|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:07:27   
Skye
Wawa mal bolje sem.....čeprav vročina pa je še kar moj stalni spremljevalec:(

Bom se jaz kar virtualno kepala;)

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:09:58   
Anonimen
Vam bom poročala ob vrnitvi kolko romantike:zmeden:je blo na snegu z vsemi prikolicami,ki jih peljemo s seboj:)-:)-:)-:)-:)-
Saj saj mami in oči oziroma bolj oči pelje družino na sneg,da bo pol celo leto imel mir:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:12:34   
wawa
Ej neva6 pomoje bo super lepo, snegec, pa vse.....prikolice bojo pa zvečer utrujene zaspale, vidva pa bosta mela čas za predhodnje proslavljanje vajine obletnice:love::love::love:....


(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:15:04   
Anonimen
Tamala prikolica bo sigurno zaspala:)-tavelike dve pa težko,je disko v hotelu:)-:)-:)-:)-:)-:)-
Nič romantike v dvoje,so še prijatelji tam,pa bomo skupi:bravo::)-

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:18:02   
wawa
OK OK boste pa žurali, saj to tudi ni tako slabo:)-:)-:)-:)-:)-

Pa še vedla boš kje sta taveliki prikolici:)-:)-:)-

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:19:48   
TANTRA
oJ, punce, kolk veselja je sneg prinesel :bravo::love:
Jaz bom tud šla na en snežni sprehod...Moram sedaj pazit, da bom več na svežem zraku, pa prehrana..Sedaj sem en kiwi odušila...Dobr, da ima Tuš akcijo, ker men paše kislo....:)-:)-
Neva - meter, uh:(...No, jaz imam tako napet trebuh, da mi je kar neroden, kot bi bla že 3 mesece noseča...
Očitno smo nekatere bolj občutljive, ko se v maternici zečenja dogajat in rast:duda:...
Joj, kakšna bom šele pri 9 mesecih??? :(

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:35:33   
Anonimen
Tantra nič ti naj ne bo nerodno..ti kar ponosno nosi trebuh pred sabo:bravo::bravo::bravo::bravo:
Kakšna pa boš proti koncu nosečnosti pa bomo videli.Če bom najprej izza ovinka zagledala trebuh:)-:)-in še preden se boš za njim pojavila ti bom že vedela kdo je:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:36:56   
Kris
Tantra,

uživaj v :nosecka:. Vsaka :nosecka: je srčkana in skoraj vsaki ženski paše trebušček.

Bodi ponosna in še enkrat uživaj :rozica: :rozica:.

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:37:52   
Nyah*
Tantra, kako te je lusno poslusat,9nebesa, res sem vesela zate.:bravo::bravo:

Trebuh naj bo kar velik kot hoce biti :nosecka::nosecka::nosecka:, jaz bi bla vesela, ce bi bla ko bomba, samo da bi bla :nosecka:!

Pazi nase:metulj::rozica:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:46:44   
Udb
Sem že nazaj...

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:50:24   
Anonimen
Ojla zlato moje!!!!!Udb kaj si opravila?:zmeden::bravo::)-

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:52:49   
Udb
Torej...zdravnica je bila zelo razumevajoča...mi je dala bolniško do konca meseca..potem je pa rekla, da bom videla - če bo kaj bolje, drugače bo pa podaljšala (upam da ne bo treba).

Je rekla, da proti slabosti ničesar ne priporoča! Da naj veliko pijem in jem kar mi paše! Tako da...bomo še mal potrpeli!

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   Dobro jutro!
22.2.2005 9:54:44   
Anonimen
Ja no pol pa ni druzga kot potrpet;)
Lahko hrano pa tekočino.:love:

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   Dobro jutro!
22.2.2005 10:03:08   
žlička
oj udb, me veseli da si dobro opravila in da cimprej mine, ti pa se drzi, pa seveda ne pozabi na nas

kako so pa v sluzbi sprejeli novico, verjetno ze vedo??

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   Dobro jutro!
22.2.2005 10:06:57   
TANTRA
Udb,
jaz sem bila pri dveh:nosecka: zelo bogica z slabostjo. Pomagalo mi je, da sem zjutraj počasi vstala. Ponavadi sem kaj brala in ko sem bila umirjena, sem tam okrog 10 kaj spravila vase.
Tudi stanovanje se zelo zračila in si privoščila sprehod na svežem zraku. ;)
Jedla pa sem po občutku, enkrat so mi ful pasala zelena kisla jabolka, pa navaden jogurt, pa paradižnik... Grenivke in pomaranče sem si stiskala!;)
Veš, sedaj bo kmalu pomlad in bo veliko sveže zelenjave in sadja in si bova lahko veliko zdravja iz narave privoščile. 9nebesa

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   Dobro jutro!
22.2.2005 10:13:28   
wawa
Ahoj, zdaj se vas je pa kar nabralo....jaz sem bila lih na kavi pri sosedih....smo se zmenili za skupinsko akcijo.....gremo kidat, čez kakih 20 min:bravo::bravo::bravo::)-:)-:)-:bravo::bravo:

Udb no fajn, boš lahko malo počivala, pa šla na en izi sprehod, :)-:)-:)-:)-:)-če maš pa čeljo po fizični aktivnosti pa z veseljem sprejmem pomočnike pri kidanju - za vse je dost snega:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 66
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?