|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rjav izcedek namesto M
13.6.2008 7:23:39   
Jane77
Ojla Tadii in dobrodošla!!!!

Jst sem sicer tud še bolj frišna v pisanju, prebrala sem pa že velik na tem forumu.
Glede izcedka... meni se moja user posted image  napoveduje nekaj dni preden se mi ulije in sicer s takim rjavkastim izcedkom. Na začetku je čisto rahla sled potem se količina par dni povečuje, pol mi pa pricuri user posted image . Zato tudi jst vedno po tem vem, da bo prišla in da nisem še nosečka user posted image

Tko, da lahko tud pri tebi gre za napovedovanje menstruacije... Veselo "delajmo" naprej! user posted image  in čimprej ti želim plusek!!!

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu tadii)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: rjav izcedek namesto M
13.6.2008 15:49:12   
metuljcek27
Draga Tadii nisi nam napisala kakšno M si imela prej in če je bilo vse ok kot pri meni si verjetno user posted image .Jaz sem imela redne M in nikoli izcedkov.Pri zadnji M ,ki se je žal končala z abrazijo,zaradi hematoma , pa sem imela cca 1 teden pred M rjav izcedek sem šla na pregled in mi je rekla G , da imam M.Ker se ta kri ni in ni vlila sem se naredila neumno in naredila test,ki je bil +.Seveda sem takoj v roku 2 dni menjala G in ta druga je potrdila nosečnost in mi dala dabroston,da se krvavitev ustavi.A je žal moja pikica prerasla vrečko,ker vrečka ni rasla zaradi krvavitve,in ji je nehal potem biti srček.Baje sem prepozno dobila dabroston,ker 1. G ni našla nosečnosti niti z UZ.Nimaš kaj pomagat je bila pa občutek teh 9 tednov božanski...
Če imaš redne M ti svetujem,da narediš test CB...Javi kaj je na sporedu...

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: rjav izcedek namesto M
14.6.2008 12:47:10   
sunny24
Ok, punce. Ta moj ojačan rjav izcedek, ki naj bi bla M, je spet švoh.
In učeri se meni zaluštajo banane, čeprav jih zadnjih 7 let nisem jedla, ker so mi  bljak, pa joški so me začeli špikat in nardim test...švoh, švoh črtica na BC mini. Ja, očitno je to, kar ste vse pravle, da je in je moj telešček šele zdej začel dajat znakce.
Jup, mislim, da sem noseča in kljub temu, da bi morala bit full vesela, sem kar malo user posted image , saj se bojim, da se bo zgodba spet ponovila. Mah, bo kar bo, test jutri ponovim, v pondelk kličem G, še kri dat za videt količino bhcg in v sredo ga ponovit in se prepustit usodi. Upam na najboljše, tko, da držte pestke.

papa

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: rjav izcedek namesto M
14.6.2008 13:14:06   
mojca345
Sunny ČESTITKE user posted image user posted image user posted image

Pa ne gledat nazaj, glej naprej. Vsaka nosečnost je zgodba za sebe.

Želim ti zdravo nosečnost, čim manj problemov in zdravega user posted image  !

In seveda navijam za vse nast ostale, ki še čakamo na ta ŠVOH user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: rjav izcedek namesto M
14.6.2008 13:20:31   
sunny24
Hvala mojca345! Res upam, da bo vse OK.
Boš vidla, da boš kmalu tudi ti zagledala user posted image , in ne švoh, full močno!!!!
Držim pestke!!!!

papa :)

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: rjav izcedek namesto M
14.6.2008 13:22:26   
mojca345
Sunny, sam eno vprašanje. k sem šla nazaj brat, si rekla, da se ti je ulila. si imela ves ta čas rjave izcedke ali tudi kaj krvi vmes ?

je blo se skupi podobno kakšni tvoji prejšnji M ali ne ?

Jaz sem danes tudi že čist user posted image . Moj 42 dan in navijam, da je ne bo. Sam nimam živcev za to, iskreno povedano. Vidim svašta znakov, slabo mi je, hrbet me mal boli ( sam tko me tut pred M včasih ), mal se mi skuša zvrtet ( sam to imam tudi pred M ). čutim neko kao bulo tle k mam popek, pa ne vem pr čem sem.

user posted image user posted image

Komi čakam, da grem v kino zvečer, da se malo umirim.  

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: rjav izcedek namesto M
14.6.2008 13:26:14   
mojca345
Aja, da ne govorim o lulanju, k se non stop vračam tja na wc ( ampak to se mi dogaja večkrat tudi pred M )


(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: rjav izcedek namesto M
16.6.2008 11:27:28   
giotti
Sunny24, čestitke še z moje strani user posted image Kako si bila trmasta, ne, pa ne delat testa user posted image
No, zdaj pa trmasto naprej, da otroček ostane pri tebi in se razvije v zdravo bebico.
Čuvaj se, veliko se gibaj in zdravo jej. Pa srečno user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: rjav izcedek namesto M
19.6.2008 10:13:16   
kemo
pozdravlene bodoče mamice tudi jaz sem nova na tem forumu in tako se tudi še mačce lovim  prejšni teden sem ugotovila, da sem noseča in sicer sem naredila test in sta bili user posted image . ker pa sem imela rjav izcedek včasih celo krvav sem poklicala g in tako sem mela že naslednji dan pregled. ugotovila je da sem noseča 5 tednov, zaradi izcedka ni rekla nič posebnega, da samo če bo v večji količini da naj pridem nazaj drugače pa je to normalno. kontrolo imam pa 16.7 takrat naj bi tudi potrdili, če sem noseča. začela pa sem jemati tifol tabletke. a mogoče kera ve kak se lahka rešim tega izcedka?


(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: rjav izcedek namesto M
19.6.2008 15:16:46   
sunny24
Kako se rešit tega izcedka...nevem, počivaj, vzemi bolovanje. Kaj dosti lih ne moreš nardit, ne ti ne zdravnik. Upam, da se ti bojo izcedjki končali!!!!!

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: rjav izcedek namesto M
19.6.2008 18:03:31   
kemo
kaj pa naj naredim ker se mi je pojavila krvavitev ali naj še kar ležim ali je bolje da obiščem ginekologinjo. zjutraj namreč še nisem imela te težave začela se je okoli poldneva najprej z ostro bolečino v spodnjem delu kmalu pa tudi z krvavitvijo sm prvič noseča zato me to še bolj zanima kre nimam izkušenj

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: rjav izcedek namesto M
19.6.2008 20:24:23   
sunny24
Šibej na urgenco, da pogledajo, če je vse v redu z user posted image !!!! Pol pa poročaj kako in kaj! Držim pesti zate!!!!

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: rjav izcedek namesto M
21.6.2008 18:44:02   
kemo
pozdravljene no naj vam povem da mojeuser posted image ni več mela sem namreč splav tk da upamo, da bo naslednjič bolje hvala sunny 24 za nasvet sm te ubogala, sam so rekli da lahka samo čakamo in da se bo vidlo mogoče bodo pa čez 3 mesece zopetuser posted image upajmo 

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: rjav izcedek namesto M
21.6.2008 21:49:24   
ency
Kemo zal mi je za user posted image  !!!
Tebi Sunny24 zelim cim lepso nosecnost, ravno tako upam, da boste vse punce kmalu mamice; z mano vred...

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: rjav izcedek namesto M
5.7.2013 15:51:01   
_hellokitty
Živijo punce :) js bi tudi rada nekaj vprasala, mogoce bi mi znale pomagat oz lajsat zadevo :) in sicer, prejsnji mesec sem pricakovala M ampak je ni blo, namest tega je zgledlo kot beli izcedek beli tok, M mi pa zamuja ze 17dni,vem da ni veliko.. pa sem sla test naredit sem ze misla da bo plusek ampak nazalost ni blo
. Kupila sem si sign duo , zaj nevem kok so zanesljivi.. in sem bla potrta, pa do vceraj sem imela ta beli izcedek, danes pa se mi je pojavil tak rjavkast izcedek in ne vem nacem sem.. prisotna je vrtoglavica,utrujenost, prsi mam malo bolj napihnjene, v krizu me tak boli da bom znorela.. v jajcnikih me obcasno spikne .. punce lepo prosim vem da sem direktno povedla ampak ne zdrzim vec. :) user posted image hvala za odgovore.

(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: rjav izcedek namesto M
6.7.2013 10:47:48   
astrid1
Po 17. dnevih izostanka, bi ti kateri koli test pokazal +. Če temiu testu ne zaupaš, meni je sicer vedno prav pokazal, kupi še katerega drugega in ponovi z jutranjim urinom.

(odgovor članu _hellokitty)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: rjav izcedek namesto M
8.7.2013 22:23:14   
lunica7
punca hooi..ne bom odpirala nove teme...in sicer stvar je sledeča...
menstruacija mi je zmujala celih 9 dni nakar sem dobila rjav izcedek, 2x je bil malenkost krvav in to je trajalo 3 dni...potem se delala 17 dan po izostali menstruaciji test in bil je negativen...meni ni več jasno kaj se dogaja...s fantom pa se trudiva na naraščaju...

Bi mogoče ve vedele kaj se dogaja???

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: rjav izcedek namesto M
11.7.2013 12:37:50   
littlestar5
Po spontanem splavu v 6. tednu (marec 2013), sem šla na odstranitev delne pregrade 22. maja. M sem imela dokaj redne, razen po splavu smo jo zaradi operacije pregrade sprožili s pomočjo tablet. Zadnjo M sem imela 5. junija. V nedeljo, torej 33. dan od zadnje M, sem opazila malo rjavega izcedka. Izcedek je minimalen (za dnevni vložek), enkrat je bil prozoren s sledjo krvi, zato sem mislila, da bo M. Vendar imam še danes, torej 37. dan od zadnje M še vedno samo rjavi izcedk, ki je majhen. Ali je možno, da je to vgnezditvena krvavitev? Kdaj narediti test, da bo pravilno pokazal? Drugih znakov, ki bi nakazovali nosečnost nimam. Hvala za odgovore.

(odgovor članu tadii)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: rjav izcedek namesto M
10.10.2014 8:15:02   
erika2
Živjo!

Moja situacija je naslednja. 10 dni prej pred M se mi je pojavil izcedek temno rjave barve, in traja že 3 dni, itak vložek moram uporabljati.Kaj takega še ni bilo nikoli. Vedno sem imela M na 30 dan. Preden se mi je ta izcedek pojavil sem čutila rahlo špikanje v jajčniku, ampak to samo enkrat, en dan prej. Mislila sem da se bo vlila M ampak se še ni. Že leto in sedem mesecev čakamo user posted image .

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?