|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 9:49:50   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: tejč76

aqua77 in ostale - povejte, zakaj lahko test pokaže +, če nisi noseča. Ene pravijo črtica je črtica, tudi če je slabo vidna. Pol pa dobiš M. Ni to malo čudno. A naj ne bi bili ti testi zanesljivi?



tejč,

tako je to....

test pokaže pluus, zato ker si noseča. user posted image

ampak se zgodi zgodnji ss in zgleda kot  user posted image ,  ki se sčisti sam od sebe, ker telo žal ni zadržalo pikice v sebi in jo je izločlo....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 9:55:55   
Rakica_80
Zato pa imam jaz tako čudno vlečljivo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sploh mi ne teče,nevem kako, samo pada sluz vlečljiva!!!
Tudi jaz sem imela rahel plusek, in res, prav sem pokazala včeraj mojemuuser posted image ,
sem se prav vstrašla, res imam čudnouser posted image user posted image
Aqua, ma kaj misliš, da je enako pri meni?user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 9:57:51   
tejč76
Hm, meni se je zgodilo nekaj podobnega kot tebi. M je bila ta mesec dokaj točna, a precej drugačna kot ponavadi. Torej verjetno je to to za ta mesec, da je kljub temu ratalo, verjetno več ni možnosti, ali ne ? (mislim kakšna vgnezditvena, ali kaj takega?)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 10:14:00   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Zato pa imam jaz tako čudno vlečljivo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sploh mi ne teče,nevem kako, samo pada sluz vlečljiva!!!
Tudi jaz sem imela rahel plusek, in res, prav sem pokazala včeraj mojemuuser posted image ,
sem se prav vstrašla, res imam čudnouser posted image user posted image
Aqua, ma kaj misliš, da je enako pri meni?user posted image




zna bit BEBIII.... user posted image  

pri meni je sigurno bilo to, ker sem delala teste z jutranjim urinom od nedelje dalje in so bili vsi rahlo pozitivni, včeraj pa zjutraj močnejši plus, pa čez dan tudi, tako da pri meni pikice telo ni zadržalo...

če se ne motim, si bila ti na krvnemu in imela 7, je tako? po tem sklepam, da te je doletela ista vsoda kot mene... je bila zgodnja nosečnost, ki se ni obdržala....

bo pa zato naslednji mesec bolj veselo.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 10:14:44   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: tejč76

Hm, meni se je zgodilo nekaj podobnega kot tebi. M je bila ta mesec dokaj točna, a precej drugačna kot ponavadi. Torej verjetno je to to za ta mesec, da je kljub temu ratalo, verjetno več ni možnosti, ali ne ? (mislim kakšna vgnezditvena, ali kaj takega?)



če nisi sigurna naredi test.... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 10:18:44   
Rakica_80


bo pa zato naslednji mesec bolj veselo.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
[/quote]




Sigurno, v to VERJAMEMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 10:33:37   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII



bo pa zato naslednji mesec bolj veselo.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image







Sigurno, v to VERJAMEMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




to je pravi odgovor.... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 11:38:53   
*Junona*
Aquica, kaj naj rečem....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ostani tako pozitivna še naprej. Tudi meni se je 14 dni nazaj to zgodilo.
Gremo naprej, aneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tiki in Živa, malo sem se potolažila. Saj mi drugega ne preostaneuser posted image user posted image user posted image
Jutri grema na morje za 14 dni in upam, da bom lahko odklopila misli. Ampak grem pa stavit, da bojo vsepovsod same nosečkeuser posted image user posted image user posted image - ponavadi je tako, da ko si nekaj močno želiš in sam nimaš, se ti zdi, da imajo vsi.

Tudi jaz sem vas pogrešala - sej nisem dolgo zdržala, da se ne bi vrnilauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 11:41:55   
*Junona*
Nekje sem prebrala(ampak me jezi, ker ne najdem linka), da naj bi ženska v svoji rodni dobi imela povprečno 11 zgodnjih spontanih splavov, ne da bi sploh vedela za to, ker se zgodijo ravno pred izostankom M. Tako da M pride točno ali ima mogoče malo zamude. Če ne delamo testa pred izostankom, sploh ne vemo, da smo bile noseče.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 11:42:05   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Aquica, kaj naj rečem....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ostani tako pozitivna še naprej. Tudi meni se je 14 dni nazaj to zgodilo.
Gremo naprej, aneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tiki in Živa, malo sem se potolažila. Saj mi drugega ne preostaneuser posted image user posted image user posted image
Jutri grema na morje za 14 dni in upam, da bom lahko odklopila misli. Ampak grem pa stavit, da bojo vsepovsod same nosečkeuser posted image user posted image user posted image - ponavadi je tako, da ko si nekaj močno želiš in sam nimaš, se ti zdi, da imajo vsi.

Tudi jaz sem vas pogrešala - sej nisem dolgo zdržala, da se ne bi vrnilauser posted image user posted image user posted image




hvala Junona....  user posted image user posted image


lepo, da si nazaj med nami!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

SMO TE TOOOOOOOOOOLK POGREŠALE!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image ....

.....in ja, zakričala sem.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 11:43:06   
*Junona*
Bebiii, kar pogumnouser posted image user posted image user posted image user posted image

Kje je pa kaj Orhideje?


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 11:45:27   
boma2
no hitr novička za vse.... :)

No, danes sem od ginekologinje in je moj dojenček zrastel v dveh tednih it 7 na 33 cm... :)
Se mu pa nekam mudii... :)

No upam, da bo vse ok...
Tko, da dojenčka bomo imeli... user posted image

no za vse pa držim pesti, da bi čimprej ugledale user posted image

no za vse user posted image  pa navijam user posted image  in čestitam... :)

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 11:47:37   
*Junona*
Čestitke, boma2user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 11:48:05   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: boma2

no hitr novička za vse.... :)

No, danes sem od ginekologinje in je moj dojenček zrastel v dveh tednih it 7 na 33 cm... :)
Se mu pa nekam mudii... :)

No upam, da bo vse ok...
Tko, da dojenčka bomo imeli... user posted image

no za vse pa držim pesti, da bi čimprej ugledale user posted image

no za vse user posted image  pa navijam user posted image  in čestitam... :)



super novička!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 11:49:44   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Aquica, kaj naj rečem....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ostani tako pozitivna še naprej. Tudi meni se je 14 dni nazaj to zgodilo.
Gremo naprej, aneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tiki in Živa, malo sem se potolažila. Saj mi drugega ne preostaneuser posted image user posted image user posted image
Jutri grema na morje za 14 dni in upam, da bom lahko odklopila misli. Ampak grem pa stavit, da bojo vsepovsod same nosečkeuser posted image user posted image user posted image - ponavadi je tako, da ko si nekaj močno želiš in sam nimaš, se ti zdi, da imajo vsi.

Tudi jaz sem vas pogrešala - sej nisem dolgo zdržala, da se ne bi vrnilauser posted image user posted image user posted image




hvala Junona....  user posted image user posted image


lepo, da si nazaj med nami!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

SMO TE TOOOOOOOOOOLK POGREŠALE!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image ....

.....in ja, zakričala sem.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 12:24:15   
Tiki55
Aquicauser posted image user posted image user posted image

Gremo v nove boje! Saj veš, avgusta bomo razturaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 12:26:58   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: boma2

no hitr novička za vse.... :)

No, danes sem od ginekologinje in je moj dojenček zrastel v dveh tednih it 1,7 na 3,3 .. :)
Se mu pa nekam mudii... :)

No upam, da bo vse ok...
Tko, da dojenčka bomo imeli... user posted image

no za vse pa držim pesti, da bi čimprej ugledale user posted image

no za vse user posted image  pa navijam user posted image  in čestitam... :)



mal sem se zmotila... sem popravila mere

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 12:28:02   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Čestitke, boma2user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




hvala  ...  full vesela

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 12:29:14   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: boma2

no hitr novička za vse.... :)

No, danes sem od ginekologinje in je moj dojenček zrastel v dveh tednih it 7 na 33 cm... :)
Se mu pa nekam mudii... :)

No upam, da bo vse ok...
Tko, da dojenčka bomo imeli... user posted image

no za vse pa držim pesti, da bi čimprej ugledale user posted image

no za vse user posted image  pa navijam user posted image  in čestitam... :)




full hvala...   :)


super novička!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 12:31:24   
Anonimen
Pupe moje jst nisem zdržala... Tok se čudno počutim, nobene energije, moči, ogromen apetit, nekaj špikanja in bolečk,... kr neki... in sem malo prej naredila BC... user posted image Nič ni pokazal... oz. pokazal je da nisem nosečka... Nekako po zdravi logiki sklepam, da resnično nisem in da test le ni bil prezgodaj narejen, če je user posted image hormon ko ugotovimo že ponavdi tako visok, da tudi kak dan prd pričakovano M pokaže...
No ampak sej sem sklepala že prej da mi nič ni (beri: nisem nosečka) tko da bom do naslednje moje sožalostinke samevala v septembru user posted image user posted image

Seveda se oglašam tudi tukaj user posted image

(odgovor članu Tiki55)
  Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 12:59:35   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: boma2

no hitr novička za vse.... :)

No, danes sem od ginekologinje in je moj dojenček zrastel v dveh tednih it 1,7 na 3,3 .. :)
Se mu pa nekam mudii... :)

No upam, da bo vse ok...
Tko, da dojenčka bomo imeli... user posted image

no za vse pa držim pesti, da bi čimprej ugledale user posted image

no za vse user posted image  pa navijam user posted image  in čestitam... :)





mal sem se zmotila... sem popravila mere


Se mi je zdelo, da misliš milimetre.

Moje še ni. Testa pa ne bom še delala.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 14:32:31   
*Junona*
Živa, ti, ti, ti....prehitro je še za testek, počakaj še malo in nam sporoči veselo novičko.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Želim ti, da čimprej zagledaš plusekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tak, js pa se poslavljam za dva tedna, z dragim sva se odločila, da greva kar zdajle na morje, namesto ob dveh ponoči. Baje bo gužva in midva bi itak šla ob polnoči spat, ker prej ne morma, ker sma navajena pozno hodit spat. Potem bi dobro uro spala in na pot - brezveze, ker bi bla nenaspana. Tak pa boma mela jutri cel dan in še naspana boma.

Pridne bodite, fejst seksajte in ko pridem nazaj želim videt roza julij(sigurno je še katera julujka, ki nam še ni sporočila vesele novičke) in roza avgustuser posted image user posted image user posted image user posted image

Mislila bom na vas, mogoče še katero srečam, če gre na Paguser posted image user posted image user posted image - dam za pijačkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Adijo pupike, lepo se imejte.

In srečno vsem skupaj in vsaki posebejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 14:45:48   
giotti
Aqua77, žal mi je. da se ti je to zgodilo in verjamem, da bo naslednjič uspešno. user posted image
Pa vendar... se ne bi šla malo na urgenco pokazat? Saj res ne morejo kaj dosti narediti, pa vendar včasih vsaka krvavitev v nosečnosti ne pomeni splava. Koliko dni pa je od zadnje M?
Drugače pa naj ti povem svojo zgodbo. Noseča sem bila točno pet tednov, torej vedela sem manj kot en teden, ko se je pojavila krvavitev in me je fant prepričal, da grem na urgenco. Tam sem imela sreča, da je bila specilistka iz Leonišča dežurna in mi odkrila na UZ, ko je iskala, če se je nosečnosti obdržala, pregrado. Še zdaj sem ji hvaležna za tako podroben pregeld maternice, ker mogoče pa je ravno pregrada to povzročila in sem si jo dala odstranit in upam na uspešno donositev naslednjič. No, to je bil samo namig, da ja, je že res, da je ful splavov, samo ni pa nujno, da gre vedno za kromosomsko napako.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 14:58:09   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: boma2

no hitr novička za vse.... :)

No, danes sem od ginekologinje in je moj dojenček zrastel v dveh tednih it 1,7 na 3,3 .. :)
Se mu pa nekam mudii... :)

No upam, da bo vse ok...
Tko, da dojenčka bomo imeli... user posted image

no za vse pa držim pesti, da bi čimprej ugledale user posted image

no za vse user posted image  pa navijam user posted image  in čestitam... :)





mal sem se zmotila... sem popravila mere


Se mi je zdelo, da misliš milimetre.

Moje še ni. Testa pa ne bom še delala.


no držim pesti zate..... da boš ugledala user posted image




(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: M ne pričakujem Julija
1.8.2008 15:16:43   
dini
Ma ti testi so kr neki, jst ga ne kupm več, pa nej bo kar hoče.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?