _ B
11 let skupaj; uspelo v 1. mesecu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
14.5.2008 23:06:14   
Raguel
Midva sva skupaj že sedem let in sva v devetem krogu poskušanja za najinega prvega sončka.Odločitev pa je prišla spontano preko pogovora(p.s. ne priznam,da sem napeljevala temo za pogovoruser posted image )

_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
15.5.2008 5:40:34   
crvicek
Ojla,

midva sva skupaj 10 let, pred letom in pol sva se poročila in tudi začela delati na user posted image . Uspelo nama je v 5. krogu, a se je na žalost končalo s ss.  Tako, da še vedno delava najinega user posted image in upam, da ta mesec ne bo user posted image !

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
18.5.2008 17:35:32   
tejči77
letos bova imela 15. obletnico. O otrocih sva začela razmišljat ko sva bila skupaj 13 let. Pa je ratalo v prvo.user posted image

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
18.5.2008 20:52:15   
Rakica_80
Tejči77......jaz pa sem rojena 02.07.1980user posted image user posted image user posted image user posted image no lepo, vsaj se bom spomnila na tvojo srčiko, ko bova praznovaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
19.5.2008 0:29:18   
ninchi9
Midva pa sva bila skupaj približno 9 mesecev, ko sva se odločila, da bova začela delat na user posted image . Po 8 mesecih še ni ratalo. Madonca, kolko nas je takih. A je res tako problem nardit bebija, al kaj? user posted image  Mojim kolegicam pa je vsem ratalo v prvo. Prav zavidam jim. RAzen moja svakinja, ki se je trudila leto in pol. Po prenehanju obremenjevanja je zanosila. Pa je mislila, da ima virusno gripo (ker je kozlala skoz), v resnici pa je bila že srečka nosečka. user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
19.5.2008 11:07:30   
Anya22
Midva sva pred prvim user posted image bila skupaj 6 let, nato sva se poročila in še isto leto sem zanosila!!!!

_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
19.5.2008 11:40:33   
Malincek
Midva sva skupaj skoraj 9 let in se ravno sedaj odločava za prvo štručko user posted image

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
19.5.2008 11:48:23   
Anonimen
Midva sva se poznala eno leto, preden sva postala par (poročena nisva), skupaj sva se preselila po treh tednih zveze, mladička pa sva začela delati po letu in dveh mesecih. Uspelo je prvi mesec in mladi gospod je zdaj star leto in pol.

(odgovor članu Malincek)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
19.5.2008 11:50:15   
April
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Midva sva se poznala eno leto, preden sva postala par (poročena nisva), skupaj sva se preselila po treh tednih zveze, mladička pa sva začela delati po letu in dveh mesecih. Uspelo je prvi mesec in mladi gospod je zdaj star leto in pol.


a imaš že triuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
19.5.2008 11:51:15   
Anonimen
Pi*da user posted image ... DVE leti in pol... jao, se vidi, da pakiram, vmes pa na RR tipkam.

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
19.5.2008 13:36:34   
murkica
No midva sva bila skupaj 6 let, ko sva se odločila, da bi tudi mi imeli eno štručko...

Sedaj že skoraj 1 leto poskušamo, vmes en ss, tako, da sedaj optimistično upamo, da ta mesec zagledamo +.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
19.5.2008 14:42:40   
ketii

Midva sva se spoznala letos za nou let, po treh mesecih sem pa zanosila, tko da sem zdej 2 mes. noseča.user posted image Pa kaj nej, tko je. Za splav mi tut na misel ne pride, ker bom letos stara že 30 let, pa tut hvala bogu, da je on tak fant, ki mu je tut kul, čeprav se poznava šele 5 mes., pa imam občutek, da se že celo večnost poznava. Je res ureduuser posted image Zdej bo pa treba premišljevat za skupno življenje, ker decembra bomo že trije.user posted image user posted image Lp wsem

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
22.5.2008 17:50:49   
sarcy21
Jaz sem bila z mojim skupaj 3 leta potem smo se pa začeli pogovarjati o user posted image sedaj je bilo aprila 6 let najine zveze sem pa trenutno v 20 tednu

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
22.5.2008 18:05:35   
Mandek
Mi2 se poznava 2 leti, skupaj sva 1 leto in sem v 5. mesecu. Nekega januarskega jutra sva rekla, da ne paziva več, kar bo pa bo. In jeuser posted image .

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
22.5.2008 21:08:35   
Naja30
Ko sem prvič zanosila, sva bila skupaj 4 leta.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Koliko časa sta bila skupaj...
22.5.2008 22:40:50   
Clavdy
Midva sva začela po dveh letih in se je prijelo takoj tisti dan, ko sva začela. Najin sinko bo to soboto upihnil prvo svečko. Razmišljava, da bi septembra spet začela.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?