|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijski princi in princeske 2008
5.6.2008 19:45:47   
nInAzWeRiNa
IZVIRNO SPOROČILO: marty5

drugač pa če bom še kdaj na tem da grem v rim bom probala dobit kakšno ultivo al pa epiduralno...user posted image


ja, s tem, da naj prime user posted image , ker jaz sem EA imela, ampak ni prijela ali je niso ok vstavili....

Mi pa bomo že danes šli 5 min ven na balkon, jutri 10, v soboto pa že eno krajšo rundo z vozičkom. Patronažna je rekla, da je ok.

Ninazwerina, a uporabljaš kaj ležalnik za user posted image ? Kje jo imaš čez dan? Mi zaenkrat prakticiramo zibko v dnevni čez dan, samo počasi počasi, ko bo vse več buden, mu bo dolgčas...


ne za enkrat ga še ne uporabljam ker ga tut nimam,bom pa k bo mal več budna premisnla če ga bomo nabavli al pa kakšen igralni center,za enkrat itak skos spi pa je pa serjeuser posted image user posted image , čez dan je pa najrajš kr v vozičku/košari,v zibki pa noče bit -se skos zbuja,ponoči pa pančka v svoji postlci...

dans je bla patronažka pr nas in se tamala ni kej dost zredila je rekla da mormo več jestuser posted image  ne vem ona je na tri ure ker ji tko paše,kaj naj jo budimuser posted image ,dodajat ji ne mislm k mam že tko preveč mleka k ga ne uspe sploh spit pa že tko delam tko da jo umes grem previt da se zbudi pa še je in ker nism bla dost previdna so se mi že začeli znaki mestitisa,dojki predvsem leva me ob strani svinjsko bolita včeri se mi je pa hotl neki vrtet in glavo mi je skor raznesl,tko da dans že cel dan praznim dojki,da ja nebi šlo naprej ker je to potem baje konec z dojenjem,jutri upam da dobim pumpico-pol bo lažje upam...

aja pa rekla je da če mam kje kakšno kolegico da morm nujno na kavico in se mal odtrgat od 4 sten in pol je še moj bil takoj za da jo naj podojim in odfrčim da jo bo že on tačas pomirkuuser posted image user posted image user posted image  sam pol ni blo nč s tega, sm pa za jutri zmenjena za en krajši sokuser posted image

pa dobili sva zeleno luč za sprehod za začetek 15 min + rekla je da ji morm dat kapo gor k je tok čudn zuni

< Sporočilo je popravil nInAzWeRiNa -- 5.6.2008 19:50:13 >


_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: junijski princi in princeske 2008
6.6.2008 16:01:14   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: nInAzWeRiNa

k mam že tko preveč mleka k ga ne uspe sploh spit pa že tko delam tko da jo umes grem previt da se zbudi pa še je



O blagor teb!! Men je user posted image  včeri kupu pumpco, da vidiva, koliko mleka mi sploh priteče in ga user posted image  dobi. No, danes sem si pumpala in je v dobrih 10 minutah priteklo lih ene 15ml mleka. user posted image  pa naj bi na obrok dobil od 90 do 120 ml user posted image user posted image  Tako da sva se zdej odločila, da ga bom vsakič podojila po 15 minut na vsaki dojki, da dobi malo protiteles, potem mu bova pa dala flaško. Ker je prava muka gledat otročka, ki se joka, ker je lačen. Patronažna je namreč svetovala, naj ga imam čimveč na dojki in nič dodajat hrane user posted image user posted image user posted image  a mali naj pa sestrada??? Danes mi je pa še mami povedala, da ni niti mene niti brata dojila, ker ni imela mleka...mogoče je pa to dedno user posted image

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: junijski princi in princeske 2008
6.6.2008 16:28:31   
nInAzWeRiNa
kajči sam ne obupat  ker jošk je res skos s tabo,tko da je bl priročn kt tiste flašeuser posted image user posted image ,držim pestke zate, jah jst sm se pa prehitr pohvalla da mam preveč mleka,matr se to hitr ubrne,mal sm bla živčna pa sva se z mojim mal spričkala in bum proizvodnja mleka drastično upadlauser posted image user posted image  je treba počivat tko da VSEM svetujem da tega ne prakticirajo jst  bom od zdej naprej tut rajš kr stran šla za par min. da se ohladim in ne sekiram ker to res vpliva na mlek!

dejte mi mamice povedat kaj jeste včasih se mi zdi da mi kr zmanjka idej in sploh ne vem več kaj naj jem-mogoče mam mal krize v tej smeri kaj pa vemuser posted image tko da mal povejte plis...
lpuser posted image

< Sporočilo je popravil nInAzWeRiNa -- 6.6.2008 16:29:45 >


_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: junijski princi in princeske 2008
7.6.2008 13:43:36   
annnna


evo še mene tukaj. mi smo tudi  majski ampak bi rajši blli tukaj pri junijčicahsem vas že včeraj iskala pa vsa nisem našla... midva z majčkom se tudi na polno dojiva sicer z nastavkom ker sem tudi jaz kot kaja rodila s carskim in mu gori potisnejo dudo ko nimajo časa vse ujčkat in imam premale bradavičke in noče zagrabit. drugače me pa bolijo ko user posted image klub nastavkom.

kaja08 mam par vprašanj za tebe, ki si tud mela carski rez...  te še kaj boli, a fejst dosti počivaš? meni doma skoz naj počivam naj počivam ko pa je tolko za naredit... menr zumsmjs rsns sploh mr boli nič se mi pa zdi da me notranja oz notranji šivi al kakorkoli že bolijo....ali je to maternica ki se krči?

no lepo se mejte pa se še kaj oglasim ko bo čas dopuščal

lp



(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: junijski princi in princeske 2008
7.6.2008 16:49:07   
Rosali
Pozdravljene!

Jest sem tud ena junijčica, ki je rodila majčka, ampak vseen se pofočkam pr vas.user posted image

Tud moj sinček je pršov na svet s CR. Nas je pa kar nekaj ane? Moram pa priznat, da se neglede na to polno dojiva že od samega začetka, sem hvalabogu imela že takoj mlezivo in kasneje mleko.  Je pa res, da ful pazim da počivam, jem in se ne sekiram, da slučajno ne bo poniknu...user posted image

Zaenkrat toliko, se pa še kaj oglasim, ko mi bo Liam dovolil...user posted image

LP

(odgovor članu annnna)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: junijski princi in princeske 2008
7.6.2008 18:56:49   
tweetek
ooo, nisem vedla da mamo že temo! Sem vas čisto po slučaju najdla user posted image ... Midva z Janezom bi se tud pri vas pofočkala, če smeva....

Drugače sva v redu, samo jaz sem se  ravno ko sem se začela fajn počutit nekaj prehladila in mi zdaj skoz morijo da moram bit notr pa počivat, pa pazijo da oken ne odpirajo - skratka, sem že na tem da popokam malega srčka in jim uidem na Bahame za teh par tednov, d ame nehajo obravnavat ko invalida. Jaz namreč ne maram počivanjauser posted image user posted image user posted image . Porod sem vam itak že opisala (vse bp, 5 ur, rezana + šivana, nič EA, blo je fino), ampak moram pa rečt da sem bla potem ko sem prišla domov iz P ene tri dni kar sesuta  - nisem nič kaj dosti mogla in sem bla čist razočarana - a ste ble ve tud kaj zmatrane?
Dojenje pa nama kar šiba - v P nama ni tko dobro šlo ker sem ga pustila predolgo spat, pa na sploh je bil bolj zaspanček in sem ga budila na tri ure  - no pa se je fajn zredil že od prihoda domov in ga zdaj pustim da je kadar hoče in kolikor hoče... bomo vidli ob naslednjem tehtanju kako bo. Sem imela pa kar hudo razpokane bradavice-  sem prvi dan po porodu ga mela skoz pri sebi ,pa pristavljat se nisva znala in so šle bradavičke v malorouser posted image ... Sem pa kupila Multi-mam komprese od Bioclina (obkladke) z lanolinom in so se mi čist pozdravle v parih dneh, tako da jih priporočam...

Tiste ki ste imele epiziotomijo - kok ste kaj aktivne? Jaz bi šla na kak kratek sprehod pa moram bit dobro informirana ker bom morala zelo trdno povedat dokaze da se to sme preden me moji spustijo venuser posted image ...



(odgovor članu Rosali)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: junijski princi in princeske 2008
7.6.2008 18:58:55   
tweetek
aja kaja pa eno user posted image za dojenje.... Če pa ne bo šlo se pa nikar ne sekiraj - važno je da je otroček zdrav in da lepo napreduje, to pa tud z dodatkom lahkouser posted image

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: junijski princi in princeske 2008
8.6.2008 12:47:15   
Kaja08
Živijo!!! No, končno smo se začele malce bolj zbirat user posted image user posted image user posted image  Sej sem na med junijčicami videla, kar so začele kar pospešeno rojevat, tako da se nas bo kmalu spet nabralo za čvekanje!!

IZVIRNO SPOROČILO: annnna

kaja08 mam par vprašanj za tebe, ki si tud mela carski rez...  te še kaj boli, a fejst dosti počivaš? meni doma skoz naj počivam naj počivam ko pa je tolko za naredit... menr zumsmjs rsns sploh mr boli nič se mi pa zdi da me notranja oz notranji šivi al kakorkoli že bolijo....ali je to maternica ki se krči?



Ja mene še kar mal boli, še posebi, ko se zasedim in se ohladim - potem hodim par minut ko en kripl, čist zgrbančena, ampak ko se pa segrejem, je pa kul. Pa vsake tolk me ornk notr stisne in zakrči - računam, da je to maternica, ki se krči. Bom jutri patronažno vprašala. Pa še šive mi bo končno ven pobrala!! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tweetek

aja kaja pa eno user posted image za dojenje.... Če pa ne bo šlo se pa nikar ne sekiraj - važno je da je otroček zdrav in da lepo napreduje, to pa tud z dodatkom lahkouser posted image


Hvala...sej zdej sem se nehala sekirat. Me je patronažna v sredo čist iz tira vrgla, ker je rekla, da moram Žigata imet skoz na joškah...ampak revež se je skoz drl, ker ni nič vn prišlo... Zdej neki mleka sicer imam, tako da ga za vsak obrok vedno pristavim za 10-15 minut na vsako joško, da dobi vsaj malo protiteles, potem mu dava pa flaško. Tako je Žiga vesel in sit, pa midva sva pomirjena!! Boh pomagi - sej midva z bratom sva tudi zrasla ob flaški, pa sva prou fejst človeka ratala user posted image

(odgovor članu annnna)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: junijski princi in princeske 2008
8.6.2008 13:06:34   
marty5
O, pa se nas je le nekaj nabralo in fanti konkretno prevladujejo user posted image .

Mi smo imeli pestre dneve, že prve obiske, prvi izhod - sicer kratek, 10 minutk. Drugače smo ok in moram rečt, da jaz se počutim, kot da nisem rodila user posted image . Vam ne morem povedat, kaka razlika je od prvič, ko sem bila sesuta in brez energije cel mesec. Mogoče je zdaj drugače, ker sem še vedno "noter", saj imam razliko med otrokoma komaj dobri 2 leti in so mi nočna vstajanja in previjanje že stalna praksa....Predvsem pa mislim, da zato, ker se pol manj sekiram!
To predvsem tebi kaja- jaz sem v prvo imela z dojenjem čisto iste težave, ki jih opisuješ, s patronažno, ki mi je samo pametovala, konkretno pomagat pa ni znala. Dojenje je super oh in sploh, se strinjam, ampak včasih je pač potrebno najti kompromis in ne silit z glavo skozi zdi. Ti doji čim več, vseeno pa bi mu jaz po vsakem obroku dodala. Zakaj bi bil otrok lačen? Tvoja protitelesa bo dobil, hkrati pa bo bil z dodatkom sit, se bo naspal in bil zadovoljen in s tem boš tudi ti bolj mirna in zadovoljna!
Mi smo tako furali s ta prvim: dojenje in dodatek in ti povem, da je šlo super in ima tudi svoje prednosti.
Z Matijo imam mleka več, ampak bi se tudi dojil cel dan, tako da mu vsak drugi obrok dodajam. Lepo napreduje po teži, za opazke in pametovanja sem gluha in vsi smo srečni in zadovoljni. Sem bila dolga, ampak me kr stisne, ko berem o tem, ker vem, kako mi je bilo težko....

Matija je zaspal, se grem še jaz malo uležt. Lep preostanek nedelje user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: junijski princi in princeske 2008
8.6.2008 14:03:25   
tweetek
joooj  mamice, mi smo pa prehlajeniuser posted image ... Naš Janez smrka... Zdaj se pa po glavi tepem in se sprašujem a sem ga preveč pazla ali premalo al kaj... Men se zdi da ga glede na priporočila kok naj bo oblečen preveč oblačiva (ima body z dolgimi pa pajecek al pa kompletek čez), ampak je pa res d aje za ven in za not isto oblečen (sicer smo šli ven samo v lupinici do avta) - pa nisem mu dala kapce gor ker se mi je zdelo da mu v lupinci nič ne piha... A sem ga pobiksala? Sem pa jaz tud prehlajena tko da možno je da je od mene staknil. Sorry k jamram...

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: junijski princi in princeske 2008
8.6.2008 18:40:45   
annnna
IZVIRNO SPOROČILO: annnna

kaja08 mam par vprašanj za tebe, ki si tud mela carski rez...  te še kaj boli, a fejst dosti počivaš? meni doma skoz naj počivam naj počivam ko pa je tolko za naredit... menr zumsmjs rsns sploh mr boli nič se mi pa zdi da me notranja oz notranji šivi al kakorkoli že bolijo....ali je to maternica ki se krči?



Ja mene še kar mal boli, še posebi, ko se zasedim in se ohladim - potem hodim par minut ko en kripl, čist zgrbančena, ampak ko se pa segrejem, je pa kul. Pa vsake tolk me ornk notr stisne in zakrči - računam, da je to maternica, ki se krči. Bom jutri patronažno vprašala. Pa še šive mi bo končno ven pobrala!! user posted image

mene pa nič ne krči pa me tud ful malo boli razn če sem preveč po koncu se morem pol malo dol vlečt. me pa koža nad rano tak peče pa not nad rano me boli ko pritisnem. zdaj pa ne vem al je to maternica al notranja ranauser posted image user posted image user posted image  šive pa so meni zadnji dan (torej 6.) v bolnici ven pobrali. mam ful lepo rano, ful malo se vidi pa enih 10 cm je sam vlka se mi je super zacelilo in jih morem pohvalit.user posted image user posted image v glavnem se mi zdi da tako kot sem brala so ful big deal naredli iz tega carskega reza + narkoza pa pol okrevanje. se mi zdi da sploh ni take panike.


me pa zanima naslednje... so nam v bolnici rekli da si lahko ruto okol pa sa zavežemo da je maternica podprta in  gre hitreje nazaj. zdaj pa ne vem al lahko že zdaj to naredim al še morem počakat kaj...

majči je zelo priden, sicer bi se celi dan samo dojil. mama tako da spi tri ure pol pa 10 min se doji pa za 5 min zaspi pa spet 5 min doji pa za 10 min zaspi in včasih se dojima tak tudi po dve, tri ure skupaj. tako da je včasih kr malo mučno ker me bradavice ful bolijouser posted image  ampak sam da mali papa in da je sit. user posted image

lepo se mejte pa fajn se cartajteuser posted image



(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: junijski princi in princeske 2008
8.6.2008 18:42:10   
annnna
to citiranje mi malo nagaja ne razumem čisto točno kaj naredit. pa dobrouser posted image

(odgovor članu annnna)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: junijski princi in princeske 2008
9.6.2008 9:55:10   
Kaja08
Dober dan! Moram malo pomjamrat - pri nas so se pa začeli krči user posted image user posted image  Mali se joka ko nor, vse ga šraufa, midva pa samo trpiva  zraven. Še dobro, da danes pride patronažna, da jo malce povprašava o tem in katere kapljice so najboljše... Pa sem upala, da se bomo izognili temu user posted image

(odgovor članu annnna)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: junijski princi in princeske 2008
9.6.2008 12:41:54   
nInAzWeRiNa
živjo mamice in vaši sončki!

kaja moja ma tut krčke in je to res en šit k ne morš nč kej konkretno pomagat,sva kupla kaplice v lekarni in itak nč ne pomagajo... k jih ma ga probi dat pokončno nase in mu spodvihaj nogice-kot bi klečal na tebi....,drugač pa mi je zdej sestra rekla da ma ene kaplce iz Nemčije k se tle sploh ne dobijo in da so res 1.liga in mi jih bo mal odstopla k bojo oni itak že kmal čez to-je mala stara že 2m pa pol...
drugač pa ful fajn da vas že tolk čveka tukiuser posted image user posted image

je bla patronažna lih kar pr nas in je rekla da jo bomo jutri kopali in da je nekam mlada za krčeuser posted image pa da jo mogoče sam vetrovi dajejo,je napisala kere vetrovne kaplce morm nabaut,pa ugotovile sva da ma bel jeziček kar pomeni da ima soor-to so bakterije,in to ma baje ful dojenčkov tko da morm po eno mažico in je možno da jo tut zarad tega kej daje. pa tehtali jo bomo jutr in upam da se je kej zredila se bomo dans kr cel dan dojiluser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nInAzWeRiNa -- 9.6.2008 12:46:16 >


_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: junijski princi in princeske 2008
9.6.2008 12:48:02   
nInAzWeRiNa
annna a lahko vidm tvojgaa princa Maia,pa marty tvojga Matijauser posted image  ?-sm firbec sej vem...
btw kaja tvoj žiga je pa cukr pa pol, pa rosali tvoj Liam tut,pa od tebe tweetek sem že tut vidla Janeza in so vsi takiiii cukriuser posted image user posted image ,so pa tut v očitni premoči zdejle za enkrat,ni kej punčke bojo mele velik izbireuser posted image

< Sporočilo je popravil nInAzWeRiNa -- 9.6.2008 12:56:00 >


_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: junijski princi in princeske 2008
9.6.2008 12:51:57   
tweetek
oj ninazwerina in kaja naš ma tud krčke pa mu ful paše če ga nosimo postanovanju na trebuščku (to najbolj obvlada ati) in sicer tako da ga da na eno roko , z obrazom proti komolcu, ritko pa podreš z dlanjo, pa glavico seveda stran od sebe da  lahko lepo diha. Pri nas pomaga....

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: junijski princi in princeske 2008
9.6.2008 12:52:39   
tweetek
aja, pa mi tud čakamo patronažni in kurimo ko blesavi user posted image , ker se bomo kopali...

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: junijski princi in princeske 2008
9.6.2008 12:58:31   
nInAzWeRiNa
IZVIRNO SPOROČILO: tweetek

oj ninazwerina in kaja naš ma tud krčke pa mu ful paše če ga nosimo postanovanju na trebuščku (to najbolj obvlada ati) in sicer tako da ga da na eno roko , z obrazom proti komolcu, ritko pa podreš z dlanjo, pa glavico seveda stran od sebe da  lahko lepo diha. Pri nas pomaga....


ja to tut pomaga ja...
drugač je pa rekla da more bit tm okol 26 stopinj,bomo mal kaloriferček zalavfaluser posted image  pa bo

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: junijski princi in princeske 2008
9.6.2008 13:11:10   
tweetek
midva sva pa mislila da bo že ob 11 tukaj, in sva dnevno zakurla (kopalnico mava tko majhno da nimava banjice kam postavit) in posledično imava namesto dnevne savno....  user posted image Glavno da bo našim bejbijem toplo, a ne?


dobro se skopajte, jaz moram še malo delat, če mi bo seveda ta nov šef dovolil... Zdajle glih aja, je treba izkoristit....

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: junijski princi in princeske 2008
9.6.2008 15:54:30   
annnna
nina inam slikice v albumu. geslo pa je princ

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: junijski princi in princeske 2008
10.6.2008 10:56:50   
nInAzWeRiNa
joj annnna kak je lepiiiiiuser posted image user posted image user posted image ,ma blond laske,a to ma po teb,k vidm da ma ati temne?
men se zdi da so eni dojenčki čist drugi na slikah kot v živo,naša je na slikah čist drugačna zgleda ful bolj buhtel v resnic pa tak drobižekuser posted image

misija kopanje je uspela, tamala se ni niti mal drla-ja ker je bla preveč utrujena verjetno-smo mel danes prvo neprespano nočko ker jo je tok zvijal da se je drla ko jesihar od 23. do 3 zjutri in to nobena poza ni pomagala sva bla že čist obupana,pol pa kr na enkrat kt bi odrezu film zaspi... oh jst sam upam da nau zdej to ratal vsak dan ker to pa so muke...
je rekla patronažka da česa tacga še ni doživela da se otrok nebi niti mal dru med kopanjem in da mi ne vrjame da se je ponoč tok drla k je pa tok pridnauser posted image user posted image sm rekla jst bi bla tut tok boga če bi se pol noči drlauser posted image ,zdej pa spi in ne vem če nam šla še jst ene kitice odpet dokler še lahko, tko da mamice drage upam da je pr vs bl mirno in lepo se imejte še naprej
lpuser posted image

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu annnna)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: junijski princi in princeske 2008
10.6.2008 11:22:00   
annnna
IZVIRNO SPOROČILO: nInAzWeRiNa

joj annnna kak je lepiiiiiuser posted image user posted image user posted image ,ma blond laske,a to ma po teb,k vidm da ma ati temne?
men se zdi da so eni dojenčki čist drugi na slikah kot v živo,naša je na slikah čist drugačna zgleda ful bolj buhtel v resnic pa tak drobižekuser posted image

ne nina je čist po atijuuser posted image je bil blondi ko je bil mali. jaz pa čist črna pa tud zdaj temnauser posted image


mi mamo pa mal problem kr mam ful mleka in bi se mali še kr ful cartal pa lahko sam 1x  papa naenkrat kar pa je več pa že ven zbruha vse in on bi se ful cartal. tak da mu moremo dudiko dajat da se z njo tolaži. prej je bla tišina ko sem mu lahko dala joško zdaj pa se mormo fajn potrudit da malo zaaja.

sej bo... treba ga poštudirat pa sej se bo on tud navadu...

lepo se mejte




(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: junijski princi in princeske 2008
10.6.2008 11:22:57   
tweetek
annna, jaz sem si tud dovolila pogledat tvojega malega princa!  Ful je luštkan pa tak resen obrazek ma....

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: junijski princi in princeske 2008
10.6.2008 11:25:18   
tweetek
Kaja, zdaj sem šla pa še tvojega srčka Žiga pokukat! Ma pa take luštne laske kot naš Janez pa že rjave očke?  A se to samo na slikici tko vidi? Pa Liama sem si tudi igledala, kak cukrček!  Ja ni kaj, čedni so teli junijski princiuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tweetek -- 10.6.2008 11:28:29 >

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: junijski princi in princeske 2008
10.6.2008 11:33:06   
nInAzWeRiNa
tweetek a ste skopal Janeza?

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?