|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Notranjske mamice
23.8.2008 0:01:14   
glugluglu
ja malo zatišja je tuuser posted image že v Logatcu srečam polno vozičkov, tu pa bolj slabo. No mi smo dobili novega člana Tiana 2.7.

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Notranjske mamice
25.8.2008 16:47:33   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

ja malo zatišja je tuuser posted image že v Logatcu srečam polno vozičkov, tu pa bolj slabo. No mi smo dobili novega člana Tiana 2.7.


čestitam user posted image user posted image . Jaz sem pet let nazaj rodila prvega otroka na 02/07. user posted image

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Notranjske mamice
15.9.2008 21:58:31   
pezbar
da malo obudim še tale oddelek user posted image
Ne vem, je povsod tak mraz ali je tako le v Logatcu? Sploh pa zadnje dni... Se mi zdi, da vedno ko grem k mojim staršem na obisk (okolica Domžal), je tam občutno topleje. 
Zadnjič sem zasledila podatek, da ima Logatec 478 m nmv, morda je zato bolj mraz... user posted image  
Ne vem, kako bomo pozimi hodili na sprehode, ker ne le da je mrzlo, ampak ponavadi tudi piha. Morda katera ve, a obstajajo kakšna "pravila" pri katerih temperaturah majhnega otroka ne smeš peljat ven? Naš mali bo v petek star 6 m.
En topel pozdrav notranjkam user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Notranjske mamice
17.9.2008 10:22:38   
sončika84
sem kr mal pozabla na tale forum.user posted image
mucka25, matija nima krčev zaradi kapljic ad3. tko kot je napisala kasso jih dobimo šele mal kasneje. no,sedaj ima že dva mesca in pol in bi mu mogla začet dajat te kapljice,samo mu jih še ne daje. krče ima še zmeraj. vmes  smo imeli en,teden ali dva malo miru,zdaj pa se je spet začelo. sem pa kupla mleko novalac proti krčem in ga začela včer aj dajt,pa me zanima če bo kaj bolje. upam,da ja. sploh pa upam,da se bo s tretjim mesecem to končalo. ker mi je hudo gledat kako trpi.


mraz pa je kar naenkrat nas presenetil. grozn je. še v petk smo bli v kratkih rokavih,zdaj pa že skor v bundah. matijeta sploh ne vem kako oblečt. ima nasebi bodi z dolgimi,bodi s kratkimi ali majčko,pa še jopčko gorspodaj pa trenirkico,pa štumfke pa copatke,pa ima kar mrzle roke.. zdej pa ne vem al ga zebe al je normalno d ma mrzle rokice. meni se ne zdi to normalno,sam po drugi strani a tolk kokr je oblečen ga ne bi smelo zebst.



(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Notranjske mamice
28.9.2008 13:42:37   
Srčekgirll
Ojla!
Evo, ena zgubljena duša se vam po dooooollllllggggeeeeeeeeemm času spet javlja. Še vedno sem brez neta, doma, zato p kadar grem k staršem na obisk probam tam izkoristit in it na net. Jst in Vid sva super. Kmalu bo star 5 mescev (6.10.). Kr ne morem verjet.
V glavnem, se slišmo, ko bom mela net doma, upam da drug teden. Pa- pa


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Notranjske mamice
1.10.2008 22:34:52   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: pezbar

da malo obudim še tale oddelek user posted image
Ne vem, je povsod tak mraz ali je tako le v Logatcu? Sploh pa zadnje dni... Se mi zdi, da vedno ko grem k mojim staršem na obisk (okolica Domžal), je tam občutno topleje. 
Zadnjič sem zasledila podatek, da ima Logatec 478 m nmv, morda je zato bolj mraz... user posted image  
Ne vem, kako bomo pozimi hodili na sprehode, ker ne le da je mrzlo, ampak ponavadi tudi piha. Morda katera ve, a obstajajo kakšna "pravila" pri katerih temperaturah majhnega otroka ne smeš peljat ven? Naš mali bo v petek star 6 m.
En topel pozdrav notranjkam user posted image


Mislim, da je meja za dojenčke 5 stopinj pod ničlo.

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Notranjske mamice
8.10.2008 19:06:24   
glugluglu
Logatčanke a katero zanima telovadba z dojenčki, je ob sredah ob 11.30 v Domu starejših, samo letos je tako slabo povpraševanje, da, če bo premalo udeleženk, bodo ukinili. Škoda bi bilo.

http://www.zavod-tamala.si/Sola.aspx#Vadba




(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Notranjske mamice
16.10.2008 12:08:27   
Srčekgirll
Juhu, kje ste moje Notranjske čvekice?

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Notranjske mamice
16.10.2008 12:38:42   
malecka24
Tukaj se enauser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Notranjske mamice
16.10.2008 13:06:39   
pezbar
evo mene, zdej smo not, ko je dež... pa imam spet malo več časa za RR user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Notranjske mamice
17.10.2008 10:09:02   
glugluglu
no vam povem, da sem bila v sredo na tisti telovadbi o kateri sem prej pisala in imela včeraj musklfibr, je bolj za mamiceuser posted image

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Notranjske mamice
18.10.2008 21:28:04   
Srčekgirll
Ojla!
Sm mislna, da niste več zainteresirane še tuki kej počvekat. Ja, mi mamo že 2 zobka in smo zaenkrat ok. Kako pa ostale mamice pa vaši user posted image ?


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Notranjske mamice
20.10.2008 23:15:47   
pezbar
user posted image user posted image  za zobka.

Naš user posted image  je včeraj dopolnil 7 m, zobkov še nimamo. Se pa v njegovih ustih večkrat znajdejo prstki, včasih tudi tisti z nogic user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Notranjske mamice
21.10.2008 12:06:08   
Srčekgirll
He,he,... Jst sm pr Vidku vidla spodaj na dlesni, da se mu je nardila oblika za zobka, pa ful se je prej slinil, zdej pa ne več.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Notranjske mamice
22.10.2008 19:06:00   
tinci babinci
O lepouser posted image user posted image ,da vidm temo notanjske mamice,tudi sama sem notranjka in mamica dveh junakov.Drgače se pa midve Srčekgirll poznave bol na videz.
Lepo se imejte pa upam, da še kaj čvekamo.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Notranjske mamice
23.10.2008 21:31:07   
Srčekgirll
A res? Od kje pa? Piš na ZS, da mal počvekave.user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu tinci babinci)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Notranjske mamice
4.11.2008 21:39:22   
Srčekgirll
Očitno se vam ne da še tu kaj počvekatuser posted image user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Notranjske mamice
13.11.2008 8:58:01   
Srčekgirll
Juhu, notranjke moje, kje ste?user posted image user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?