|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobro jutro!
22.2.2005 7:45:00   
Kris
Udb,

če ti je slabo je bolje, da si doma. Drugače mislim, da če si na bolniški zaradi nosečnosti, se lahko giblješ - ni nujno da si ravno doma - dogovor z zdravnikom G.


(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Dobro jutro!
22.2.2005 7:47:52   
wawa
Če misliš zato da bi ti kdo kaj zatežil, pa prišel preverjat če si res doma.....lahko greš ven, ker je vse odvisno od razloga zaradi katerega si na bolniški, če bi bila zaradi gripe pa bi šla vn bi bil problem, ker pa si zaradi slabosti v nosečnosti, pa mislim da nebi smel biti problem, .....dej še zdravnika vprašaj...

Mislim da bi ti malo svežega zraka, če že ne pomogalo vsaj dobro delo...:rozica:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Dobro jutro!
22.2.2005 7:48:59   
Udb
wawa, saj sveži zrak mi ful paše! Bom vprašala. Grem zdaj, se vrnem ko bom prišla nazaj! Držte :miska:, da se ne nalezem še kakšne gripe!!

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Dobro jutro!
22.2.2005 7:50:56   
wawa
Ne čakat v čakalnici....reči sestri naj te pokliče pa na hodniku al pa kje počak.....pazi nase....:miska::miska:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Dobro jutro!
22.2.2005 8:07:16   
cmokec
Lepo snežno dobro jutro. :kava:

cmokec

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Dobro jutro!
22.2.2005 8:09:11   
wawa
Dobro jutro:)

A si bila že kaj pridna in skidala dvorišče?;)

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Dobro jutro!
22.2.2005 8:17:19   
Anonimen
Buon giorno vsem!!!!!!!!!!
Mi smo pa si včeraj ob destih zvečer kar na pižame navlekli:ups:smučarske kombinezone in frrrrr ven se kepat:bravo::bravo::bravo::morje::morje:

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   Dobro jutro!
22.2.2005 8:25:02   
wawa
Super ste to naredil:bravo: ma res ste mi face:)-:)-

Jaz se pa na žalost dons jezim nad snegom, ker zaradi njega ne morem v službo:zmeden::zmeden:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Dobro jutro!
22.2.2005 8:25:34   
TANTRA
Jutro,
oj, kolk snega. Moji punci sta bili pridni in sta mi očistili avto, tako, da sem bila kmalu v službi.;)
Ponoči nisem mogla spat:(( in sem naredila clearblue in pokazal je +...:love::love: Zdaj sem moram še privaditi, da sem
:nosecka:...Mi je pa zjutraj in zvečer slabo in mi svež zrak prav paše...:zmeden:
Udb, ti kar pojdi malo na svež zrak, le pazi se, da se ne prehladiš ali padeš na kakem ledu...
Hčerkama še nisem zaupala novice, bova skupaj povedala, da mi bodo bolj pomagale...:) Bo pa hec,
ker je starejša, ki končuje osemletko pred leti rekla, da bom jaz na valeti :nosecka:..In res se je zgodilo....:angel:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Dobro jutro!
22.2.2005 8:35:11   
Anonimen
Oj Tantra to bojo vesele,ko bojo zvedele da bo :duda:pri hiši:)-:bravo:
Se še spomnim moja dva starejša sta vse mesce nosečnosti okoli mene norela z metrom in mi redno merila obseg trebuha:)-:)-:)-
Pa še literaturo sem morala nabavit.Knjigico za otroke,kjer so notri taprave slikice ploda kako se razvija v mesecih nosečnosti:)-

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   Dobro jutro!
22.2.2005 8:47:32   
Nyah*
Huh punce, ste pa zgodnje!

Dobro jutro!
Jaz sem na pocitnicah:)-:bravo:, pa malo dlje pospim,...

Kako so kaj nase srecke :nosecka:? Pa ostale?;)

Jaz sem super, vceraj sva se sankala, snega je skoraj pol metra pri nas, pa sva sla zvecer na romanticen sprehod, mmmmm:love::love: kolk se pase,...:bravo:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Dobro jutro!
22.2.2005 8:50:42   
Anonimen
Jutro Nyah lahko tebi pri pol metra snega:)-:)-romantiko zganjat..mi smo s v četvoro zadovoljili z par centimetri:)-:)-:)-***********************:morje:

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   Dobro jutro!
22.2.2005 8:51:40   
Nyah*
:)-:)-:)- pridite k nam, ga bo za vse dovolj!

Se vedno pada,niti svojega avta vec ne najdem :)-:)-

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Dobro jutro!
22.2.2005 8:54:55   
Anonimen
Uhhh to bi jaz,nič ne bi jokala,da avta ne najdem:)-:)-:)-
Saj grem v petek v hribe v upanju,da ga je tudi tam kaj zapadlo:zmeden:

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   Dobro jutro!
22.2.2005 8:57:15   
wawa
Ej nebo ti treba teleč neva6.....pri nas ga je do kolen, pa kar ne misli nehat padat.....:)-:)-:)-

V kakšne hribe boš pa šla, menda ne greš na turno----ker bo v petek še nevarnost plazov..:)-:)-

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:00:39   
Nyah*
V hribih po moje snezi, da se noska ne vidis pred seboj:bravo::bravo:

Ja, za pazit se je, zna bit nevarno...:zmeden:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:01:31   
Skye
Jutro pupike.

Kaj počnete, da je toliko snega....za obilico dežja vem da se mora dosti čvekati, za obilico snega pa?:)-:)-:)-

Neva, wawa hvala za včerajšno podporo na višjem forumu.....saj se nisem jezila...no ja mal me je pojezil le izraz moški šovinisti;)

Pozdravček
Skye

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:03:08   
wawa
V hribih pada sneg......vem so dons naši dragi gorski reševalci enga idijota k je šel ponoč na Ratitovec (če veste kje je to) reševali, pa so mel težave z džipi po tok snega vozit:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:03:44   
Nyah*
Po moje snezi, ker mamo toliko novih sreck :nosecka: med nami :bravo::bravo::bravo: da se se nebo veseli z nami!:metulj::metulj:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:04:11   
Anonimen
V italijo,do Venecije se mora it, pa pol do Asiaga,ki nitako na višavah,do sedaj so imeli vse zeleno:((
Za turno pa nismo,gremo mi lepo v hotel(Ga imajo naši prijatelji)Pa po ravnem:drsališče,sani,ki jih vlečejo kužki,take no nižinske stvarce.:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:04:32   
cmokec
:)-:)-:)-:)-:)-

cmokec

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:04:49   
Skye
Nyah točno...vidiš niti pomislila ne bi na to;)

Potem pa kar naj sneži celo leto:)

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:05:18   
cmokec
Neva6, a se boste šli zimsko pravljico? :bravo::bravo:

cmokec

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:05:42   
wawa
Ej Skye, saj je mene tudi razjezil, ni z mojim dragim nič narobe, če kdaj kako tako revijo prebere.....ni nikakršen moški šovinist;);););)če popravici povem včasih še kaj pametnega pobere, glede tehnične izvedbe:sloncek::sloncek:pa meni kar paše;);)

A si ti že kaj bolje, da se boš šla lahko že kepat?

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:05:49   
Nyah*
Mmmmmmmmm slisi se bozansko9nebesa, no, kdo bo pa zdaj romantiko zganjal:love::love::love:

Samo uzivat je treba nc drugega:)-;)

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?