|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 18:36:16   
murkica
Jaz rečem: "Ko bo boh dal". In se vsi začnejo tako smejat, ker vsi vedo da niti približno ne verjamem v boga, da že pozabijo kaj so me vprašali. user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu marjetka cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 21:03:17   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Jaz rečem: "Ko bo boh dal". In se vsi začnejo tako smejat, ker vsi vedo da niti približno ne verjamem v boga, da že pozabijo kaj so me vprašali. user posted image


pol pa lohk jst tud tole začnem uporabljat...user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 21:06:22   
pika74
Men gre pa ful na živce, da se potem ljudem smilim... če jim po pravic povem... in potem pa hmmm pa hmmm pa ...

Sm se odločla, da jim bom rekla, da JIH NE BOVA IMELA.

Pol pa nej debel gledajo.


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 21:09:37   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: maša82

IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Jaz rečem: "Ko bo boh dal". In se vsi začnejo tako smejat, ker vsi vedo da niti približno ne verjamem v boga, da že pozabijo kaj so me vprašali. user posted image


pol pa lohk jst tud tole začnem uporabljat...user posted image



Sej tale odgovor je dober... sam pr moji fletni tetki... ne bi užgal... ona mi je zadnč prjavla, da bi mogla imet tok otrok, kot jih bog da. In ona ta stavek razume tako, kot da jih VEDNO DA VELIKO.

In če jih nimaš, potem si ziher na kondomih oz. neki hudi kontracepciji... pa smo tam... eni so res čist za Luno.

U... imam pa še en primer - moja druga tetka... zadnč sva šle na en kofe... pa pravi... ti, a veš, da bo una tam imela že tačetrtga otroka... tole jo je pa zihr fratal... user posted image . Tole pa ni dobr... to je pa preveč... pa sm rekla.. da se je sigurn sama tko odločla oz. da sta se z možem... in da je tko že prou. Da oni že vejo...
Ona je pa še kr naprej svoje tupila... da ne ne, to jo je zihr fratal... user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 21:22:44   
Fargesia
moj brat je pred 4 mesci dobil dvojčka...pol pa vsi (pa ne domači), ja a ni fino k bosta dobila izkušnje (jaz in moj), pa kdaj bova bratrance pa sestrične naštimala...da zdej je pa res že cajt...kr učke bi jim izpraskala, pa morskim psom vrgla...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 22:49:05   
Pia73
Jap, tole so res zoprna vprašanja,.... user posted image user posted image user posted image

Midva imava dva fantka in zelo pogosto slišim vprašanje kdaj bomo pa punčko imeli??? user posted image user posted image user posted image  WTF???

Jaz kar povem ,da sva končala z reprudukcijo,..., da vsaj močno upam, da sva, saj veste tistega o zarečenem kruhu me je tudi strah,.... user posted image  ampak to je lažje reči, če že imaš dva.

Pika74 ti kar pogumno pa kar uporabi še tisto foro o pogrebih, se še spomniš,... user posted image

Drži se draga moja! user posted image  in SEVEDA BOŠ MAMA!!! user posted image

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 23:12:06   
jadrnica


IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Ampak men se še ne dvignejo vse kocine pokonc, če samo vprašajo, mene RES vrže do plafona, ko mi (najbrž sicer dobronamerno, ampak kaj vas k...briga) delijo nasvete. In točno eden me do konca pogreje: samo sporstit se morta pa bo zhr ratal. Vse je v glavi.
AAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image


Tole je pa res klasika.
Jaz se včasih takole 12 let stara počutim ko ti mama pa še taščica kakšne modre nasvete dajeta, da dol padeš (ala umirit se je trebauser posted image , pa želeti si otroka, user posted image veš jaz sem se morala za vse v življenju borit...pa ledvice notri, pa nič tangic......a maš mrzle noge.....Kr nekiuser posted image )

O ostalem folku pa niti ne bi, jaz sem se odločla, da če me kdo vpraša, kdaj pa bo, ga bom kr vprašala, če bo njegovo naslednje vprašanje morda potem
Your favorite sex position, pa naj kar ona/on najprej odgovori, pol bom pa mogoče jaz. Pa kaj folk briga, s kakšnim namenom jaz user posted image

Sploh mi gredo pa na jetra singel ljudje, ki pravijo, če bi pa jaz že imela/imel tipa/žensko, bi pa za zihr imela že otrokauser posted image user posted image jao, še tipa/ženske nimaš pa o otroku sanjaš, si mislim, očitno nekateri res še ne vejo, da tud če sexaš mogoče ne ratauser posted image user posted image ni vse tako kot v učbeniku za biologijo iz 5 razreda (prašniki pa to)

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
29.5.2008 7:30:01   
honey
Midva pa enostavno rečeva, da ne rata. Kaj čem razlagat, kaj in kako. Pač ne rata. In potem so vsi tiho user posted image  

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
29.5.2008 8:13:04   
MALO SONCE
Lep pozdrav vsem
Tudi midva imava podobne težave,sam da ta vprašanja bolj men pritisk dvignejo kot mojmu.Čist ob vsaki priliki,skupno kosilo,piknik,obisk...,ena in ista vprašanja,ki so kao mal v hecu izrečena in bi naj blo mal smešno,men pa kr vret začne.Nemorem verjet da vsakič ista zgodba,kot da kaj druga ljudje nebi znal vprašat.In bog nedaj da se slučajno zredim za kakšno kilo,ker potem pa je še bolj neznosno.Res sovražim taka vprašanja in mi je ful hudo v taki situaciji.Sama nimam navade,da bi kak par spraševala,kdaj pa bo kej,a je že,dejta no,saj je čas...,ker se mi zdi da je to njuna stvar.Kaj ni logično,da če je par več let skupaj,pa če nimata dojenčka in tudi ne govorita o tem,da pač je nekaj narobe in da ni treba vedno drezat v to.Mi je mal lažje ko vidim,da vas tud jezijo te stvari.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
29.5.2008 8:32:08   
anadejka
Tinč si me nasmejala zdej.Ampak morm povedat, da se men isto dogaja, sem bila baje že 3x noseča, tako se govori v naši vasi user posted image  ena prjatlca se je celo tok upala, da me je poklicala in spraševala, če ji mam kej za povedat, men se tut sanjal ni kaj hočeuser posted image .Pa mi pove, da je od ene ki jo komaj da poznam, slišala da sem noseča.Za bruhat.Da ne omenim, da ta ista "prjatlca" kasneje za njeno nosečnost tut besedice ni črhnila, dokler ni mogla več trebuha skrit.
Takih ljudi se jest najraje na daleč ognem.
Jest se borim s telesno težo, enkrat mi ratuje, drugiš spet ne.Tako se kaže tut na špehku na mojem trebuhu.In najbolj mi pritisk dviguje, ko me ljudje ki me pozdravijo na cesti, gledajo v trebuh.Al pa taki ki se že dolgo nismo vidl, pa se srečamo in mal pomenimo, pa spet tisti pogledi v trebuh.K so tok očitni, da bi jih, oprostite izrazu, najraje na gobec.
Res sem postla alergična na to in čist ven padem, ko se kar en vtika v moje osebno življenje.To ni nikoršna pravica.In tut jest jim ne bom razlagala svojega problema, pa sploh ni to da me boli ali pa da se česarkoli sramujem.Nikakor!!!Ampak to je moja stvar! Sej tut jest ne hodim okoli z vprašanjem: ti a te je tvoj snoči kej nabrisal?In kako je blo? Kakšno pozo sta imela?!!!
Včasih sem bolj psihično močna in ta vprašanja in komentarje: "naj se imava rada" user posted image  z lahkoto prezrem in mi ne sežejo do srca.Včasih pa sem bolj občutljiva in me to full prizadane in doma jokam.Ne morem iz svoje kože taka pač sm.
Pika tvoj odgovor se mi pa full dopade user posted image  upam da ne zameriš, če si ga bom kdaj tut jest "sposodila" user posted image  Ta definitivno zamaši vsa zlobna usta.

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
29.5.2008 9:25:46   
giotti
Meni je pa najlažje povedati resnico in tudi drugi to zelo cenijo in so potem veliko bolj pozorni in se zamislijo na tem, kar sprašujejo. Včasih so skoz nekaj namigovali, po splavu, za katerega sem vsem povedala, pa nihče več nič ne vpraša, ampak mi želi samo veliko sreče. Pa vedno vsakomur rečem, da je otrok dobesedno božji dar, ki ni nujno, da je namenjen vsakomur, kadarkoli si to zaželi. Pa zraven še dodam, da naj ne sprašujejo teh stvari nikogar na tem svetu, ker so to zelo občutljive teme in da pojma nimajo, zakaj nekdo nima oziroma ne želi oziroma ne more imeti otrok. Tako da nekako se da vse razložiti. No, ne vem, ljudje v moji okolici so nekako razumeli.
Pika74, želim ti, da boš kmalu mamica! In vsem ostalim tudi seveda!
Objemček.

(odgovor članu marjetka cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
1.6.2008 22:13:45   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Midva pa enostavno rečeva, da ne rata. Kaj čem razlagat, kaj in kako. Pač ne rata. In potem so vsi tiho user posted image  


Jaz tudi mislim, da je najbolje resnico povedat. Če pa začnejo solit pamet, pa jim povej da imaš že 4 ivf za sabo, tako da o stvari malce več veš kot oni.

Smo se pa zadnjič ženske pogovarjale zakaj je taka "sramota" priznat, da ne moreš imeti otrok, pa nismo prišle do zaključka.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
2.6.2008 7:16:35   
neni
Čau bejbe se moram še jaz vključit v debato. Sedaj imam sinka (jutri ima 7 mesecev) vendar sem se zanj borila 5 let in je uspel v 6. IVF tako da vem kaj prestajate.

Se strinjam, da bi bilo najbolj fajn povedat v smislu "nama ne rata pusti me na miru, saj bo". Ampak jaz sem potem vedno dobila nasvete tipa.... moja prijateljica ima eno prijateljico ki tudi ni mogla met pa je po 10 letih dobila ....pa una dva tudi nista mogla met pa zdaj mata kar 4.... To me je pa tako pogrelo ker meni se je zdelo da vsem drugim rata meni pa ne in sem bla alergična na take fore.

Zdej ko mamo malega pa mi ljudje, ki vejo za mojo kalvarijo rečejo, sej mogoče bo pa tokrat kar ratalo....user posted image user posted image . A jim moram narista al kaj, al naj jih povabim s sabo k Reškotu, jim bo on s kako iglo v roki (uno za punkcijo) razložu, da v milijom letih pa mogoče bi. Tako da butastim ljudem se ne splača nič povedat, ampak se delat vzvišenega, sej so preveč butasti, da bi opazili tvoje solze in jih komot skriješ.

Držim pesti za vas punce, kot tudi zame v drugo. Mi bomo šli konec leta ponovno od začetka. V boj za naše user posted image . Vam pa povem iz prve roke, da se splača, ker so RR/IVF otroci najlepši otroci.

lp Neni


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
2.6.2008 7:42:08   
Rubin.
IVF otroci najlepši otroci.


To pa popolnoma drži, govorim iz lastnih izkušenj, pa tudi zelo pametni so, boš videla user posted image user posted image

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
2.6.2008 8:27:51   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: honey

Midva pa enostavno rečeva, da ne rata. Kaj čem razlagat, kaj in kako. Pač ne rata. In potem so vsi tiho user posted image  


Jaz tudi mislim, da je najbolje resnico povedat. Če pa začnejo solit pamet, pa jim povej da imaš že 4 ivf za sabo, tako da o stvari malce več veš kot oni.

Smo se pa zadnjič ženske pogovarjale zakaj je taka "sramota" priznat, da ne moreš imeti otrok, pa nismo prišle do zaključka.


pa pomoje to ni sramota povedat, sam tiče se samo dveh osebe.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
2.6.2008 13:32:39   
aqua77
Men se že meša od teh vprašanj!
Pa še komentarji v stilu, če sploh znava, pa da morava mal več vadit očitno, pa če rabiva zraven še kakšno pomoč od nekoga, da nam bo poštar pokazal, če midva ne znava..... user posted image user posted image   Ljudje znajo bit prav zlobni. Sploh ne pomislijo, kako s takim komentarjem lahko prizadanjejo koga.

Zadnjič mi je pa neka daljna znanka spet pamet drobila, da sem že dost stara, in da bo šel mojmu ves seme v cvet, če ne bova kaj spacala skupaj mi je pa prekipel. Sem ji pa rekla, da že skoraj pol leta vasak dan sexsava, sam očitno nimava prave poze, in če je ona tako pametne naj pride k nama v spalnico in pokaže kako se to dela!!!! Ji je tako usta zaprlo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Se je začela opravičevat, koza stara....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
2.6.2008 14:25:57   
brkn83
joj tudi js ko slišim takšna vprašanja, mi kr dan pokvarijo. Ampak nekak jih poskušam kr preslišat al pa rečem, da še ni čas za to,................al pa si kr nekako sproti poskušam neki zmisliti.
No to me največkrat sprašuje cela žlahta od mojga, ja kdaj pa bota kej nardila, al sta že pa ne poveta - pa potem rečem sej boste že vidli.

Nekako jih imam res poln kufer, tako da srčno upam, da nama bo sedaj, ko sva se odločila res uspelo, pa ne za to, da bi ostalim jezike dol zavezala, ampak ker si midva tako želiva.

lp


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




njam
pita54545

katero znamko čokolade imate najraje????????? :-)

milka (57%)

gorenjka (8%)

kinder (15%)

lindt (19%)

figaro (0%)

navadno (merkatorjevo,šparovo) (0%)


Število vseh glasov: 340

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!