|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tudi mi smo že ponosni lastniki torbice
29.5.2008 20:00:57   
mojcaziga
Šli smo v mesto malo pogledat in sprobat par torbic. Naš je sicer velik 126, tako da ni pri tamalih, ampak na hrbet so mu najbolj pasale Schneider torbice. Sammies so mu bile velike in preširoke user posted image user posted image user posted image user posted image in se ga sploh ni videlo od zadaj, samo torba je hodila sem in tjauser posted image user posted image in tudi bolj okorn se mi je zdel. Čeprav se je zagledal v motiv z bagri, se potem zanjo nismo odločili. Pol pa mu je v oči padla "dinozaver torba" od Schneiderja in mu je super pasala in se zdaj že celo popoldne sprehaja po stanovanju in imam občutek, da bo torba do septembra že bolj boga, ne glede na opevano kvaliteto.
Glede na to, da se je debelina denarnice opazno stanjšala user posted image user posted image user posted image , upam, da je res tako dobre kvalitete, kot hvalijo.

lp, MOjca

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: tudi mi smo že ponosni lastniki torbice
1.6.2008 17:36:35   
spps
ojla mamice septemberskih prvošolčkovuser posted image user posted image user posted image user posted image
mi pa imamo sestanek ta teden v četrtek na OŠ in bomo takrat izvedeli vse potrebno,tako,da za enkrat še nimamo nič potrebščin za v šolo.
se mi zdi,da sedaj čas zelo hitro teče in bomo že kmal oddali svoje otroke v šolo...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: tudi mi smo že ponosni lastniki torbice
1.6.2008 18:36:02   
caillou
Mi smo pa ravno v petek dobili pošto z vsemi potrebnimi informacijami. Sestanka očitno ne bo. Učbenik in delovne  zvezke bomo naročili kar v šolski knjižnici. Cena vsega skupaj bo tam nekje okoli 60€. No, vsaj na naši šoli. Gradivo za prvi razred devetletke zajema štiri delovne učbenike in en učbenik (tega financira učbeniški sklad).

Kar se pa torbe tiče, jo pa Ema po vsej sili hoče imeti že takoj prvo leto. Ko sem se zanimala ali torba v prvem razredu ja ali torba v prvem razredu ne, mi jo je večina odsvetovala. Otrok naj bi v prvem razredu imel tak lušten lahek nahrbtnik. Torba se bojda resnično potrebuje šele v drugem, tretjem razredu.
No ja, verjetno jo bomo tudi mi letos že kupili, saj ne zgleda, da bi otrok prestopil prag osnovne šole brez prve prave šolske torbe.

Me pa resnično nekaj zanima. No, na tole bodo verjetno znale odgovoriti učiteljice. Zakaj v prvem razredu priporočajo tiste debele trikotne barvice (mogoče samo na naši šoli, nevemuser posted image )?

No, pa lep pozdrav, Caillou.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: tudi mi smo že ponosni lastniki torbice
1.6.2008 18:59:10   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: caillou



Me pa resnično nekaj zanima. No, na tole bodo verjetno znale odgovoriti učiteljice. Zakaj v prvem razredu priporočajo tiste debele trikotne barvice (mogoče samo na naši šoli, nevemuser posted image )?

No, pa lep pozdrav, Caillou.



Sicer nisem učiteljica, ampak upam, da bom prav odgovorila. Pri nas jih otroci uporabljajo že letos v vrtcu in to zaradi tega, ker naj bi trikotne imele boljši oprijem za otroke, debele pa zato, ker lažje pobarvajo večjo površino in so baje mehkejše. Tako so nam pojasnili. Kaj pa bodo svetovali na naši poli pa ne vem

lp, Mojca

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: tudi mi smo že ponosni lastniki torbice
1.6.2008 19:02:45   
caillou
Kakšna naj bo prva šolska torba ?  Klikni in preberi.



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: tudi mi smo že ponosni lastniki torbice
3.6.2008 17:06:06   
karamela
Pozdravljene, evo še jaz se pridružujem z mojim bodočim prvošolčkom. Sestanka še nismo imeli, tudi vabila še nismo dobili, tako da nimam še nič inoformacij.

Upam, pa da bo čimprej, ker zelo  nerada zadnje trenutke kupujem zaradi  gužve,  pa vse razprodano. (no vsaj pred daavniimi leti, ko sem jaz v šolo hodila je bilo tkouser posted image )



(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?