|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:03:47   
Udb
Žlička, ne - spila sem samo 4dl!! ;)

Jaz ne bom kave...da ne bi slučajno rabila bruhati!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:03:53   
biba77
Zlicka!!! Ni kave, lahko dobis kapucino z mlekom. C, c, c, nic nisi pozorno prebrala. :)-:)-

Ja, Donat ocitno dela cudeze za nekatere...:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:06:34   
Skye
jaz bi kapučino z smetanco, pa mal čokoladnega preliva preko če je možno...pleaseee:)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:08:19   
biba77
Ma, ves kaj, Skye, zdaj je ze peti dan in dve, ki sta imeli na isti dan zadnjo M kot je bila moja, sta ze zdavnaj zagledali :modri: in jaz enostavno ne verjamem vec, da sem. Testi bi naj nosecnost potrdili ali ovrgli, ne? Mogoce pa Klomifen ta ciklus ni prijel (O sem pa "cutila", ker sem vedela kdaj bi naj bila) in bo zdaj M prisla, ko bo.
Edina misel, ki mi se hodi po glavi, je, da bom mogoce ena od tistih 100.000-ih, ki prej zagleda :duda: kot :modri:. Kaka tolazba pa je to? :zmeden::zmeden::zmeden:

Udb in AKS, poskusita Gorenjkino temno cokolado z ingverjem: temna cokolada zapira, ingver pa pomirja slabost. Mogoce pa vama bo ustrezala...8)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:08:55   
žlička
:ups: ups...........kapucino bom, sem se:zaspan: pa ne berem dobro, slabo vidim;)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:09:32   
biba77
Cokoladni preliv navsezgodaj? No, potem pa malo pocakaj, da na hitro skocim v kantino... :)-:)- Lepo, da si dobrovoljcek, Skye! :rozica::rozica: Od kod jemljes?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:10:09   
Kris
punce,

pomislimo, če tokrat ne bo, bo pa drug mesec. Ne smemo se obremenjevati. Verjetnosti je pol pol za eno in drugo (bo ali ne bo). Glejmo tako, da enkrat bo. Enkrat bomo vse mamice in če bomo hotele bomo še drugič.....


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:10:26   
biba77
Ni blema, Zlicka, saj sem takoj vedla, kaj bos dobila, samo moram te malo zbudit, ne? :bravo::bravo:
No, zdaj pa res letim do kantine...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:11:58   
Skye
Astra, saj vem da je to čakanje ubijalsko:(...ampak si mogoče pomislila, da si ti ena izmed tistih, ki se jim pač nosečniški hormon počasneje dviguje in zato testi ne pokažejo :modri::roza: tako hitro.

kakorkoli jaz ti držim :miska::miska::miska::miska:, da to drži...in če si ti izgubila upanje, jaz ga nisem zate;)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:13:30   
biba77
Ves, Kris, pri meni brez vzpodbujanja O ne bo, ker jih nimam. :zmeden: In tokrat sem popapcala zadnjo skatlico, ki bi me naj popeljala na HSG in komaj 1.4. imam spet razgovor v ambulanti (z izvidi, ki jih ne morem dobit, ce ne grem na HSG, ne?). No, bom pac 2 meseca kasneje :nosecka:...
Drugace pa te popolnoma podpiram - NIKOLI obupat (dolgorocno). Vsi imamo padce in vzpone, ampak se ne smemo prepustit melanholiji in negativizmu. Glavo gor in naprej!!!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:14:20   
Skye
Astra saj če čokoladnega preliva nimaš pri roki ni potrebno....tud sam kapučino z smetano bo super........sam da je smetana...ta mora biti:)-

Jaz sem vedno dobrovoljček, sam ko zagledam :hudicek:M sem za kakšne dve uri tečna na 10 potenco:)-:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:15:55   
Kris
Astra, lepo si napisala.

Ko vsaj to ne bi bilo tako zakomplicirano. Vsaj to...


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:19:08   
Udb
Mmmm...čokolada....to bi pa mogoče šlo!!! :)- No, to vsekakor pomeni, da mi j eže bolje!! Čeprav me še mal obliva v valovih!!

Ljudji ki so konstantno dobre volje pa jaz prav občudujem!! Zakaj meni to ni dano?? :)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:22:26   
biba77
Ja, Udb, za to pa moras nekaj naredit:
prvi korak je odlocitev v glavi in potem se moras vedno, ko sama (ali kdo drugi) opazis, da nisi dobrovoljno nastrojena, enostavno "prestaviti" v to razpolozenje. Pomislis na kaj lepega (ali dobrega, :)-:)-:)- ), na ljubo osebo ali dogodek ali na poz. razplet stvari, ki te spravljajo v slabo voljo.
Poskusi...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:23:28   
Udb
No, Astra...poskusiti ni greh....:)-:)-:)- Se bom potrudila!! Ampak sem naravni pesimist, tako da bo kar hudo...najbolje da kar zdaj začnem!! :)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:28:40   
Skye
dobre recept za dobro voljo je......ko pridem sem na RR in slišim za kakšno novo srečko :nosecka:....saj s tem sam še dobim dodatno potrditev, da bom tud jaz enkrat ta srečnica:love:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:29:36   
Udb
Seveda boš, skye!! To drži kot pribito!! :rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:32:09   
wawa
Dobro jutro punce...

A se da zraven kave dobt čekoladni rogliček, bi mi tooookkkk pasu?

Udb me zelo veseli da je s tabo vse ok, no ja malo slabosti - pa saj veš od česa je, mislim da ti trenutno nebi smela imet problemov s pesimizmom, pomisli na pikico ki raste v tebi....:):):):)

Astra - kaj veš lahko pa da si :nosecka:, - čudeži se dogajajo draga moja:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:34:06   
biba77
Wawa, za tvoje lepe besede bom kar takoj letela se po en cokoladni rogljicek! :kuza::kuza::kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:42:56   
biba77
Evo, rogljicke za moje drage cvekice: cokoladni, orehovi, marmeladni, vanilijevi, rozicevi, skutini, eni is kvasenega in eni iz maslenega testa. Postrezite si: :torta::torta::torta::torta::torta:.

Uh, sem spila moj kapucino, zdaj pa me je zvijat zacelo. Sploh ne vem, ce v zelodcu, crevesju al kje drugje. Kar slabo mi je. Malo se pocakam, pol pa letim cekirat stanje...:(:(:( Napihnjena!!!

Ampak, rogljicka pa se nisem imela nobenega, tako, da lahko brez skrbi vzamete. :)-:)-:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:47:43   
wawa
O hvala Astra, prov teknil mi bo zdajle...mmmmmmm:)-:)-:)-:)-:)-

Drzim :miska: zate pa za čudeže...

Mi smo zdaj lih v fazi O in na veliko :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:....sam tole tvoje čakanje je pa res pravi test za živce:zmeden:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:53:12   
Skye
uh Astra ti si zlata:love:...potem pa bi jaz prosila za en orehov rogliček;)

wawa potem sva pa na istem....tud pri meni je čas O....sam mam to nesrečo da je moj dragi nekaj prehlajen in ne vem kako bo šlo:zmeden:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:55:46   
simonas
Jutro punce!

Joj kako ste bile že pridne danes zjutraj:). Mene spet čaka kup dela. Najprej bom brala knjige in članke in novitete pa zakone, pol pa grem še malo lanske napake popravljat, če bom kaj našla. Še malo pa bo treba vse skupaj zaključit, tak da je zadnji čas, da se vredu zraven spravim.

Pri meni še nič novega. Komaj včeraj sem si zračunala, kdaj bi naj dobila naslednjo :hudicek:M (:ups: ups, pardon, kdaj je naj ne bi dobila) in mislim, da je datum 22.02., tako da se bom še malo načakala. Nič se nisem hotela obremenjevat in nič računat, pa upam, da je kaj pomagalo.

Drugač pa se počutim čist po starem, razen tega da me tak špika po prsih, da je včasih že prav nadležno:(. Kot da bi me kdo s tako dolgo iglo štoral. Pa sa ni frke... No, včasih mi je ob večerih malo slabo, zjutraj sem tak lačna kot dva volka (pa čeprav nikoli nisem zjutraj jedla), vendar pa nobenega očitnega znaka, tako da je lahko vse skupaj psiha.:zmeden::(

Kaj pa je z vami punce? Ste kako gripo staknile? To dirkanje na WC ni nič kaj prijetno...

Lep dan vam želim, pa upam, da se uspem še kaj javit.

Simona:muca:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:56:34   
larisa
Jutro punce,

ooo jaz tud rogljiček vanilijev, njam, njam,njam...ta je pa dober. astra a si jih sama delala???:)-

Astra zdaj me pa zanima kateri dan ciklusa je danes pri tebi in kateri dan ciklusa si čutila O?

Pa lep dan

Jaz pa čaj kuham če bi ga mogoče katera....:rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Jutranji cvek ob kavici...
17.2.2005 7:58:03   
Udb
Astra...jaz bi.....čokoladnega!! ;) :)-:)-:)-

Simona pozdravljena!! Kako si? Gripa...ne, ne...se jo izogibamo!! Držim pesti, da :hudicek: ne bo!!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?