|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
6.6.2008 14:46:39   
Strawberrie Cherrie
Aspirinka, a nisi ti na višji zdravstveni? A nimate tam vsaj enega izpita iz računalništva?


< Sporočilo je popravil Strawberrie Cherrie -- 6.6.2008 14:47:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
6.6.2008 14:53:54   
puppa
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

A res nisi v srednji šoli nikoli uporabljala Excella? Niste imeli informatike? user posted image Vsaj osnove, no. user posted image Sicer pa za uporabo Excella ne rabis biti ne racunalnicar, ne programer.



Če je človek mal starejšega letnika, je v SŠ sicer imel računalništvo, ampak kaj se je tam delalo, pa ....
O kakem internetu še ni bilo ne duha ne sluha, o excelu, powerpointu, itd... pa še sami prfoksi niso imeli pojma.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
6.6.2008 15:03:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puppa

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

A res nisi v srednji šoli nikoli uporabljala Excella? Niste imeli informatike? user posted image Vsaj osnove, no. user posted image Sicer pa za uporabo Excella ne rabis biti ne racunalnicar, ne programer.



Če je človek mal starejšega letnika, je v SŠ sicer imel računalništvo, ampak kaj se je tam delalo, pa ....
O kakem internetu še ni bilo ne duha ne sluha, o excelu, powerpointu, itd... pa še sami prfoksi niso imeli pojma.



Ja, ampak tak človek ima sedaj čez 30 let (recimo jaz), ki sem videla Windowse prvič na faksu- že daljnega leta 1996.

(odgovor članu puppa)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
6.6.2008 15:12:06   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: puppa

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

A res nisi v srednji šoli nikoli uporabljala Excella? Niste imeli informatike? user posted image Vsaj osnove, no. user posted image Sicer pa za uporabo Excella ne rabis biti ne racunalnicar, ne programer.



Če je človek mal starejšega letnika, je v SŠ sicer imel računalništvo, ampak kaj se je tam delalo, pa ....
O kakem internetu še ni bilo ne duha ne sluha, o excelu, powerpointu, itd... pa še sami prfoksi niso imeli pojma.



Ja, ampak tak človek ima sedaj čez 30 let (recimo jaz), ki sem videla Windowse prvič na faksu- že daljnega leta 1996.


nataša - tko nekak ja... taprvi s katerimi sem imela opravka so bili Office 1993 se mi zdi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
6.6.2008 15:12:35   
Anonimen
Aspriničica ni dosti starejša od mene (3 leta?), tako da je mogla imet informatiko, če je hodila v gimnazijo (kako je na sr. šolah ne vem) - ker jo je imela moj sestra pred 7-imi leti. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
6.6.2008 15:15:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Aspriničica ni dosti starejša od mene (3 leta?), tako da je mogla imet informatiko, če je hodila v gimnazijo (kako je na sr. šolah ne vem) - ker jo je imela moj sestra pred 7-imi leti. 

Tudi mi smo imeli informatiko na gimnaziji. Še spajanje dokumentov smo sprogramirali v DOS-u. Da ne rečem, da je bil višek predmeta, ko smo dobili barvne monitorje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
6.6.2008 17:39:52   
Felicita
dobro, pa tudi če ni informatike... da se do 20-nekaj leta (al pa 30-nekaj) ne srečaš z excellom oz ga 'ne rabiš' se mi zdi prekleto čudno, sploh v letu 2008. To se mi zdi skor ekvivalentno temu, da ne bi znal worda uporabljat user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
6.6.2008 19:05:50   
Anonimen
Ja, hodim na FZV in sem letnik 85(tko da nevem, kolk sm starejša od tebe, Ribica?).

V srednji šoli smo imeli informatiko, učili smo se le Word in Power point. Priznam, da sem davnega leta 2004 imela računalništvo tudi na faksu, delali smo v Excelu, vendar ker tega do danes nisem uporabljala, sem pozabila. Vse tabele sem do zdaj delala v Wordu in procente računala ročno(z uporabo kalkulatorja)- pa je tud šlo.

Hvala, punce, za koristne nasvete- mi je najbolj pomagal Janin link! TNX!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
7.6.2008 11:51:21   
pajčolanka
aspirinčica če ti kaj pomaga mi mamo na faksu krasen učnebik za delo z Wordom in excelom, maš zraven tud cd.
si lahko daš vse naloge na comp, maš rešitve zraven in pol vadiš, vse razloženo s slikami...res je super zadeva.
Avtorja sta Anamarija Leben in Mitja Dečman, naslov pa je Računalniški praktikum.

Če ne boš dobla kje ti lahko posodim...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
8.6.2008 8:48:05   
piščanc
če znaš delat v wordu, ti tud excell ne bo težak, saj je isto. začudenje velja predvsem temu, da nekdo, ki spremlja internet in dela diplomo ipd. tega še ni srečal

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
8.6.2008 9:22:58   
pajčolanka
piščanc word in excel pa zdaleč nista isto.
no jaz delam faks, uporabljam net....ampak tud še nikoli nisem uporabljala excela.
ker ga enostavno nism potrebovala.
kar sem delala seminarske itd...sem delal v wordu-ki ga kar znam, ampak v excelu nisem rabla kaj. nikoli nisem potrebovala grafov...

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
8.6.2008 9:32:32   
Anonimen
Ni smešno vprašanje KAKO, ampak ZAKAJ se uporablja.

(odgovor članu pajčolanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
20.6.2008 15:23:10   
totimato


Preberi tole:
http://www.samozalozba.si/download/EXCEL-KAZALO.pdf

Priporočam pa, da najprej preletiš tole:
http://www.infostudy.net/rl_vss/cpu_info/predstavitev_excel03.pdf

Da dobiš občutek kako in kaj.
Če boš imela kakšno direktno vprašanje pa kar.

lp




IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Microsoft Excel- zakaj in kako se uporablja?

Prosim za nekaj kratkih navodil.

Potrebujem ga pri izdelavi diplome, pa o njem nimam pojma.
Vsaj grafe bi rada naredila v Excelu.
 
Mam pa na računalniku verzijo 2003, če vam kaj to koristi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
27.6.2008 19:35:40   
Anonimen
Samo ste pa res hecni, no, če človek nečesa ni uporabljal, potem tistega ne pozna, a ne? Jaz od Excella poznam tudi samo izdelavo grafov, to zelo dobro in še nekaj malega glede zemljavidov. Kar se tiče tabel, pa ne, ker nisme rabila, tudi na faksu ne. Na kakšni ekonomiji se to logično veliko rabi, drugje pa ne nujno. Obvladam internet, a se mi smao okvirno sanja o emailu. Evo, lih danes sem tuhtala, kako se vstavi podpis v sporočilo user posted image . Moj brat obvlada računalnik, a nima pojma o wordu. Tega pa obvladam v nulo. In sem njega usmerjala pri pisanju seminarskih. Če se je komu na tej temu za smejat, se je samo tistim, ki se jim zdi neumno vprašat, če nekaj ne znaš. 

(odgovor članu totimato)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Excel- zakaj in kako se uporablja?
6.8.2008 15:56:32   
sonchek
Joj ampak ste....grrrrrrrrrrr
Na eno kratko in enostavno vprašanje ste napisale skor celo diplomsko...ja pa kako hudiča ona tega ne pozna...
Ja pač ne pozna in pika...zato pa sprašuje...mah sej je škoda besed...

Če nasplošno poznaš rač. potem ti predlagam da se kr usedeč pred rač in probavaš excel...iz tega se najbolje naučiš..sej ne rabiš dost..sam trenirat je treba kot vsako stvar...sej za priročnike so ti pa itak že povedale..

Pa srečno!!!!!!!!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?