|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bogi pes!
1.6.2008 10:50:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Sam odstranit je treba psa da se ne bo več izživljal nad njim. Pa poskrbet da mu ne pride pod roko nov.


Aha.
Pejt pa mu povej...user posted image


Z veseljem, sam naslov mi dejte. Ne bi blo prvičuser posted image



Nanč, hitro kontakt na zs.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: bogi pes!
1.6.2008 11:41:05   
natasaom
ni se ti treba nič bat,da bo sosed zvedu,da si ti prijavila.tudi jaz sem sosede prijavila,pa mi je žal,da jih nisem že prej...midva sva jih prosila naj svojega psa vozijo na sprehod,mu dajo za pit in jest pa ni blo haska.ko sem pa prijavila so mi pa zagrozli,da bodo tistemu,ki je prijavil kosti polomil..pa da je moj pes,ki je bil z nami v hiši 3xdo 4x na dan na sprehodu,vedno z nami,sam največ 4h pa še to ne vsak dan....trpinčen.
taki ljudje,ki imajo pse zaprte v pesjaku brez sprehoda so zame itak debili,ki bi jih bilo treba zapret v pesjak brez vode in hrane.
registra o cepljenju pa ne more bit,če niso vsi psi prijavljeni in čipirani.poklič na inšpekcijo al pa kontaktirej shanijo..men je ful pomagala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: bogi pes!
1.6.2008 13:41:07   
nanč
Strawberrie pol pa idi po sloveniji,pa sproti vse kužke in mačke reši.Pa boš prišla še do nas...

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: bogi pes!
1.6.2008 18:10:41   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Strawberrie pol pa idi po sloveniji,pa sproti vse kužke in mačke reši.Pa boš prišla še do nas...



In ja, če mi zaupaš podatke, kje se ta kuža nahaja, bom jaz poklicala društvo, ja.

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 3.6.2008 15:17:14 >

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: bogi pes!
1.6.2008 20:01:11   
nanč
Seveda da sem..ne,ne bom ti zaupala podatkov,bomo že sami rešili!Ne da se mi več s takimi ubadat...

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: bogi pes!
1.6.2008 23:24:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Strawberrie pol pa idi po sloveniji,pa sproti vse kužke in mačke reši.Pa boš prišla še do nas...


Oprosti, sam ta je pa res bolana. Ne boš verjela, ampak celo obstajajo ljudje ki res rešijo če se le da vsako žival ki vidijo da trpi. Isto ljudi. In obstajajo ljudje ki jim pač ni mar. Ampak vse se vrača.

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: bogi pes!
2.6.2008 7:06:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Seveda da sem..ne,ne bom ti zaupala podatkov,bomo že sami rešili!Ne da se mi več s takimi ubadat...


S kakšnimi?

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: bogi pes!
2.6.2008 7:58:41   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Seveda da sem..ne,ne bom ti zaupala podatkov,bomo že sami rešili!Ne da se mi več s takimi ubadat...


U mater si mi pa pritisk dvignla! Ne bi rada prijavila, nočeš dat podatkov, pa še nesramna si, ker se tukaj ne strinjamo s teboj. Pa kaj si mislila, da ti bomo ploskale? Pa to, da pes ni vaš, še vedno ne pomeni, da morate mirno gledati kako trpi. Še enkrat: vsi, ki mirno gledate to pasje trpljenje niste nič boljši od pasjega lastnika! Po tvojem načinu pisanja na tej temi lahko mirno predvidevam, da boste še naprej mirno gledali kako pes trpi in se zgražali. Ampak veš, samo zgražanje in pisanje o tem problemu ne bo rešilo kužka pred njegovim trpljenjem. In SC ima prav, vsi skupaj ste za bruhat!

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: bogi pes!
2.6.2008 12:35:48   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Res je neprijetna situacija.ne prijavi ga noben od sosedov,kr potem bi se vedlo,da ga je nekdo od nas..Bi pa letelo na nas,kr smo se na novo preselili.Pač vsi zatiskamo oči,žal.Niti ne cepijo psa,ne obstaja kak register,kjer bi se videlo,da pes ni cepljen?


Isti ste, kot lastnik. Nič boljši.  Sram vas je lahko. Ma, ne zaslužijo si kazni samo tisti, ki tako ravnajo z živalijo ampak še vsi tisti, ki vidijo tako ravnanje z živalijo in ne ukrepajo!

Prijavite na VURS!

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: bogi pes!
2.6.2008 15:44:20   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: oka

IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Seveda da sem..ne,ne bom ti zaupala podatkov,bomo že sami rešili!Ne da se mi več s takimi ubadat...


U mater si mi pa pritisk dvignla! Ne bi rada prijavila, nočeš dat podatkov, pa še nesramna si, ker se tukaj ne strinjamo s teboj. Pa kaj si mislila, da ti bomo ploskale? Pa to, da pes ni vaš, še vedno ne pomeni, da morate mirno gledati kako trpi. Še enkrat: vsi, ki mirno gledate to pasje trpljenje niste nič boljši od pasjega lastnika! Po tvojem načinu pisanja na tej temi lahko mirno predvidevam, da boste še naprej mirno gledali kako pes trpi in se zgražali. Ampak veš, samo zgražanje in pisanje o tem problemu ne bo rešilo kužka pred njegovim trpljenjem. In SC ima prav, vsi skupaj ste za bruhat!





Se strinjam.

Pritisk je tut meni dvignila..na 350 user posted image user posted image  minimalno.



Nanč ti si nesramna do nas?

ZAMISLI SE NAD SABO IN SBOJIM POČETJEM ŽE ENKRAT!

Upam  da ga boš prijavila, če ga pa ne boš PA UPAM DA BOŠ TI VSAJ ENKRAT V ŽIVLJENJU TAKO TRPELA!


PA BOŠ VIDLA KAKO JE TO LEPO, KO TI NOČEJO POMAGATI, VIDIJO PA TRPLJENJE!

Za bruhat!




_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: bogi pes!
2.6.2008 17:53:42   
Anonimen
Seveda da sem..ne,ne bom ti zaupala podatkov,bomo že sami rešili!Ne da se mi več s takimi ubadat...


Aha, le dajte. Pa sporoci, kako se je izslo.

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: bogi pes!
2.6.2008 20:40:25   
nanč
Zanimivo..ene te iste..enih par še čakam..Bedarija,berem večino tem,ki se sprevržejo v ..sploh nimam besede za to!Začaran krog-se postavi vprašanje al pač karkoli,pol pa dajmo po njej!Še nikogar nisem tako popljuvala sama od sebe,razen če me kdo povleče za user posted image ,pol pač..!Ve pa razturate,grozne ste!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: bogi pes!
2.6.2008 20:41:06   
nanč
Prosim moderatorje,da zaklene ali izbriše temo!

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: bogi pes!
2.6.2008 21:40:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Začaran krog-se postavi vprašanje al pač karkoli,pol pa dajmo po njej!


Kaksen odgovor si pa pricakovala, ce smem vprasat?

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: bogi pes!
2.6.2008 23:18:26   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Prosim moderatorje,da zaklene ali izbriše temo!


Zakaj pa? Da vas ne opominja na tisto, česar nočete videti? Je lažje a ne, če se delaš, kot da ni ničesar. Samo en problem je. Če se delaš da nekaj ne vidiš in, da ne obstaja, to ne pomeni, da tega dejansko ni. Če se delate, da ne vidite bede, trpljenja, zanemarjanja psa ... to ne pomeni, da ta pes ne trpi, dan za dnem, uro za uro, minito za minuto v svojih lastnih iztrebkih in premajhnem pesjaku, pred vašimi očmi. To ne pomeni, da tega ni, razumete? Pomeni le, da ste sokrivi njegovega trpljenja in, da ste na celi črti pogoreli, kot človek.

< Sporočilo je popravil Shania -- 2.6.2008 23:20:09 >


_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: bogi pes!
2.6.2008 23:45:02   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Zanimivo..ene te iste..enih par še čakam..Bedarija,berem večino tem,ki se sprevržejo v ..sploh nimam besede za to!Začaran krog-se postavi vprašanje al pač karkoli,pol pa dajmo po njej!Še nikogar nisem tako popljuvala sama od sebe,razen če me kdo povleče za user posted image ,pol pač..!Ve pa razturate,grozne ste!


Pa daj no, kaj ma pa to veze, kdo ti odgovarja? Se jaz strinjam z njimi, ista si kot lastnik! In še nekaj : kdor nima rad živali, ni dober človek. Ti si med njimi,  ampak da si tako zahrbtna, da to gledaš in nič ne ukreneš.....

Ja, sej najlažje je stokati na forumu, ko pa te kdo prosi za kontakt, pa ne daš... Groza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 3.6.2008 15:19:54 >

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: bogi pes!
3.6.2008 7:35:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Zanimivo..ene te iste..enih par še čakam..Bedarija,berem večino tem,ki se sprevržejo v ..sploh nimam besede za to!Začaran krog-se postavi vprašanje al pač karkoli,pol pa dajmo po njej!Še nikogar nisem tako popljuvala sama od sebe,razen če me kdo povleče za user posted image ,pol pač..!Ve pa razturate,grozne ste!


In kaj ma to veze s psomuser posted image

Mislm zdej bodo naši grozni kao odgovori krivi da ti nič ne nardiš? Prosim te. Al si človek s srcem al pa nisi. Naši odgovori nimajo pri tem nič.

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: bogi pes!
3.6.2008 7:57:32   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Zanimivo..ene te iste..enih par še čakam..Bedarija,berem večino tem,ki se sprevržejo v ..sploh nimam besede za to!Začaran krog-se postavi vprašanje al pač karkoli,pol pa dajmo po njej!Še nikogar nisem tako popljuvala sama od sebe,razen če me kdo povleče za user posted image ,pol pač..!Ve pa razturate,grozne ste!


A me smo grozne? Ne vem, kdo je tisti, ki gleda trpečega psa in se prav lepo spreneveda. Me ali ti, boga napadena duša? Daj bodi no tako pogumna in napiši kako se ima sosedov kuža na forum mojpes.net. Boš videla kaj so to grozni odgovori!

< Sporočilo je popravil oka -- 3.6.2008 7:58:06 >

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: bogi pes!
3.6.2008 15:18:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Prosim moderatorje,da zaklene ali izbriše temo!


Tema ne bo ne zaklenjena, ne brisana, ker ni razloga. Brisane bodo le osebne žalitve, ki jih prosim, PREUSMERITE NA ZS!

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: bogi pes!
3.6.2008 20:22:34   
ursalara
Jaz še vedno mislim da je to nedopustno jaz bi še tiste kaznovala ki vse to gledajo pa nočejo prijaviti!Saj če realno pogledamo takim gospodarjem tisti dovolijo mučiti živali še naprej ki to gledajo,potem se pa tukaj pritožujejo kako je bogi pes,ja pes je bogi samo če se ti smili zakaj mu ne pomagaš in mu probaš zagotoviti boljše življenje!Mislim pa da gre tebi samo lajanje na živce nič drugega če bi se ti res smilil bi že ukrepala!

Pa brez zamere to je moje mnjenje!


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: bogi pes!
3.6.2008 20:24:03   
ursalara
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Prosim moderatorje,da zaklene ali izbriše temo!


Tema ne bo ne zaklenjena, ne brisana, ker ni razloga. Brisane bodo le osebne žalitve, ki jih prosim, PREUSMERITE NA ZS!


se strinjam s teboj naj bo ta tema še komu v poduk!


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: bogi pes!
4.6.2008 11:28:34   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: ursalara

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Prosim moderatorje,da zaklene ali izbriše temo!


Tema ne bo ne zaklenjena, ne brisana, ker ni razloga. Brisane bodo le osebne žalitve, ki jih prosim, PREUSMERITE NA ZS!


se strinjam s teboj naj bo ta tema še komu v poduk!










Se popolnoma strinjam.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: bogi pes!
18.6.2008 15:29:20   
zmajči25
Se strinjam z vsem, kar so napisale moje predhodnice. Mislim, da te pes moti, ker skozi  laja in ne zato, ker bi se ti smilil. Če ti sama niti anonimo nočeš prijaviti kršitelja, potem ne pričakuj, da ti bomo ploskale, ker nisi nič boljša kot lastnik psa. Meni se samo trpeča žival, ki si ne more pomagati sama, zelo smili....

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: bogi pes!
20.6.2008 16:56:38   
Anonimen
Kaj je zdaj, si prijavila sosede?

Ali jih slučajno nisi in še povrhu mirno spiš ponoči?

Ne moreš verjet kakšni ljudje obstajajouser posted image
Jaz pa mogoče enkrat mesečno nimam časa da bi se igrala s svojim psom, grem samo na hitri sprehod in me že peče vestuser posted image

(odgovor članu zmajči25)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: bogi pes!
20.6.2008 17:04:12   
Mišni
Ja pa kaj pa mislite, da bi bi bilo, če bi prijavila?

Jaz sem enkrat (oziroma ena forumovka v mojem imenu - se ji še enkrat zahvaljujem).

En tip je imel dva psa (stafordska bulterierja) celo ves čas v kleti zaprta. Saj ju ima še sedaj. In kaj se je zgodilo po prijavi?

Inšpektor ga je poklical in napovedal obisk čez par dni, tip je pred obiskom iz kleti pokidal dreke, najbrž rekel, da psa vodi na sprehode ali kaj takega, potem sta se z inšpektorjem nekaj po ramenih trepljala in je bilo.

Fajn, a ne?user posted image

Ta dva psa sta kot tempirani bombi. Enkrat se bo nekaj hudega zgodilo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?