|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 190 [191] 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:10:22   
kaja02
Bella- user posted image user posted image  za Tejo, si nam jo pa pošibala v P brez opozorila, tako je prav

je bil že čas da se kaka pupa rodi, dajmo punce, da vas ne bodo dečki prevladaluser posted image

< Sporočilo je popravil kaja02 -- 31.7.2008 16:11:57 >

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:25:13   
pingo80
Bella - čestitke za tvoj zakladek. Pa imamo končno spet eno princesko s čudovitim imenom. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:30:19   
ANA_P
Naty in bella user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:31:14   
sandra123

IZVIRNO SPOROČILO: košuta

IZVIRNO SPOROČILO: sandra123
Ja, sem še tukajuser posted image ...A bo jutri padla ena kavica, če ostanem doma??? Imam itak CTG (ob 8.30), če ostanem doma...so pa mene tudi včeraj "pozabili" na ctg-ju, tako, da sem ležala tam kot kup nesreče 40.minut....Ne me vprašat, kako sem vstala iz tiste postelje user posted image user posted image user posted image

user posted image  Velja, če boš le imela dovolj namazan jezik danes, da te domov še čez vikend spustijo! user posted image  Jutri imam pa jaz pred tabo CTG. user posted image  Aja, pa jaz sem prejšnjič ležala tam celo uro! user posted image

user posted image user posted image user posted image Košuta, jutri definitivno pade user posted image - mi je nekako uspelo mojega dr. prepričati, da me je spustil domov do soboteuser posted image user posted image user posted image ...sicer moram počivati, ampak itak imam jutri CTG pri najini G, tako, da bova potem šli na eno hitro user posted image , ok??? Moj CTG v P je trajal skoraj 1 uro user posted image user posted image user posted image sta oba tako razmetavala tiste elektrode dol s trebuha, da je bila babica že čisto aut, ko jih je nonstop nameščala na trebuhuser posted image user posted image user posted image ...plodovnice imata oba dovolj...ampak sobota mi pa zdaj ne uide...tako, da čimveč se načvekajmo še ta dva dniuser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:33:28   
sandra123
Bella, iskrene čestitke ob rojstvu princeske Teje
user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:33:43   
pingo80
Zoja miša - sm dala še na rodili tvoje sporočilo, ki si ga posredovala od belle.

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:35:23   
ANA_P
no, jaz sem danes boljše volje. Naš mali user posted image  je spet postal zelo aktivenuser posted image user posted image user posted image

Malo me nekaj že celi dan črviči ampak mislim, da še ne bo šlo zares, da so to samo predpriprave. Sem pa danes zjutraj na vložku zasledila majhen rdečo rozast flekec, ampak res majhen tiny-miny. Brez kakega izcedeka, samo taki flekec miniaturni. To že čep ni, ne vem pa kaj je. user posted image Čez dan se mi več ni pojavil.
Sem se zdaj orng najedla makaronovuser posted image user posted image user posted image  ( obožujem testenine ) in še sladoled sem gor pojedla, zdaj pa komaj diham. Bar sita sem, če bom mogla že ituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:39:03   
pingo80
ANA_P - so rekle punce, da takle roza flekec nekaj napoveduje. Prej tiny-miny ... ponoč bo pa ...
Lepo, da je tvoje detece živahno, tvoj trebušček pa poln. Jaz tud mam rada testenine, ampak dans bodo na sporedu čufti. Mmmm, tud to mam ful rada.

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:45:49   
anita goitan
Bella ISKRENE čestitke ob rojstvu hčerke Teje, juhuu za bejbo!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pingo80)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:47:06   
ANA_P
pingo80, njami, njami, bi si lahko skupaj kuhale, imma isti okususer posted image

A to res kaj pomeni? Ta flekec mali? Jaz še morem jutri zavarovanje za avto ureditiuser posted image , ne morem še it user posted image

(odgovor članu pingo80)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:50:33   
košuta
Sandra - Zmenjeno! user posted image  Se vidiva, če jo ne boš proti Ce prej ucvrla. user posted image

Bella - Veliko, veliko zdravja in user posted image  za obe s Tejo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu pingo80)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:58:31   
Anonimen

Ooooo,  user posted image   user posted image   user posted image Bella, ponovno eno lepo presenečenje!!! Po nekaj "avgustovskih" pobih, končno zopet ena pupa.

To pa je bilo tako kot je kaja02 rekla - si tako potiho brez opozorila odhitela v P.
Lepo, samo da je z vama vse v redu!!! Čudovite skupne trenutke vam želim user posted image !!!

user posted image user posted image user posted image Bella ISKRENE ČESTITKE za dojenčico TEJO user posted image user posted image user posted image in vse dobro celi družinici!!!  

(odgovor članu ANA_P)
  Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:58:59   
iva77
user posted image user posted image user posted image

HVALA, HVALA, HVALA VSEM NA ČESTITKAH user posted image

SICER JE DAN ŠE DOLG, AMPAK user posted image  SE ŠE ZMERAJ DOBRO POČUTI V TREBUŠČKU, BO ŽE user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 17:02:57   
anita goitan
iva77 ti greš tudi v Kr rodituser posted image mogoče je že bilo govora o tem,vendar vseeno vprašam, da vem katera mi bo še družbo delala

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 17:09:10   
anaya
Čestitke mamici belli za Tejouser posted image user posted image user posted image user posted image

Upam da se to "hitro rojevanje" ne bo malo pred mano ustavlo, pa se bodo začeli dooolgi porodi.... jaz sem takoj za , da mamo vse exspresne porode.... prosimuser posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 17:31:34   
Erin
user posted image user posted image user posted image Bella02- ČESTITKE za TEJO!!! user posted image user posted image user posted image

           user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 17:39:03   
čipka
Erin, čestitke tebi in tvojemu za obletnico .user posted image

Iva77, tebi pa vse najboljše za rojstni dan. user posted image user posted image

Naty, Bella, Srečka30-vsem iskrene čestitke ob rojstvu otrok!user posted image user posted image user posted image juhuhuuuuuuuuu...........

Evo , punce sem prišla domov. Moram reči da zunanji obrat otroka ni uspel, ker me je tako zelo zabolelo, da sem začela kričat pa jokat. Ne znam opisat kako to zelo boli!user posted image    In pol mi je Dr. Kavčič rekel, da je to komaj začetek-NISEM MOGLA VERJET!!  Še dobro da je bil moj user posted image zraven in me je milo gledal. Potem je dr. vprašal če naj nadaljuje pa sem rekla ne.  Punce, ne vem ali imam tak nizek prag bolečine, ker sem v tistem trenutku tuhtala, da bi šla rajši 3X rodit, ko pa še enkrat to dat čez. Ko se mi je s celo težo naslonil na maternico sem mislila da mi jo bo otrgalo.Čistto resno! Tko da svaka čaast tisti punci ki to pretrpi. Res. Sva ble pa 2 na tem obratu in tudi njej ni uspelo.user posted image Ko sem prišla ven, se mi je kar ulilo in se je ona tudi po moje zaradi tega ustrašla pa še rekla mi je da je mislila da bom rodila, da sem tok zakričala.user posted image U glavnem, če bi vedela da me bo tolk bolelo niti ne bi šla na ta obrat, pa tudi ne bi mučla več user posted image . Pa še plus tega bi mi moral to narest dr.Pušenjak pa ga ni bilo ker je na dopustu zato mi je delal dr. Kavčič. Tko da imam zdaj 50:50 možnosti da rodim s carskim rezom.  (ali pa z ritko naprej)  Možno je pa tudi, da se user posted image do rojstva sama obrne.
Me pa še zdej mal boli maternica, madoniš.user posted image

Fajn bodte pupe, grem mal dremuckat.

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 17:47:48   
anaya
Evo sem ravno razmišljala o naši Čipki....kako je šel obrat.... no zdaj vem zakaj je blo meni rečeno da ne it, če bo trebauser posted image . Glavno da zdaj vemo iz prve roke da boli.... Pa kolk sem jaz pred tem zvedla, pa nisem hotla strašit s tem je blo meni rečeno da se lahko maternica natrga....al postlca, sej ne vem več točno.... tako da čipka vsaka ti čast da si vsaj probala.... pa upam da te ne bodo mučli zdaj še z medeničnim porodom....

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 17:47:58   
anita goitan
sedaj sva z naty govorile, je fajn, Jošti tudi, počutita se super, edino mal čuti krčenje materniceuser posted image , pa vse pozdravlja, verjetno bosta že v soboto doma, potem pa nam vse lepo poroča cel splet dogodka.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 17:54:16   
anita goitan
čipka tudi jaz sem se tekom dneva nate spomnilauser posted image , uf boga kaj si morala prestati, pusti sedaj tale ponesrečen poizkus obrata, ko bo na vrsti porod bo osebje že samo presodilo kako in kaj glede na velikost otroka,..sej zato so tam in ničkoliko takih primerov že imeli. ma sej sploh n vem kako naj te potolažim, prepričana pa sem da se bo vse dobro izteklo in če bo potreben CR pač bo, to se lahko vsem nam zgodi, katre imamo glavično vstavo, gre se za dobro tebe in otroka. Nič bat, res ne, in glede bolečin, joj sam nehi, enako bi odreagirala tam, enako!user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 17:57:10   
Erin
čipkauser posted image user posted image user posted image
O vidiš anita, dobro da si napisala, sem bila prej tako zaspana in zmedena da sem vas pozabila vse lepo pozdravit od naty in poročat kako se počutita z malim Joštom... Mi je kar nerodno ker sem tako pozabljiva... no pa si že ti sporočila....

sayuriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - sezname bo treba kopirat v 4 del...ga bomo počasi odprle kajne?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 18:03:23   
gajka
bella02 - čestitke za punčko Tejo! user posted image  Pa veliko lepih trenutkov in cartanja!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 18:05:59   
gajka
Erin - a rabiš pomoč glede kopiranja seznamov?

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 18:11:35   
Erin
Ja...mi boš ti pomagala?

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 18:12:44   
Erin
Najprej bom odprla 4. del., potem bom pa vse sezname sem na zadnjo stran pripopala in jih še pred tem uredila, ti pa jih potem kopiraš na nov del- 4 del. JA?user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 190 [191] 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 190 [191] 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?