|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 15:51:15   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Mi smo začeli ležalnik uporabljati pri cca. 2 tednih - zdaj je mali star dobre 3 tedne in je ogromno v ležalniku, praktično ves čas budnosti. Ko zaspi, ga prestavim v košek.

oprosti, ampak to ne se mi ne zdi najbolj pametno. Otrok mora LEŽATI na ravni, dokaj trdi podlagi, ne pa v mehkem upognjenem ležalničku.......

pomisli na otrokovo zdravje in ne samo na to, kako je tebi najlažje.

sicer pa vsak po svoje.....

ja res vsak po svoje..tud naš je dosti v ležalniku, pa je tud patronažna rekla da je čist super če je noter, ker do 3 mescov se tko al tko ne obrača kej velik, čez dan ko je buden je res lahko v ležalniku, pa niso vsi ležaniki takšni da je upognjen kot v jajčki, ampak se ga lahko podloži in ima ravno podlago za hrbet.
in spet se ene obregujete na eno besedo v stavku, ki sploh ni bistvenega pomena... saj vendar lahko vsak pove svoje mnenje mar ne?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 16:01:15   
Volga
ker do 3 mescov se tko al tko ne obrača kej velik,


Če nima ležalnika, morda tudi, ali pa je bil samo naš Ajnštajn, da se je pri treh mesecih kotalil po celi sobi, z obračanjem pa začel pri 2 m in 3 dneh. Ležalnik smo imel pa za okras oz. nadlogo. Amapk to je verjetno kak ekstrem.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 16:02:29   
Anonimen
saj vendar lahko vsak pove svoje mnenje mar ne?


Absolutno. To velja tudi za tiste, ki se po defaultu ne strinjamo z vsakim :).

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 16:24:02   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

ja res vsak po svoje..tud naš je dosti v ležalniku, pa je tud patronažna rekla da je čist super če je noter, ker do 3 mescov se tko al tko ne obrača kej velik, čez dan ko je buden je res lahko v ležalniku, pa niso vsi ležaniki takšni da je upognjen kot v jajčki, ampak se ga lahko podloži in ima ravno podlago za hrbet.
in spet se ene obregujete na eno besedo v stavku, ki sploh ni bistvenega pomena... saj vendar lahko vsak pove svoje mnenje mar ne?


lej, če ti izključno verjameš patronažni in ne povprašaš kakega nevrofizioterapevta, ali pa vsaj kakega ortopeda, v najslabšem primeru pediatra, potem delaj tako, kot ti misliš, da je prav. Me čisto nič ne moti. Meni osebno to ni neka oseba, kateri bi 100% zaupala in sem raje prebrala ogromno različnih člankov, knjig in povprašala ljudi, ki se s tem resnično strokovno ukvarjajo, pa so priporočali dati otroka mogoče za 10-20 minut dnevno MAKSIMALNO!!! Najboljše pa, če otrok tega sploh ne vidi...... ampak se strinjam, da včasih ne gre brez tega, zato je treba izbrati manjše zlo.

Kar se pa obregovanja tiče. Nisem se obregnila na eno besedo, ampak na celoten post. Ki JE BISTVENEGA pomena. Celoten post je bistvenega pomena, saj bogi revi zatrjuje, da ni nič hudega, če otrok cel dan, ko je zbujen preživi v ležalniku, kar se meni osebno zdi daleč od zdravega! In ja, to je moje mnenje.

Nisem rekla, da je krava, ker otroka daje notri, nisem ji grozila, da jo bom prijavila socialni, prosila sem jo samo, naj pomisli na zdravje LASTNEGA otroka. Čisto dobronamerno.

Tko, v duhu mojega mnenja, ne?

< Sporočilo je popravil Freycha -- 14.6.2008 16:25:14 >

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 16:46:43   
jana81
joj freycha ne se počutit napadeno, sej nihče nima otroka cel dan v ležalniku. Preberi da sem napisala da lahko tudi v ležalniku podložiš otroku hrbtenico.
sem tudi sama brala o tem koliko je lahko otrok v ležalniku in tako bom rekla veliko je pediatrov in strokovnjakov in veliko je mnenj. Od naših nihče nima problemov s hrbtenico kjub temu da so včasih prebili tudi po 2 uri v ležalniku.
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

ker do 3 mescov se tko al tko ne obrača kej velik,


Če nima ležalnika, morda tudi, ali pa je bil samo naš Ajnštajn, da se je pri treh mesecih kotalil po celi sobi, z obračanjem pa začel pri 2 m in 3 dneh. Ležalnik smo imel pa za okras oz. nadlogo. Amapk to je verjetno kak ekstrem.

no naš je malo manj kot 2 mesca pa se je že začel obračat, ampak se hitro utrudi, in tisti čas ko "telovadiva" ga dam na igralno podlogo.user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 16:46:54   
Majabo
jaz sem lezalnik sedaj, ko je otrok star en mesec , privlekla na plano, pa ne zeli bit notri user posted image  tudi prav, v kosku tudi ne, ker nic ven ne vidi,...torej je kar na kavcu, verjetno tudi to ni ravno najbolsa izbira. Imam pripravljeno peno za na tla, vendar me je po pravici strah tega, da bi otrok lezal na tleh, zaradi starejšega 3 letnika, tako mu bo dojenček samo bolj dostopen in nikoli se ne ve...
ko bomo odšli na morje pa bo šel ležalnik vsekakor z nami, za pred prikolico je odličen da otroka odložiš med kuhanjem in podobno, če bo notri zaspal, ga bom pa prenesla,...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 16:48:08   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

saj vendar lahko vsak pove svoje mnenje mar ne?


Absolutno. To velja tudi za tiste, ki se po defaultu ne strinjamo z vsakim :).


user posted image user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 17:01:30   
Freycha
jana81 pa zakaj se sploh "usajaš"? moj prvi post je bil namenjen špelin@, ker je napisala tole:


Mi smo začeli ležalnik uporabljati pri cca. 2 tednih - zdaj je mali star dobre 3 tedne in je ogromno v ležalniku, praktično ves čas budnosti. Ko zaspi, ga prestavim v košek.


in za tem, kar sem rekla stojim in sploh ne mislim več razpravljati.

pa res mi dol visi, kak ti delaš, mi v končni fazi tudi visi dol, kaj počne špelin@, mi pa ne visi dol, da dobiva tominikapiki take odgovore, ker bo še pomislila, da je ok pustiti otroka praktično ves čas budnosti v ležalniku.

konec debate!!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 17:18:28   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
pa res mi dol visi, kak ti delaš, mi v končni fazi tudi visi dol, kaj počne špelin@, mi pa ne visi dol, da dobiva tominikapiki take odgovore, ker bo še pomislila, da je ok pustiti otroka praktično ves čas budnosti v ležalniku.

konec debate!!


A si ti prepričana, da je s tabo vse v redu?? Napiši svoje mnenje, ni pa treba napadati in besneti.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 17:20:22   
Freycha
user posted image  kdo pa sedaj besni in napada? user posted image

dajte se malo pomiriti no.......user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 17:27:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
user posted image  kdo pa sedaj besni in napada? user posted image

dajte se malo pomiriti no.......user posted image


Meni do besnenja manjka ena kopica klicajev user posted image user posted image user posted image  Ki jih ti tako radodarno trosiš...
 
Drži se svojega mota pa bo vse ok user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 17:32:08   
Lusa
Ne morem verjet ,kaj vedno rata iz enega samega vprašanjauser posted image .

Mi smo ta prvo punco imeli od začetka kar veliko noter ,drugo pa imamo samo takrat  ,ko jo hranim z GH ,ostalo je pa ves čas na tleh ,ampak kakšnega večjega napredka ni opaziti.Je stara 5mesecev in se še niti ne kotali in komaj ,da se na bok obrne.Da bi si igračko prijela-ma ni šans.Se pa ogromno ukvarjamo s ta drugo ,kar je skoraj ves dan budna.Je pa prava v brbljanju ,se veliko  pogovarjamo ,ji pojemo ,...

Vsak otrok je poglavje zase.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 19:02:13   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

jana81 pa zakaj se sploh "usajaš"? moj prvi post je bil namenjen špelin@, ker je napisala tole:
in za tem, kar sem rekla stojim in sploh ne mislim več razpravljati.
pa res mi dol visi, kak ti delaš, mi v končni fazi tudi visi dol, kaj počne špelin@, mi pa ne visi dol, da dobiva tominikapiki take odgovore, ker bo še pomislila, da je ok pustiti otroka praktično ves čas budnosti v ležalniku.

konec debate!!

sori ne vem kaj te tak moti če se "usajam", a lahk povem svoje mnenje al ne?????
očitno se pa imaš ti za super mamo, da vse veš, me ostale ki mislimo in delamo drugače smo pa očitno nesposobne ?!?!?!?!?!?!?!
res bolje da zaključiš debato ja.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 19:02:22   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Lusa

Ne morem verjet ,kaj vedno rata iz enega samega vprašanjauser posted image .

Mi smo ta prvo punco imeli od začetka kar veliko noter ,drugo pa imamo samo takrat  ,ko jo hranim z GH ,ostalo je pa ves čas na tleh ,ampak kakšnega večjega napredka ni opaziti.Je stara 5mesecev in se še niti ne kotali in komaj ,da se na bok obrne.Da bi si igračko prijela-ma ni šans.Se pa ogromno ukvarjamo s ta drugo ,kar je skoraj ves dan budna.Je pa prava v brbljanju ,se veliko  pogovarjamo ,ji pojemo ,...

Vsak otrok je poglavje zase.

bravo ...zelo lepo napisano...vsak otrok je poglavje zase user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 20:53:30   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: julči

drugač pediatri bolj priporočajo lupinico od ležalnika, meni je rekla naj jo tud čez dan kdaj dam spat not za kako urco ali dve, oz je notri ko kaj delam in jo vzamem sabo in me gleda.



Tudi mi imamo user posted image   v ležalniku, kjer zelo uživa. Velikokrat tudi zaspi v njem in ker lepo ravno leži v njem, ga tudi pustim. Raje ga imam v ležalniku kot pa v lupinici, kjer je šele skrčen. Pa tudi nimam srca, da bi ga dala na hladna tla, pa če je še pet odej spodaj. V zibki pa čez dan ne želi spat. Star je pa pet tednov, se že obrača in  zelo "pase kravice".

Osebno vidim same prednosti pri uporabi ležalnika.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kdaj v ležalničk
14.6.2008 21:16:05   
vaney
Mi smo imeli našega 5-mesečnika od prvega dne v ležalniku. In tudi večkrat je spal v njem. Je pa res, da ima ravno, trdo dno, ki se ne ugreza in je cel ležalnik iz precej kompaktnega materiala in trd, kar sem tudi iskala, ko sem ga kupovala. Jaz isto ne vidim takih "groznih" slabosti pri uporabi ležalnika, ker je naš frajer užival v njem, pa tudi pri motoriki se mi zdi čisto ok.Se prevrača v vse možne smeri, obrača iz boka na trebuh, kontra, se zarotira za 360 stopinj, drži igrače, brca kot nor...je pa res, da ga zdaj že kakšen dober mesec nimam več noter, razen če me gleda, ko kuham ali likam, ker je preveč aktiven in me je strah, da bi padel dol, vezat ga pa nočem. Tako, da je zdaj na tleh aliv stajici.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kdaj v ležalničk
15.6.2008 13:22:23   
marty5
Še ena, ki jo lahko linčate user posted image . Naš ima 16 dni in že cca en teden preživi kar nekaj časa v ležalniku. Sem pri nakupu gledala, da se da dat čisto vodoravno in je kompakten, trd. Velikokrat mi tudi noter zaspi, sploh zdaj, ko ima zamašen nosek se mi zdi, da raje spi v ležalniku, ker lažje diha....

Pri prvem otroku, smo naredili kar nekaj napak - predvsem smo ga že takoj razvadili po rokah, tako da ni hotel biti ne v ležalniku, ne v vozičku, ne telovadnici - skratka, nikjer razen po rokah. Pri drugem, tega nisem želela ponoviti. Gledam pa, da je vmes tudi na trdem in ravnem, da se lahko že malo obrača ipd....Za telovadnico je še premajhen, ko bo čas za to, jo bomo nadomestili z ležalnikom.

Meni so pa glede lupinice ravno obratno rekli - da največ 20 min, ležalnik da je boljši user posted image . No, sej tako je s temi "priporočili" - še sami se ne zmenijo med sabo in se vsak dan nekaj drugega priporoča. zato pravim, da je najboljše poslušat sebe  in svojega otroka user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kdaj v ležalničk
15.6.2008 15:30:33   
nia5
Maaarija kak ste se razvneli! Tudi jaz imam svojo user posted image v ležalniku in če not zaspi, jo pustim, saj pa kombiniram, da je malo na postli, malo na rokah, malo v ležalniku, ponoči oz. ko spi pa je itak na boku, kar je po mojem najbolj varno (stara bo en mesec). Mislim pa da je ležalnik definitivno boljši od lupinice, da otrok ni tako zvit. Vsak pač dela tako kot se mu zdi prav in mislim, da zaradi tega še noben otrok ni bil "pohabljen", otroci se pač različno hitro razvijajo, vi pa se kregate zaradi tega. Mirne živce imejte pa bo vse ok.user posted image

(odgovor članu tominikapiki)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kdaj v ležalničk
15.6.2008 19:19:56   
Seven*
Torej: VSAK, ki je imel kdaj priložnost sodelovat s kakšnim nevrofizioterapevtom, je izvedel sledeče:

Ležalnik je STRUP za otrokov razvoj.
 
 
Če pa katera ne verjame, pa naj vpraša. Razlagat se mi pa ne da, ker sem podobne odgovore že miljonkrat napisala.



_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kdaj v ležalničk
15.6.2008 19:20:01   
amaya
Jaz se strinjam z Marty5. Tudi nam so povedali, da je lupinica skoraj le za prevoz in pri majhnih otrocih niti za dolgo vožnjo ni priporočljiva, kaj šele, da bi bil pol dneva not user posted image .
Jaz imam ležalnik in  zelo rad leži v njem, saj ima lokec z eno kravo, ki ga je očarala user posted image . Ni pa cel dan notri. Raje  ga dam na kavč, tako da sem ga raztegnila... Sedaj sem dobila stajico, kjer  mu je fajn. Ima tudi zgornje ležišče in mi čez dan spi kar v njej.  Res je: tako je bolj prost in se več giblje, kar v ležalniku ne more....sej že samo ime pove, da je ležalnik user posted image


In punce: NE SE TUĆ user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kdaj v ležalničk
15.6.2008 20:22:16   
Soncnica Sandra ***
Očitno imejo nekatere mamice ZELO veliko časa, da lahko ves dan posvetijo samo svojemu user posted image  ter jim ga ni treba nikamor odlagati?
Mislim da tiste, ki ob enem še kuhamo, likamo, pospravljamo, skrbimo za vrt, starše, ... in še miljon drugih stvari, da nam ležalnik kdaj za kake pol urice še kako prav pride.
Pa mislim, da bodo naši user posted image  prav tako preživeli in se jim v življenju ne bo godilo nič slabše kot tistim, ki ležalnika nikoli še od blizu ne bodo videli.
 
To je samo moje skromno mnenje, verjamem pa, da se bo zopet katera našla, ki me o "linčala", sicer pa vsaka sama najbolje ve kaj je dobro za njenega user posted image  in tako naj tudi ravna.

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kdaj v ležalničk
15.6.2008 20:24:14   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Torej: VSAK, ki je imel kdaj priložnost sodelovat s kakšnim nevrofizioterapevtom, je izvedel sledeče:

Ležalnik je STRUP za otrokov razvoj.
 
 
Če pa katera ne verjame, pa naj vpraša. Razlagat se mi pa ne da, ker sem podobne odgovore že miljonkrat napisala.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mamice, vse teh novorojenčkov, trimesečnikov, 4 mesečnikov, ki se zdaj kregate in pravite, kako je fajn da so "skoraj cele dneve noter" ali pa onih sedežih, ko ne morejo pasti ven.... Tam ko bodo stari 8, 9 mesecev in se ne bodo obračali, ne sedeli in vstajali.... javite se in povejte še 1x, če ste enakega menja. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kdaj v ležalničk
15.6.2008 20:26:09   
Soncnica Sandra ***
mamice, vse teh novorojenčkov, trimesečnikov, 4 mesečnikov, ki se zdaj kregate in pravite, kako je fajn da so "skoraj cele dneve noter" ali pa onih sedežih, ko ne morejo pasti ven.... Tam ko bodo stari 8, 9 mesecev in se ne bodo obračali, ne sedeli in vstajali.... javite se in povejte še 1x, če ste enakega menja.


Ah ne pretiravat prosim

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kdaj v ležalničk
15.6.2008 20:28:31   
Paštetka
Očitno imejo nekatere mamice ZELO veliko časa, da lahko ves dan posvetijo samo svojemu ter jim ga ni treba nikamor odlagati?
Mislim da tiste, ki ob enem še kuhamo, likamo, pospravljamo, skrbimo za vrt, starše, ... in še miljon drugih stvari, da nam ležalnik kdaj za kake pol urice še kako prav pride.
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz tudi spadam med te, pa verjami, da mi je bilo še najbolj ziher in varno pa tudi zadojenčka zdravo, ko je bil na tleh. Sem vedela, da če bi slučajno odločil se obrnitit, da ne bi padel na tla. In sem tako dosti bolj komot pospavila kaj.

Pa tudi kasneje, ko bi se morali plaziti in kravice pasti je super, ker ti hočejo biti na tleh, ti "iz ležanika" pa ponavadi nočejo. In takrat ti iz ležalnika toliko bolj sitnarijo, ker si v ležalniku nimajokaj početi, tisti na tleh so paže vajeni in se zamotijo z igranjem in so bolj tudi razviti. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kdaj v ležalničk
15.6.2008 20:30:03   
Anonimen
meni je veliko bolj vsec varianta kaksne storklje, slinga...ali cesa podobnega, ce imas dojencka, ki prav nic ne spi. sicer sem pa sama opravila nujno gospodinjstvo takrat, ko je spala.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?