|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijski princi in princeske 2008
14.6.2008 19:10:36   
Anonimen
Hali,halo.

Kako se kaj rihtate mamice pa dojencki?
Midve sva imele patronazno ravn na obisku,sem jo klicala zaradi krcev,pa se mi je zdelo da ima tamala drisko,pa se manj je...
Pa me je patronazna potolazla;kaka normalno,pa v 1t se je skoraj za 400g zredilauser posted image .Je rekla da je kao normalno,oz.da se naj bi dojencki na teden poredili za 120g,tako da se je nasa 3xno.
Glede krcev pa da naj vedno pocakam najmanj 1h od enega do drugega hranjenja,na da ji ves cas po malo dajem,ce pa se mi zdi da res ne bo zdrzala,ji naj dam pa malo caja ali prekuhane vode.Pa namesto same vode ji bom mlecno mesanico mesala v caj proti krcem,seveda mora biti zelo blag.
Pa cim manj stresa za mamice,ker drugace je otrok ravn tako nemiren,pa tudi krcki radi pridejo od tega.

Pa se en kup nasvetov,je  homeopatinja,pa prisega na vse naravno,tako da je tudi mazat ne smem,ce je bilo kaj narobe sem jo morala kar z mojim mlekom mal namazat.Pa je rekla da je bolje ce jo vsak dan ne kopam,ker ni dobro za kozo.Pa itak da samo v vodi,lahko pa v kamilicni,ali z dodatkom oljcka,ampak res zelo malo.

Tamala sedaj spancka,bomo vidli kolk casa.

No mamice,lepo se imejte,pa menda imate pri vas dez in mraz,tako da vam za jutri zelim bolj poletno vremeuser posted image user posted image user posted image ,da boste sle lahko z bebikam na spancir.

CIAO

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: junijski princi in princeske 2008
14.6.2008 19:29:13   
nInAzWeRiNa
ojla kleopatra to je pa res super da je tok gor dobila, midve sva se dans kr na navadni vagi stehtale in ma moja velikanka že 4 kile(sicer oblečena tk da neki manj) ampak vseen je to že ful dobr, dojenje nama tut za enkrat gre in upam da bo šlo tko naprej!
glede stresa pa tut jst tko pravm ker res vse vpliva, morm pa priznat da sm jst vsak tok kr mal jezna in žalostna ker sva s tamalo cele dneve sami doma ker ma moj skos neke "pomembnejše stvari" in danes ni izjema.... še dobr da mam mojo malo štručko mojga sončka,za kar sm najbolj srečna res,nikol si nism misnla da je ta občutek materinstva tok krasen...user posted image

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: junijski princi in princeske 2008
14.6.2008 19:33:49   
nInAzWeRiNa
aja a že imate pediatra? midva že dva tedna čakava kaj se bojo že končno odločl tuki na rudniku ker se zdej selijo na vič al neki tazga in vsakič k smo klical še niso vedli kaj in kako, mala je pa danes že 3 tedne stara tko da upam da se bojo hitr zjasnl da ne bomo zamudl pregleda za en mesc...
zanima me pa še če ste vse dobile na prvem r. listu neznanega očeta in če je katera že dobila tistega drugega kjer že piše oče?

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: junijski princi in princeske 2008
14.6.2008 19:43:13   
Anonimen
NiNAzVERINA
Midve mava tudi 4300g,pa ko sva sli iz porodnisnice jih je imela samo okrok 3200,je shujsala tam.

Pediatra imava istega kot pri tavelki,drug teden ima pregled,bodo delal ultrazvok kolkov,to je obvezno.

Na rojstnem listu je oci ze napisan,pa pasus sem ji dala tudi ze narest,tako da imava ze uno tamalo slikico,je tko lustna k cukr.Itakuser posted image .

Nazga ocija tut nic ni doma (pa se serje gauser posted image ),sva tudi ves cas sama,tavelika je al v soli,al s prijateljicami...sam sva pa veliko zunaj,pa zapravljam 100/h.Najvec za tamalo,sem cist not padla.Sem dobila veliko oblacil,nosi pa samo kar ji jaz kupujemuser posted image .V glavnem zato ker nisem imela nic v roza,pa ji tako pase...user posted image


(odgovor članu nInAzWeRiNa)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: junijski princi in princeske 2008
14.6.2008 20:51:08   
Tina 28
OJLA!

Jaz sem dobila rojstni list z očetovim imenom po 14 dneh...sam je pa res, da naju je popisala oba, ko me je pripeljal v porodnišnico.

Midve sva tud OK, sam včasih si mora mal pljuča prevetrit....po navadi po jedi...ne vem zakaj takrat, sklepam na kupčke.

Drgač me pa moti, ker mam eno joško ful bolj trdo kot drugo in tudi mleko se bolj izceja iz te....ima kakšna kak pameten vzrok temu.

Kar se pa moških tiče...mojemu porodniška še ni potekla in je še dost doma, sam sem bla jaz tri dni nazaj vsa jokava on pa zelo nerazumevajoč in zdaj sem že od takrat vsa zadrgnjena do njega on pa  me rajš ne ogovarja preveč. Sem zlo hormonski človk, tko, da me je zdaj dvakrat po porodu čustveno vrglo, pol se pa pa čustveno težko opomorem (kar se partnerja tiče). Je pa res tole vreme še pika na I, čeprav mi paše, ker je tko lažje notr zzdržat.

Počas pa upam, da bo kaj boljš, da začnemo ven hodit, ker tud tavelik rab mal več gibanja, kot ga ima sedaj.

No, pa sem se spucara, k sem tolk čustveno zadrta te dni...no do sončkov k s sreči ne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: junijski princi in princeske 2008
14.6.2008 22:14:07   
nInAzWeRiNa
ja sej se paše mal "spucat" vsake tolk...
jst pa še nimam tistega drugega r. lista,pa sva že pred rojstvom uredila te stvari,za očetovstvo- v p. me je sam uprašala kje sva to zrihtala pa sm rekla moste-polje in je rekla ok, to je pa vseuser posted image

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: junijski princi in princeske 2008
14.6.2008 22:39:38   
Tina 28
Jaz sem mela tud priznanje očetovstva s sabo..mogoč to kaj spremeni.

Aja....eno vprašanje...men mala je od tri do 4 ure (prej 4) in vedno samo na eni dojki...a je to v redu...povsod pravijo, da je treba ponuditi obe, sam če se nebi najedla, pol ne bi spala 3 ureuser posted image .

Pa tud če jo hočem po 20 min dat na drugo joško (ji npr., levo bradavico spulim iz ust in jo dam na desno)...potem pa zapre očke in ne odpre več ust...user posted image ...pol je sita ane...sam ko naj pol uvedem ta sistem, al je tud v redu, če se dojka prazni na 7-8ur. (nočem kakega mastitisa fasat, alpa, da bi se mi premal mleka delal, ampak tko ona hoče pituser posted image )

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: junijski princi in princeske 2008
15.6.2008 10:29:04   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: nInAzWeRiNa

aja a že imate pediatra? midva že dva tedna čakava kaj se bojo že končno odločl tuki na rudniku ker se zdej selijo na vič al neki tazga in vsakič k smo klical še niso vedli kaj in kako, mala je pa danes že 3 tedne stara tko da upam da se bojo hitr zjasnl da ne bomo zamudl pregleda za en mesc...
zanima me pa še če ste vse dobile na prvem r. listu neznanega očeta in če je katera že dobila tistega drugega kjer že piše oče?


Mi imamo tudi pediatra na Rudniku. Sem klicala začetek prejšnjega tedna in je rekla, da nimajo pojma, kdaj nas lahko naroči - zaradi selitve na Vič in da naj pokličem konec tedna. Takrat je pa že dala datum, tako da imamo pregled 2.7. Pri katerem pediatru pa se hočeš naročit?

Rojstni list sem dobila brez imena očeta. In naj bi zdej enkrat dobila še z očetovim imenom...

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28
Dojenje,sem se namatrala ze v porodnisnici,pa sem imela cist mal mleka,pa se tamala nikakor ni znala pravilno prijet bradavice.So se mi vnele(kot prvic),pa krvavele,pol sem pa pumpala,pa s tem tudi doma nadaljevala,zdaj pa ze 2dni ne vec ker mi je kar cez noc mleko presahnilouser posted image .Kaj cem,zdaj je pa na Aptamilu Pre.me pa zanima katero mleko ve dajete po flaski(tiste ki dodajate,ali pa sploh ne dojite)
Krcki so se ze zaceli,sem prav zalostna,je danes veliko manj pojedla ker jo je tako zvijalo.Mi je mami prinesla iz Slo.kapljice gorenjskih lekarn,pa ne pomagajo,tako da grem zdele tukaj v lekarno mal povprasat ce majo kaj kar vsaj malo pomaga.



Živijo Kleopatra!! Še dobr, da si nas našla user posted image
Jap, tudi mi dodajamo mleko. Sem si včeraj, ko je mali spal, spumpala mleko, da vidim, koliko ga sploh imam in je iz ene joške priteklo 30 ml, iz druge pa samo par kapljic user posted image  Do danes sva dodajala Novalac, ki nama ga je zmanjkalo. Imam še eno vrečko Aptamila, ki mi ga je dala prijateljica in bova sedaj z njim probala - če bo imel mogoče mali kaj manj krčev. Čudno se mi zdi, da ima že pri dobrih 2 tednih krče, če pa povsod piše, da naj bi se začeli šele okoli 6. tedna user posted image  A dodajate kakšne kapljice proti krčem? Midva bova naslednjič kupila mleko, ki je proti krčem, če bo kej pomagalo...

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: junijski princi in princeske 2008
15.6.2008 11:21:38   
Tina 28
Kaja...jaz sem pri prvam dodajala aptamil, pa sem bla kar zadovoljna.
Kar se pa kapljic tče, sem pa mal skeptična, če bi ji kaj dajala, saj nobenih ne poznam dobro. Vsekakor pa ti svetujem, da poskusiš s kakšno žličko lčaja (komarček in janež...nesladkan). Aja, če pije po flaški, pol pa kar po flaški.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: junijski princi in princeske 2008
15.6.2008 13:14:50   
marty5
Dan,

mi še kr ne spimo ponoči user posted image . Sem tolko neprespana, da sem včeraj zvečer imela en orang izpad in bila tečna 100 na uro user posted image . Tako da je danes zjutraj možek prevzel oba otroka in sem se vsaj malo naspala, pa je življenje takoj lepše user posted image .
Mene tudi ubija to čepenje noter, ampak danes se je pokazalo sonce, kljub napovedim in samo upam, da bo držalo, da gremo popoldne malček ven.

Dodajanje: mi dodajamo Novalac, ki smo ga uporabljali tudi pri prvem. Aptamila ni najbolje prenašal, tako da smo pri drugem kar šli na preverjeno formulo. Sicer je malo dražji pa dobi se samo v lekarnah, ampak sej bo kmalu mimo.

Sem brala, da nismo edini prehlajeni. Eno vprašanje: kako jim lajšate težave? Mi s fiziološko in pumpico (tisto s katero ti srkaš ven) in materino dušico od Justa. Še kak nasvet?? Res bi bila hvaležna, ker se tudi zaradi tega še pogostoje zbuja ponoči....

Dobrodošle vse nove mamice user posted image . Počasi se nas spet nabira.

No, tolko na hitrco, uživajte nedeljo še naprej user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: junijski princi in princeske 2008
15.6.2008 14:24:40   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: marty5

Sem brala, da nismo edini prehlajeni. Eno vprašanje: kako jim lajšate težave? Mi s fiziološko in pumpico (tisto s katero ti srkaš ven) in materino dušico od Justa. Še kak nasvet?? Res bi bila hvaležna, ker se tudi zaradi tega še pogostoje zbuja ponoči....



No, mi sicer nismo prehlajeni, ampak je imel ponoči naš Žiga ornk zamašen nosek in ni mogle spat. Sva potem vzela vato in jo posvaljkala, polila s fiziološko in mu malo po nosku povrtala.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: junijski princi in princeske 2008
15.6.2008 14:58:13   
tweetek
Živjo!

Ja, mi smo prehlajeni (že en teden mamo poln nosek, pa malo kašljamo) ampak ti drugega kot to kar že delaš ne vem svetovat... Fiziološka pa pumpica, tako sop nam rekli. Edino to, mogoče, da je treba fiziološko kar vlit v nosek(tko po pol ampule v eno nosnico), najlažje tako da je user posted image na boku, pa vliješ v eno nosnico in skozi drugo ven priteče. Jaz sem mislila da kaneš par kapljic, pa so mi povedale modre žene (patronažna in farmacevtka pa Tanč pri sosedovih) da to nič ne zaleže... Je pa res da kar protestirajo otročki proti temu pucanju noskauser posted image .. Kaj so pa te Justi kapljice?

Aja, pa še ena lepa novica: Končno smo šli na sprehod!!!!! Prvič! Ker se prej nisem upala it, ker so me vsi strašili kako ne smem ven in kako se bo mali prehladil (ja, zunaj je blo 25 stopinj in sonceuser posted image , prehladil smo se pa tko al tko čeprav smo bli not..)No, zdaj sem sklenila da ne bom nobenga več poslušala in bom delala po svoji kmečki pameti. In smo bli danes zunaj na sončku, mali je spal, jaz sem pa uživala ful! Se mi je že mešal not v teh dveh sobah....

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: junijski princi in princeske 2008
15.6.2008 15:07:54   
j6
Hojla, da se am še jaz malo javim, oh hormončki..., sem tudi jaz bila včeraj vsa objokana,ker mojga že itak ni dosti doma, včeraj  pa je kupil prikolico za na morje, in seveda sem jo jaz zadnja videla, vsi prijatli so prej na vrsti. Sej vem, da je bla ura 7 in da sem mogla dat vse 4 otroke spat, ampak vseen  bi me lahko razumel.V edno vsem razlaga kako smo mamice po porodu občutljive, ko ga pa jaz rabim pa pozabi. Aljaž se lepo doji , ponoči je priden , no zaenkrat kar gre. Se slišimo.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: junijski princi in princeske 2008
15.6.2008 15:43:35   
D.anna 76
Pozdravljene.
 
Da se še jaz pofočkam na tej temi. Zmojim malim korenjakom Maksmo sva prišla iz P v petek, oba zadovoljna in brez problemov. Mali je tako priden, da skoraj ne morem verjet da je to mogoče; previjemo, podojimo in nato spimo in ponovno čez 2,5 ali 3 ure. Skatka joka le ko se previja, pa še to ne vedno in ko ga umivam. Skartka zlat fant vam rečem.
 
Toliko za zdaj, več kdaj drugič.

(odgovor članu j6)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: junijski princi in princeske 2008
15.6.2008 19:48:30   
Kaja08
Pozdravljeni D.anna 76 in j6. Me veseli, da sta vajina junaka pridna!!
J6 a kaj 4 otroke imaš? Svaka čast....jaz že enega komaj pedenam user posted image
D.anna 76, kako kaj? Kako je bilo na porodu? Je šlo brez protibolečinskih sredstev?
Midva sva pa jutri prvi dan sama, brez očita - ger v službo...upam, da nama bo šlo user posted image

< Sporočilo je popravil Kaja08 -- 15.6.2008 19:51:26 >

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: junijski princi in princeske 2008
15.6.2008 20:32:17   
Anonimen
Kaja08:Zivio.Moja tamala ima kar mocne krcke,tako da zelo tezko je,se joka,pa napenja,gre se meni na jok,sploh ne vem kaj naj se naredim.Vceraj je bilo ze vse ok.,dones pa spet ze od jutra krckiuser posted image .Drugac sem ti pa hotla povedat,da moras imeti Aptamil Pre,ne navadni,ker ta je za novorojencke,pa posebno tako pripravljen da je podoben materinemu mleku,za tiste ki poleg se dojijo.Jaz sem prej tudi kupila navadnega,pa so mi ze bolnici rekli,da mora bit Pre,pa se babca mi je vceraj zabicala,da tudi ce ga menjam mora biti Pre.Pa menjas pocasi,novega po en obrok na dan.
No moja tamala je zdaj zaspala,ceprav je popila samo 30ml,bogica jo je tako zvijalo.user posted image
Ti krcki so res nekaj groznega.

(odgovor članu Kaja08)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: junijski princi in princeske 2008
15.6.2008 20:36:30   
Anonimen
Aja pa jaz dajem kapljice Sab simplex,samo se mi zdi da nic ne pomagajo.Pa caj ji tudi dajem,pa ravn tako nic bolje.Je pa rekla patronazna da se krcki zacnejo ze pri 2t,pa trajajo tam nekje do 3m.Bo kar dolga,ce se bo tako nadaljevalo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: junijski princi in princeske 2008
16.6.2008 8:41:04   
alea01
heloo mamiceuser posted image

Jaz sem tudi postala mamicauser posted image user posted image  in z Izabelo sva včeraj prispeli domov. Ima že drisko, ker sem se verjetno kje pregrešila, ampak mi ni jasno kjeuser posted image . Jedla sem samo tisto zanič hrano v P. Če je glih priden otroček, kaj pa vem. Se kar velikokrat joče, ampak se mi zdi da iz dneva v dan manj. Dojenje nama je komaj včeraj steklo in upam, da bo začela pridobivat na teži, ker v P je iz 3780g prišla na 3450guser posted image . Sej bo, a ne mamice?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: junijski princi in princeske 2008
16.6.2008 9:26:28   
Anonimen
Alea cestitke ob rojstvu Izabele,user posted image user posted image user posted image pa fino da sta ze doma.
Glede tega da je shujsala se pa ne sekiraj,moja je ravn tako sla domov s 400g manj,pa je hitro vse pridobila,do zdaj ima ze dobro kilco vecuser posted image .
Kako je pa potekal porod,daj malo napisi ko bos imela cas.

Pa pozdravljene vse mamice.

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: junijski princi in princeske 2008
16.6.2008 9:32:52   
Kaja08
Ooooo Alea! Pozdravljena! In seveda čestitke za Izabelo. Ful ima lepo ime!! user posted image user posted image user posted image user posted image
Nič se ne sekiraj glede kilaže - tudi naš Žiga je v P kar precej izgubil in je sigurno že vse nazaj dobil. Sem mislila, da bo danes prišla patronažna in ga skopala ter stehtala, ampak se popek še ni čisto posušil, tako da jo moram poklicati, ko bo suh.
Naš Žiga je pa zdele zaspal samo od dojenja user posted image user posted image  Jeeeejjj!! samo mislim, da vseeno ni dobil dovolj za en obrok - je bil zmatran in je zato zaspal, ker je od 6 zjutraj gledal ko čukuser posted image
Ja nič....grem mal počivat - je šel oči danes nazaj v službo, tako da moram izkoristit trenutke, ko naš mali spi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: junijski princi in princeske 2008
16.6.2008 9:35:16   
she29
Jutro mamiceuser posted image

pa smo zamenjale forum, kajnedauser posted image .
se mi zdi je kar naenkrat minilo in še malo pa bomo že vse tuuser posted image

pri meni je šel porod hitro skozi-3 ure.kljub brzini pa sem med popadki enkrat rekla, da kar grem, da se tega več ne gremuser posted image .na koncu mislim, da sem mogla pa več kot 4x prdnit, da je ven padlauser posted image .glavico je imela namreč že napol zunaj, rito pa še čist pod mojimi joški, glava je hotla ven, rita pa neuser posted image .no potem je prišla še druga babica, ki mi je med popadkom pritisnila na trebuh, prva babica je bla spodaj, jaz sem pritiskala in smo rito naposled prisilno izseliliuser posted image user posted image user posted image .

alea: izabela bo zdaj začela pridobivat na teži.prve dni vsaki user posted image malo shujša.zdaj boš imela več mlekeca pa bo.

nama dojenje že zelo laufa.mleka imam toliko, da mi kar ven tečeuser posted image .ponavadi komaj čakam, da me maja spije.skos rabim blazinice in tisti sexi dojilski modrcuser posted image .me pa tako pije, da sem že iz porodnišnice prišla s svojo prejšnjo težo.čeprav res ful jem, sem zdaj pa še bolj suha, samo mlekarne so velikeuser posted image user posted image user posted image .v porodnišnici je en vprašal, če je ta puža moja, ker kar ni verjel, jaz vsa elegantna, punca pa tako krepka:ob rojstvu 3630g, 52cm in og 36.
drugače so pa tudi nas začeli krči mučituser posted image . a to samo ponočiuser posted image .mi smo nabavli ene kapljice proti krčem od koroških lekarn, ker naj bi ble te po nasvetih mamic najboljše.bomo vidli.

tolk zaenkrat.
pa-pa


(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: junijski princi in princeske 2008
16.6.2008 9:57:29   
alea01
Hej, hoj!

Da vam opišem svoj poroduser posted image . Šla sem na predrtje ovojev, ker naj bi bila že 4cm odprta. Tam so me še enkrat pogledali in rekli da sem odprta le 2-3cmuser posted image . Ob 13uri  so mi predrli ovoje in potem smo čakali na popadke, ki jih pa do 14ure nisem dobila in so mi začeli z umetnimi. Do pol štirih sem se odprla le na  5cm. Je babičar(super za babičarjauser posted image ) rekel, da nam gre po polžje in da noč bo še dolga in da on bi rad, da rodim v njegovi izmeni. Povečal je dozo umetnih in okoli pol petih mi že dal tisto drogo proti bolečinam, po kateri sem bila zadeta in zaspala za pol ure in v tem času se odprla do 8cm. No takrat enkrat vmes sem ušla s postelje in rekla, da grem domov in imam dost tega in tisto kisikovo masko metala enkrat v moža, drugič v babičarjauser posted image . Babičar je rekel, da otrok bo bolj majhen in tudi majhna glavica je in če bo imel tri kile, bo to že kul. No, pol mi mož reče, da to bo pa šlo z dvema prdcema. In začeli smo potiskat, kar mi je bilo bistveno lažje kot pa popadki in v zelo kratkem času s pomočjo še dveh babic, ki so se mi vrgle na trebuh sem izstrelila Izabelo, ki nas je krepko presenetila z 3780g, 51cm in obseg glavice 37cmuser posted image user posted image . So mi rekli, da ala mi vera, da sem glede na svojo postavo lahko kaj takega spravila iz sebeuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil alea01 -- 16.6.2008 9:58:46 >

(odgovor članu she29)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: junijski princi in princeske 2008
16.6.2008 10:13:16   
she29
alea u res krepka babnica tale tvoja Izabelauser posted image .in čestitke tebi, da si jo ven spravla.user posted image
a si bla šivana?
jaz sem pri glavici 36 bila šivana in ti šivi so mi bli pol od vsega še najbolj tečni.bolj tečni od porodauser posted image .tam en 3.dan se je vse razbolelo in sem še kar lep čas sedela na šlaufu.zdaj je že skoraj bp.na šlaufu bi sicer še sedela pa sem ga preluknjala kos em se enkrat preveč močno gor počilauser posted image

ok zdaj pa grem malo ležat, ker maja spi. in sploh ne vem kaj kle delam,namesto da bi spala.smo skoraj celo noč bedeli in gledali ko čuk - no midva z možem nisva tako gledalauser posted image
se mi zdi da je punca zamešala noč za dan.podnevi spi, ponoči gavdauser posted image .ima katera kakšno idejo kako obrniti ta ritem?

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: junijski princi in princeske 2008
16.6.2008 10:16:31   
nInAzWeRiNa
živjo
kaja zate mam vprašanje,kako si se lahko naročila če se pa vsakič ko pokličem javi tajnica...?

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu she29)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: junijski princi in princeske 2008
16.6.2008 11:02:23   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: nInAzWeRiNa

živjo
kaja zate mam vprašanje,kako si se lahko naročila če se pa vsakič ko pokličem javi tajnica...?


Najbolš, da pokličeš na centralo (01/420 24 00) in tam vprašaš. Jaz sem tudi klicarila in se je tajnica javljala, pol sem pa centralo poklicala in mi je povedala, kdaj naj pokličem. Pri katerem zdravniku se boš pa naročila?

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?