|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 9:58:27   
lemavrica
Če bo Jaka zdele hotel it na svoje dopoldansko spanje se bom jaz spravila delat za fax, tako da družbo boš imela.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 11:07:44   
sandra85
dobro jutro
noč: kr vredu. zaspal je ob 20h30 in spal do 4h pol pa še do 8h dolker nista z dagim ustala, js pa spala do malo prej user posted image vsake toliko res paše!
helena Enej je imel take "napade" ko so ga začeli zobki matrat, je pa pri njemu trajalo 28 dni da je vn pokukaluser posted image
anab mogoče mu pa res drsi in se ne more splazit naprejuser posted image Enej se je dolgo plazil nazaj, pol pa KR NAENKRAT en dan splazil naprej in pol ko je ugotovil, kako to gre, rikverc ni bilo več zanimivouser posted image
guppy in lemavrica pridni sta!!!!!!!!!!!!!!!! izkoristita dolker je tako vreme, ker ko bo lepo-kdo bo čepel za računalnikom



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 11:45:44   
helenav
ojla..čveke dopoldanske, bolj malo vas jeuser posted image ..se grejete pod klimami domauser posted image user posted image user posted image user posted image , nekatere pa verjetno praznijo denarnico po trgovinah

mi smo bile zjutraj en giro zunaj.....sem zmrznila, spila eno toplo kavico in pol nas je tati prišu iskat.( dežek)

zdej jo čakam da se zbudi....


punce koliko pralnih strojev operete?????..kaj še bo...ko bo sama jedla..user posted image user posted image user posted image še enkrat toliko....pa tuki sva še jaz in moj mož,ki sva nerodna in se tudi dokaj hitro umaževa..ravno danes na kavi, sem bila jaz vsa spackana..je Klara z žlico rogovilila sem pa tja..in sedaj je aktualno drezanje v kozarec in itak, da ji ne uspe, dat v luknjo..ampak popackamo se pa ravno takouser posted image

mož dela kosilo.....mmmmm kako že diši...sipice in krompirček v pečiciuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 12:01:51   
andreja32
IZVIRNO SPOROČILO: helenav




punce koliko pralnih strojev operete?????..kaj še bo...ko bo sama jedla..user posted image user posted image user posted image še enkrat toliko....pa tuki sva še jaz in moj mož,ki sva nerodna in se tudi dokaj hitro umaževa..ravno danes na kavi, sem bila jaz vsa spackana..je Klara z žlico rogovilila sem pa tja..in sedaj je aktualno drezanje v kozarec in itak, da ji ne uspe, dat v luknjo..ampak popackamo se pa ravno takouser posted image

mož dela kosilo.....mmmmm kako že diši...sipice in krompirček v pečiciuser posted image user posted image user posted image user posted image


Pranje????.....ma ko ena fabrika smo,operem cca 2 pralna stroja na dan....

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 12:03:49   
lemavrica
No od knjig ni bilo nič, ni hotel zaspati, zdele je in se grem stušat in glavo umit, pa poštudirat kaj bom zvečer oblekla. Sem namreč delala čistko po omarah in po vsem kar sem dala stran ugotavljam da imam bolj malo za oblečtuser posted image , bo treba narest en shoping. Mi je sicer lubi neki govoril da bi šli danes mal meni za oblečt nabavt, tko bolj za razgovore pa to, pa bom še kako bolj casual zadevo vmes podtaknila.

Se mi zdi da ves čas perem, kup v koplanici je pa vsak dan večjiuser posted image

< Sporočilo je popravil lemavrica -- 14.6.2008 12:04:46 >


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 12:12:19   
zvezda71
Guppy jaz tudi žulim stol računalnik in delam kvalitativno analizo in se zraven sama sebiuser posted image , kaj je tebi tega treba bilo, dekle ljubo, namesto da bi pre Mačkom kofetkala. Ampak biče bolje....pravijo, se vidimo zvečer moram še za tiste 4 urce not spravit če ne bouser posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 12:12:25   
guppy
lemavrica, zvezdica  user posted image
 
pranje perila: ob nedeljah perem ponavadi (cenejši tok) in to 5-6 rund. Sproti sušim v sušilcu in zložim, tako da je vsako nedeljo vse oprano in zloženo. Razumem tvojo dilemo glede oblekic - mi smo ju 2-3x slačili, ker sta tako packala, pred kakšnim mesecem sem jima pa v Ikei kupila slinčka, ki se oblečeta preko bodija, tako da so rokice in majčka zaščiteni. Čez vse to pa dam še tisti gumijasti slinček, ki lovi leteče ostanke hrane. Veliko manj oblekic rabimo na ta način!!

Moram pohvalit mojo mami, ki mi je po možu poslala že narejeno musako. Samo še v pečico jo utaknem in kosilo je gotovo. Hvala, mami user posted image

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 12:14:35   
guppy
V bistvu sem malo jezna in sem se prišla sem spraznit user posted image user posted image user posted image

Danes sem hotela vsebinsko spremeniti en del naloge, pa sem sproti prebrala nova navodila za izdelavo zaključnih del. POPOLNOMA so spremenili način navajanja literature in sem JEZNA, ker imam zdaj toliko brezveznega dela, ki sploh ni pomembno za kakovost naloge. ... ampak jim dam pa prav, zdaj bo res lepše in bolj pregledno, naj jim bo.
user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image

Še jezna ne znam bit več....

< Sporočilo je popravil guppy -- 14.6.2008 12:15:05 >

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 12:39:21   
lemavrica
No jaz sem izpod tuša s svežimi lasmi, pijem kavo in se prepričujem da začnem delati saj otrok spi.
HB imam za njega že skuhano, samo pogrem in skuham riž. Jaz bom pa upala da me lubi popoldne pelje na pizzo ali kaj podobnega, itak se moram šparat za zvečer user posted image  pa še poletje se bliža in skrb za linijo ni odveč user posted image .

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 14:01:29   
LINA31
Mi smo iz shoppinga, kakšno pa je na cestiuser posted image  Groza! Žan spi, jaz pa pišem kaj moram vse kupit v trgovini za na morje. Saj nevem no kaj sploh kupit. Tiste, ki grete apartma, ali boste kej hrane nosile in kaj od hrane???
 

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 14:17:34   
lemavrica
Prejle sem Jakca  pustila v dnevni sobi v kravcah, ko sem prišla nazaj je pa sedel. Sam se je usedel user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 15:06:18   
helenav
lemavrica ma bravo...ma super.......mi pa jočemo v kravcah, ker ne znamo naprej..ne nazaj...ne ničuser posted image user posted image

lina mi jo bomo kar na HR kupovali za sproti...

pečem muffine.....šibam...ker že dišijo


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 15:17:53   
sandra85
user posted image user posted image user posted image Jaka!
helena pošlji mi kak muffin

mi smo pojedli kosilo, dragi je šel v službo, Enej je sit zaspal, js sem pospravila kuhinjo, zdaj pa user posted image dolgcajtuser posted image
ko se pa Enej zbudi, pa imamo spet laufanje po stanovanujuuser posted image
moram rečt, da sem zdaj, ko Enej tolk maršira in ni niti sekundo na miru, ugotovila, da imamo vseeno dovolj vlko stanovanje (48m2) ker sam laufam za njimuser posted image

moram pohvalt Eneja (ko sem bila js v trgovini-mi je dragi pol povedal) da je ene 4 sekunde stal brez opore in glodal knjigico user posted image pol ga je moj malo boljše pogledal, ker ni mogel vrjet in takrat se je Enej zavedal, da se ne drži, se je ustrašil in hitro prijel za mizicouser posted image

grem mal RR prečekirat


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 15:37:43   
guppy
 user posted image  


user posted image

< Sporočilo je popravil guppy -- 14.6.2008 15:43:54 >

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 17:28:28   
123a
Čao čveke...


Joj kakšno vremeuser posted image mi smo ravno prišli domov od babice in sedaj se presedamo sem in tja.Takšen dolgčas je...no Zoji vseeno dogaja in se pridno igra in plazi po stanovanju.Včeraj sem šla gledati v kino Sex v mestu in je zelooo dober.Potem smo še spile eno pijačo in sem prišla domov ob 00.30....mmm je pasalo malo ženske družbe.Zjutraj pa se me je dragi usmilil in je vzel Zojo,da je lahko mami spala do 11.30user posted image user posted image .

pranje-jaz vsak dan operem stroj perilauser posted image likam pa 1x na teden,ker se mi večkart enostavno ne DAuser posted image

tianna-lepo se imejte na krstu


_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 17:45:27   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

user posted image  


user posted image

guppy, kaj te jezi? user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 17:52:53   
sandra85
Enej je glihkar pojedel poln krožnik naribane jabolke in hruške, pol pa še pol bananeuser posted image user posted image user posted image
takoj za tem pa je seveda napolnil kahlico, da je naredil mal placauser posted image

sem prej opazila, da ima zgoraj (nad 1. zobkom) sivo belo črtico. ok, zdaj vem kako izgleda, ko zobek leze vn, sam zdaj pa nisem sigurna, ker se je glih na tem mestu včeraj udaril do krviuser posted image a je možno da si tako močno poškodoval, da izgleda kot neka zarezica??? al je možno da je zobek-sam ni mi jasno kako, saj ima spodaj samo 1 ( je možno, da zrasteta 1 spodi in pol takoj 1 zgoraj?????????) včeraj ko se je poškodoval nisem opazila te črtice, pa slini se tut ne tolko kot se je pri 1. zobku

moram pa povedat, da sploh ni nič tečen, saj je bil pri 1. zobku tečen kot user posted image skori 1 mesecuser posted image   je pa imel pred 3 dnevi T 37,2 (drugače ima skozi 36,4-36,6)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 18:20:55   
guppy
Uradno zaključujem svoj študijski dan in se grem rihtat za srečanje
user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 20:32:58   
helenav
pa kje ste babnceuser posted image user posted image user posted image user posted image ......

vse BB gledate?

Mi smo se porepali po Interšparu....malo zapravljali....malo kafetkali....Klara je bil adanes ko en mičken user posted image ...ampak sumim na zobke..ker čisto nič noče jest na žlico....živi samo od mleka in kruhauser posted image user posted image user posted image


sedaj sem speglala...med pavzo BB pa šibam pod tuš...


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 21:47:26   
sandra85
se vidi, da ni tianne user posted image no, upam da so se imeli lepo na krstu!

ja, gledam BB in sem celo glasovala za Naskeja! *363*10# user posted image user posted image user posted image user posted image

konec nasvetov za šoping.................................



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 22:22:56   
sonce78
Uuuuuuu pupe moje!

Danes sve se z Vasjo cel dana igrala, sem mu izdelala cel kup doma narejenih igrač, ker je ostalih že čisto naveličan. Zdaj je končno zaspal, ker je imel kitico ob 19h.

sandra glede zobkov mislim, da ni pravil v kakšnem zaporedju rastejo. Vasji so najprej spodnje enke, nato zgornje dvojke in šele nato zgornje enke in to v zelo kratkem času.


lemavrica user posted image user posted image user posted image za sedenje!!!!


helenav ..možno, da Klaro zobki matrajo, ker Vasja tudi noče jesti, ko mu zobek predira dlesen. Verjetno jih boli stik z žličko.

guppy in lemavrica še enkrat hvala, zlate ste user posted image

duska user posted image user posted image user posted image za Matijo. A je sedaj v redu?
Ti privoščim en doooolg dopust in upam, da se boš fajn odpočila in napolnila baterije. Ti plačam enega mišičastega deda, da te cele dneve masira, piha s pahljačo in streže user posted image .

tianna Nestrpno čakamo poročilo, kako je bilo na krtsu. Upam, da si uživala! user posted image


Se moram pohvaliti, da smo v četrtek imeli čisto poseben obisk. Obiskali so nas 123a, njena Zoja in možek. Imeli smo se zelo lepo in sem čisto navdušena nad Zojo, ker je prava pametnjakovička. Vsako stvar zelo z zanimanjem posluša in gleda ter absorbira kot špužva. Vse si zapolne, z razliko mojega Vasjo, ki je pravi divjak in ničesar noče poslušati ali slediti. On bi samo vlekel, ropotal, samo, da je cirkus ..... moški pačuser posted image .


To je en utrinek: user posted image

< Sporočilo je popravil sonce78 -- 14.6.2008 22:26:18 >


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 22:33:54   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: sonce78



To je en utrinek: user posted image

user posted image user posted image user posted image
Vasja ima pa tolko lask user posted image


še vedno gledam BB (zdaj bo razglasitev zmagovalca-po kratkih nasvetih za šoping...)

< Sporočilo je popravil sandra85 -- 14.6.2008 22:34:04 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 22:42:47   
sonce78
Ja, Vasja je pravi čupavec. Zaradi tega ga tudi neznanci zamenjajo za punčko user posted image . V kratkem gre na šišanje.

Ma kaj samo jaz ne gledam BB? Kje ste vse? Jaz bi čvek čvekuser posted image .




_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 23:30:44   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: sonce78


Ma kaj samo jaz ne gledam BB? Kje ste vse? Jaz bi čvek čvekuser posted image .




user posted image evo me!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: septembrke 4.krog
14.6.2008 23:32:33   
sandra85
annie user posted image user posted image user posted image nov avatar!!!!!!

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?