|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2009
22.6.2008 23:44:36   
Martina27
No lyra, men je ta tvoja izbira všeč pa še tale

http://www.porocnikoticek.si/template/system/sys_image.php?765

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Poroka 2009
23.6.2008 7:57:55   
_andreja_
no ja sej mogoče imaste pa prav da je prekmalu za prstane....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Poroka 2009
23.6.2008 12:46:15   
lyra*
Martina27  ufff....ta tvoja je tudi zlo lepauser posted image Drugače pa moja je 16 po vrsti!

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Poroka 2009
23.6.2008 13:53:58   
pupika27
orka ta tvoja obleka vkombinaciji rdeča bela je svetovna!!!!!!!tudi midva razmišljava obelo rdeči kombinaciji ali pa belo roza!!!!!!!!!!!ampak od takrat ko sem videla to obleko sem bolj za belo rdeča!a mi lahko poveš od kod imaš obleko in ali imaš izposojeno ??hvala ti pa res obleka je prečudovita



(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Poroka 2009
23.6.2008 15:51:05   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

flaska kaj sta napisala na vabila, ki sta jih poslala??

in ker vidim da imaš otroka, kako sta z njim je bil z vama??


Andreja, vabila lahko pogledaš na linku, ki sem ga dala. Sej se tudi tekst vidi... Če pa ne vidiš, pa povej pa ti ga pošljem.
Jaka je bil pa cel dan z mojo mami, zvečer sem ga dala pa spat v hišo, ker smo imeli slavje pri sorodnikih. Je spal celo noč user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Poroka 2009
24.6.2008 6:35:56   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

flaska kaj sta napisala na vabila, ki sta jih poslala??

in ker vidim da imaš otroka, kako sta z njim je bil z vama??


Andreja, vabila lahko pogledaš na linku, ki sem ga dala. Sej se tudi tekst vidi... Če pa ne vidiš, pa povej pa ti ga pošljem.
Jaka je bil pa cel dan z mojo mami, zvečer sem ga dala pa spat v hišo, ker smo imeli slavje pri sorodnikih. Je spal celo noč user posted image

hvala, drugače sem pa že pošnofala v tvoj albumček...in ga tudi pohvalila

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Poroka 2009
24.6.2008 18:13:54   
FLASK_A
hvala, drugače sem pa že pošnofala v tvoj albumček...in ga tudi pohvalila
IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

flaska kaj sta napisala na vabila, ki sta jih poslala??

in ker vidim da imaš otroka, kako sta z njim je bil z vama??


Andreja, vabila lahko pogledaš na linku, ki sem ga dala. Sej se tudi tekst vidi... Če pa ne vidiš, pa povej pa ti ga pošljem.
Jaka je bil pa cel dan z mojo mami, zvečer sem ga dala pa spat v hišo, ker smo imeli slavje pri sorodnikih. Je spal celo noč user posted image

hvala, drugače sem pa že pošnofala v tvoj albumček...in ga tudi pohvalila


hvala user posted image je bilo kar dosti truda vloženega, jauser posted image Najbolje mi je bilo pa to, da je bilo na koncu vsem ful všečuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Poroka 2009
24.6.2008 20:49:34   
anchyka0
pozdravljene bodoe nevestice! tudi jaz se vam pridružujem user posted image
za datum še ne vema tono..najverjetnjej8.8 mogoce pa celo maja..
sem pa mislila da sem edina ki že zdaj zbiram ideje in informacije pa da sem malo user posted image
hehe

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Poroka 2009
25.6.2008 13:34:28   
pikovit
Punce jaz imam bon za popust pri zlatarni Celje 10%.Ampak velja samo do letos.

(odgovor članu anchyka0)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Poroka 2009
25.6.2008 20:05:43   
FLASK_A
jaz tudi.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Poroka 2009
25.6.2008 21:05:50   
Martina27
Pozdravljene! No,da vam povem,da me je ta Galerija Repanšek tako prevzela,da se želim,kaj želim hočem se tam poročit in pika. No in greva danes z mojim dragim direkt iz morja tole pogledat kako kaj izgleda in vam povem fenomenalno. Nakar pokličem G. Repanška in se mi javi nekdo drug(tako je rekel) in mu povem zakaj kličem ,da bi se pač tam naslednje leto 6.6. poročila in ta mi reče,da se mu zdi da je že zasedenouser posted image user posted image user posted image  In kaj zdaj?Sej je rekel,da ni pri računalniku,da ni sigurno sam ,da sta maj in junij kar zasedena. Tako da bomo poroko najverjetneje prilagodili prostemu terminuuser posted image
Jutri nama po mailu pošlje vse kar se tiče tamkajšnje poroke in proste datume tako da še malo upam da je fraj.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Poroka 2009
25.6.2008 23:29:53   
poli*
Sem mislila, da vem prilimam slikico moje favoritke, pa mi ne gre user posted image . Če jo hočete videti, greste na http://www.marylise.net/,  nato na collection in potem na once in a life time in naprej na collection 2007 in tam dobite slikico z imenom Gardenia. No, ta oblekica mi je taboljša.
Bom pa po porodu začela fuuulll telovadit, da bom potem čez 2 mesca lahko že oblekico probala. No, sej trenutno se nism v noge al pa tko nč zredila (že trkam user posted image ), samo trebuh se veča. Upam, da bo pri tem ostalo.

Je pa žalostno, da je že eno leto v naprej vse zasedeno. Se je pa moj bratranec čudil, ko sta se s pupo odločila, da se čez 4 mesece poročita (letos julija), kako da je že vse zasedeno user posted image . Moje mnenje je, da mora biti 4 mesece prej že vse poštimano in ne da se šele za datum odločiš-ali pač?!

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Poroka 2009
26.6.2008 7:54:51   
Martina27
Čao!
Poli- ta tvoja oblekica je fulll lepa,meni pa je še od kolekcije 2006 Felicita in od kolekcije 2008 Tatyana,sam boitole mašno imela belo ne takšno. user posted image user posted image user posted image Sta pa mi všeč. user posted image Sam tako piše v reviji moja poroka,da so letos moderne oblekez rožami in s pentljami tako da user posted image  Kdaj pa se ti poročiš poli?

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Poroka 2009
26.6.2008 8:14:20   
Martina27
Da vam javim,da sem ravnokar prejela mail od gospoda Iztoka Sivca in je ta
najin datum 6.6.2009 že zasedenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Poslala mi je datum in sicer 13.6.2009 ob 16.30 bi naj bila civilna poroka ostali termini so na ta dan zasedeni,pa tako so samo trije.


No lyra tolk da veš,da se ne bova poročili na isti dan ampak sem ja teden kasneje.
Malo sem žalostna ampak,sej bo.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Poroka 2009
26.6.2008 10:03:40   
orka**
Živjo punce!

Končno se spte lahko javim, smo bili en teden brez interneta.

pupika27 to obleko sem našla na internetu čisto slučajno. Jo po najdeš tudi na tejle strani: http://www.stumbleupon.com/demo/#url=http://redhotbrides.com/redbrides/main.php
Je pa ta stran namenjena nevestam v rdečem, tle je pa kar nekaj rdečih oblek. Če ne bom našla po naših salonih nikjer nobene obleke v rdeči ali pa kombinacijo bele in rdeče, si jo bom pa dala delat.
Ta mi je tudi všeč
user posted image


Meni pa so za poroko všeč dve lokaciji, Kekčeva domačija v Trenti (samo sem omejena z številom gostov, max 50), pa Logarska dolina, hotel Larix (tukaj je pa cena prehuda). Sta mi pa ti dve lokaciji všeč tudi zato, ker si tam edini. Je samo ena poroka. Meni ni všeč da te poročajo kot po tekočem traku, kot je recimo Ljubljanski grad, pa v Tržiču, ... .


(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Poroka 2009
26.6.2008 11:33:52   
orka**
Sem se zmotila ne hotel Larix (ta je v Kranjski gori) ampak hotel Plesnik.

(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Poroka 2009
26.6.2008 12:43:06   
lyra*
heiii nevestice!
 
martina27 in poli* vidim,da imamo me ful podoben okus za izbiro poročnih oblek!user posted image user posted image user posted image user posted image
 
No,da vam pokažem moj buši: user posted image Je fuuuul velik za 22tedenuser posted image  Ampak se za zdaj ne sekiram. Začela se bom po poroduuser posted image
 
martina27  ufff...to pa je škoda,da je že zasedenouser posted image  A potem je novi datum 13.6.2009? Četudi ni 6.6 bo ta še bolj čudovituser posted image
 
Šibam jaz zdaj z psom ven.user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Poroka 2009
27.6.2008 7:24:11   
_andreja_
lyra, kr na jok mi gre ko vidim bušija, ker bi ga jz tudi imelaaaa..........  drugače pa uživaj in še enkrat uživaj v  otrokovih brcah...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Poroka 2009
27.6.2008 8:07:42   
Martina27
Ja lyra novi datum je 13.6.2009,žal je sam takrat možna civilna poroka in zabava v Galeriji Repanšek.

Je pa zelo lepi buši,tudi jaz sem v takem tednu imela velikega in so vsi mislili,da nosim dva,pa sva jihuser posted image

No bil je eden zdrav velik fantiček,ki me vsak dan bolj jezi in osrečuje.

Je rekel,ti mami ne boš nevesta. Mene boš čakal da zrastem,ker se bom jaz s tabo poročiluser posted image user posted image user posted image

No,drug teden greva z fantom na Galerijo Repanšek na degustacijo hrane,za simbolično ceno 10€.

Sva bila včerja v poročnem kotičku sva šla malo gledat vabila in tako naprej.
Madona majo vsega ,da ne vaš kaj bi,sam je moj rekel,da bova vse imela nekako v stilu,belo šampanjc barva,ker mi bo tudi tepih pri Repovšku položil bel in gor posul rdeče cvete vrtnicuser posted image

No želim vam lepo jutro in lep dan!!!

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Poroka 2009
27.6.2008 21:34:06   
poli*
lyra- ful lep buši. Je res že velik, ampak upravičeno, saj nosiš 2 sončka. Meni marsikatera močnejša punca (ki ni noseča) reče, da ima ona večjega, kot jaz, ki mi manjka samo še 4 mesece do konca user posted image . No, meni se zdi moj čisto pravi za 22 tednov. Mali pa ravno zdaj dela prevale in kaže mamici, kaj vse že zna user posted image .

Zgleda, da imamo res podoben okus za oblekice user posted image  user posted image

Martina- ne bit žalostna, to reče skoraj vsak tamali, da se bo poročil s svojo mamico. ma če te pa ima takoooo močno rad user posted image .

Je skoraj že potrjeno , da se poročiva 20.6.09

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Poroka 2009
27.6.2008 22:02:42   
FLASK_A
Lyra, kolk imaš lepga bušijaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Poroka 2009
28.6.2008 8:20:41   
Lepotica
Hej nevestice moje!! Kako ste? Ste uživale praznike? Lyra kako maš lepga bušija. Se čist raznežim!!!

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Poroka 2009
28.6.2008 11:38:14   
lyra*
 
user posted image
Neveste 2009
 
 
user posted image
 
6.6.2009
lyra*
 
user posted image  
 
13.6.2009
Martina27
 
user posted image
 
20.6.2009
_andreja_
 
20.6.2009
poli*
user posted image  
 
27.6.2009
Lepotica
 
user posted image
 

user posted image
 
5.9.2009
orka**
 
user posted image
 
user posted image
Neveste 2009


_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Poroka 2009
28.6.2008 12:15:18   
Anonimen
HEJ NEVESTICE MOJE! Pridružujem se vam v letu 2009 in me lahko pripopate kar pod lepotico. Namreč imama  z mojim isti termin v mislih kot naša lepotička. Pa čestitke vsem.user posted image

(odgovor članu lyra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Poroka 2009
28.6.2008 12:17:06   
lyra*
nevesta2009  dobrodošla!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Evo takoj boš na seznamuuser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?