Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
RE: Jasli v Kranju-katere še obstajajo? 14.5.2008 11:13:10
Mišni
Ne razumem zdaj dobro. Praviš, da so kransjki vrtci zasedeni, hkrati pa sprašuješ za jasli. A to misliš privat ali kako?
Kolikor vem, sta na Rupi dve varstveni družini (oziroma kakorkoli se pač reče tistim, ki varujejo otroke). Moja soseda je imela punčki tam in je bila zadovoljna.
RE: Jasli v Kranju-katere še obstajajo? 14.5.2008 21:44:52
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Suzy.
Ne, ne zanima me privat varstvo. Zanima me, če so v Kranju ali bližnji okolici še kakšni dugi vrtci, ki imajo jasli in ne spadajo med Kranjske vrtce.
Aja. Ja, Baragov vrtec v Stražišču (ta je verski), za druge pa ne vem. Ta pri šoli Simon Jenko sicer ne spada pod kranjske vrtce, ampak nima jasli. Koliko je pa star otrok?