|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako zanositi?
18.5.2008 20:23:37   
monka122
Zdravo punce in fantje :) !

že nekaj časa spremljam to stran in se mi zdi super, saj lahko izvem veliko koristnih informacij. Kar tako naprej!
Tokrat sem se odločila tudi sama prijaviti in malo poklepetati...s fantom sva se odločila za otročička, katerega si že tako zelo želiva, pa nama nikakor ne uspe. Tablete sem nehala jemati oktobra 2007 in potem sva čakala 3 mesece in zdaj se vsak mesec trudiva in trudiva pa nikamor ne prideva. Pa štejeva plodne dni, pa upoštevava vse nasvete, pa ne vem več kaj naj še narediva...Sva že čisto obupana...prosim za kakšno vzpodbudo, nasvet?

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 18.5.2008 23:15:35 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanositev
18.5.2008 20:26:37   
Blejka26
ko boš najmanj pričakovala se bo pokazal velik plusek..verjetno se preveč obremenjujeta in mislita na to,kar pa vpliva na hormončke..probejta biti čimbolj sproščena in uživajta v spolnosti brez misli na otročička..boš videla da bo kmalu uresničena vajina želja

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu monka122)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanositev
18.5.2008 20:30:42   
kajajaka
se strinjam z Blejko26. Sproščeno, pa bo. Pa na kak posvet pojdi h Gin., da te pomiri!
Nama je ratalo v 3 ciklusu, ko sem se nehala obremenjevat. Prva dva meseca sem res imela samo user posted image  v mislih in bila potem razočarana, tretji mesec se pa nisem obremenjevala in šele po 1 tednu zamude pogruntala, da bi lahko test naredila... In bili sta 2 črtici user posted image

Držim pesti zate!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanositev
18.5.2008 20:31:51   
Anonimen
včasih je bolje da se malo bol trudiš,je pol trud bol poplačan jaz se zanosila po dveh mesecih,imela sem prej pavzo od kt 2 meseca!!!avgusta sem jih nehala jemati in novembra sem zanosila!!!!decembra pa sem imela ss!!!!vsak zdrav par naredi user posted image v enem letu,tako pravijo!!!poglej pa malo po forumu in boš videla kako dolgo se mučijo nekatere!!!tako da ne obupaj prehitro oz. ne delaj panike!!!!čimmanj razmišljaj o tem pa bo!!!!prej kot si misliš!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti zate in da čimprej zagledas plusek!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu monka122)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanositev
18.5.2008 20:46:42   
Rakica_80
Monka........jaz bi ti svetovala, da greš  G. in se pozanimaš zakaj nisi šeuser posted image , nič te ne bo stalo.
Mogoče pa je tudi psihauser posted image
Pri meni je zgodba bila malo drugačna, meni je ginekolog govoril da je z mano vse ok, jaz pa sem mu povedala da delava na otroku že eno leto in da bi se moglo že prijet, on je še naprej trdil da je to psiha. No po enem letu in pol mi je končno dal napotnico za Zdravljenje neplodnosti in ugotovili visok prolaktin (hormon) in zapacana oba jajcevoda. Si mislišuser posted image
Ja, ja zgubila sem skoraj dve leti zaradi Guser posted image
No zdej pa počasi rešujemo problemčke in upam da bomo vse, ki čakamo hitro user posted image
Monka želim ti vso srečo pa, da hitro postaneš srečkauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanositev
18.5.2008 21:51:51   
ziva1
Monka tudi jaz sem nehala jemati tablete v tistem času kot ti in mi še tudi ni uspelo zanositi. user posted image Ko sva se odločila za bebija sva mislila, da bo lažje. Nikoli nisem imela kakšnih ginekoloških problemov, zato tudi nisem pričakovala težav z zanositvijo. Pravijo, da je vse povezano z psiho? Je že res da sem vsak mesec razočarana enkrat bolj enkrat manj. Sem bila pri ginekologinji pa mi je rekla, da je še prehitro za kakršnokoli sklepanje, da moram počakati vsaj eno leto. V kolikor pa ne bom zanosila, pa gre moj na pregled semenčič, meni pa bodo pregledali jajčnike. Seveda pa upam, da bom čimprej srečna user posted image . Tebi želim enako. 

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zanositev
18.5.2008 23:21:21   
Majuska
Nama je tudi precej kmalu ratalo, sploh ko sem se nehala obremenjevati, a bo črtica ali ne ... Takrat pusti misli o mali bebici, raje veselo user posted image , v času ovulacije je menda najbolj to početi vsak drugi dan. Slej ko prej bo uspelo user posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zanositev
19.5.2008 10:03:03   
monka122
Punce najlepša hvala za odgovore!!! Saj vem da sem mogoče malo že panična, ampak prebiram vse forume in je toliko različnih informacij, situacij...mogoče je res na psihi, preobremenjenosti in preveliki želji, ampak potem pa preberm mail ko se nekateri že toliko časa matrajo in se potem pokaže kakšen problem in potem me zagrabi panika, da nočem izgubljati časa in hočem vse že zdaj preveriti ali je z nama vse ok.
Danes pričakujem M tako da že komaj čakam tiste dneve...pri G sem bila oktobra, ko sem nehala jemati KT in je rekla da je vse OK, tako da počakam še kakšen mesec potem pa se bom znova oglasila na kakšen posvet...Srečnice vse tiste katerim je ratalo v prvouser posted image  ČESTITAM! No bomo videli sproti..me pa tolaži ideja da nisem sama in edina, da se vas še kar nekaj trudi z manouser posted image . Punce veliko sreče!!!

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zanositev
19.5.2008 10:22:18   
spps
ojla.poskusita se čimmanj obremenjavat s plodnimi dnevi in podobnim.če čakaš samo na plodne dni,je potem razočaranje še večje.v glavnem pozitivne energije naj vama ne zmanjkauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu monka122)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zanositev
19.5.2008 18:21:05   
Anonimen
No, tudi midva se že nekaj časa trudiva in nama še ni uspelo. No, verjetno je malo tudi v psihi, ampak zdej se mi je nekaj v glavi posvetilo. Pa me zanima, kakšno je vaše mnenje o tem.
Gre za to, da sem do sedaj vedno (AMPAK ČIST VEDNO) šla po spolnem odnosu na wc. In to takoj, ko je prišlo do izliva. Ali je možno, da tudi zaradi tega ne pride do zanositve. Prosim ne se norčevat iz tega, ampak res sem nekako s tem povezala vse skupaj. Poleg tega pri lulanju tudi stisnem vaginalne mišice in mi veliko ven steče.
Prosim razumite me in mi povejte svoje mnenje.

Pa se opravičujem, ker sem se v tole temo vrinila, ampak se mi je zdelo, da malo paše sem.

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zanositev
19.5.2008 19:06:32   
murkica
Draga anonimna, kot prvo nihče se ne bo norčeval iz tebe(vsaj upam, da ni takšnih ljudi na našem forumu), ti kar vprašaj, če te kaj zanima, za to pa so forumu...

To, da greš takoj na wc po spolnem odnosu, nebi smelo vplivati na zanositev. saj je nekako tako, da se spermiji "izstrelijo" z veliko hitrostjo, in ko ti vstaneš so že oni veselo na poti. Res pa je, da je meni enkrat G rekel, da bi bilo fino ležati malo na hrbtu z nogami v luft, da samo pripomoreš s tem. No ne vem, če je v tem res kakšen učinek, ampak dejstvo je, da lahko zanosiš tudi, če seksaš v stoje, da si ti gor, in ne vem kaj še vse, pa po tej logiki nebi smelo ratat... V glavnem, lahko malo zaradi psihe dvigneš noge v luft, sigurno ti ne bo škodilo, pa še z dragim se bosta fino nasmejala, ko boš delala svečo... user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zanositev
19.5.2008 19:27:14   
imam
Monka 122 najprej bi ti rada povedala, da nisi sama. Že prej menoj se je oglasilo nekaj takšnih, ki se trudijo že nekaj časa, no tudi jaz sem ena izmed njih. Vem kako se počutiš, ker sem sama na istem. Čeprav nikoli nisem imela ginekoloških težav in sva še oba mlada se trudiva že lep čas a žal uspeha ni. vedno sem si želela biti mlada mamica, zato sem ta mesec, ko me je obiskala user posted image poklicala ginekologa in v juniju me bo tudi sprejel. Čeprav nisem neučakana, me v zadnjem času čedalje bolj skrbi, kaj pa če mi nikoli ne bo uspelo... Prav zato sem zbrala pogum in se naročila, v upanju, da bom slišala, da je z menoj vse v redu in da bom tudi jaz v prihodnosti postala mamica. Tudi tebi želim podobno, pa ne samo tebi, ampak vsem, ki se trudite že lep čas in ste še vedno polne upanja... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zanositev
21.5.2008 9:41:35   
tinč407
No, tudi midva se že nekaj časa trudiva in nama še ni uspelo. No, verjetno je malo tudi v psihi, ampak zdej se mi je nekaj v glavi posvetilo. Pa me zanima, kakšno je vaše mnenje o tem.
Gre za to, da sem do sedaj vedno (AMPAK ČIST VEDNO) šla po spolnem odnosu na wc. In to takoj, ko je prišlo do izliva. Ali je možno, da tudi zaradi tega ne pride do zanositve. Prosim ne se norčevat iz tega, ampak res sem nekako s tem povezala vse skupaj. Poleg tega pri lulanju tudi stisnem vaginalne mišice in mi veliko ven steče.
Prosim razumite me in mi povejte svoje mnenje.

Pa se opravičujem, ker sem se v tole temo vrinila, ampak se mi je zdelo, da malo paše sem.


draga anonimna. Jah, tudi jaz sem že pomislila, da zaradi tega ne uspe, da veš user posted image
baje, da semenčece gredo takoj v akcijo in to, da vstanemo in letimo na wc nima nobenega negativnega učinka. Pušenjak tudi pravi da ni nič narobe, če se po spolnem odnosu greš kopat, ker itak kar je pri izlivu šlo noter ne more več nič ven izplaknit. To, kar ti pa steče ven je pa semenska tekočina ki mora steči ven, ker nima nikjer ostati. Semenčice se odpravijo proti jajčniku, tekočina pa nazaj ven user posted image
tako da si lahko brez strahu

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zanositev
21.5.2008 14:26:41   
~Biba~
monka če sem prav prebrala, se trudita; jah ta mesec bo 5 krog. Ma ne obupaj, saj noben zdrav par nima 100% možnosti, da zanosi kar v prvem krogu. Pri nekaterih pač traja dlje. Probaj se ne obremenjevat; čeprav recepta za to; kako to ne počet; pa ne vemuser posted image
Komaj po 1 letu neuspelih poiskusov; te G obravnava kot par s problemi pri zanositvi. Še mata čas, da vama uspeuser posted image

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zanositev
21.5.2008 15:19:30   
Sandra*
Ne razmišljaj preveč. Midva sva se za prvega matrala leto in pol. Ko sem rodila sva ful pazila, da se ne bi kaj prijelo, pa se je prijelo, edinkrat ko nisva pazila.

Ne obremenjuj se in veselo user posted image user posted image user posted image pa bo kmalu ratalo.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako zanositi?
21.5.2008 16:58:17   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: monka122

Zdravo punce in fantje :) !

že nekaj časa spremljam to stran in se mi zdi super, saj lahko izvem veliko koristnih informacij. Kar tako naprej!
Tokrat sem se odločila tudi sama prijaviti in malo poklepetati...s fantom sva se odločila za otročička, katerega si že tako zelo želiva, pa nama nikakor ne uspe. Tablete sem nehala jemati oktobra 2007 in potem sva čakala 3 mesece in zdaj se vsak mesec trudiva in trudiva pa nikamor ne prideva. Pa štejeva plodne dni, pa upoštevava vse nasvete, pa ne vem več kaj naj še narediva...Sva že čisto obupana...prosim za kakšno vzpodbudo, nasvet?



Nakatere se trudjo več let. Ampak jim uspe!

Ti se preveč obremenjuješ. Pusti času čas.


Pa boš videla da bo.user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu monka122)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako zanositi?
31.5.2008 15:06:53   
gasilka
pozdravljene !
moj problem je takšen kot je v večini - decembra 2007 sem prenehala jemati KT  z partnerjem delva na tem da bi zanosila leto in pol pa nama ne rata .imam probleme z mehurjem kar naprej se mi vnetja ponavljajo na 2 meseca. saj grem k zdravnilku dobim primotren ki nuca 2 meseca potem pa isto. pred 5. meseci sem bila na ginekološkem pregledu in so ugotovili da sem okužena s klamidijo,ginekolog mi je dal tableti zame in za partnerja vzela sva vsak eno tabletko in tako naj bi bila okužba pozdravljena. upam da je res.user posted image nevem ali nja grem še enkrat na testiranje?
v glavnem zelo rada bi zanosila stara sem 25 let in se bojim tega da nebi morala zanositi.

(odgovor članu monka122)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako zanositi?
31.5.2008 15:39:14   
gasilka
naj se opravičim vsem ker je bil tale moj problem kar urinjen tule zravem, bi pa vseeno prosila za kakršen koli odgovor. pa brez zamere



(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako zanositi?
31.5.2008 15:54:19   
Fargesia
Gasilka, jst bi šal še enkrat na testiranje...če ne zarad drugega pa zarad tega da bi bila sama pomirjena. 

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako zanositi?
1.6.2008 0:00:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gasilka
 nevem ali nja grem še enkrat na testiranje?


Jaz bi šla.

(odgovor članu gasilka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako zanositi?
1.6.2008 7:38:12   
bastian111
Sama sem zanosila dva krat hitro ,obakrat je pol bil ss! Nato pa leto in pol nič in zdaj sem že v 34 t!
Prepusti se in se ne sekirajta.Obenem pa lahko obiščeta G,ki bo naredil nekaj preizkav.Srečno! LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako zanositi?
1.6.2008 20:39:20   
gasilka
hvala!
bom šla in upam da bo vse o.k.
jaz nevem zakaj imajo  sedaj ženske  oz punce toliko spontanih splavov? jaz sicer  še nisem imela nobenega pa upam da ga nebom imela. Je res vse tako preobremenjeno?
moja mami je imela 2x izvenmaterično (po tistem ko je imela mene), v 3-je ji je ratal sam ji je pa potem jajcevod poču in je mogla podnujno na operacijo. ker je imela takšne in drugačne probleme so jo potem umetno oplodili in sedaj ima 2 sončka stara 10 let

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako zanositi?
1.6.2008 21:43:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gasilka

jaz nevem zakaj imajo  sedaj ženske  oz punce toliko spontanih splavov?



Spontanih splavov je bilo veliko že nekoč, vendar ni bilo forumov, da bi o tem pisali, tako med seboj se pa o tem niso toliko pogovarjali, ker je bila bolj kot ne še vedno tabu tema.
Tudi sama sem mislila, da se mi meni pa to ne more zgoditi, ker sem imela v 1. nosečnosti vse brez težav - no, le malo smo se matrali, da sem zanosila, ampak drugače nobenih izcedkov, nobene krvavitve, ničesar. V drugo se pač žal ni izšlo. Narava je pač tako narejena, da plode z napako izloči.

(odgovor članu gasilka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zanositev
1.6.2008 21:47:55   
Anonimen
Probaj se ne obremenjevat; čeprav recepta za to; kako to ne počet; pa ne vemuser posted image

Komaj po 1 letu neuspelih poiskusov; te G obravnava kot par s problemi pri zanositvi. Še mata čas, da vama uspeuser posted image


Ja, tako nekako.


Monka 122, koliko sta pa stara, ce lahko vprasam?

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako zanositi?
1.6.2008 21:52:01   
Blejka26
jaz mislim da je najbolje,da gresta na romantično večerjo,spijeta kozarček vinčka,mogoče malo več in se prepustita toku romantike..in potem veselo na delo brez misli na bebiko..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?